Erkeklerde gücü artırmak için en etkili çare

Bir erkek erektil disfonksiyon problemiyle karşı karşıya kaldığında şu soru ortaya çıkar: kullanma gücünü artırmanın anlamı nedir?

Modern farmakoloji endüstrisi, gücü arttırmak için geniş bir ilaç cephaneliğine sahiptir, bunlar: tabletler, kremler, jeller, merhemler, çeşitli diyet takviyeleri. Geleneksel tıp tarifleri bugün unutulmadı. Erkeklerde gücü artırmak için en etkili çareyi seçmek için, ilacın bileşimini ve etkisini dikkatlice incelemelisiniz.

Sertleşme dengesizliğinin çoğunlukla mevcut hastalıkların ve uygunsuz yaşam tarzının bir sonucu olduğu düşünüldüğünde, genel sağlık durumuna zarar verme risk faktörü artar. Bu nedenle, gücü artırabilecek bir ilacın seçilmesi, organizmanın bireysel özelliklerini dikkate alarak ve ancak bir doktora danıştıktan sonra yapılmalıdır.

Tıbbi etki uyarıcılarının kullanımına ilişkin ipuçları

Erkeklerde gücü artıracak ilaçlar şu durumlarda kullanılmalıdır: erektil disfonksiyon, çok hızlı boşalma, prostatit ve prostat adenomunun remisyonunda. Tüm potens hapları benzer şekilde çalışır. Görevleri, tam teşekküllü yakın temas için gerekli olan ereksiyonu arttırmak için cinsel organlara kan akışını teşvik etmektir. Tıbbi TOP-10'da bulunan en iyi ilaçlar, cinsel ilişki sırasında erkek gücünü ve hislerini artırabilir. Ancak şunu bilmelisiniz:

 • gücü artırmak için en güçlü haplar bile genital bölgenin psikolojik yönünü uyaran özelliklere sahip değildir. Sadece fiziksel bileşeni iyi uyarırlar, her zaman cinsel arzuyu etkilemezler;
 • 10 ilacın tümü için
 • etki geliştirme faktörü uzun vadeli değildir. Gücü zorla artırmak için acil çareler olarak uygundurlar. Güçlü ilaçların yardımıyla gücü geri kazanmak işe yaramayacaktır. Erektil disfonksiyonun nedenini ortadan kaldırmak gerekir.

Etki için yerel çözümler

Krem

Krem, kullanım güvenliği açısından etki için en iyi araçtır. Tabletlerle karşılaştırıldığında birçok avantajı vardır:

 • hazımsızlıktan kurtararak gastrointestinal sistemin organlarıyla hiçbir teması yoktur;
 • kan dolaşımına girmez;
 • kardiyovasküler sisteme baskı yapmaz;
 • böbrek fonksiyonunu etkilemez;
 • uyuşturucu bağımlılığını kışkırtmaz;
 • istenmeyen yan etkilere neden olmaz.

Gücü artırmak için kremler, jeller ve merhemler çeşitli patolojiler için kullanılabilir. Bu fonlar bitkisel veya kimyasal bazlı olabilir. Krem, cinsel organlara yakın temastan hemen önce uygulanır. 15–20 dakika içinde bir erkek, vücudun genel sağlığına zarar vermeden güçlü bir ereksiyon kazanır.

Sprey

İlacın erkekler için bu salım şekli, kreminki ile aynıdır - iç organlarla etkileşmez, bu nedenle hiçbir yan etkisi yoktur. Bunun istisnası alerjik reaksiyonlardır. Kullanım arifesinde, ilaç cilt üzerinde test edilmelidir. Sprey kullanımı çok uygundur, dış genital organlara kan akışını iyileştirir, vitamin ve testosteron eksikliğini telafi eder.

Güç için en iyi geleneksel ilaç

Halk tarifleri, potensi artırmak için şifalı otların ve bazı ürünlerin kullanımını içerir. Bu yöntemler nadiren anlık etki sağlar, ancak karmaşık terapide uzun süreli kullanımla çok iyi sonuçlar verir. Erkeklerde gücü artırmak için temel halk ilaçlarının listesi:

gücü artırmak için zencefil
 • zencefil kökü. Alkollü tentür olarak kullanılır veya çay olarak demlenir;
 • cevizler. Her gün ekşi krema, bal veya bağımsız bir yemek olarak yiyin;
 • maydanoz. Salatalara ekleyin. Ekşi krema ile salataya iyi gelir;
 • arıcılık ürünleri: bal, propolis, arı kurdu, arı sütü. Temelde, erkek gücünü artırmak için tıbbi infüzyonlar hazırlanır;
 • sarımsak. Gücü artırmak ve bağışıklığı geliştirmek için kullanılır.

Gücü artırmanın bir yolu olarak psikoterapi

Psiko-duygusal durum, bir erkeğin uygun ereksiyon seviyesine ulaşmasında en önemli faktördür. Potansiyelin azalmasının nedeni psikolojik dengenin ihlali ise, bir psikolog veya seksologdan yardım almanız gerekir. Bir erkekte gücü artırmak için psikoterapi seansları, psikolojik iktidarsızlığın en etkili çaresidir. Ek olarak, erektil disfonksiyonun ortaya çıktığı her durumda, bir yaşam tarzı değişikliğine başlanmalıdır: alkol almayı bırakın, diyeti gözden geçirin, ondan zararlı yiyecekleri hariç tutun, diyeti vitaminler, mineraller ve liflerle zenginleştirin, bir çalışma ve dinlenme rejimini gözlemleyin, fiziksel yapınegzersiz, kiloyu kontrol etme, güç için çareler al.

Herhangi bir eczanenin reçetesiz satmasına rağmen, hiçbir etkili ilaç kontrolsüz bir şekilde alınamaz. Erkeklerde gücü artırmak için hangi hapları veya diğer ilaçları seçeceğinize karar vermek için bir doktora danışmanız gerekir. Hastanın geçmişine ve hastalığın evresine bağlı olarak, doktor bireysel olarak potens için en iyi ilaçları seçecektir.