Erkeklerde gücü artıran bitkilerin listesi

erkek gücünü artırmak için otlar

Herhangi bir erkek, er ya da geç, kaçınılmaz olarak "yatak cephesinde" sorunlara yol açan güç sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir. Ancak erkeklerde gücü artıran otlar, onları çözmeye yardımcı olacaktır. Herhangi bir eczanede satılırlar ve her yaşta daha güçlü sekse yardımcı olabilirler.

Hangi otlar iktidarsızlığı tedavi edebilir

Doktorlar ayrıca, bir kereden fazla, aslında erektil disfonksiyonu ortadan kaldıran bitkisel infüzyon ve kaynatma kullanımının etkinliğini zaten fark ettiler. Doktorlar tarafından verilen tek tavsiye, kullanmadan önce iktidarsızlığın nihai nedeninin belirlenmesini beklemek ve bir uzman tarafından reçete edilen tedaviye ek olarak bitkileri bir kompleks içinde kullanmaktır. Bu yaklaşım, aynı anda birkaç soruna mükemmel bir çözümdür. İnfüzyon ve kaynatma yapmak oldukça basittir. Ancak istenen sonucu elde etmek için ihtiyacınız olan:

 • Uzun süre tedavi olmak;
 • Kendi kendine ilaç almayı reddetme;
 • Alkol almayı bırakın;
 • Doğru ye;
 • Otları sadece eczanelerde satın alın.

Erkek gücü için en iyi bitkiler

Sadece gücü artırmak için değil, aynı zamanda diğer sağlık sorunlarını çözmek için bir halk ilacı seçmek, bir kişi her zaman her şeyden önce şifalı bitkileri hatırlar. Ancak doğru seçimi yapabilmek için öncelikle hangi bitkilerin erkeklerde gücü artırdığını anlamalısınız. Cinsel sağlığın tedavisi için halihazırda birçok farklı bitki bazlı formülasyon oluşturulmuştur. Ancak nihai sonucun ne olacağı yalnızca bileşenlere ve her şeyin ne kadar doğru yapılacağına bağlıdır. Tam olarak ereksiyonu artırmayı amaçlayan çoğu diyet takviyesi, tam olarak müstahzarın içerdiği ereksiyon için şifalı otlar nedeniyle erkek vücudu üzerinde karşılık gelen bir etkiye sahiptir.

En sağlıklı otlar nelerdir?

Hint kamışı

Bu şifalı bitki esas olarak kısa sürede cinsel bir sorun yaratmanın önemli olduğu durumlarda kullanılır. Bir ereksiyonu uyarmak için, ginseng durumunda olduğu gibi, genellikle sadece Hint kamışı kökü kullanılır. Güçlü bir organik madde olarak haklı olarak kabul edilmektedir, bu nedenle doktorla Hint kamışı içeren herhangi bir tıbbi ürünün kullanımını tartışmak çok önemlidir.

Etkisini artırmak için Hint kamışı kökünü kullanmanın en hızlı ve en etkili yolu çok basit bir tariftir: Bir yemek kaşığı Hint kamışı bir bardak sıcak suda kaynatılmalıdır. Kökten bir infüzyon hazırlayabilirsiniz:

 • Yarım litre votka ile yarım bardak kuru kök dökülür;
 • Sıkıca kapanır ve bir ay boyunca karanlıkta kalır;
 • Bu süreden sonra sıvı filtrelenmelidir;
 • Seksten hemen önce elli ila yüz damla iç.

Dünyanın dört bir yanındaki binlerce erkek, bu basit halk ilacının etkinliğini zaten kanıtladı.

Alıç

Daha önce bahsedilen alıç, diğer şeylerin yanı sıra, güçlü bir afrodizyak kalitesiyle övünebilir. Özellikle basınç dalgalanmalarından muzdarip erkekler için yararlıdır. Kanı inceltir ve damar tonusunu arttırır. Kan dolaşımını tamamen stabilize eder.

Düzenli alıç tüketimi ile aşağıdaki etkiler gözlemlenebilir:

 • Erektil fonksiyonun normalleşmesi;
 • İltihap varsa prostatın şişmesini azaltmak;
 • Seks süresini arttırmak.

Bu nedenle, alıçın erkeklerde gücü artırmak için şifalı otlar listesinde zorunlu bir madde olması şaşırtıcı değildir.

Sarı Kantaron

Sarı kantaron, yalnızca diğer bitkilerle birlikte içilmesi gereken, erkeklerin gücü için bir bitkidir. Mesele şu ki, tek başına erkek üreme sistemi üzerinde neredeyse hiçbir etkisi yoktur. Ancak bunun aksine, diğer bitkilerin etkinliğini önemli ölçüde artırabilir.

En iyi çözüm, yalnızca kaynatma ve tentürleri değil, aynı zamanda diğer bitkilerle birleştirilmiş çayları da demlemek olacaktır. Ancak, ilk sonuçların bir aydan daha erken görünmeyeceğini hatırlamalıyız. Bu şifalı otlar ile tedavinin özelliğidir. Bu nedenle sabırlı olmalısınız.

Sarı kantaron yardımcı olur:

 • Kardiyovasküler sistemin aktivitesini optimize edin;
 • Testosteron seviyelerini artırın;
 • Sinir sistemini stabilize edin.

Ivan çayı (ateş otu)

Libidoyu normalleştirebilen ve hatta artırabilen şifalı otları tartışırken, Ivan çayını unutmayın. Bu bitki, özellikle geleneksel tıbbın taraftarları tarafından takdir edilen çok sayıda tıbbi özelliğe sahiptir. Bunlardan en önemlileri:

 • Metabolizmanın normalleşmesi;
 • Kan inceltme;
 • iltihabın giderilmesi;
 • Şişliğin giderilmesi;
 • kan akışının stabilizasyonu;
 • Ağrının bastırılması.

Özellikle erkek üreme sistemi hakkında konuşursak, onun için bu bitkinin önemli bir kalitesi kan üzerinde olumlu bir etki olacaktır. Örneğin, pelvik organlar ve penis bölgesinde güçlendirme. Sonuç olarak, daha uzun ve daha kararlı bir ereksiyon kaydedilir.

Fireweed tarifleri arasında yapılması en kolay olanı basit bir çaydır. Düzenli olarak içmek, erkek gücünde önemli bir artışa katkıda bulunacaktır.

Ginseng kökü

Çok az kişi bu bitkiyi duymadı. Geleneksel tıpta çok popülerdir, ancak en çok Asya ülkelerindeki tariflerde kullanılır. Gücü geri kazanmak için en popüler olanı ginseng'in yeraltı kısmıdır - kökü. Bir erkeğin cinsel aktivitesini uyarmak için gerekli olan çok miktarda faydalı madde içerir.

Ginseng'i tedavi için kullanmanın en popüler yolu, bitkinin kökünden alkollü bir infüzyon yapmaktır. Bu tarif geçmişte Doğu imparatorları tarafından haremlerinde uzun süre libidoyu artırmak ve zevklere dalmak için kullanılmıştır.

Alkollü bir tentür yapmak için yaklaşık üç yemek kaşığı kurutulmuş köke ihtiyacınız olacak. Hammaddeleri bir bardak votka veya yüzde kırk alkol (yaklaşık 200 mi) ile dökün. kabı sıkıca kapatın ve karanlık bir yerde birkaç hafta bekletin. Zaman geçtiğinde, infüzyonu iyice çalkaladığınızdan emin olun, kullanabilirsiniz. Bir veya iki ay boyunca günde bir kez on ila on beş damla almanız gerekir.

Çoğu erkek, artan gücü garanti etmek için bu damlaları kahve veya çaya ekler. Bu bitkinin kökünden damla kullanmanın sonucu aşağıdaki gibidir:

 • gücün normalleştirilmesi;
 • Artan erkek gücü;
 • ilişki sırasında duyarlılığın iyileştirilmesi;
 • Bir ereksiyonun güçlendirilmesi.

Yukarıdakilerin tümü nedeniyle, ginseng, erkek cinsel aktivitesini stabilize etmek için diğer bitkiler arasında haklı olarak en iyisi olarak kabul edilmektedir. Ginseng'i eczaneden kuru hammadde veya hazır tentür şeklinde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

ısırgan

Güç için en faydalı bitkilerin listesi ısırgan otu içermelidir. Bu ürün çok yönlüdür ve halk ilaçlarının hazırlanmasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Başlıca kullanışlı özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • iltihabın giderilmesi;
 • Şişliğin giderilmesi;
 • Kan akışının stabilizasyonu.

Isırgan otunun vücut üzerindeki etkilerinin listesi, bir veya daha fazla nihai sonuca ulaşmak için kullanımının aynı prensibini öngören diğer bitkilere benzer.

Schisandra chinensis

Bu, ayrıca tüm vücudu bir kerede tonlayabilen, cinsel aktivitenin etkili bir organik uyarıcısıdır. Sıklıkla stres sonrası hastaların rehabilitasyonu veya depresyonda olan hastaların rehabilitasyonu için kullanılır. Merkezi sinir sistemi üzerinde en olumlu etkiye sahiptir.

Sertleşmeyi normale döndürmek isteyenler arasında onu bu kadar popüler yapan bitkinin bu özelliğidir. Schisandra yardımcı olur:

 • Beyinden penise sinir uyarılarının iletimini optimize edin;
 • Strese karşı direnci artırın;
 • Vücudun genel durumunu normale döndürün;
 • Kan akışını stabilize edin.

Suda alkol tentürü veya limon otu kaynatmalarının düzenli kullanımı, durumda garantili bir iyileşmeye katkıda bulunur ve ayrıca erektil disfonksiyonun daha hızlı ve uzun süre tedavi edilmesine yardımcı olur.

Maydanoz

Çoğu zaman, erkekler dünyada gücü anında artırabilecek şifalı otlar olup olmadığıyla ilgilenirler. Cevap açık - hiçbiri yok. Özellikle, örneğin otuz dakika gibi sonuçların ortaya çıkması söz konusu olduğunda. Bu, geleneksel tıp ile hızlı bir etkiye sahip olabilecek modern ilaçlar arasındaki temel farktır - bitkiler oldukça yavaş çalışır, ancak etkileri çok daha uzun sürer.

Çoğu zaman, amaçlanan hedeflere ulaşmak için, belirli bir bitkiyi en az bir ay boyunca kullanmalısınız. Tanıdık maydanoz iyi bir örnektir. Birçok insan, erkek sağlığı üzerindeki olumlu etkisini bilir. Bileşime dahil edilen faydalı maddeler, vitaminler ve uçucu yağlar sayesinde güçte bir artış elde etmek kolaydır. Gerçekten etkilidir ve genel sağlığı iyileştirir. Ancak daha hızlı sonuç almak için maydanozu yemeklerde daha sık kullanmak gerekir.

Kekik

Kekik, insan vücudu üzerinde karmaşık bir etkiye sahip olduğu için faydalıdır. Artan güçten bahsetmişken, bu durumda vurgu sperm sentezi üzerindedir. Bu bitki çok miktarda çinko içerir. Ve bu, vücudun seks hücreleri oluşturduğu ana bileşenlerden biridir.

Çoğu doktor, hastalarına kekik bazlı kaynatmaların düzenli kullanımını reçete eder. Bu, boşalmanın kalitesini ve miktarını önemli ölçüde artırabilir.

Erektil işlevi iyileştirmeye yardımcı olmak için kekikten iyi bir kaynatma yapılabilir:

 • İki bardak sıcak su ile bir çorba kaşığı kekik dökün;
 • Birkaç saat bekletin;
 • Boşaltmak.

Günde 3 kez, yemeklerden çeyrek saat önce, birkaç hafta boyunca dört yemek kaşığı et suyu için. Bundan sonra, bir ay izin almanız önerilir.

eleutherokok

Bu bitki, erkek gücünün doğal bir uyarıcısı olarak kabul edilir. Ginseng'e benzer özellikler. Bununla birlikte düzenli olarak kaynatma veya ilaç kullanıyorsanız, ereksiyonu güçlendirmek için iyi bir iş yapabilirsiniz.

İlk başta, bu bitkinin adından dolayı bazı zararlı bakterilerle bir ilişki ortaya çıkabilir. Bununla birlikte, erkek üreme sisteminin çalışmasını stabilize etmede mümkün olan tüm yardımı sağlayan birçok vitamin ve diğer biyoaktif maddeler içerir.

Potansiyeli artırmayı amaçlayan gerçekten güçlü bir bitkisel infüzyon hazırlamak için, bir bitki koleksiyonu kullanmak en faydalı olacaktır. Böyle bir kompleks oluşturmak için Eleutherococcus'a ek olarak alıç ve ginseng kullanabilirsiniz.

Böyle bir set üreme sistemi üzerinde en olumlu etkiye sahip olacaktır ve bir erkeğin yaşı tamamen önemsizdir. Böyle bir koleksiyondan bir kaynatma en az bir veya iki ay boyunca alınmalıdır. Ancak o zaman istikrarlı bir etki fark edilebilir.

Gerçek şu ki, erkek gücünü artırabilecek gerçekten çok fazla bitki var. Kullanımlarının etkisi kanıtlanmıştır, ancak ana tedaviye ek olarak kullanılması tavsiye edilir. İlaçsız, ancak patoloji önemsiz ise yardımcı olabilirler.