Artırmak için nasıl kudret evde: yollar, öneriler

Kudret ile sorunlar

Yükseltmek için nasıl potens zaman evde sürekli zaman yok? Bu soru ile ilgilenen birçok erkek. Aslında libido yükseltmek mümkün değil evde. Diyet değişikliği, beslenme reddi, zararlı alışkanlıkları, düzenli egzersiz, Kegel egzersizleri, gevşeme — ev ilaçları erkek potens artırmak için. Onlar yararlı şartıyla, güçlü seks temsilcisi kullanmak için karar verirse, onları sistematik olarak.

Nasıl ereksiyon geliştirmek için?

Daha çok erkeklerin erektil disfonksiyonu olan, ihmal ettikleri, neden olabilir, hatta uzun süreli eksikliği kudret. Uygun ve düzenli fiziksel aktivite önemli ölçüde artırır, benlik saygısı ve kendine güven. Bu da olumlu etkiler kardiyovasküler sistem, insan, iyileştirilmesi, pelvik bölgede kan dolaşımı ve böylece ereksiyon elde etmek.

Bir sürü doğal yollardan artırmak ereksiyon gerektiren reçeteli ilaçlar veya cerrahi müdahale. Ev yapımı yöntemler etki gücü artırmak için iyi bir çözümdür erkekler için olan sorunları sonucu ortaya çıkan sağlıksız yaşam tarzı ya da psikolojik stres değil, sistemik hastalıklar veya değişiklikler, yaşlanma ile ilgili bir organizma.

Teşvik erektil disfonksiyon?

Erkek erektil disfonksiyon

Erektil disfonksiyon sık sık bir sonucudur sağlıksız yaşam tarzı, kötü beslenme alışkanlıkları ve kilo artışı, doğrudan ilişkili. Anlaşılmalıdır ki, sağlık ve cinsel gücünüzü olumsuz yönde etkiler:

 • stres etkisi;
 • bozukluğu veya uyku eksikliği;
 • zararlı olarak;
 • yorucu bir iş;
 • fiziksel aktivite eksikliği.

Azalmış libido ve düşük cinsel aktivite devam edebilir yılda yol açan, erken boşalma ve geçici ereksiyon. Sonuç olarak, bu dönüşebilir tam bir eksikliği kudret. Bu arada, giriş küçük değişiklikler, yaşam tarzı, sorunu çözmek için erken bir hastalıktır. Şimdi düşünün, nasıl ereksiyon geliştirmek için bir ev.

Ev ilaçları için kudret — diyet değişikliği

Ölümcül erkek cinsel faaliyetleri desteklenmektedir modern insan, yani fast-food, zengin yağ, basit karbonhidrat ve düşük vitamin ve mineraller. Uzmanlara göre, 57% ereksiyon sorunları, erkeklerde 50 yaş üstü neden aterosklerotik değişiklikler genital organların beslenme içeriği yüksek olan hayvansal yağ.

Bu nedenle, sağlıklı yağlar açısından zengin gıdalar, çinko, arginin, selenyum, E vitamini ve B6 vitamini de dahil olmak üzere bir diyet geliştirmek için güç. Ev yapımı için bir araç ereksiyon olacak günlük öğün içeren tam bir ürün geliştirmek libido. Değerli malzemelerle yükselterek libido erkek olacak:

 • kakao (üretimini uyarır, dopamin, hızlı bir şekilde artar orgazm sırasında);
 • somon (yüksek omega-3);
 • istiridye (çinko bakımından zengindir için gerekli olan testosteron üretimini);
 • sebzeler, özellikle maydanoz ve kereviz (kimyasal içerir artıran bir özlem seks);
 • özellikle meyve, avokado, muz ve ananas (bromelain içerir, hangi olumlu etkiler ereksiyon);
 • baharat (özellikle zencefil ve biber artırmak ve kan akımı);
 • patlamış mısır, tercihen tuzsuz (yüksek bir içeriğe sahiptir arginin, olumlu etkiler sperm sayısını ve sperm kalitesini);
 • susam (zengin bir kaynak selenyum, çinko, kalsiyum, magnezyum, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri).

Ayrıca değer kullanımını sınırlamak için basit şekerler lehine daha karmaşık kısıtlayarak, doymuş yağ miktarını minimuma katkıda kolesterol düzeyini yükseltebilir.

Çim için kudret

Doğal yollarla iyileştirme kudret — otlar ve baharatlar

Olarak güçlendirmek, ereksiyon ev ilaçları ile, biz uygun bir diyet? Sen-ebilmek bulmak takviyeleri ya da otlar için kudret, eczaneler kullanılabilir.

En sık kullanılan maddeler potens için ilaçlar içerir kökü, ginseng, gingko biloba yaprakları, kabak çekirdeği ve diğer bitkisel bileşenler.

Ayrıca değer eklemek için bir baharat olarak kabul edilir afrodizyaklar ve onlar üzerinde iyi bir etki gücü, dahil olmak üzere, karanfil, tarçın, sarımsak, dereotu.

Geliştirmek için nasıl bir kudret doğal — fiziksel aktivite

Fiziksel egzersiz olumlu etkiler kudret. Güç egzersiz güçlendirir, kan dolaşım ve solunum sistemi, vücudun dayanıklılığını arttırır, canlılık yükseltmek, insan, testosteron salgılanmasını teşvik, kan dolaşımını artırmak için, pelvik bölgede.

Aynı zamanda önemli bir psikolojik yönü. En iyi vücut çekiciliği, kendine güven ve benlik saygısı. Sayesinde daha fazla başarı var karşı cinsten, kompleksleri ve ile ilgili kudret psikolojik sorunlar azalır.

Denge ve ılımlılık anahtarıdır etkin bir şekilde sorunları çözmek için bir kudret ile. Söz konusu aşırı ve yorucu fiziksel çaba olarak birkaç saat egzersiz sırasında, kolayca yorgun almak için bir yaralanma. Yaklaşım gerekir tüm faaliyetleri çok bireysel çalışmaları gerektiğini çok zorlanma organizma. En önemli düzenlilik ve kötüye hareketsiz bir yaşam yaptığımız çalışma saatleri.

Hatırlamaya değer tüm bazı vücut geliştirme egzersizleri için hipofiz bezini uyarır artan testosteron üretimini. Söz konusu ağız kavgası, egzersiz korkulukları, tezgah çubuk.

Düzenli egzersiz halter ile güçlendirmek pelvik bölgede kan dolaşımı, doğrudan kan akışını artırır üyesi. Kendisi ereksiyon daha güçlü olur ve daha uzun sürer.

İyi bir fikir olduğunu, etkin bir işbirliği ortağı — her iki taraf da yararlanacaktır egzersiz, fiziksel ve psikolojik açıdan. Yoksa zaman, spor salonu, tavsiye organize ev egzersiz.

Erkek gizli

Ana yol, kudret — Kegel egzersizleri

Ek olarak, fiziksel aktivite, bir işgal gerekir, en az bir saat her gün, bir değer için zaman ayırmak, samimi kas Kegel egzersizleri. Son uzatmak için izin, bir aşk çiftleşme ve kontrol etmek için tork boşalma. Bu kaslar etrafında bulunan kasık kemik ve prostat, onları hissediyorum, ne zaman durmak idrara çıkma, idrar yaparken.

Bu kaslar sorumludur hareketi sırasında penis ereksiyon. En kolay yolu, onları eğitmek — bilinçli zorlanma ve rahatlatıyor. İlk etkileri sistematik bir çalışma dikkat edilmelidir, sadece üç hafta sonra, günlük egzersiz.

Yolları onarmak için ereksiyon — stres azaltma

Ereksiyon sorunları da sık sık bir sonucudur aşırı sıcak bir gün. Bazen onlar da ile ilişkili korku ve travma, biz yaşamış geçmişte. Daha karmaşık durumlarda geçmesi gerekir psikoterapi.

Ancak, bazen ev yöntemleri yeterli olacaktır. İlk adım olmalı, yaşam tarzı değişikliği, takip, mücadele, yorgunluk ve günlük stresi azaltın. Bu, herhangi bir sonuç vermez, uzmana başvurmalıdır.

İyi insanlar için bir çözüm utanıyorum onların rahatsızlıkları ya da hiçbir zaman var için geleneksel tıbbi ziyaret — bu bir online danışma, kullanılabilen herhangi bir zaman.