Erkeklerin G noktası var mı? Onu nasıl bulurum?

erkeklerde g noktası nerede

Kelimenin tam anlamıyla gezegenin cinsel olarak aktif nüfusunun tamamı bir kadının gizemli G noktasının varlığını duydu. Çeşitli literatür, erkeklere bu noktayı bulmayı ve doğru şekilde etkilemeyi öğretir, böylece partnerlerine inanılmaz derecede parlak ve uzun süreli orgazmlar sunar. Ancak pek çok insan, erkeklerde G noktasının da var olduğunu bilmiyor, ama boşuna.

Bu gizemli “kaldıraç” ın daha güçlü cinsiyetin vücuttaki rolü prostat bezi (prostat) tarafından oynanır. Ve elbette, onu etkilemenin etkisi, kadınlarda G noktasını etkilemekten daha az değildir: Onu doğru şekilde nasıl uyaracağını öğrenirseniz, sahiplerine en güçlü orgazmları ve gerçek zevki verebilir.

Nereye bakmalı?

Erkek G noktasının nerede olduğunu herkes bilmiyor. Ve burada en üzücü şey başlıyor: erkekler genellikle prostat iltihaplandığında bu zevk adasının yerini öğrenir ve üroloğun ofisine giderler. Prostatiti tedavi etmenin yöntemlerinden biri, tedavi odasındaki kliniğe göre yapılan düzenli masajlarıdır. Ve sonra erkekler, prostat masajından bu tür hisler yaşayabileceklerini bile bilmeden hayatlarında ne kadar zevki kaybettiklerini anlamaya başlarlar.

Bir erkeğin hayatında prostat iltihabı olmamışsa ve bu konuda bilgili biriyse, o zaman G-spot masajından orgazmları çok daha erken yaşayacak ve partnerinin burayı yumuşak parmaklarıyla aramasına izin verecektir.

Rektumda, mesanenin hemen altında, idrar kanalının üst kısmını çevreleyen G noktasını arayın. Dokunmak için parmağınızı 4-5 santimetre derinliğe sokmanız yeterlidir. Parmak ucunuzla, karından bakıldığında anterior bağırsak duvarında hafif bir şişkinlik hissedebilirsiniz.

Onu nasıl tanıyorsunuz?

G noktası erkeklerde neye benziyor? Parmağınızı rektuma soktuktan sonra, tüm alanı nazikçe hissetmeniz gerekir. Şekli ve büyüklüğüyle biraz kestane ve hatta ceviz gibi görünecek ama bunun kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Çok sayıda sinir ışını prostat bezinden geçer ve doğrudan penise gider. Prostat ve penis arasındaki ilişki hemen netleşir - artık G noktası uyarıldığında, erkeklerin ek bir penis uyarımı olmadan orgazm olmayı başarması şaşırtıcı değildir.

Prostat ne içindir?

erkeklerde g noktası nasıl bulunur

G noktası erkeklerde nasıl bir rol oynar? Prostat bezi vücutta çok önemlidir. Ereksiyon anında prostat, spermin ayrılmaz bir parçası olan özel bir sır üretir (üretilen sperm hacminin yüzde on ila otuzu prostat sıvısı tarafından işgal edilir). Vajinanın asidik ortamını nötralize etmek için önemli olan alkali bir yapıya sahiptir. Bileşimi, sperm aktivitesinin korunmasını, üreme yeteneklerini etkiler.

Prostat iltihabı oluştuğunda ve salgı küçük miktarlarda üretildiğinde kısırlık meydana gelebilir.

G noktası erkeklerde orgazm sürecine nasıl dahil olur?

Erkek orgazmı iki aşamaya ayrılabilir: emisyon ve ejakülasyon. Genç erkeklerde bu iki aşama açıkça ayırt edilebilirken, yaşla birlikte ayırt etmek zorlaşır. Zamanla orgazm hissi uzar.

Emisyon sırasında sperm, vas deferens içine salınır ve burada prostat salgıları ve testisler tarafından üretilen seminal sıvı ile karışırlar. Tüm parçalar bir araya gelerek spermi oluşturur.

Yoğun cinsel gerilim anında orgazm meydana gelir. Öfori hissi daha uzun sürecekse, seminal kanalda daha fazla sperm birikebilir. Prostat güçlü bir kasılmadan sonra salgısını dışarı atar, aynı zamanda mesane kanalının çıkışı da kapanır.

İkinci aşamada - ejakülasyon ile - sperm, seminal kanallardan penisten dışarı atılır.

Nasıl uyarılır?

Erkeklerde G noktası uyarımı nazik olmalıdır. Parmağınızı anüse yaklaşık dört santimetre derinliğe kadar soktuktan sonra (yağlamayı unutmayın), yuvarlak sert bir tüberkül - noktası G için el yordamıyla hareket edebilirsiniz.erkeklerde g noktası nasıl uyarılır

Masaj Bu noktaya, adamın bu tür okşamalara tepkisini dinleyerek nazikçe ve dikkatlice başlanmalıdır. Zorla basmanız tavsiye edilmez, ağrıya neden olabilirsiniz. Uyarım başarılı olduğunda erkeğin tepkisinden anlaşılacaktır.

Çoğu zaman, bu tür manipülasyonlara anında bir ereksiyon eşlik eder. Eğer gecikirse, bu konuda yardımcı olabilirsiniz - aynı anda penisi okşamak ve G noktasını okşamak değerlidir.

Bu tür bir uyarılma kesinlikle partnerinize çok fazla zevk ve unutulmaz bir orgazm verecektir.

Açık havada masaj

Erkekler için G noktası masajı harici olarak yapılabilir. Genç bir adam endişeli ve kategorik olarak prostatın iç stimülasyonunu reddediyorsa, üzülmemelisiniz. G noktasına harici olarak masaj yapmak mümkündür.

Ütüleme, skrotum ile anüs arasında, ikincisine daha yakın bir yerdedir. Bu bölgeye masaj yapmak, vücudun içindeki G noktasından daha az hassas değildir; hafif dairesel hareketler ve hafif basınç en uygunudur. İlk durumda olduğu gibi, bu masaj en iyi şekilde penisin okşaması ile birlikte yapılır.

Böylece, o gizli yerin adını ve erkeklerde G noktasının nerede olduğunu bulan bir kadın, partnerine her zaman benzersiz ve şehvetli bir şefkat verebilir.