Erkek potens uyarıcılar

Erkek gücü uyarıcıları ne içindir

Birçok erkek, sağlıklı bir cinsel yaşamı geri getirmek için güçlü bir etki uyarıcısı arıyor. Genellikle bu arayışta, insanlar aşırı fiyatlara diyet takviyeleri ve diğer emzikler satan şarlatanların kurbanı olurlar.

Bu makalede, hangi çarelerin gerçekten gücü artırmaya yardımcı olabileceğini anlatacağız. Diyete dahil edilirse, bir erkeğin pahalı ilaçları unutabileceği yiyeceklerin bir listesi.

Genel ilkeler

En iyi uyarıcıların nasıl seçileceğini anlamak için, tam olarak nasıl çalışması gerektiğini bilmeniz gerekir. Aşağıdaki efektleri elde ederek iyi bir etki düzeyine dönmek mümkün olacaktır:

 • Pelvik bölgede kan dolaşımının iyileştirilmesi;
 • Bu bölgedeki kasların gevşemesi;
 • Penisin kavernöz vücut dokularının iyi beslenmesi;
 • Erkek organlarda iltihaplanma sürecinin baskılanması.

Bu, doğal veya sentetik uyarıcılar kullanılarak sağlanabilir. Doğal ilaçlar arasında ilaçlar ve diyet takviyeleri ile sıradan yiyecekler yer alabilir. Sizin için doğru olanı - doktorla konuşarak ve zayıf gücün nedenini bularak karar vermelisiniz.

İlaçlar

Yirminci yüzyılda, etki gücü üzerine etki eden çok sayıda ilaç icat edildi. En iyi uyarıcıyı isimlendirmek imkansızdır - bu tam olarak erkeğin sorununun ne olduğuna bağlıdır.

Sildenafil ve jenerikleri

Sildenafil, gücü için ünlü ilacın aktif bileşenidir. Temelinde çok sayıda tablet geliştirilmiştir. İlacın icadından sonra eczacılar benzer etkilere sahip başka maddeler elde ettiler. Bunlara dayalı hazırlıklara jenerik denir. Bu fonların derecelendirilmesi işe yaramayacaktır - organizmanın bireysel özelliklerine bağlı olarak çoğu daha iyi veya daha kötü çalışır.

Bu tür ilaçlar, uygulamadan yarım saat veya bir saat sonra etki etmeye başlar. Eylem süresi altı saatten bir güne veya daha fazladır. Bu tür uyarıcılar, yalnızca erkek beyni cinsel uyarılma için sinyaller alırsa çalışır. Bu durumda, küçük pelvisin genişlemiş damarları kanı daha kolay kabul eder ve daha uzun süre tutar. Ereksiyon daha hızlı başlar ve daha stabil kalır.

Yan Etkiler

erkeklerde tıbbi potens uyarıcılar

Bu uyarıcıların da yan etkileri vardır. Kan basıncı seviyesi üzerinde kötü bir etkiye sahiptirler. Düzenli olarak alınırsa kalp sorunlarına yol açabilir. Bir erkeğin kalp krizi veya felç geçirmesi durumunda uyarıcı almamak en iyisidir.

Kan basıncında güçlü bir düşüş riski nedeniyle, nitratlarla birlikte potensi uyarmak için ilaçların kullanılması kesinlikle yasaktır. Mutlak kontrendikasyonlar ayrıca yeterince uzun bir ereksiyon eğilimi içerir.

Potansiyel sorunları olmayan sağlıklı erkeklerin bu tür uyarıcılara ihtiyacı yoktur. Bununla birlikte, ilgi duymayan genç çocuklar genellikle popüler ilacı ve benzerlerini denerler. Bunu yapmanıza gerek yok - yatakta kendinizi daha güçlü hissetseniz bile, ancak o zaman ilaç olmadan böyle bir etki elde etmek zor olacaktır. Ve bu, psikolojik bağımlılığın ortaya çıkmasına yönelik ilk adımdır.

Yapay testosteron

Sentetik hormon almanın nedenleri nelerdir? Bunlardan en önemlisi yaşa bağlı değişikliklerdir. Elli yaşına gelindiğinde doğal testosteron üretimi azalır ve "erkek menopozu" başlar. Potansiyel büyük ölçüde azaltılabilir. Endokrinolojik sorunların diğer nedenleri kötü alışkanlıklar, aşırı kilo, kronik hastalıklardır. Çoğu zaman bu durumda bir erkeğin yapabileceği en iyi şey testosteron hapları almaya başlamaktır.

Ne yazık ki hormonal uyarıcılar nadiren yan etkisizdir. Ek testosteron, sivilce şeklinde dermatolojik sorunlara, kanın pıhtılaşma seviyelerinin artmasına neden olur. Ayrıca bu uyarıcı, psikolojik durumu farklı şekillerde etkiler. Bir erkek davranışta daha sinirli, hatta agresif ve tahmin edilemez hale gelebilir.

potens uyarıcıların olası yan etkileri

Bir başka tehlikeli nokta da vücudun tepkisidir. Doğal uyarıcı testosteronun fazlalığını algılayan vücut östrojen üretmeye başlar. Adam mızmızlanır, hatta bazen jinekomasti görülür.

Buna ek olarak, testosteron döngüsünden sonra kendi erkeklik hormonunuzun üretimini geri kazanmak daha zor olacaktır.

Diyet takviyeleri

Bu ilaçlar gerçekten bir ilaç değil. Ayrıca, sadece bir esnada uyarıcı olarak da adlandırılabilirler. Genellikle Çin'den getirilirler ve temel sertifikasyona bile tabi tutulmazlar. Aynı zamanda, herhangi bir fiyat belirleyebilir ve mucizevi özellikleri kuklaya atayabilirsiniz. Bu nedenle, diyet takviyesi almaya karar verdikten sonra, aldatma olasılığının farkında olmanız gerekir.

En iyi besin takviyeleri bile normal bir hapın veya hatta testosteronun etkisiyle eşleşmez. Üreticiler ve distribütörler, ürünlerinin kan dolaşımını iyileştirdiğini, erkeklik hormonlarının üretimini geri kazandığını vb. İddia ediyor. Bu doğru mu?

Takviyeler, ancak bir adam onları bir yardım olarak kullanırsa uyarıcı görevi görebilir. Örneğin doğru beslenmeye geçtim, spor yaptım ve aynı zamanda ginseng bazlı takviyeler alıyorum. Ancak sağlıksız bir yaşam tarzı sürdürmeye devam ederseniz ve en pahalı besin takviyelerini bile satın alırsanız, etki seviyesi artmayacaktır.

En iyi ihtimalle, besin takviyesi şifalı bitki özlerini içerir. Eylemleri herhangi bir vitamin ve mineral kompleksine benzer olacaktır. Bu nedenle, bu tür fonları yalnızca aşırı fiyatlandırılmamışlarsa satın almaya değer.

Mikro elementler

Diyetinizi değiştirerek ve abur cubur yemekten vazgeçerek, yan etkiler olmadan potens düzeyini yükseltebilirsiniz. Doğal besinler, ister hayvansal ister bitki kökenli olsun, erkek vücudunu iyi bir şekilde teşvik edebilir. İşte uyarıcı olarak işlev gören en iyi mikro besinlerin ve yiyeceklerin bazı sıralamaları.

Hangi gıda ürünleri potansiyel uyarıcı görevi görür

Doğal etki uyarıcıları şunlardır:

 • Grup E'nin vitaminleriKüçük pelviste kan dolaşımını iyileştirir. İltihaplı prostatın tedavisine yardımcı olan ödem seviyesini azaltma eğilimindedirler;
 • Grup C'nin vitaminleriKan damarlarının ve kılcal damarların duvarlarını güçlendirir. Bu sayede kan, erkek penisinde daha aktif bir şekilde dolaşır. Sadece bir potansiyel uyarıcı olarak değil, aynı zamanda prostatiti önlemenin en iyi yolu olarak da hareket ederler;
 • Grup D'nin vitaminleriGüneş enerjisi, testosteronun doğal üretimi için gereklidir;
 • Grup B'nin vitaminleriSadece gücü değil, bir erkeğin tüm vücudunu güçlendirir. İyi hormon seviyelerini korumada son derece önemli olan;
 • Çinkosadece bir uyarıcı değil, aynı zamanda erkeklik hormonlarının gerçek "yapı taşları" dır. Güç ve iyi bir ereksiyon sağlar. Herhangi bir derecelendirmeye göre, ana "erkek" eser elementtir. Çinko eksikliği durumunda prostatit hızla gelişir;
 • Selenyum.Pelviste kan dolaşımını iyi bir seviyeye getirir. Sadece gücü güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda tohum hücrelerinin sağlık ve aktivitesini sağlamaya da yardımcı olacaktır.

Diyette

Aşağıdaki ürünler, erkek gücünün güçlü uyarıcıları olarak tanımlanabilir:

 • Yağsız et.Beyaz tavuk veya bonfile iyi sonuç verir. Erkeklik hormonlarının üretimini harekete geçirmek için hayvansal proteine ​​ihtiyaç vardır;
 • Yeşiller, kırmızı biberler,diğer kaliteli baharatlar. Geçmiş yüzyılların zenginleri tarafından avlanmalarına şaşmamalı;
 • İstiridye, mürekkep, midye.Birçok kadın, bu deniz ürünlerini akşam yemeği için hazırladıktan sonra, seçtiğiniz deniz mahsulünü yeni bir ışıkta görebileceğinizi bilir;
 • Somunlar.Esansiyel yağ asitleri içlerinde bulunabilir. İşte bir erkek için ormanın gerçek bir hazinesi;
 • Portakal, limon, mandalina.Pahalı hapları unutmak için bazen günde bir narenciye yemek yeterlidir.

Hangi seçenek daha iyidir: Yiyeceklerden doğal uyarıcılar almak mı yoksa hazır vitamin ve mineral kompleksi içmek mi? Elbette ikinci seçenek daha kolay. Ancak şu anda tıp topluluğu, eser elementlerin doğal formlarında vücudumuz tarafından daha iyi emildiğini kabul ediyor.

Halk uyarıcıları

Prostatitiniz veya diğer ciddi tıbbi durumlarınız varsa, alternatif tedavileri kullanmadan önce daima doktorunuza danışın. Ve en önemlisi - bu tür araçları kullanarak, tedaviye bilimsel yaklaşımı unutma. Modern potens uyarıcılar, antik köy şifacılarının kümes hayvanları ve tentürlerinden çok daha iyi çalışır.

gücü teşvik etmek için halk ilaçları

Aşağıdaki halk tarifleri uyarıcı olarak denenebilir:

 • Her eczaneden satın alması kolay olan alkol için ginseng tentürü. Bir çorba kaşığı bir bardak suya dökün. Günde iki kez, tercihen yemeklerden önce içeriz. Bir ay boyunca her gün tekrarlıyoruz;
 • Dubrovnik.6 yemek kaşığı elde edecek şekilde öğütün. l. , 0. 5 litreye kaynar su dökün ve yarım saat bekleyin. Tentürü günde üç kez birkaç yudumda içiyoruz;
 • Eczane anaç.Dört çay kaşığı 250 ml kaynar suya dökün, sekiz saat bekletin. Günde bir buçuk bardak içiyoruz. Günlük doz üç porsiyona bölünmelidir;
 • Sıcak şarap olarak bilinen baharat ve meyvelerden oluşan sıcak bir şarap.İyi kırmızı şarabın kendisi hematopoietik ajanlar içerir ve bu nedenle potens uyarıcıdır. Elbette, eğer istismar edilmezlerse, sinir sisteminin çalışmasını köreltir. Sıcak şaraba bal ekleyerek ek bir uyarıcı etki elde edilebilir. Tek başına, içeceğin sıcaklığı pelvik bölgedeki kan dolaşımı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.