Gücü artırmak için halk tarifleri

erkeklerde gücü artırma yöntemleri

Gücü artırmak için halk tarifleri besin almanın harika bir yoludur.

Çinko, selenyum ve vitamin eksikliğinden dolayı erkeklerin gücü genellikle zayıflar. Alternatif tedavi hızla bu açığı kapatır.

Halk tarifleri

Geleneksel tıp bize her durum için çeşitli tedaviler sunar. Erkek cinsel yaşamının zorluklarına da dikkat etti. Özellikle bu tür tarifler yaşlı erkeklere yardımcı olacaktır. Halk yöntemlerinin besinleri, eşinizi yaşama ve sevindirme gücünü geri getirecektir.

Potansiyel tedaviye başladıktan sonra, zararlı ürünleri hariç tutmayı unutmayın. Bu nedenle tütsülenmiş etler, kişniş ve yeşil bezelye testosteron sentezini olumsuz etkiler. Elbette bu, tütsülenmiş domuz pastırmalı bezelyenin tamamen ortadan kaldırılması gerektiği anlamına gelmez. Ancak bunların en aza indirilmesi arzu edilir.

Ayrıca hareket etmeye başlayın. Spor salonunda spor yapmak veya egzersiz yapmak için zamanınız yoksa, daha fazla yürüyün. Yüksek düzeyde hareketlilik, metabolizmayı ve dolaşımı iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Halk tarifleri ile aldığınız maddeler daha iyi emilecektir.

Sütlü şalgam

Şalgam ve havuçları eşit oranlarda alıyoruz. Sebzeleri öğütün, iyice karıştırın. Birkaç dakika sütte pişirin. Bir erkeğin gücü artırmak için günde 250 ml bu karışımdan yemesi gerekir. Daha lezzetli hale getirmek için biraz bal ekleyebilirsiniz, bu da erkek gücü için iyidir.

Kurutulmuş meyvelerle sıcak şarap

Kurutulmuş meyveler alıyoruz, hemen hemen her yapacak. Ancak bu bileşenler hazırlık aşamasında ne kadar çeşitli olursa, halk ilacı erkek gücünü artırmak için sonunda o kadar faydalı olacaktır. Kurutulmuş meyveleri bir kıyma makinesinde öğütün. Karışımı iyi kırmızı şarapta yaklaşık 40 dakika pişirin. Karo çok düşük bir güce ayarlanmalıdır.

gücü artırmak için kurutulmuş meyvelerle sıcak şarap

Bu durumda, sıcak şarabımızdaki tüm alkollü bileşen, gücü artırmak için buharlaşacaktır - bu iyidir, çünkü genellikle erkeklerde cinsel isteği olumsuz etkiler.

Ancak, ilişkiden önce emin olmak için biraz içmeye karar verirseniz, normal sıcak şarap da mükemmel bir çare olacaktır. Hazırlanması için birçok tarif var. Sıcak şarap için tipik olan tüm yöntemler ve malzemeler işe yarayacaktır.

Kakule, tarçın ve karanfil gibi baharatların erkeklere iyi geldiği uzun zamandır bilinmektedir. İnce doğranmış elma ve portakallar, tıpkı bal gibi size vitamin desteği sağlayacaktır. Ve az miktarda alkolün erkek gücü üzerinde kritik bir etkisi olmayacaktır.

Ginseng Kökü

Bu ürün doğu tıbbında terlemeye iyi bir çare olarak bilinir. En iyi tentür olarak kullanılır. Yatmadan önce on beş damla mükemmel bir halk ilacı olacaktır. Erkeklerde gücü artırmak için ginseng tentürünün çeşitli tarifleri vardır.

Kurutulmuş ginsengden:

 • Kurutulmuş rizomlan toza çevirin;
 • Otuz gram toz alıyoruz, votka ile bir litrelik şişeye döküyoruz;
 • İyice sallayın;
 • Güneş ışınlarının düşmediği serin bir yerde yaklaşık 30 gün ısrar ediyoruz.

Taze köksaptan:

 • Soyun, büyük dilimler halinde kesin;
 • Ginsengi öğütmek için kıyma makinesi veya blender kullanın;
 • Elde edilen ginseng lapasından yüz gram alın, bir litre votka ile karıştırın;
 • Biz de yaklaşık bir ay ısrar ediyoruz. Şişeyi periyodik olarak sallamayı unutmayın;
 • Tentürü tülbentten süzün, buzdolabında saklayın.

Sarı kantaron

Halk tariflerinde meşhur olan bu şifalı bitki, pelvik bölgede kan dolaşımını hızla artırabilir. Sonuç olarak, ereksiyon sabit olacak ve adam zayıf güçten şikayet etmeyi bırakacaktır.

Erkek potensini artırmak için St.

Hypericum tentürü idealdir. İki yemek kaşığı kuru, ezilmiş bitki alın. 250 ml kaynar suda demleyin, bir buçuk saat bekletin. Tentürü üç parçaya ayırıyoruz, 24 saat içinde kullanıyoruz.

Diğer bir yöntem de St John's wort'un votka ile tentürüdür. Şifalı bitkiden bir çorba kaşığı alıyoruz. Bir bardak votkada uyuyakalır, karanlık bir yere koyarız. Camı bir çeşit kapakla kapatmanız gerektiğini unutmadan bir hafta bekliyoruz.

Günde üç defa otuz damla alınmalıdır. Tabii ki, tarif sürücüler için işe yaramayacak, ancak kendilerini yatmadan önce bir buçuk kat artan bir dozajla sınırlayabilirler.

Yaban havucu

Etlik yaban havucu kaynatma tarifi kullanılarak da geliştirilebilir. Köksapları kurutuyoruz, rende üzerinde öğütüyoruz, böylece 40 gram iş parçası alıyoruz. 10 çay kaşığı şeker ekleyin ve yarım litre suda çeyrek saat kaynatın. Ardından kapağı çıkarmadan ocaktan alıyoruz.

Üstünü de bir havluyla kapatıyoruz, ayrıca yaban havucularının tüm yararlı maddelerini daha iyi verebilmesi için sarabilirsiniz. Sekiz saat sonra tencereyi buzdolabına koyun. Gücü artırmak için günde üç kez aç karnına bir çorba kaşığı et suyu içiyoruz.

Şerbetçiotu Çayı

Günümüzde sık sık şerbetçiotunun güce zararlı olduğu söyleniyor. Aslında durum böyle değil ve erkek gücünü artıran halk yöntemleri listesinde kolayca bulunabilir. Yemek pişirmek için normal kuru şerbetçiotu külahları yeterli olacaktır.

250 ml kaynar su için iki adet yığılmış çay kaşığı yeterli olacaktır. Sıradan bir su ısıtıcısı işe yaramaz - beş ila yedi arasında birkaç dakika kaynatmanız gerekir. Günde iki kupa soğuk ve içiyoruz. Potansiyeldeki artışın farkedilebilmesi için, bir ay boyunca böyle bir tedaviye girmek gerekir.

Soğan kabuğu

gücü artırmak için soğan kabuğu

Bu ucuz içerik, erkeklerde gücü artırmak için basit bir tarifin parçasıdır. İlk önce, sıradan bir bardağı soğan kabukları ile sıkıca doldurmamız gerekiyor. Et suyunu bir emaye tencerede yapmanız tavsiye edilir, ancak normal olanı yapacaktır. Suyun bir litreden biraz daha azına ihtiyacı olacak.

Kabuğu soğuk suya koyun, çini açın, kaynatın. Isıyı azaltıyoruz ve suyu beş dakika pişirmeye devam ediyoruz. Kapağı çıkarmadan tencereyi ocaktan alın. Yaklaşık altmış dakika ısrar ediyoruz. Kabuğundan tülbent veya süzgeçten geçirerek süzeriz.

Günde üç kez yüz mililitre et suyu içiyoruz. Bu halk yöntemini yemekten sonra potens için kullanmak en iyisidir veya tam tersi, ondan önce. Tedavi süresi yaklaşık bir ay olacak, o zaman on dört gün ara vereceğiz ve böyle bir ihtiyaç varsa tekrarlayacağız.

Kabak

Taze sıkılmış kabak suyu, erkeksi gücü geri kazandırmak için en iyi yiyeceklerden biridir. Bir bardak kabak suyuna biraz kereviz suyu eklerseniz, güçteki artış çok daha hızlı olacaktır. Bundan daha lezzetli olmayacak ama çok daha besleyici ve sağlıklı olacaktır.

Bir balkabağının en kullanışlı öğesi, çoğu insanın bu şekilde kırmayı sevdiği çekirdekleridir. Gerekli eser elementleri korumak için, bu tür tohumları taze yemelisiniz. Onları öğütebilir ve balla karıştırabilirsiniz. Tohumları soyarken, tahılın ince kabuğunu kaldıramazsınız. Vitamin ve minerallerin en büyük kısmı burada yoğunlaşmıştır.

Isırgan

Bu iğrenç ot aslında pek çok besin içerir. Ve bu nedenle, genellikle halk ilaçları ile gücü artırmak için kullanılır.

Güç bozukluklarını önlemek için sıcak ısırgan şarabı deneyin:

gücü artırmak için ısırgan otu
 • On çay kaşığı ikievcikli ısırgan otu tohumu alın;
 • 500 ml kaliteli kırmızı şarabı dökün;
 • Fayansları koyduk, şarap kaynayana kadar bekleyeceğiz;
 • Kaynar kaynamaz hemen ocaktan alın, soğuduğunda süzeriz;
 • Buzdolabına koyarız, her akşam bir kadeh sıcak şarap içeriz.

Bir erkeğin ereksiyonunu güçlendirmenin başka bir yolu:

 • Isırgan otu köklerini kazıyoruz, kirden iyice temizliyoruz;
 • Kıyma makinesinden geçirin (başka bir şekilde öğütebilirsiniz, ancak bu en uygun yoldur);
 • Bir cam kavanoz alın, içine yarım litrelik bir şişe votka dökün;
 • Ezilmiş kökleri doldurun, kapağı sıkıca kapatın;
 • Tentür yalnızca bir ay içinde hazır olacak;
 • Akşamları bu ısırgan otu özünden yirmi beş damla içiyoruz.

Erkek gücünün artmasına yardımcı olacak iyi bir tatlı:

 • Isırgan tohumlarını alın, havanda öğütün;
 • Olgun bir muzu öğütün, malzemeleri karıştırın;
 • Tatlı olarak çay için yeriz.

Bu yöntemler yardımcı olsun

Pek çok erkek halk yöntemlerini kullanmaktan mutlu ve harika çalıştıklarını iddia ediyor. Diğerleri şikayet etmeye ve bu tür ilaçlara inanmayı bırakmaya devam ediyor. Öyleyse kim haklı, güç için halk tariflerini kullanmanın bir anlamı var mı?

Adamın neden güçsüzlüğe sahip olduğuna bağlıdır.

Halk tariflerini kullanmak aşağıdaki durumlarda uygundur:

 • Yakın zamanda ortaya çıkan veya erken evrede olan prostatit;
 • Hareketsiz yaşam tarzı nedeniyle zayıf kan dolaşımı;
 • Yanlış beslenme nedeniyle mikro besin eksikliği;
 • Obezite;
 • Azalmış testosteron;
 • "Erkek doruk noktası", ileri yaş;
 • Fazla çalışma ve stres;
 • Sigara ve alkol kötüye kullanımı.
erkeklerde potens nasıl artırılır

Bununla birlikte, aşağıdaki durumlarda uzmanlar, ürologlar ve androloglarla iletişim kurmak daha iyidir:

 • İleri prostatit;
 • Prostat adenomu;
 • Testis iltihabı (orşit);
 • Prostat kanseri.

Psikolojik nedenlerle gücün azaldığı durumlarda geleneksel tıbba güvenilmemelidir. Evet, erkek vücudunda çok fazla besin varsa, ereksiyon iyileşir. Ancak bu yardım, iyi bir psikologla yapılan bir tedavi sürecine kıyasla, muhtemelen somut değildir.

Her halükarda, potens için geleneksel tarifleri kullanmadan önce, bir doktora danışmak daha iyidir. Başınız büyük belada olabilir ve ciddi bir tedaviye ihtiyacınız olabilir. Örneğin, ameliyat veya bir antibiyotik kürü. Aynı zamanda sadece kaynatma ve tentürlerle tedavi edilmeye devam ederseniz, hastalık gelişecektir.