Erkek çaylar etki gücü artırmak için

Er ya da geç her erkek sorunlarla karşı karşıya kudret. Azalmış cinsel aktivite çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. Bu genellikle stres, yorgunluk, endokrin bozukluklar, kronik hastalıklar. Buraya bir değer atfedilen ve varlığı, zararlı alışkanlıklar, yanlış beslenme ve kötü çevre. Bu nedenle, erkekler korumak zorunda kudret ek gelir. Çok sık doktor tavsiye tüketilmesi için özel bir çay için kudret erkekler. Bitkisel bir içecek değil, sadece geliştirmek libido, ama olacak well being etkisi, geliştirmek vücudun bağışıklık. Ne çay makinesi seçmek için?

Ivan-çay için erkek gücü

çay için kudret

Çok duydum böyle bir mucize çim, Ivan-çay. İkinci başlık bu bitki — fireweed. Ana onun amacı bir artış potansiyeli. Ama güçlendirilmesi yanında erkek gücü, çay sahip ve birçok yararlı özelliklere sahiptir:

 • Gelişmiş koruma fonksiyonları vücutta;
 • Sonuç toksinler ve toksinler;
 • Ateş düşürücü özelliği;
 • Render dioreticski etkisi;
 • Kalite iyileştirme, kan;
 • Normalleştirme çalışması endokrin sistem;
 • Geri yükleme özelliği, merkezi sinir sistemi.

Tüm faydaları bu bitki nedeniyle, unutulmaz bir kimyasal bileşimi bitkiler. Böylece, çim Ivan-çay antioksidan flavonoidler bakımından sahip sağlığına etkisi kardiyovasküler sistem. Bu patoloji kan damarları genellikle neden olur iktidarsızlık. Ayrıca, kompozisyon fireweed gitmek gibi eser elementler, çinko, potasyum, demir, magnezyum, kalsiyum, bakır, manganez. Arasında vitamin bileşimi değer vurgulamak askorbik asit, vitamin B, E, A., Tüm bu bileşenleri olumlu yönde etkiler üreme sistemi erkek.

Ivan-çay almaya değer sadece azaltarak ereksiyon, kudret. İçki önerilir yemek durumunda akut, kronik prostatit, benign prostat hiperplazisi. Nasıl davranan bir içki için kudret? Çok basit. Düzenli tüketimi iksir ortadan durgun süreci pelvik organları. Bu nedenle, normalize kan mikro genital. Ve zemin güçlendirme ve temiz kan damarları artar, penise kan akışını uyarılma sırasında. Bu ve ulaşmak için izin verir, tam bir ereksiyon.

Ayrıca, bilimsel olarak kanıtlanmış bir kaynatma bu bitkinin normalleştirir, hormonal arka plan erkek vücut. Yani, düzeylerini artırırken, cinsel hormonu testosteron tarafından geliştirilmiş cinsel dürtü (libido). Tabii ki bu da olumlu etkileyecek bir güç. Ayrıca, yeterli düzeyde testosteron artırır, sperm kalitesini artırır sayıda hareketli sperm. Çay tüketilebilir bir dönem bir çocuk hamile kalma olasılığını artırmak için gebelik.

Almak gibi?

Artırmak için kudret, Ivan-çay maliyeti hazırlamak için aşağıdaki gibi:

 • Doğrayın 1 çorba kaşığı yaprak fireweed;
 • Dökün 300 gram kaynar su;
 • Şal sıcak bir battaniye;
 • Israr 1 saat boyunca;
 • Süzün.

Kabul et suyu tavsiye edilir 50 gram yemeklerden önce günde 3-4 kez. Tam bir ders terapi ise bir buçuk ay. Ama zaten ikinci hafta alım kaynatma gelecek belirgin bir iyileşme gücü. Ayrıca, çim kullanılabilir demlemek gibi basit, tanıdık bir çay. Gün içinde yeterli içme kadar 200-250 gram içki.

Yeşil çay için kudret

Doğal yeşil çay en etkili etki gücü artırmak için erkeklerde. Mesele şu ki, doğal çay yaprak daha güçlü, daha 500 yararlı bileşenler. Yeşil çay hepsini kaydeder, hemen hemen ele değil, siyah. Ana madde erkekler için bir çinko.

Bu eser elementler açısından zengindir, yeşil çay. Artırarak vücuttaki düzeyleri, oluşacak normalleştirme hormonal arka plan. Sayesinde çok sayıda flavonoid güçlendirilmiştir kan damarları azalır, zararlı kolesterolü erkek vücutta. Çok sık içki için kullanılan zayıflama. Ve aşırı vücut ağırlığı — en önemli nedenlerinden biri kötü bir kudret.

Elde etmek için olumlu bir sonuç, bir çay için erkek doğru demlemek. Yani, yeşil iksir gerekli değil, kaynar su, sıcak su, 80 derece. Ayrıca, tavsiye tutmak için çay yaprakları suda çok uzun süre. Uygun bir anda 1-2 dakika. Bu yüzden çay yaprak verecek tüm yararlı maddeler, ancak doyurabilecek olacak içki tanin. Erkeklere etki gücü artırmak için yeterli tüketilmesi 300-400 gram içki her gün.

Ama, kötüye değmez. Mesele şu ki, içerdiği bitkiler dahil, çok sayıda kafein. Aşırı bu madde insan vücudunda bozulmasına yol açar fonksiyonları kalp-damar, sinir sistemi. Ve yerine arttırıcı, erkek alacak hipertansiyon, uykusuzluk, artan sinirlilik.

Zencefil çayı için arttırıcı erkeklerde

artan kudret

Artırmak için erkek gücü yeşil çay eklemenizi öneririz karanfil, zencefil. Ayrıca, sıcak mevsimde yemek zencefilli limonata. Bu içecek sadece ereksiyon güçlendirmek, ama verecek bir tonik etkisi. Nasıl bir eylem zencefil üreme sistemi erkeklerde? Bitki aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Normalleştirir metabolizma vücutta;
 • Artırır kan akımı;
 • Merkezi sinir sistemini uyarır;
 • Libido artar;
 • Ereksiyonu güçlendirir.

Zengin bir kompozisyon zencefil saymayı sağlar bu bitki, gerçekten benzersiz. Antik kök bitkiler için kullanılan tedavi, kısırlık gibi erkek ve kadınlarda. Bu nedenle, bu bitki aynı derecede yararlı üreme sistemi her iki cinsiyette. İçki tabanlı zencefil içmek gerekir hemen ilişkiden önce. Yani, kaynatma yardımcı olan afrodizyak etkisi.

Pişirmek için afrodizyak iksiri gerekir, eziyet 1 bir kök bitki dökün, 0,5 litre kaynar su. İçki infüzyon soğuyuncaya kadar oda sıcaklığında. Vermek için hoş bir tat çay, tavsiye ekleyin, birkaç karanfil, limon, bir kaşık doğal bal. Artan etkisiyle kan akımı artacak ve kudret. Ayrıca, çay artıracaktır vücudun direncini bulaşıcı, viral bir hastalık.

Yararlı bir çay için, erkek için kazanç kudret

Halkı, Güney Amerika, düzenli olarak çay içen, paraguay çayı. Ve, bilindiği gibi, yerel erkekler şikayetçi kaliteli bir cinsel yaşam. Aksine, yeşil çay, paraguay çayı hiçbir kafein içerir. Kompozisyon içecek içerir bu madde, nasıl matein. Bu bileşeni artırır, penise kan akışını, ne ereksiyonu güçlendirir. Ayrıca, kompozisyon, paraguay çayı içerir vitamin A, B, C, E, olan normalize iş, tüm üreme sistemi.

Çay çince

Çin bitkisel çaylar aktif olarak geliştirmek için kullanılan, erkek güç. Onlar satılan birçok ilaç depoları. Kabul Badami, çünkü içeriğinde sadece doğal maddeler — çin şifalı otlar. Popüler gibi çaylar kudret:

 • Çiçek sepeti;
 • Ejderha gözü;
 • İnci ejderha;
 • Kabak tohumları.

Zayıflaması durumunda erkek güç çin başvurdu, yardım için özel bir çay. Arka tüketimi bu içki değil, sadece gelişmiş kudret, ancak ve gözlenen etkisi canlılık. Çin çay töreni erkeklerde başlar bu iksir.

Çay Bulgaristan

Bu içki kullanan erkekler Bulgaristan. İddia bu çay etkisi gibi bir tablet Viagra. Temeli bu iksir bir bitki büyür sadece dağlarda. Eğer satın almak için hiçbir yeteneği gerçek bulgarca çay, yemek karşılığı. Bu yüzden, yapmak için yeterli toplama aşağıdaki otlar:

 • Kantaron;
 • St john's wort;
 • Melilotus;
 • Maydanoz;
 • Yaprakları, siyah frenk üzümü.

Mühürlü böyle bir toplama, normal çay. Gün içinde yeterli içme 300-400 gram iksir elde etmek için olumlu bir sonuç. Almak için anında uyarıcı etkisi için tavsiye edilir hazırlamak için sıkı demlenmiş içecek ve içki yarım saat önce seks.

Çay kekik

Uzun kekik olarak kabul edilir sadece bir erkek çim. Mesele şu ki, zengin bitki bu iz element, çinko. Yüksek düzeyde çinko erkek vücutta artacak ve kudret. Ama, bu ot içmek için uzun süre 3-6 ay. Çok yararlı maddeler tamamen birikir vücutta, sonra verecek puanları. Genel olarak, herhangi bir çay için kudret erkekler için tavsiye edilir düzenli olarak içmek, ama aşırıya kaçmadan. O zaman kudret devam edecek düzeyde.