Artan kudret sonra erkeklerde 50 - en iyi yöntemler

Erektil fonksiyon erkeklerde, daha elli yıl, birçok faktöre bağlıdır, ve sadece yaşa. Bazı temsilcileri güçlü seks bu sorun ile karşı karşıya değil, diğer rahatsızlık deneyim ihlali, cinsel fonksiyon. Artan kudret, erkeklerde 50 yaşından sonra, basit bir mesele, sadece nedenini ortaya çıkarmak için bir gelişme bu patoloji.

Eğer bir bozukluk nedeniyle organik kökeni, ihtiyaç gidermek için nedenini tıbbi yöntemlerle olmaması durumunda, bu tedavi kullanarak, evde yardımcı bir araç olarak spor, doğru beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı.

Özellik ve tanım sorunu

Kudret erkeklerde 50 yaş – yetenek izle, cinsel ilişki ile karakterize, hafif rüzgar rüzgar eğitim uyarma, süresi, düzeyi, gerginlik, cinsel organ ve boşalma. Kudret savunan oldukça karmaşık fizyolojik bir süreçtir bağlıdır faaliyetleri, hormon, sinir ve kan dolaşım sistemleri.

tedavi-kudret

İlk aktif erkeklik hormonu testosteron, kışkırtır ortaya çıkması, sinir impulslarinin hipotalamus, bir sinyali, sinir uçları, cinsel organ erkek. Onlar, sırayla, teşvik tahriş damar sistemi, neden, kılcal damarların genişlemesi ve kan akışını artırmak kasık. Kan doldurur bu kavernöz vücut organ, deri örtüsü başlar uzatmak ve penis büyür. Bu sfinkter, mesane küçülür, sperm vurmak değil, onun boşluğu. Gerçekleştiğinde orgazm başlar output hormonu olan testosteron görüntüler sperm üretra oluşur boşalma.

Vücut erkekler için bir yeteneği vardır fiziksel olaylar boyunca kendi yaşam.

Eğer kudret, erkeklerde 50 yaş normal, o kışkırtır güçlü cinsel dürtü, bir oluşumu eşlik eder ereksiyon için daha fazla fırsat ortaya orgazm ve boşalma. Sağlıklı erkekler için yeteneği var bu yaşta evlenmek sekiz cinsel eylemler bir ay. Gün tek ilişki yaklaşık yirmi beş dakika, bazen bu süre artabilir kırk dakika.

Hakkında zayıf bir kudret 50 yıldır konuşulan, aşağıdaki belirtiler:

 • Düşük cinsel dürtü;
 • Hiçbir sabah ereksiyon ve cinsel ilişki sırasında;
 • Zayıflama voltaj düzeyi cinsel organı, cinsel ilişki sırasında;
 • Gecikme, eksik ya da erken boşalma.

Kudret erkekler de bağlıdır medyum sistem. Ruhsal durumunu etkiler cinsel dürtü temsilcisi, güçlü bir zemin, bu nedenle etkisi farklı dış faktörler artırabilir veya daha düşük bir libido.

Nedenleri libido azalması

Kudret 50 yıl sonra olur bazı değişiklikler nedeniyle vücudun erkekler. Bu etkisi dış ve iç faktörler. Dış nedenlerden dolayı nitelik özellikleri, mesleki faaliyetleri ile ilgili sorunları ortak, çevre sağlığı, alkol ve uyuşturucu maddeler, yanlış beslenme, uzun süreli perhiz, hareketsiz yaşam tarzı, yanı sıra kabul yatıştırıcılar, sakinleştirici ilaçlar yüksek kan basıncı.

Ayrıca libido azalması sonucu oluşabilir durum değişiklikleri, ruh, bağlı stres ve duygusal gerilimleri.

Yanı sıra yaralanmaları dış genital veya omurilik, geçirilen bir ameliyat, obezite.

İç faktörler bağlıdır erkek sağlığı. Sık sık sonra, elli yaşında başlar ile ilgili sorunlar sistem ve organları. Olası bir iç azalma nedenleri kudret 50 yıl sonra:

 1. Bozukluğu hormonal sistemi azalmasına yol açar testosteron üretimini.
 2. Kan damarlarının daralması nedeniyle elastikiyet kaybı. Bunun sonucu olarak kan akımı yavaşlar, kudret azalır yetersiz gelir kan cinsel organı.
 3. Gelişimi ve kalp-damar hastalığı, kolesterol birikimi kan damarlarının duvarlarında ortaya çıkması, kalp krizi veya felç, dolaşım bozukluğu, azalmış kas tonusu, kalp.
 4. Hastalıkları, genitoüriner sistem, nereye gitmek prostatit, prostat bezesi adenomu, üretrit, Peyronie sendromu ve diğer.
 5. Varlığı, kronik hastalık
 6. Endokrin sistem hastalıkları, özellikle diabetes mellitus, hipotiroidi veya hipertiroidi.
 7. Varlığı, cinsel yolla bulaşan hastalıklar.

Nedenleri libido azalması hareket edebilir sadece yaş özellikleri üzerinde etkisi olan yaşlanma, organizmanın, ama dış faktörler.

Belirtiler cinsel bozukluk

Belirtileri erkeklerde iktidarsızlık 50 yılda belirgin azalma, cinsel isteksizlik, bir bozulma, kalite, ereksiyon, gece ve sabah, zaman, sorunları başarı ile orgazm, azalmış duyarlılık, cinsel organ. Ayrıca, cinsel fonksiyon ihlali tarafından eşlik edebilir, bozulma, duygusal bozukluklar, gelişimi, depresyon, düşük performans, uyku hali, duygu, korku ve anksiyete, asteni postinfekcionnoj. Bazı durumlarda oluşabilir, tam bir cinsel dürtü kaybı.

Genellikle erkekler başlar irtibata ürolog, ne zaman onlar-si azalır, yaşam kalitesi.

Teşhis faaliyetleri

Bir sorun varsa kudret ile 50 yıl, bir uzmana gerek, bir teşhis edecek patoloji, yükler ve daha sonra ortadan nedenini gelişimi. Sonra muayene ve keşfetmek anamnez, doktor reçete tutan bir laboratuar. Bunun için hasta kan bağışı ve idrar. Çalışmada, bu biyolojik maddelerin görmek için izin verir patolojik bozukluklar kan doğrultusunda, hastalığın cinsel bezleri, inflamatuar süreci, ürogenital sistem, varlığı, anemi ya da diyabet ve kolesterol. Genellikle gerekli örneklerde sperm bağışı için çalışma kompozisyon ve kalite seminal sıvı, testosteron seviyesi tespit iltihapları ve enfeksiyonları.

analizler-kan

Yapılan bir çalışmada kan hormon

ULTRASON kullanılır keşfetmek için ideal bir durum genitoüriner sistem. Bu yöntem için bir fırsat verir ortaya iltihaplı doku veya patolojik alanları, ateroskleroz, incelemek kan. Eğer bir değişiklik olmazsa, doktor reçete için ek bir anket kullanarak, BT, MRI. ULTRASON geçirmek için iki kat:

 1. Ne zaman penis ereksiyon elde kullanarak enjeksiyon özel bir ürün;
 2. Penisin rahat bir durumda.

Eğer şüphe varlığı enfeksiyöz veya inflamatuar bir süreç, ürogenital sistem, hasta teslim smear, idrar, nerede ortaya çıkacak patojen mikroorganizmalar. Aynı zamanda atanır geçen kaverdzhekt testi belirlemek için durum damarları, cinsel organ, fonksiyonel araştırma, böbrek ve karaciğer, tiroid. Sık sık okudu bul'bokavernoznyy refleks belirlemek için duyarlılık sinir uçları penis. Aynı amaçla uygulanabilir bioteziometriya. Bazı durumlarda, holding, PSA testi ve çalışma gece ereksiyon.

Ürolog doğrudan bir danışma için bir terapiste tanımlamak için olası psikolojik nedenleri bozukluğu erektil işlev.

İktidarsızlık tedavisi

Kurtarma kudret erkeklerde 50 yaşından sonra sık sık oluyor uygulama ile ilaç ilaç.

Olguların %80 nedenleri, kudret ihlali vardır iç faktörler.

İlaç genellikle bir form var hap, onlar yönlendirilir hacim artışı, cinsel organ. İlaç mi yazayım sadece bir doktor, bir de izler onları alarak gelişimi önlemek için yan etkileri. İlaç atanması medic dikkate nedenleri potens bozuklukları ve komorbid hastalık varlığı. İlaçlar katkıda normalleşme, kan damarları, cinsel organ, iyileştirme, duygusal durum, tutmak, ereksiyon, cinsel ilişki sırasında.

Genellikle atanır replasman tedavisi, temelini içeren ilaçlar dayalı dihidrotestosteron testosteron, homeopati, nereye girer, ilaç, bitkisel. Doktor reçete olabilir, alımı, diyet takviyeleri, kullanımı özel kremler.

Son zamanlarda yaygın olarak uygulanan vakum terapi iyileştirme gücü 50 yıl sonra. Bu yöntem geri verir cinsel fonksiyon olguların %90. Tedavi sürecinde oluşturulan vakum etrafında cinsel lena katkıda çağrı doğal gelgit kan bir organ.

Cerrahi tedavi

Kudret sonra 50 bozulabilir etkisi sonucu iç faktörler de dahil olmak üzere bazı hastalıkların gelişimi. Tedavi olarak kudret geçerli olabilir aşağıdaki cerrahi yöntemler:

 • Venöz cerrahi atanır ne zaman venookklyuzivnogo mekanizması, cinsel organ. Bu yöntem eşliğinde alarak ilaç.
 • Mikrocerrahi revaskülarizasyon cinsel organ.
 • Endofalloprotezirovaniye için bir fırsat verir, geri kayıp fonksiyonu sonucu çeneye implant mağara vücut.

Fizik tedavi

İyileştirme gücü 50 yıl sonra elde edilebilir kullandığınızda, fizik tedavi tedaviler, nereye içerir:

 1. Radyo kromoterapi, hangi düzenlenen görünür radyasyon farklı renk. Bu yöntem rahatlatmak yardımcı olur voltaj, tedavi nevroz, hipertansiyon.
 2. Değil seçici kromoterapi oluşturmayı amaçlayan görsel azaltmak düzeyde depresyon.
 3. Titreşimli, düzenlenen arkasında bir kişinin vücut. Yöntem için bir fırsat verir tedavi nevroz, halsizlik, uykusuzluk, ve daha fazlası.
 4. İlaç elektroforez yönelik artan uyarma süreçlerinde serebral korteks, beyin üzerinde olumlu bir etkisi, kudret.
 5. Elektroforez etkisi olumlu etkisi damar ve hormonal sistem ve gücünü artırmak için olanak sağlar 50 yıl sonra.
 6. Mikro-polarizasyon amacı ile kullanılır, sinir sistemi kurtarma.
 7. Tedavi edici masaj.

Halk hekimliği

Artırmak, iktidarı 50 yıl yardımcı olacaktır ve halk hekimliği, ama mutlaka ile bir doktora gidilmesi gerektiğini.

İçin yükselme, genel tonu tüketilmesi tavsiye edilir ürünleri ve bitkisel infüzyon, büyük miktarda içerir c vitamini ve potasyum.

Hypericum kaynatma geliştirmeye katkıda kudret. Bitki ezilir, almak, iki çorba kaşığı dökün bir bardak ılık su, ısrar, yaklaşık otuz dakika ve süzün. Tüketilen infüzyon, günde üç kez miktarı elli gram.

İyi bir etki verir ginseng tentür satın alabileceğiniz bir eczane ya da evde pişirmek. Bunun için kök bitkiler kurutulur ve öğütülür. Sonra dökülür alkol oranı bire on. Tentür zaman dört hafta karanlık bir yerde, ve daha sonra filtre. Tüketilen aracı yirmi üç damla günde bir kez.

Uygulamadan önce halk ilaçları doktorunuza danışmalısınız, çünkü insan artırılabilir duyarlılık bazı bitkisel bileşenler başvurusu.

Beslenme ve yaşam tarzı

Alışkanlıkları bağlıdır ve bu durum da üriner sistem ve erkek potens sonra 50. Doktorlar, kötü alışkanlıklardan kurtulmak. Zararlı madde içerdiği nikotin, katkıda tıkalı damarları bozarak, kan dolaşımı, iktidarsızlık neden olabilir. Da olumsuz kudret etkiler alkol. Bu ihlal sadece kan dolaşımını, aynı zamanda testosteron sentezi, faaliyet prostat kanseri. Kullanımı ilaçlar için geçerli değil bu durumda.

Kurtarmak için cinsel sağlık doğru yemek gerekir. Diyet dahil etmek gıdalar içeren amino asitler, vitaminler, çinko, lif ve magnezyum. Doktorlar tavsiye tüketilmesi daha fazla süt ürünleri, balık ve deniz ürünleri, yağsız et, yumurta, fındık, tahıl ve bitkisel çaylar.

Kafein teşvik vazokonstriksiyon, bu nedenle kullanılması tavsiye edilmez büyük miktarda kahve ve siyah çay güçlü.

Fiziksel aktivite

Egzersiz için fırsat verin adama güçlendirmek, genel sağlık ve kas tonu. Tavsiye edilir düzenli olarak gerçekleştirmek için basit bir egzersiz olarak yürüyüş gösterisi ile diz, mekik, koşu yerinde, yoga ya da vücut geliştirme. İyi bir sonuç verir, gerginlik ve kas gevşemesi ile samimi alanı. Yapmak için gerekli dönüşümlü. Bu tür egzersizler kaslarını güçlendirmek için yardım, sorumlu olan kudret.

Normal bir yürüyüş kadar yedi kilometre bir gün sürdürülmesine erkek sağlığı.

Özel bir önem vermek gerekir kendi ağırlığı. Yağ dokusu ürettiği dişilik hormonları östrojen olumsuz yönde etkileyebilir erkek potens.