Geliştirmek için vitamin kudret erkekler: başlıklar ve yorumlar doktorlar

Birçok erkek ile karşı karşıya artırmak, kudret. Küçük bozukluklar yeterli yaşam tarzı değişikliği, ve ereksiyon normale dönüyor kendisi. Örneğin, içmeye başlamalısın eser, işle ilgili genital organları. Bunun için herhangi bir diyet ayarlamak için bir gıda oldu optimum miktarda besin, ya da ders almak vitamin ilaçlar modern ilaç firmaları, özel yapılmış erkekler için endişe sadece bir cinsel sağlık. Bu makalede, biz öğretisinin temel vitaminler artırmak için kudret ve anlatacağım, nerede bulunur...

vitaminler kudret erkek

Temel eser elementler, erkek sağlığı için

Hangi temel eser elementler ve vitamin artırmak için, kudret için en önemli? Bunları listelemek ve kısaca anlatacağız özellikleri:

  • Folik asit

Folik asit önemli bir mineral, geri yüklemek istediğiniz hücreleri, damar duvarları güçlendirmek. Bu maddenin eksikliği mümkün değildir iktidarsızlık yol açabilir, ama işte zayıflatmak bir adam olabilir (ve zayıf bir adam mümkün değil, büyük bir kahramanlık yatakta). Çünkü folik asit eksikliği muzdarip sinir sistemi, kan damarlarının duvarlarında daha az elastik.

Herhangi bir ürün bir sürü içerir bu elemanın? Öncelikle bu sığır eti ve taze yeşillik.

Ama unutmamak gerekir ki bu asit vücutta biriken gereken kalıcı dolgu madde.

Norm folik asit Olgun erkekler ise 400 mikrogram.

  • A Vitamini

Retinol, o vitamini, büyüme, ya da A vitamini ihtiyacı bir kişi, çünkü bu eser element sentezler, proteinler ve yağlar. Erkekler için o önemli, üretmesine yardımcı olur, cinsel hormonların tutmanın yanı sıra, bağışıklık. Vitamini almak mümkün, sığır ve tavuk ciğeri, balık yağı, kırmızı meyveler, patates, kayısı, şeftali, balık yağı, zeytinyağı, havuç suyu, tavuk ve bıldırcın yumurtası, kabak.

  • B grubu vitaminler

B grubu vitaminler – B1 (tiamin), B2 (riboflavin), B3 (niasin), B5 (pantotenik asit), B6 (pridoksin), B7 (biotin), B12 (cyanocobalamin), 15 (pangamba asit). Kendisi kudret etkili olamazlar, doğrudan eylem, ama onların liyakat vitaminler bu grup yeniden bir enerji gücü ve sinir sistemini uyarmak. A vitamini eksikliği neden olabilir, artan yorgunluk, düşüş güçler, eğilimler, depresyon, uyku hali, sinirlilik, uykusuzluk. Tüm bu kötü genel durumu ve erkek için, bunun bir sonucu olarak, kışkırtır cinsel bozukluklar. Almak için b grubu vitaminler ile mümkündür peynir, patates, fasulye, fıstık, somon, ton balığı, muz, istiridye, bira, kvas.

  • E Vitamini

Eğer bir erkek akut E vitamini eksikliği, için kudret çok kötü olur. Aynı sıkıntısı bu eser element olarak yansıyan sperm, yani kısırlık riski çok büyük. E vitamini yer alır eğitim kan ve etkiler, vasküler sesi. O olmadan penis-ecek almak biraz kan, bu nedenle, ereksiyon için onu özleyeceğim. Almak iz element yapabilirsiniz, bitkisel yağ, tavuk ve bıldırcın yumurtası, süt ve süt ürünleri. Bir sürü çimlenmiş fasulye, yeşil soğan, kuşkonmaz.

    vitaminler kudret erkekler fındık
  • C Vitamini

Araştırmaya devam ediyoruz, vitaminler erkekler için geliştirmek için güç. Aşağıdaki eser element listesinde, – C vitamini ihtiyacı erkek korumak için bağışıklık. Buna ek olarak, bu gerekli bir öğe canlılık sperm (bu erkekler için önemlidir, isteyen, çocuk, gebe). Göre. doktorlar vitamini eksikliği İle bozulabilir, genel sağlık erkekler azalacak, onun dayanıklılık, o olacak tabi stres. Bu gibi durumlarda, etkilenen sistemin tüm vücutta olanlar da dahil olmak üzere, sorumlu olan kudret.

  • D Vitamini

Vitamin D ihtiyacı gidermek için, erektil disfonksiyon olduğu için katalizör sentezi, kalsiyum, potasyum ve fosfor – bu yararlı öğeleri, çalışmalarında organları üreme sistemi. En çok D vitamini bulunan deniz ve nehir balık, yumurta, süt, peynir, domates, eggplants, baklagiller, peynir ürünleri. Bu arada, vitaminler kudret erkekler işe yaramaz, eğer kişi sigara ve alkol kötüye. Alkol ve nikotin emilimini engelleyen mineraller.

  • L-karnitin

Eğer söz en erkek, vitaminler ve eser elementler, mutlaka mutlaka söylemek pro L-karnitin, onun şekillenmesinde rol erkek potens çok büyük. Bu eksikliği sık nedeni erektil işlev bozuklukları ve kalitesini bozmadan boşalmak. Almak L-karnitin ile aşağıdaki gıdalar: kırmızı et, süt ürünleri, karaciğer, morina.

  • Çinko

Çinko yapabiliyor yoğunluğu artırmak için testosteron üretimini ana erkeklik hormonu ile ilgili bir çalışma genital organları. Çinko eksikliği olarak ifade edilir ki, adamın az salgılanan sperm ve cinsel dürtü çok az. Geri yüklemek için, rezervleri, çinko, erkeğin gerekir yemeye dilleri gıdalar: ekmek, kahve, buğday, kırmızı et, havuç, narenciye, çekirdeği, fındık.

Hazır bir araç

Geliştirmek için diyet – en kolay seçenek gibi telafi denge vitamin. Ama bu yeterli değil, eğer açığı çok büyük. Yoğun seviyesi yükselme yararlı maddelerin geçmesi gerekiyor ders özel vitamin ilaçları (vitamin kompleksi).

Fakat şunu unutmayın: kendinizi daha iyi ilaçlar için kudret erkek değil almak. Tavsiye edilir ilk muayene doktor, o anket yapacak ve diyecek ki, hangi vitamin ihtiyacı tam olarak vücudunuzun. İnternette sonra okumak yorumlar atanan ilaçlar veya analogları bulmak.
vitaminler kudret erkekler et

Sonuç olarak, istiyorum, dikkatinizi çekmek, içmek, vitamin kompleksleri için kudret gerekir yeterince uzun. Tek tablet anlık gelişmeler, ereksiyon, libido gelmeyecek. Aynı şekilde, tedavi amacıyla yapılan iyileştirme gücü ile sınırlı olmamalıdır gibi bazı ilaçlar. Bu içermelidir, büyük bir kompleks terapötik etkinlikler kurtulmak hastalıkları, provoke erektil disfonksiyon, yaşam tarzı değişikliği, feragat, kötü alışkanlıkları, vb. hep birlikte bu geri sağlık ve erkek yapacak kudret daha iyi.