Kullanım deneyimi Erogan

Bu ilginç ve öğretici bir hikaye bizimle paylaştı Virgil, Rotterdam. Adam anlattı, istihdam arttırıcı damla Erogan ve alınan sonuçlar.

Kullanım deneyimi Erogan

Ben uzun bir süre tereddüt tablet hakkında yorum yaz Erogançünkü çok utangaç onun sorunu. Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü erektil disfonksiyon, bir erkek için çok ciddi bir darbe itibar ve hatta zaman zaman tüm sorunlar gitmek, iz psikolojik ve ahlaki durum uzun süre orada kalır. Ama sonuçta ben hala karar tüm dünyaya, bir hikaye belki yardımcı olacak pek çok erkek bu sorunları kurtulmak yatakta.

Benim erkek iktidarsızlık, neredeyse yol değil bizim boşanma

Zaman tüm başladı bana teşhisi diabetes mellitus. Sağlık sorunları ile seks karısı oldu düzenli olmasına rağmen biz evli zaten daha 20 yaşında. Başlatan samimi bir ilişki her zaman vardı. Sonra hastane ziyaretleri bir kaç hafta geçti ve seks istiyorum daha az ve daha az. Daha sonra eşi kendisi zaten ima samimi bir yakınlık. Ben dedi, ne var, iş sorunları ve genel sağlık önemsiz – sadece reddetti, eşi (asla düşündüm, bu bana olur). Karısı yüzden biraz bekleyip oradan biraz daha ve sonunda bir hafta sonra ilan korkuları konusunda benim metresi. Ben, tabii ki, aklıma bile gelmedi «yürüyüş» tarafında, ama gerçek olmaması nedeniyle seks konuşmak için utangaç.

Karısı haline gelmiştir sürekli takip, kontrol telefon, kokusunu bilir beni (kokmuyor mu feminen bir parfüm), ama özel bir şey, doğal olarak, onu bulmak için başarısız oldu. Daha sonra eşi oldu düşünme, sorun ona, ve o sadece beni çeken bir kadın gibi. O başladı ... ... ve kozmetik güzellik yaptım, masaj kursu, aldım üyeliği bir spor salonu ve bir yüzme havuzu, bir diyet oturdu. Onun sonuç olarak, mükemmel vücudunu daha formda ve gerekse eski şekli, yüzü haline gelmiştir genç, kırışıklıkları daha az olur. Eşi saçına farklı, aldım bir kaç şişe kolonya, ama fark etmedi yatakta sorunları değil çözmek, çünkü onların nedeni benim erkek bir beceriksizlik.

Bir gün kız arkadaşı eşi tavsiye etti ona durumu değiştirmek için, sıkıcı olabilir olumsuz etkiliyor, bizim samimi bir yaşam. Biz tatile, iş ve gitti tatil. Tatilde deniz kenarında, kendisi çok romantik, artı «yeni» karısı güzel mayo – располагало seks, ben kendi kendime düşündüm, bu yardımcı olacaktır. Ama düzenli girişimleri beni baştan hiçbir şey bitti. Gördükten sonra tam bir hayal kırıklığı, karısının önünde, kararımı verdim ve anlattım, zaten başka bir şey için değil bir erkek gibi.

Eşi o anda bırak ve dedi ki, bu sorun bugün çözüldü (aksine durumuna metresi). Hastaneye ben hayatımda hiç gitmedim, o yüzden şimdi ziyaret hakkında bir doktor bile olabilirdi gitmek konuşma. O zaman biz yapmaya karar verirseniz kendi kendine tedavi: karın ekili beni zengin bir diyet ürünler-афродизиаками (fındık, otlar, deniz ürünleri), ancak bir sonuç getirmemiştir. O zaman biz birlikte yürümeye başladı spor salonu gibi fiziksel aktivite üzerinde olumlu etkileri vardır geri kudret. Ama o zaman ben hissetmeye başladım ve cinsel isteksizlik.

Ben bulmak için yönetilen hap Eroganolan evliliğimi kurtardığınız için

O zaman ben de almaya karar verdim, internette herhangi bir ilaç. Ben düşündüm satın almak Viagra, ama benim hastalık bana oldu kontrendikedir. İnceledikten sonra, diğer birçok seçenek bulamadım uygun bir şey. Hemen hemen tüm ilaçların geniş bir yanında, kontrendikasyonları ve yan etkileri, kompozisyon ve hiç bir neden korku onun kimyası. Ama bu forumların birinde buldum güzel bir inceleme tablet hakkında Erogan doğal bileşimi sayesinde istediğiniz aracı almak bana korkusu olmadan.

Genel olarak, ben sipariş kendi kendine karar verdi ve ilk birkaç kez içmek, hiçbir şey söylemeden eşi. Öncelikle, ben korktum bir etkisi olmayacak, bir eşi daha üzülecek, ve ikincisi, ben istemedim kendimi üzmek psikolojik olarak. Aynı gece var oldu uzun zamandır beklenen samimiyet ve başlatan bendim! Ve zaten ne kadar tutku oldu, ve konuşmak asla. Genel olarak, etkisi oldu, sadece çarpıcı. Bundan sonra eşimle birlikte adeta ikinci balayı yaşadı! Kız arkadaşının karısı hemen fark etmiş, onun gözünde bir pırıltı ve anladım ki, bir durum var aile içinde normaldir.

Yani hap gibi Erogan kelimenin tam anlamıyla kurtardı bizim aile, boşanma, istiyorum, paylaşmak, yardımcı olabilecek başka herhangi bir eşleştirilmiş. Ben ben denemek için herkese tavsiye, bu araç, çünkü herhangi bir olumsuz sağlık etkileri yoktur ve etkisi sadece harika. İlaç çalışır hatta bu hastalık, şeker hastalığı gibi. Eşimle mutlu ayırdığınız için hap Eroganve şimdi tavsiye onların tüm çiftlerin, sorunlarla yatakta!