Erkeklerde gücü artırmak için doğal ilaçlar

gücü artırmak için doğal ilaçlar

Erkeklerde gücü artırmak için doğal ilaçlar - şifalı bitkilerin kaynatma ve tentürleri gerçekten etkilidir, ancak uzun süre kullanılması gerekir.

Tıbbi ürünlerin hazırlanması için ginseng ve bataklık kalamus kökleri, kurutulmuş kekik, şerbetçiotu külahları, bal, fındık, beyaz şarap ve diğer bileşenlere ihtiyacınız olacak.

Doğal ilaçların pratikte kontrendikasyonları ve yan etkileri yoktur, reçete ve dozaj kesinlikle uygulandığında sağlık açısından güvenlidirler.

Ginseng

Ginseng kökü, gücü artırmaya yardımcı olacaktır. Bu nadir çok yıllık bitkiden gerçek bir kültün yapıldığı Asya'da, ölümcül hastalıklar bile ginseng kökü ile tedavi edilebilir, sadece doğru şekilde pişirmeniz gerekir.

Doğal ginseng kökü satın alırken (tercihen Çin orijinali), hala taze ve kuru olduğundan emin olun.

En basit tarif çay veya kök tentürüdür. Yarım yemek kaşığı toz haline getirilmiş kökü sıvı balla (yaklaşık 350 gram) karıştırıp bir buçuk hafta bekletebilirsiniz. Karışımı bir çay kaşığı için günde üç kez almak gerekir. Çözüm, birkaç hafta içinde hızlı bir artışla sizi şaşırtacak.

Kekik

Kekik tedavisi, şu anda sağlıklı güce ihtiyaç duyan erkekleri hayal kırıklığına uğratan altı aya kadar sürer. Yöntemin göreceli basitliği beklentileri kısmen telafi ediyor - bir çorba kaşığı kekik salkımına kaynar su dökülür, bitki çayı oluşturulur ve gün boyunca içilir.

Tedavi süresinin uzunluğuna rağmen kekik oldukça etkili bir çare. Erkeklerin gücünü artırmak için bir bonus olarak, prostatit, prostat adenomu ve tam kısırlığın önlenmesini de alacaksınız.

Hava

potensi artırmak için kalamus bataklığı

Marsh calamus kökleri afrodizyak oldukları için cinsel iktidarsızlıkla mücadelede güçlü bir etkiye sahiptir.

Bitkiden alkollü bir tentür yapılır (1: 5 kökten alkole), iki hafta boyunca infüze edilir ve günde 20-30 damla şeklinde alınır.

Atlamalar

Hop külah çayı sadece taze demlenmiş etkilidir. Yemek pişirmek için bir çorba kaşığı doğranmış koni alın, sıcak su dökün ve yaklaşık beş dakika pişirin - böylece doğal özelliklerini kaybetmezler. Bu tür çayı potens için bir araç olarak almak bir veya iki ay içinde, günde 2 kez 1 bardak olmalıdır.

Cevizler ve bal

Ceviz ve bal karışımı bir lezzet gibi görünmesi daha olasıdır, ancak yine de birçok yararlı özelliği vardır. Kuruyemişler doğranır, bal ile bire bir oranında karıştırılır ve günde 2-3 yemek kaşığı yenir. Üçüncü taraf malzemeler de ekleyebilirsiniz - onlarla ilaç daha da etkili olacaktır. Bu lezzetli ürüne eklemek için en iyi adaylar havuç ve aloe sularıdır.

Aloe ve bal

Aloe, anti-enflamatuar etkisi ile bilinir, prostatit için yararlıdır ve gücü azalır. Toz halinde 500 gr ceviz alın, 100 mg aloe suyu, bunların hepsini 300 gr bala ekleyin ve şifacıların güvencelerine göre iktidarsızlığa karşı en iyi çareyi alacaksınız. Sizin için uygun olduğunda günde 30-40 gr almaya değer.

Beyaz şarap

Beyaz şarap çok lezzetli ve sağlıklı bir içecek yapmak için kullanılır ve kullanımdan hemen sonra etki eder.

İlacı kendileri üzerinde deneyen erkekler, bu tentürün inanılmaz etkisine dikkat çekiyor - anında, yüksek kaliteli, sağlık için güvenli.

Böyle bir içecek diğer içecekler gibi kolaylıkla masaya konulabilir ve saklanmadan alınabilir.

gücü artırmanın bir yolu olarak beyaz şarap

Bir litre beyaz şarap için bir bardak portakal suyu ve yarım bardak limon suyuna ihtiyacınız var. Meyve suları doğal olmalı, tercihen taze sıkılmış olmalıdır. Paketlenmiş meyve sularının herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Daha sonra iki yemek kaşığı sıvı bal, taze nane yaprakları ve biraz baharat - kakule, tarçın, karanfil (her biri en fazla yarım çay kaşığı) karıştırma kabına gitmelidir.

Ürün üç gün soğuk bir yerde tutulmalı ve bir kadınla iddia edilen yakınlıktan hemen önce süzülmeli ve içilmelidir. Birden fazla bardak tüketemezsiniz.

Çok büyük miktarlarda alkol tentürü, günlük içerseniz vücudunuza normal alkolden daha az zarar vermez.

Potansiyel problemler o kadar kapsamlıysa, her ilişkide bir uyarıcıya ihtiyaç duyuluyorsa, kendi kendine ilaç tedavisini bırakıp daha ciddi yöntemler için doktorlara başvurmak daha iyidir.