Gücü artırmak için halk ilaçları

gücü artırmak için halk ilaçları için tarifler

Erkek iktidarsızlığı (erektil disfonksiyon) - cinsel ilişki için yeterli bir ereksiyonun sürdürülememesi veya yokluğu. Kural olarak, potensin ilaçla düzenlenmesi kolaydır.

Bununla birlikte, ilaçların yan etkilerine aşina olan ve ilaçlara başvurmadan önce doğal tedaviyi denemek isteyen erkekler için, onu artırmak için doğal yollar kullanarak halk ilaçlarını kullanarak gücü nasıl artıracaklarını bilmek önemlidir.

Erkeklerde gücü artırmak için halk tarifleri

 1. Sıradan sarımsak, erkek gücünü artırmada çok iyi bir etkiye sahiptir. Tek yapmanız gereken her gün üç diş çiğ sarımsak çiğnemek.
 2. Çeşitli şekillerde tüketildiğinde erkek üreme sisteminin işleyişi ve ek sperm üretimi için oldukça faydalı olabilen kabak çekirdeği, erkeklerde ereksiyonu arttırmak için doğal ev takviyelerinden biridir.
 3. Bal, erkek gücünü artırmak için çok faydalıdır ve güçlü bir afrodizyak olarak bilinir. Kırmızı şarapla birlikte özellikle erkeklere hitap edecek. Şarap, bal, aloe suyunu 3: 2: 1 oranında karıştırmak, biraz maydanoz tohumu eklemek gerekir. Elde edilen karışımı 12 gün boyunca ısrar edin. Bal ve / veya zencefil ile havuç suyu içmek de etkilidir. Üçlü kombinasyon - fındık, bal ve aloe - sertleşme fonksiyonunu artırmak için en etkili, uzun süredir kanıtlanmış halk ilacıdır. Beş yüz gram kuruyemiş 300 gr bal ve 100 ml aloe suyu ile karıştırılmalıdır. Elde edilen karışımı yemeklerden önce 30 g tüketin.
 4. Kırmızı şarap bazlı şurup çok popülerdir - etki için bir tür sıcak şarap. Bu içeceği hazırlamak için kuru kayısı, kuru erik, kuru üzüm (her biri 100 g) ve tatmak için baharat karışımına toz şeker (yemek kaşığı) ekleyin: tarçın, kakule veya karanfil. Kırmızı şarabı dökün, içeceği bir saat kısık ateşte pişirin. İlişkiden hemen önce veya akşam yemeğinden önce tüketilmesi önerilir.
 5. Bal uygulamaları gücü artırmaya yardımcı olur. Balı (200 g) bir litre ılık suda eritin. Bu tür bir karışıma batırılmış bir peçete penisin tabanına, tercihen günde iki kez 10 dakika süreyle uygulanmalıdır.
 6. Sertleşmeyi uzatmak için çok eski ve unutulmuş bir çare, ayaklara sürülmesi gereken hardal sıvalarıdır. Ama neden ayaklar? Hardal, kanın ayaklardan cinsel organlara gitmesine ve gücü artırmasına neden olur.

Her gün yenen birçok yiyeceğin, testosteron üretimini artıran ve buna bağlı olarak gücü artıran küçük dozlarda madde içerdiğini unutmayın. Diyetteki kavun, soğan, balkabağı, maydanoz, fındık, süzme peynir, sarımsak, dereotu ve kimyon tohumlarının sürekli varlığı cinsel yaşamı önemli ölçüde zenginleştirecektir.

Bitkisel İlaç ve Erkek Gücü

Bitkisel ilaç, halk ilaçları ile gücün nasıl artırılacağı sorusuna kapsamlı bir cevap verir:

 1. Ginseng.Evde yapılan bir "aşk kökü" kaynatma, bu mucizevi bitkiyi içeren çeşitli farmasötik preparatlardan daha az iyi olmayacaktır. İki gün boyunca ginseng kökü (100 gram), 0, 5 litre suda ısrar ediyor. Daha sonra karışım yaklaşık dört saat kısık ateşte pişirilmeli, yavaş yavaş bir çorba kaşığı bal ve tarçın eklenmelidir. Yemeklerden sonra 100 gram böyle bir kaynatma yapmak gerekir.
 2. Kekik. Kekik infüzyonunun hazırlanması çok daha kolay ve hızlıdır. 200 g kaynar suda doğranmış otları (100 gram) oda sıcaklığına ısrar edin.
 3. Hint kamışı Kökü. Zayıf bir potens ile sıradan kalamus önerilir. Küçük kalamus kökü parçalarını sakız gibi çiğneyebilirsiniz, ancak günde en fazla üç kez. Hint kamışı genellikle bir kaynatma olarak kullanılır.
 4. Dubrovnik. Halk bitkisel ilaçlarında, Dubrovnik'in tentürü çok popülerdir (litre suya 5 yemek kaşığı ot, 2 gün bekletin).

Isırgan. Erkeklerin gücü için ısırgan otu, evde hazırlanabilen sayısız karışım ve tentürün bir parçası olan yeri doldurulamaz bir halk ilacıdır.

Aşağıda bu dizilimlerden birkaçı verilmiştir:

 • su üzerinde ısırgan otu tentürü: Bir bardak kaynar suya ısırgan otu yapraklarını (çorba kaşığı) sokun, 15-25 dakika demleyin ve süzün. Yemeklerden önce kullanmak daha uygundur;
 • potens için ısırgan otu genellikle bitkisel preparatlarda kullanılır. Örneğin, 1: 1: 1: 1 oranında ısırgan otu, nane, St. John's wort ve yonca koleksiyonu, kaynar suda yaklaşık bir saat ısrar ediyor. Günde birkaç kez alın;
 • ezilmiş ısırgan otu tohumları, üzüm şarabı ve aynı bal yardımcısı libidoyu artırmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca taze ısırgan yapraklarını da unutmayın. Günün herhangi bir saatinde salata şeklinde ısırgan otu yaprakları ve genç soğanlı yumurtalar, gücü bir aşk havasına ayarlamaya yardımcı olacaktır;
 • ezilmiş muzlu ısırgan otu tohumları, erkeklerin gücünü artırmak için bir başka halk ilacıdır.

Tipik olarak, kaynatma ve tentürlerle tedavi 10 ila 30 gün sürer. Bitkisel tentürler ve kaynatma maddeleri kullanılırken, belirli fitoterapötik uyarıcılara karşı alerjilerin varlığının dikkate alınması gerektiği unutulmamalıdır.

Orijinal Halk Çözümleri

 1. Defne Banyosu.Defne yapraklarının demlenmesini (50 g / 1 l kaynar su) ılık suyla banyoya ekleyin ve yaklaşık 15-30 dakika bu işlemin keyfini çıkarın.
 2. "Buz torbası" veya "buz işkencesi".İnce doğranmış buz, 5 kat gazlı beze sarın. Alternatif olarak bu kompresi boyun, göğüs ve skrotuma uygulayın. Her noktada 1 dakika bekleyin. 3-5 kez tekrarlayın.

İlk bakışta, bu tarifler yeterli görünmeyebilir. Kuşkusuz, çok sayıda var, ancak "sizin" yi seçmek gerekiyor. Çoğu zaman, listelenen halk ipuçlarından birini kullanarak, erkek zayıflığıyla güvenle savaşabilir ve erektil işlevi artırabilirsiniz. Elbette aşk gibi mükemmel bir güce ulaşmada yeri doldurulamaz bir yardımcı. Aşk ve erkek gücü!