Artırmak için nasıl erkek aphrodisiaka doğal yollarla

Daha erkeklerin %30 bile genç yaşta bugün sorunları samimi bir yaşam. Erken hastalığı, prostat, idrar yolu enfeksiyonu, gelişigüzel cinsel ilişki veya tam eksikliği sonucu insanlığın güçlü yarısı bu erektil disfonksiyon yapar koşullarda yaşamak, sürekli stres, depresyon, güvensizlik, kendi yeteneklerine. Neden daha ciddi sonuçları – hastalıklar, kalp damar sistemi, kalp krizi, felç. Nedir kudret Bir erkek bu şekilde çizilmiş bir doktor sadece zaman anlar ki, durum kontrolden çıktı. Ve çoğunlukla hassas bir sorunu çözmek için tercih kendinizi. İşte burada yardımına çok sayıda şifalı ilaçlar Viagra türü. Hareket anında, etkisi kadar sürer, beş saat. Ve görünüşte hiçbir şey için değilse yan etkileri, kendilerini bilmek çok yakında. Durum ile kudret gibi şiddetlenir.
Sorun cinsel giyebilir geçici veya kalıcı bir karakter. Bazen onlar ile ilişkili psikolojik sorunları olan, ilk başarısız yatakta, etik olmayan eylemleri partner bu hassas bir durum. Bazen adam sadece yorulur.
Böyle bir durum ile başa çıkmak için denemek için bir sorun kullanarak kendiniz doğal yollarla arttırıcı evde. Onları bir sürü, hepsi test edilmiş ve hak yetki ve onay uzmanları.

Nedir kudret

Hakkında konuşmaya başlamadan önce, yöntemleri ve erkek potens artırmak için nasıl karar vermelisiniz, bu kavram ile. Artırmak kudret – bu demek değil yapmak bir erkek penis dev. Bu kavram ile ilgili değil, sadece onun cinsel yetenekleri, bu çok daha geniş.
Diğer, daha az önemli tarafı bu sorunu tanımlayan ortak bir erkek potansiyeli var. Bu onun fiziksel, ahlaki, ruhsal ve ahlaki özellikleri. Tüm bu nitelikleri sayesinde ulaşır, belli bir statü, sosyal ve maddi alanlarda kendi yaşam.
Tam olarak böyle bir hircum hayalleri herhangi bir kadın. Böylece amaçlanan doğa. Çünkü sağlıklı her taraftan erkek doğar aynı sağlıklı ve güçlü yavrular.
Erektil disfonksiyon yol açan büyük sorunlara tüm yönleriyle kapasite erkekler. Bilindiği hastalığı önlemek üzere tedavi daha kolaydır. Ancak, resmi tıp ile birlikte, ilaç şirketleri tarafından kullanılan bu tedavi bakmakta değil, güçlendirilmesi gerekir.
Tabii şöyle bir durum var, ne zaman tedavi uzmanları sadece hayati önem taşımaktadır. Ancak, çoğu durumda, beklemek, etkili, ve en önemlisi, ucuz bir yardım ile bu tarafta işe yaramaz. Kullanmayı öğrenmek gerekir, engellilere uygun, verdi, adam, doğa, kendi kendine. Ve emin olun, eğer bir erkek istiyor yaşlılık kalmak gerçek bir temsilcisi insanlığın güçlü yarısında.

Geliştirmek için nasıl bir kudret

Erkek potens çok sık verir çöküyor sıradan bir sorun. Vücudu zayıflamış, kötü alışkanlıkları nedeniyle – nikotin, alkol, sedanter yaşam tarzı, aşırı kilo. Bazen bunun nedeni, diyabet veya kalp sorunları ve damar karakter. Geliştirmek için nasıl bir kudret Olur, adam üzgün, yaşar, stres, uzun süreli depresyon yaşıyor, kronik yorgunluk. Tüm bu etkileri sağlık durumu genel olarak.
Konularda geliştirmek ve önleme kudret yaklaştı kompleks ve hemen çalışmaya çeşitli şekillerde:
Tüketilen gıdalar mümkün telafi etmek için vitamin ve mineral eksikliği vücutta. Erkek vitaminler olarak kabul edilir vitamin A, c, grubu, mineraller çinko ve selenyum. Vücut-meli almak gerekli günlük normal tamamen. Bu eser, canlandıran, hormon dengesi, artan testosteron üretimini artırmak, cinsel aktivite ve kudret.
Gözden geçirin diyet, açın oraya her gün:
 • yağsız kırmızı et – sığır eti, kuzu eti;
 • diyet et ve av – Turcia, tavşan, tavuk, et sülün;
 • herhangi bir fındık 100 g. bir gün;
 • tohumlar, özellikle kabak;
 • meyve, sebze, narenciye – şalgam, nar, incir;
 • tüm çeşitleri soğan;
 • karaciğer ve yumurta sarısı, et ascendens coturnix yumurta;
 • süt ürünleri;
 • balık, özellikle deniz – iki haftada bir mutlaka;
 • deniz ürünleri, herhangi bir – tercihen çiğ ya da sonra küçük bir ısı işleme;
 • maydanoz, ıspanak, herhangi bir yeşillik;
 • keten tohumu, fıstık, zeytin yağı ve balık yağı;
 • bal, fındık, пергу, her türlü arıcılık ürünleri;
 • kakao, çikolata yüksek çeşitleri, siyah;
 • zencefil çayı, koumiss, taze sıkılmış meyve suları, sebze ve meyve.
 1. Yapmak öğrenmek için basit alıştırmalar artıracak kan akışı pelvik organlara ve et instituendi kasları ile ilgili bir üreme alanıdır. Denir pubicum-coccygeum. Bu kompleksler basit, alacak biraz zaman sonuç belli olacak zaten bir hafta sonra. Orada bireysel kompleksleri etki gücü artırmak için, artan ereksiyon, masaj testis ve skrotum, egzersiz, Kegel.
 2. Aktif mücadele ile kilolu. Eğer bira göbek daha 94 cm, zaten obez olarak kabul edilir. Bu en tehlikeli düşman kudret, nasıl tahrik eder kadın seks hormonları, erkek testosteron önemli ölçüde azaltır. Bu hızlı bir şekilde götürecektir erektil disfonksiyon. Ayrıca, kilolu ortaya çıkmasına diyabet, kalp hastalığı ve kan damarları azaltır genel sağlık.
 3. Bırakın sigarayı, içmek, tüketmek, hatta en hafif uyuşturucu. Bilim çoktan kanıtlamıştır doğrudan bir ilişki kudret zararlı alışkanlıkları. Bu hemen önemli ölçüde artıracak fırsatlar samimi bir alanda.
 4. Çalışın, daha az oturmak, daha fazla hareket, egzersiz. Temsilcileri ofis plankton büyük ölçüde muzdarip olasılığı daha yüksektir cinsel dysfunctiones discretionis, daha temsilcileri, meslek ile ilgili factibilis fiziksel aktivite. Öğrenin gerçekleştirmek için sabah egzersizleri, koşmak, atlamak funem satın eğitmen, en azından en basit. Fırsat eğer spor egzersiz için sınırlı zaman yetersizliği nedeniyle, iş yerinde oturmak zorunda, yardımcı Kegel egzersiz. Sen bunu gerçekleştirmek için, bir sandalyede oturuyor. Gönderilen bu takviye pubicum-coccygis kas.
 5. Eğer düşünüyorsanız bu sorunu kudret ile ilgili kompleksleri kaynaklanan talihsiz bir cinsel eylemi ya da benzer bir şey deneyin, yardım için bir terapiste veya yardım kendileri.
 6. Daha az sinir deneyin herhangi bir vesileyle, düşmek, depresyon, stres kaçının. Aksi takdirde, cinsel fonksiyonları oppresso sonsuz. Bağlı bu eski bir mekanizma anlayışı, çocuğun uyumlu, destekleyici bir ortamda.
 7. Daha fazla dinlenin, çalışın, sakin bir uyku sekiz saat boyunca. Uyku gitmek gerekir tam karanlıkta ve yalnız. Tatil mutlaka bir yer olmalıdır hayatında. Hatırlayın, bir kaç ay olmadan çalıştığınız çıktı. Aksi takdirde düşük güç provocetis siz.
 8. Kullanın halk yöntemleri, hazırlayın decoctions, tentür şifalı bitkiler ve otlar almak rahatlatıcı bir banyo, bu otelde, aromaterapi ve yoga.

Kudret: yükseltmek için nasıl, evde

Bu makalenin bir parçası düşünün bazı anlar arttırıcı doğal koşullar altında daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Egzersiz etki gücü artırmak için basit bir artış hedefliyoruz süresine ve ereksiyon gücünü artırarak kan pelvis ve penis. Bunları yapmak gerekir, sabah ve akşam. Yükünün artması, yavaş yavaş, zamanla getiren her bir egzersizi on kez.
En basit olanları:
 • Ayakta, yerde, kollar, bel, bacaklar ayrı omuz genişliği. Rotasyon leğen saat yönünde, sonra ters yönde, en fazla on kez her tarafı.
 • Başlangıç pozisyonu aynıdır. Gerçekleştirmek yürüyüş ayak hareketi, son derece toplayıp onları olunur. Durmak için bu deneyin. On kez her bacak.
 • El, bel, bacaklar biraz eğmek, diz. Başlar, egzersiz, esneme, ayakları güçlü, ... et sedens, çok kuvvetli ıkınma, kalça kasları 2-3 günde bir kez.
 • Yerde yatarken, bacaklar omuz genişliğinde polusognuty diz, eller yalan, gövde boyunca. Aniden kesilmesinin, kalça ve sırtınızı yerden yukarı tam yukarı tutun bir kaç saniye sonra lütfen tekrar orijinal konumuna getirin.
 • Aşağıdaki egzersiz benzer bir bisiklet. Zemin döşeme ve önceki egzersiz gibi, imitantur tekme bisiklet hareket.
 • En güçlü etkisi pubicum-coccygeum kas. Yerde yatarken, bacaklar polusognuty, eller yalan, vücut boyunca. Başlar gerginlik bu kas ve izlemek üzerinde güç gerilim değil, bir sürü tekrarlar.
 • Bu egzersiz oturarak. El, bel, göğüs kafesi verilir, ileri omuzlarınızı tutun. iactabantur arasındaki alanı, testiküler ve anüs, sanki in trahere effuderit irmik. Kalça kasları bu bilgilerin gevşer ve gerginlik değil.
Kegel egzersizleri geliştirilen bir bilim adamı Arnold Kegel geçen yüzyılın ortalarında ve amacı:
 • sorun giderme ve önleme, birçok hastalık ile ilgili ürogenital küre – inflamasyon ve adenom prostat, idrar kaçırma, urethritis, hemoroid, vb;
 • artan zaman ve güç ereksiyon nedeniyle dolum kan pelvik ve penis;
 • artan zaman ve güç orgazm. Cinsellik daha uzun ve dolu yeni duyumlar;
 • istikrar hormonal denge ve artan testosteron üretimini. Çünkü böyle bir egzersiz aktivitesini testis sorumlu olan üretimini bu madde;
 • kontrol boşalma, fırsat yenilemek zaman cinsel ilişki yapmak ve birden fazla cinsel ilişki için kısa bir süre.
Basit Kegel egzersizleri iyi, ancak bunları gerçekleştirmek için her zaman ve her yerde. Önemli olan nerede olduğunu bilmek pubicum-yağ bezi, kas, veya LKP. Onu bulmak hiç zor değil. Eğer idrar yaparken bir süre için iptal jet, arasında anal delik ve testiküler hem de напряглась tam olarak bu kas.
Basit bir egzersiz:
 • eğitim LKP kas. Öğrenmek, onu bulmak ve daha sonra reçel ve relaxat tuum. Bu en kolay yolu, onu güçlendirmek. 2-3 günde bir yeterli;
 • gecikme jet. Her zaman tuvalete gidin, çalışın kesmek idrara çıkma 2-3 günde bir kez;
 • zamanla, ne zaman olacak, iyi hissediyorum, kas, geçin gerilim-gevşeme olursa olsun, diğer vücut kas. Etkisi bu egzersiz içine gücü sıkıştırma ve yineleme sayısı. Getirmek için gerekli olan miktar kadar üç günde on egzersizleri her oturum için.
Yemek tarifleri, halk tıbbı ve otlar:
 • bir ay boyunca her gün yemek, 200 gram fındık, günlük, sıkılmış, keçi sütü;
 • karıştırın 1:1 oranında ezilmiş fındık ve bal pürüzsüz kadar. Yemek için üç çorba kaşığı günde yarım saat bir yemekten sonra bir ay içinde;
 • tentür eleuthero. 30 gün boyunca günde üç kez yarım çay kaşığı, inceltilmiş bir miktar su ile yemeklerden önce yarım saat;
 • allium tentür. Üzerinde трехлитровую banka izmelit kg sarımsak, su dökün, kapağını kapatın ve tutmak, bir ay boyunca her gün sallayarak. İçmek için bir çay kaşığı kadar içerik,......;
 • ginseng kökü tentür, istediğiniz herhangi bir eczaneden satın alınabilir. Almak 30 damla günde üç kere yemeklerden önce yarım saat. Son alarak en geç beş saat kadar uyku, uykusuzluk neden olabilir;
 • rahatlatıcı bir küvet ve zor bir iş gününün ardından bir yaprak defne asil ya da papatya. Genellikle hazırlanan üç litre et suyu, filtre, dökülür, sıcak bir banyo ve kabul yaklaşık 20 dakika önce uyumak;
 • toplama içeren, st john's wort, nane, yonca ve ısırgan otu. Tüm bu karışımı eşit miktarlarda ve demlemek, bir çorba kaşığı bir bardak kaynamış su. Almak gibi bir infüzyon için kazanç kudret;
 • bal ile birkaç damla ekleyerek, herhangi bir uçucu yağ – gül, zencefil yağı, sarı kantaron, okaliptüs veya nane;
 • artırmak için kan akışını alabilir infüzyon at kestanesi, hem de toplama dahildir mürver, yaban mersini ve st john's wort.
Kullanarak aynı anda değiştirmek için ipuçları bir güç, yürütme egzersiz alarak, infüzyon ve decoctions, pişmiş, kendi elleriyle, çok yakında, kudret arttı. Ve onunla birlikte yükseldi ortak sesi organizmanın ve onun koruyucu gücü