EV KOŞULLARINDA ERKEK POTANSİYELİNİ YÜKSELTİN VE ARTIRIN

erkeklerde gücü geliştirmenin yolları

Erektil disfonksiyon sorunu çok ciddi hale gelene kadar, evde gücü artırmak tamamen uygulanabilir bir adımdır. Alınan önlemlerin son derece yararlı olması ve vücuda zarar vermemesi için sürecin tüm aşamalarına yetkin bir şekilde yaklaşılması gerekmektedir.

Nedene bağlı olarak evde artan etki

Cinsel açıdan olgun herhangi bir erkekte yaş ve genel sağlık durumundan bağımsız olarak sertleşme güçlüğü oluşabilir. Bu sorunun birçok nedeni var. Ne olduğunu bulmak için her türlü çaba gösterilmelidir.

Olası seçenekler:

  • Organik nedenler, genitoüriner sistem hastalıklarıdır. Onları kendiniz iyileştirmeye çalışmak sadece etkisiz değil, aynı zamanda tehlikelidir de. Bir terapist, ürolog ve diğer uzman uzmanlarla danışmak, teşhis koymak ve tedavi önerileri almak için iletişime geçmek gerekir.
  • Psikojenik nedenlerözellikle duygusal olmak üzere stres, kaygı, depresif ruh hali ve yorgunlukla ilişkilidir. Bu durumda evde potens nasıl artırılır? Aktif olmak ve gevşemek arasında bir denge bulunmalıdır. Bu konuya her zaman bireysel olarak karar verilir. Ancak stres, aşırı yüklenme, şok veya depresyonun asla güç üzerinde yararlı bir etkisi olmayacağını hatırlamak önemlidir.

Evde etki için egzersizler

Soruna yol açan nedenlerden bağımsız olarak, evde güç için egzersizler uygun olacaktır. Bunlar pelvik organlara kan akışını teşvik eden ağız kavgası, kıvrımlar ve diğer hareketlerdir. Kan stazından kurtularak, cinsel organlar dahil tüm organlara kan akışını normalleştirebilirsiniz.

Güç yükleri, gücü önemli ölçüde artırır: erkeklerde, özellikle libidoyu artıran yiyeceklerin kullanımıyla birleştirildiğinde testosteron düzeylerinde artışa katkıda bulunurlar. Bununla birlikte, kan dolaşımını iyileştirdiği ve etkiyi artırdığı için diğer egzersiz türleri ihmal edilmemelidir.

Evde etki nasıl artırılır: ek ipuçları

Fiziksel aktivite ile ilgili tavsiyelere ek olarak, beslenmeyle ilgili genel kurallar vardır. Doğal ürünler, çeşitli yemekler, vitamin ve mineral kompleksleri vücuda, yaş ve diğer nedenlerden bağımsız olarak potensin yüksek kaldığı maddelerle beslenir.

Erektil disfonksiyonun önlenmesi ve tedavisi için çeşitli bileşenlerin yeterli miktarlarda kullanılması gerekir. Bazılarının özellikle etkili olduğu kabul edilir, bu nedenle etkili önleyici ve tedavi edici ilaçların bileşimine dahil edilirler

  • L-arginin;
  • bodur palmiye, ikievcikli ısırgan otu ve diğer bitkilerin özleri.

Bu bileşenlerin bileşimi prostatın normal işleyişini sağlar ve böylece gücü artırır.

Bu, özellikle gerekirse evde gücü artırırken yararlıdır:

  • libidoyu artırın, yani arzuyu artırın;
  • tedavisi sırasında prostatitin görünümünü azaltır;
  • mümkün olan en kısa sürede ağrılı idrardan kurtulun;
  • kronik prostatite bağlı erektil disfonksiyonu ortadan kaldırın.

Ayrıca, bazı diğer durumlarda doğru beslenme ve ilaç tedavisi gerekebilir. Kendi kendine ilaç almanın tehlikelerini unutmayınız ve almadan önce doktorunuza danışınız.