Erkeklerde 50 yıl sonra artan etki: yöntemler ve araçlar

50 yıl sonra erkeklerde potens nasıl artırılır

Her yaşta bir erkek, hanımına çekici gelmek ister. Ve tüm cinsel başarısızlıkları kalbine çok yaklaştırıyor. Zamanla, cinsel ilişki sıklığı ile birlikte erkek gücü azalır. Zaten 50 yaşında, bir adam bu durumdan bir çıkış yolu aramaya başlar.

50 yıl sonra etki gücündeki düşüşün nedenleri

Yaşlılıkta potensin azalmasının nedenleri:

 • Olgun bir erkeğin seks hormonları düşük seviyelerde olabilir. Göstergelerdeki düşüş yaklaşık 30 yılda gerçekleşir. Bu gelişme geri gelmez, bu nedenle "yaşlı" bir erkek cinsel yakınlıktan yoksundur. Genç yaşta bu eksiklik algılanamaz, ancak elli yaşına gelindiğinde daha belirgindir;
 • Vasküler daralma. Yaşlı bir adam, yaşla birlikte daha az elastik ve daralmış olan zayıf kan damarlarına sahiptir. Bu durumda kan dolaşımı bozulur ve bu da gücü etkiler. Bu durumda kan daha yavaş akar ve genital organ mikroskobik damarlar oluşturur;
 • Kan damarı ve kalp hastalıkları. Aşırı kolesterol, kan damarlarında birikmesi felç, iskemi, kalp krizine neden olur. Yaşla birlikte, kalp kasları daha halsizleşir, organın zayıf performansı ortaya çıkar ve bu nedenle penise giden kan akışı bozulur. Mükemmel kan dolaşımı mükemmel etki anlamına gelir;
 • Cinsel organ ve genital bölge hastalıkları. Prostatit, üretrit ve diğer rahatsızlıklar gücü büyük ölçüde etkiler ve bu da zayıflayabilir.

Gücü artıran ilaçlar

Gücü artırmanın en kolay yolu haplardır. Bu ilaçlar, kötü bir vasküler sistem tespit edildiğinde yardımcı olur. İlaçların önemli bir özelliği, peniste kan dolaşımını artırma sürecidir - bu konuda güçlü bir ereksiyon meydana gelir.

Potansiyel hapları satın alma riskiniz yoksa, başka yollar da var.

50 yaşın üzerindeki erkekler için kremler ve jeller sadece harici olarak kullanılır. Penis kanla daha iyi dolduğu için bu fonlar uyarılmayı artırır. Merhemler ve jeller, bir partnerle yakınlaşmadan bir saat önce yavaş hareketlerle penis üzerine yayılır.

Modern tıp, bir seks dükkanında jel satın almayı önermiyor. Uyarılmayı artırmak için bir merhem almak istiyorsanız, en iyisi eczaneye veya verilen çare türünü önerecek olan doktora gitmektir.

Büyükbabanın Yöntemleri

50 yıl sonra gücü artırmak için ginseng

Binlerce yıl boyunca, çeşitli şifacılar gücü halk yöntemleriyle tedavi ettiler. Bir ereksiyonu yükseltmek için her türlü seçeneğin listesi çok çeşitli, en basitinden bahsedelim. Ancak, bunu veya bu ilacı kullanmadan önce bir doktora danışmalısınız.

Ginseng, cinsel duyguları ve ereksiyonları iyileştirmek için bir halk ilacıdır.

Çin tıbbı adamları, 50 yıl sonra bir erkekte zayıf uyarılabilirlik durumunda genellikle ginseng önerirler.

Bitkinin tentürü eczaneden satın alınabilir veya evde kendiniz yapılabilir. 20 gram ince kıyılmış kök alın, alkolle örtün (bir buçuk bardak). Alkolün kendisi güçlü olmalı ve 70 derece göstermelidir. Ürün üç hafta serin yerde muhafaza edilmeli, daha sonra yemeklerden yarım saat önce süzülerek 20 damla içilmelidir. Tedavi süresi iki haftadır, o zaman on günlük bir ara vermeniz gerekir. Bundan sonra ilacı tekrar alabilirsin.

Hay çemen otu halk arasında uzun zamandır popülerdir. Eylemi Gürcü, Ermeni, Yunan bilgeler ve şifacılar tarafından tanımlandı. Tentür tarifi kolaydır. Art al. bir kaşık bitki tohumu, her şeyi sıcak olması gereken bir bardak sütle dökün. Ardından karışımı gevşetin ve hepsini için. Çemen otu tohumu ile bir fincan infüzyon, 50 yaşın üzerindeki herhangi bir erkeğin gücünü artıracaktır.

Yaşlı bir kişi cinsel güçsüzlüğün üstesinden gelirse, doktorlar günde birkaç kez 50 mililitre içmeyi tavsiye ediyor - shandra otundan yapılan bir içecek. 100 gr al. otlar, bir litre hafif şarapla doldurun, iki hafta bekletin, bazen kabı sallayın. Ardından, bitki tentürünü süzün ve iki hafta sonra ilacı almaya başlayın.

Erkeklerde gücün restorasyonu

Ereksiyonu azaltmak için soğuk bir duş almanın veya serin havalarda dışarı çıkmanın yeterli olduğu bilinmektedir. Ancak, ya her şey tersi olursa - üye "sahibine" itaat etmez ve hiç yükselmek istemezse? Vücudumuz fiziksel ve psikolojik bozuklukları tanımayabilir.

Bu nedenle, zayıf etki, stres, olumsuz sağlık, güvensizlik ve işteki problemlerle ilişkilendirilebilir.

Sık sık başarısızlığı düşünürseniz, hayatta şanssızsınız, bu durumda penisin ereksiyonunu etkileyebilir. Sıradan kaygı bile 50 yaşın üzerindeki bir erkeğin gücünü olumsuz etkileyebilir. Çoğu erkek, kapalı ortam bir sorun olmadığında rahatlayabilir. Yine de, her zaman duygu, adrenalin arayan erkekler var. Aşırı seven adamlar var.

Bir erkeğin sağlığı kötü olduğunda sertleşme sorunları ortaya çıkar. Örneğin, diyabet, hipertansiyon, ateroskleroz, vazokonstriksiyon "yaşlı" herhangi bir erkeğin kötü cinsel yaşamındaki ana faktörlerdir. Böylelikle diyabet, mükemmel ereksiyonla ilişkili sinir uçlarına zarar verir.

Penis istediğimiz kadar yükselmiyorsa, bir doktorla randevu almaya değer. Ayrıca - yaşam tarzını iyileştirmek gerekiyor. Durumu daha iyi hale getirmek için bazı ipuçlarını düşünün. 50 yaşından sonra erkeklerde güç nasıl artar?

50 yıl sonra gücü artırmak için beslenme düzeltmesi
 • Yemek, mükemmel sağlık için önemli bir faktördür

Yediğiniz yiyecekler nöbetlere yol açabilir. Bu özellikle yağlı yiyecekler ve minimum miktarda sebze için geçerlidir. Bu şekilde yerseniz, penisin kan akışı zayıf olacak ve gücünüz zayıflayacaktır.

 • Vücut ağırlığı normal olmalıdır

Fazla kilolu olmak şeker hastalığına, hipertansiyona, yorgunluğa ve prostatite neden olabilir. Yanlarda, karında, bacaklarda yağ - cinselliği etkiler, benlik saygısını bozar ve bu da giderek küçümsenir.

 • Kan basıncını ölçmek ve kolesterolü kontrol etmek gerekir

Yüksek kolesterol ve yüksek tansiyon, penise kan taşıyan damarları kötüleştirebilir.

 • Küçük dozlarda alkol, alkolün diyetten tamamen çıkarılması

Yüksek kaliteli içeceklerin aşırı tüketimi karaciğerin, çeşitli organların tahrip olmasına, sinirlilik ve sinir sistemi bozukluklarına yol açar. Aynı zamanda, güç zarar görür, programın ilerisinde bozulabilir - standart aşamanın başlangıcından 15 yıl önce.

 • Spor yaşam tarzı

Bir erkek "hareketsiz" bir yaşam tarzı sürdürüyorsa, bu onun ereksiyonunu etkiler. Aktif açık hava etkinlikleri - voleybol, basketbol, ​​tenis, parkta antrenman, havuz ziyareti - problemin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Kasık ve skrotumda aşağıdan basınç oluştuğu için bu durumda bisiklete binme tavsiye edilmez. Bisiklete binmek uzun sürmezse, herhangi bir zarar vermez ve hiçbir erkeğin cinsiyetini etkilemez.

 • Normal testosteron seviyeleri

Obezite ile azalmış testosteron seviyeleri arasında bir ilişki vardır. 45-60 yaşın başlamasıyla birlikte normal seviyeyi korumak daha da zordur. Bunu yapmak için mükemmel uykuya, "gündüz" ve "gece" rejimine bağlı kalmaya, doğru beslenmeye ihtiyacınız var. Sonra, 60 yıl sonra güçteki iyileşme daha sorunsuz geçecektir.

Az ya da çok aktif bir yaşam tarzı sürmek, doğal ilaçlar almak gerekir.

 • Anabolikler

Bu fonlar tüm genital bölgeye zarar verir. Steroidler testisleri küçültür, testosteron seviyelerini düşürür ve iktidarsızlık geliştirebilir.

50 yaşından sonra gücü geri kazanmanın bir yolu olarak nikotinin reddi
 • Nikotin çekilmesi

Sigara penise giden kan akışını engeller ve kan damarlarına zarar verir. Zamanla bu, cinsel ortamda rahatsızlıklara yol açar.

Doğal etki artışı

 • Beslenme, bir hastalıktan tamamen kurtulmanın en önemli bileşenidir. Ürünler sağlıklı, düşük kalorili, ereksiyon için gerekli vitamin ve mineraller açısından zengin olmalıdır. Ana elementler çinko, selenyum, E, C, B vitaminleridir. Vücudun bu maddeleri her gün besin yoluyla alması gerekir;
 • Kasık-koksigeal kasın belirli eğitimi. Bu egzersizler pelviste kan dolaşımını iyileştirdiği için yapılmalıdır. Eğitim çok fazla zaman almaz ve dersten hemen sonra olumlu sonuç verir;
 • Fazladan kilo. Fazla yağ kadınlık hormonlarının "çoğalmasına", ereksiyonun azalmasına ve erkeklerde sağlığın bozulmasına neden olur. Fazla kilo diyabete, kalp hastalığına ve organların kanlanmasına yol açar;
 • Obezite olup olmadığını anlamak için belinizi ölçmeniz gerekir. Normal boyut 94 cm, daha yüksek olan herhangi bir şey kötü;
 • Kendine güvenen herhangi bir erkek alkol, sigara, uyuşturucu denememeli veya "sigara" içmemelidir. Bu kimyasallar cinsel yaşam üzerinde son derece olumsuz bir etkiye sahiptir ve iktidarsızlığa neden olabilir. Tüm bu alışkanlıklardan kurtulmak cinsel yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olacaktır;
 • "Oturarak" çalışan insanlar - sürücüler, programcılar, bekçiler, muhasebeciler - gücü ihlal etme eğilimindedir. Fiziksel aktivite, sabah koşusu, ısınma, yerinde yürüyüş sağlığınızı önemli ölçüde iyileştirecektir;
 • İşin doğası hareketsiz bir yaşam tarzı içeriyorsa, Kegel egzersizi yardımcı olacaktır. Pubis ve kuyruk sokumunu aynı anda eğitmeyi amaçlar. Bu antrenmanın avantajları arasında oturma pozisyonunda, sandalyenin üzerinde yapılması;
 • Cinsiyet, korku ve cinsel deneyimlerdeki başarısızlıklar - herhangi bir erkeğin yeteneklerini etkiler. Deneyimli bir doktor, komplekslerden kurtulmanıza, korkuların üstesinden gelmenize, cinsel ilişkiden önce endişelenmenize yardımcı olacaktır. Bir seks terapisti veya psikoterapistle iletişime geçmenizi öneririz;
 • Sorunlarınız hakkında daha az endişelenmeye çalışın, stresten ve depresyondan kaçının. Vücut endişelendiğinde, sertleşme olasılığı azalır. Bu, sağlıklı yavrular için sorumlu olan döllenme mekanizmasından kaynaklanmaktadır;
 • Harika uyku, herhangi bir erkeğin büyük refahının anahtarıdır. Yeterince uyuyun - günde en az sekiz saat uyuyun. Geceleri sessizce yatmanız gerekiyor, oda sıcak ve karanlık olmalı.

Ereksiyon ve gücü artırma sorunu, yukarıda açıklanan tüm yöntemler kullanılarak çözülmelidir. O zaman sonuç beklemekte tereddüt etmeyecek ve gözle görülür şekilde yükselecektir.

50 yıl sonra etki nasıl artırılır?

50 yıl sonra erkeklerde gücü artırma yöntemleri

Zayıf ekoloji, çevredeki atmosferin kirlenmesi, megalopolislerin yıldırım ritmi, barlarda ve kulüplerde alkol içmek erkeklerin sağlığını etkileyebilir ve güçte bir azalmaya neden olabilir. Hastalığın ilk semptomlarında tedavi edilmesi en kolay olanı 50'lik bir potenstir.

İlk çan:

 • Sürekli sinirlilik ve boşluk;
 • Cinsel temasların sayısında azalma - haftada birden az;
 • Beş dakika boyunca ereksiyon eksikliği, güç kaybı;
 • Kadınlara olan ilginin azalması.

Yukarıdakileri fark ederseniz, gücü geri yüklemeye başlayın. İlk sinyallerde, doktorlara gitmeden evde bununla başa çıkabilirsiniz. Ayrıca - erken aşamalarda, hap içemezsiniz ve tentür yapamazsınız.

Gücü artırmaya yardımcı olun - belki de değiştirilmesi gereken bir yaşam tarzı. Egzersiz ve ılımlı fiziksel aktivite de bu sorunu çözer.

Başka ne anlama geliyor?

Gücü geri kazanmak için kendi diyetinizi yapmanız gerekir. Menü vitamin ve en az% 30 hayvansal yağ içermelidir. Yani et yemelisin, ama yağ değil. Deniz ürünleri, deniz yosunu, kalamar, karides, balık ve diğer sağlıklı yiyecekleri yediğinizden emin olun. Deniz yosunu salatası libidoyu uyarır ve meni kalitesini iyileştirir.

Alkol alımınızı sınırlayın, bira içmeyin. Zayıf birada bile bulunan koruyucular ve katkı maddeleri, östrojen üretiminin artmasına neden olur. Sık parti yapmak göğüs büyümesine neden olabilir ve erkeğin göbek sarkmasına neden olabilir. Bu özellikle adenomdan muzdarip erkekler için geçerlidir. Alkolü tamamen ortadan kaldırması gerekenler onlar.

Gücü artırmak için egzersizler - yüksek bacak kaldırma ile yerinde yürümek. Perine kaslarının kasılması - şu anda kalçalar gevşetilmelidir. Ek olarak, düzenli ağız kavgası sonuç verir.

Bu tavsiyelere uyarak, 50-60 yaşında olsanız bile erkek sağlığını yıllarca koruyabileceksiniz.