Güç nasıl artırılır: 8 yol

Potansiyel problemler genç yaşta bile ortaya çıkabilir. Çılgınca yaşam temposu ve merkezi sinir sistemi üzerindeki muazzam stres göz önüne alındığında, kimse onlardan korunamaz. Fakat bu tür koşullarda erkeklerde potens nasıl artırılır?

Pek çok yol vardır - aktif eğitim, sertleşme, vitamin ve mineral kompleksleri alma, testosteronu artırma. Ama şimdi vakaların% 200'ünde 30 dakika içinde sonuç veren tek bir yol var - potensli uyarıcıların kullanımı.

Erkeklerde güç sadece 30 dakikada nasıl artırılır?

Bir tablet ilaç penis taşını 36 saat boyunca yapabilir. Aksine, ağrılı bir ereksiyon yaşamanıza gerek yoktur - penis sadece cinsel uyarılma ile kanla dolar.

En gelişmiş durumlarda bile tek bir hapla gücü artırabileceğinizi hayal edin. İlaç, psikolojik ve fiziksel bozukluklara, yani aşağıdaki patolojilere yardımcı olur:

 1. Bedenin fiziksel ve zihinsel tükenmesi.
 2. Kan vasküler beslenmesinde bozulma olan diabetes mellitus.
 3. Pelvik organların yaralanması.
 4. Kronik prostatit.
 5. Hipogonadizm (testosteron üretiminde düşüş).
 6. Daha derin depresyon.
 7. Alt ekstremitelerde ve kasıkta kan akışının bozulması.

Daha güçlü cinsiyet tarafından 20 yıldan uzun süredir kullanılan ve her zaman sonuç veren diğer zaman içinde test edilmiş ilaçların yardımıyla gücü artırabilirsiniz.

Bu fonlar 5-6 saate kadar geçerlidir, talimatlarda belirtilmiştir. Uygulamada, etki süresi 12 saat veya daha fazla tutulur ve en önemlisi, aktif maddeye bağımlılık gelişmez.

Gerçek: İlaçlar, alkollü içecekler veya yağlı yiyeceklerle birleştirildiğinde bile harika etki gösterir. Bu nedenle, bir restoranda romantik bir buluşmadan önce bir hap alabilir, kolayca şarap içebilir ve tetikte olabilirsiniz.

Kötü alışkanlıklardan vazgeçmek gücü artırmaya yardımcı olur

Kendinizi stres ve depresyondan alkol ve sigara ile kurtarıyorsanız, güç ile ilgili sorunlardan kaçınılamaz. Alkollü içeceklerin kan damarlarını köleleştirdiği, kan yoğunluğunu artırdığı, testosteron üretimini azalttığı ve dokularda zehir birikimine yol açtığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Karaciğere aldığı darbe nedeniyle vücuttaki tüm zehiri yok etmez. Bilimsel olarak konuşursak, asetaldehit, hangi dokuların zehirlendiğinden dolayı oluşur, kan akışı bozulur ve hipoksi ortaya çıkar.

Ancak alkolün genel sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi vardır. İlk şişe bira ruh hali ve canlılığın artmasına neden olurken, geri kalanı depresyon ve halsizliği tetikler. Bu, zevk ve mutluluk hormonlarının üretimini olumsuz etkiler.

Benlik saygısı ve libidoda azalma var, nevroz gelişiyor (kızla yatakta, kendinden şüphe duyarak sinirlilik artabilir).

Alkolizmde bile uyuşturucu kullanırken erkeklerde güçte bir artış gözlenir, ancak kötü alışkanlıktan vazgeçmek çok arzu edilir. Alkolü ne kadar çabuk unutursanız, testosteron üretimi o kadar hızlı iyileşir, güveniniz ve tutkulu seks yapma arzunuz artar.

Sigara içmek aynı zamanda ereksiyonu da olumsuz etkiler ve iktidarsızlığa ve hatta kangrene neden olabilir. Sigarada organlara sızan, kanda biriken, nefes almayı zorlaştıran ve kan damarlarının köleleştirilmesine yol açan 300'den fazla zehir türü vardır.

Bu nedenle, tüm seksologlar uyarıyor - bir sigara ereksiyon kalitesini en az% 20-30 azaltabileceğinden, seksten önce 30-40 dakika sigara içmemelisiniz. Reddedildikten sonra, erkek gücünde bir artış var. Baş aydınlanır, kaslar daha iyi kanla dolar, nefes almak kolaylaşır, seks isteği artar.

Penis masajı

Potansiyel, basit adımlarla geliştirilebilir. Kızılderililerin kavernöz dokulara daha iyi kan temini için cinsel organları özel olarak sıkıp ısıttığından bahsediliyor.

Penisi tabanda ve tüm uzunluğu boyunca sıkın. Sürtünme ve ısıtma yağlarının kullanılmasına izin verilir. Şifalı otların - pelin veya ısırgan otu - kaynatma maddelerini kullanırken de güçte bir artış elde edilir. Bunları ağızdan alabilir veya penisi ıslatabilirsiniz.

Gerçek: Tedavi süresince kimse uyarıcı kullanımını yasaklamaz. Tam tersi - ilaç almak, tedavinin ana kürü sırasında sağlıklı bir cinsel yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

Halter kaldıran adam

Fiziksel aktivite artışı

Her gün ofiste bilgisayar başında oturup gücün kendiliğinden iyileşeceğini ummak aptallıktır. Erkeklerde gücü artırmak için sürekli hareket halinde olmanız gerekir. Oturduğunuzda, özellikle bağdaş kurduğunuzda, pelvik bölgeye kan akışı bozulur. Prostatite neden olan kan durgunluğu oluşur.

Pasif bir yaşam tarzının arka planında enerji metabolizması bozulursa, erkeklerde güçteki hangi artıştan bahsedebiliriz? Yıllar boyunca kanıtlanmış uyarıcılar bu durumda bile yardımcı olacaktır. Her gün ilacın bir tableti, penisinizi seks hakkındaki tek bir düşünceden veya bir kıza dokunarak demir haline getirecektir.

Ancak eğitim iptal edilmedi. Yakındaki bir spor kulübüne kaydolun ve başlayın. Kesinlikle en yakın olana, işten sonra tembel olmamanız için, çünkü şehrin diğer ucuna gitmeniz ve demir parçalarını tekrar çekmeniz gerekiyor.

Bir erkek ağırlıkları ritmik olarak kaldırdığında ve egzersiz tekniğini% 100 takip ettiğinde kan dolaşımı artar, kaslar en derin seviyelerde ısınır ve ana erkeklik hormonu olan testosteron üretimi uyarılır. Bize cesaret, saldırganlık, güç, zeka ve güçlü güç veren testosterondur. Fakat eğitim sırasında bir erkeğin gücü nasıl artırılır? Temel alıştırmalar üzerinde durulmalıdır:

 1. Deadlift.
 2. Bench press.
 3. Çubuğun kemere sırası.
 4. Halter ile ağız kavgası (göğüste halter dahil).
 5. Ek ağırlıklarla düz olmayan çubuklarda çene ve çukurlar.

Hemen maksimum ağırlıklara tırmanmanıza gerek yok - bu sadece merkezi sinir sisteminin aşırı yüklenmesi nedeniyle durumu daha da kötüleştirecektir. Sakin ve ölçülü bir şekilde pratik yapın, acele etmeyin. Çalışma ağırlıklarını artırmak ve biriktirmek için her zaman zamanınız olacak.

Aynı zamanda benlik saygısı artacak, aynadaki yansımanın tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Sadece güçlü vücudunuzu partnerinize göstermekten mutlu olacaksınız, bu kesinlikle artan ereksiyona ve baş döndürücü sekse neden olacaktır.

Fakat yaralanma ve kısıtlamalar durumunda erkek gücü nasıl artırılır? Örneğin, çıkıntılar veya fıtıklar söz konusu olduğunda, dövüş sanatları veya halterle uğraşmak yasaktır. Bu durumda yüzmek veya yürümek size yardımcı olacaktır.

Haftada birkaç kez 1-2K yüzün. Yüzme sırasında, tüm kas atlası ve özellikle pelvik organlar uyarılır (kan ve prostat sekresyonlarının durgunluğu giderilir).

Yürürken bile güçte bir artış gözlenir. Her gün en az 1-2 saat yürüyüş yapın. Omurganızda veya dizlerinizde stres yok - yürümek, sağlığınızı iyileştirmenin, ereksiyon kalitesini iyileştirmenin ve kilo vermenin güvenli bir yoludur.

Tek pozisyonda kalmayın

Günlerce televizyon karşısında uzanmayı veya bilgisayarın önünde oturmayı sever misiniz? Sonsuza dek unutun.

Yoğun bir şekilde çalışıyorsanız ve pozisyon değiştiremiyorsanız 5 dakika ara verin. Şu anda jimnastik yapabilir ya da sadece yürüyebilirsiniz. En önemli şey tek bir pozisyonda oyalanmamaktır.

Gerçek: Bağdaş kurup oturmak çok zararlıdır. Arterler ve kan damarları her gün klemplenirse güçlü etki kaybolur. Daha da kötüsü, testislere (testisler) yetersiz kan gitmesi nedeniyle testosteron üretimi düşer. Bu arka plana karşı spermogramda bozulma var.

Boşalma sayısını azaltın

Günlük mastürbasyon, ereksiyon kalitesi üzerinde son derece olumsuz bir etkiye sahiptir. Bir erkek günde 5-7 kez mastürbasyon yapsa bile gücü güçlendirmek mümkündür - bunun için uyarıcılar kullanılır.

Herhangi bir sorunu yarım saat içinde çözebilirler. Ancak hapsız demir gücü elde etmek istiyorsanız, boşalma sayısını azaltın.

Mastürbasyondan sonra, dopamin depoları tükenir ve kadın seks hormonlarının (özellikle prolaktin) üretimi artar. Aynı zamanda genel yorgunluk ve halsizlik gözlenir.

En az 2-3 gün mastürbasyon yapmaktan kaçınmak daha iyi kan akışına ve cinsel istek artışına yol açar. Tek dokunuştan partnere kadar penis ısınır ve sertleşir.

Erkeklerde gücü artırmak için, üreme sisteminde lokalize olan prostatı ve kasları eğitmeniz gerekir.

Yatakta 5 dakikadan fazla kalamazsanız, kaslarınızın eğitime ihtiyacı vardır. Bunu yapmak için, kendinizi yatakta olabildiğince uzun süre tutmanız, duraklamanız, ancak boşalmadan kaçınmanız gerekir. Yavaş yavaş buna alışacaksınız, kaslar güçlenecek, güç artacak ve cinsel ilişki süresi artacaktır.

Aynı etki uyarıcılar kullanılarak da elde edilebilir. Dokulara giden kan akışını o kadar artırır ki kaslar taşlaşır.

Cinsiyet süresi 2 kat artar, alınan haz da artar (kanla daha iyi dolduğu için sinir uçlarının uyarılması artar). Bu nedenle, fantastik seks yapmak, cinsel organlarınızı eğitmek veya uyarıcılar kullanmak istiyorsanız - yeni zirvelere ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Potansiyel için faydalı ürünler

Gücü normalleştir

Günümüzde insanlar rastgele yemek yiyor. Sabah bir tabak pancar çorbası, pizza ile kahve, akşam yine pancar çorbası veya pirzola ile makarna. Ancak böyle bir diyetle besin normunu kazanmak mümkün değildir.

Basit bir ifadeyle, vücudumuzun yakıta ihtiyacı var ve biz büyüdükçe daha fazla yakıta ihtiyacımız var. 80 kg vücut ağırlığı ile günde en az 2200 kcal tüketmeniz gerekir. Yalnızca 1. 500 kalori yerseniz, bir arıza yaşarsınız. İktidarsızlığın arka planına karşı, libido düşer, yatakta dayanıklılık ve penis sarkık hale gelir.

Sağlıklı bir diyet olmadan erkek gücünün artması düşünülemez. Bu tereyağsız pirinç ve buharda pişirilmiş balıkla ilgili değil. Doğru yemelisin - yeterli miktarda protein, karbonhidrat, yağ tüketin. İyi beslenme ile yoğun egzersiz, kandaki testosteronda büyük bir artışa, kas kütlesinde artışa ve dayanıklılığa yol açar.

Gerçek: Baharatlı yiyecekler kanı ısıtmaya, testosteronu artırmaya ve kandaki adrenalin miktarını artırmaya yardımcı olur. Diyetinize acı biber, zencefil veya zerdeçal eklemeyi deneyin. Baharatlar, tedavinin temel dayanağı olmasa da, iyi bir katkıdır.

Stresi önleyin

Sürekli güçlük zihinsel depresyona yol açar. Ailedeki aşırı çalışma ve kavgalar nedeniyle erkekler içki içmeye ve sigara içmeye başlar. Ama kandaki testosteron seviyesi 70 yaşındaki bir büyükbabanınkine benzediğinde ve bir kadın cinsel bir nesne gibi görünmediğinde ne tür bir potens iyileştirmesinden bahsedebiliriz? Öncelikle kafanızdaki kelepçelerle uğraşmanız ve stresi azaltmanız gerekir, ancak bir şişe votka ve bir paket sigara olmadan.

Bir psikoterapistten randevu alın. Olumsuzluklardan kurtulmanıza, özgüveninizi artırmanıza, korkuları ve kompleksleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır.

Dışarıda daha fazla zaman geçirin ve meditasyon yapın. Günde sadece 30 dakikalık meditasyon, formda kalmanıza ve enerji dengesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Durum çok ciddiyse tatile çıkın. Yoğun işlere ara verin. Denize gidin, güneşlenin, yüzün, yürüyün, egzotik yemeklerin tadına bakın, yerel şovlara ve ilgi çekici yerlere katılın. İyi bir dinlendikten sonra, kafa olumsuzluktan kurtulur, yeni hedefler ortaya çıkar ve libido artar.

Çıkış

Uyarıcılar, aldıktan sonra yarım saat içinde sorunu% 100 çözer ve asla bağımlılık yapmaz.

Her durumda kızı baş döndürücü orgazmlara götürmenize ve gerçek zevk almanıza yardımcı olacaklar. Ancak sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor - egzersiz yapın, iyi beslenin, jimnastik yapın, dinlenin ve aşırı yüklenmeden kaçının.

Yaşam tarzınızı iyileştirin ve kötü alışkanlıklardan vazgeçin. Bu şekilde, yalnızca günün veya gecenin herhangi bir saatinde kolayca demir ereksiyonu elde etmekle kalmaz, aynı zamanda sağlığınızı da iyileştirir ve genel refahınızı iyileştirirsiniz.