Fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret

Kas tabi sinir, kontrol aktif cinsel organlar ve anüs, bu nedenle bu sistem, aralarındaki bağlantı ve beyin. Eğer o sahip durum güç, enerji, jeneratör canlılık ve cinsel bir enerji dönüştürme işlemi sırasında uyarır ve hormon üretimi için sorumlu bir memnuniyet ve sevinç duygusu.

Zayıflama PC-kasları neden düşüşe etkinlik duygusu, yorgunluk, azalmış cinsel istek ve yetenekleri. Bu yüzden dikkat etmek önemlidir tam da bu alanda neler onu pompalama.

egzersiz

Başlangıç pozisyonu– topuklar üzerinde oturan, bir sandalye veya yastık ile tam doğrultulmuş omurga ve rahat kaslar, boyun, yüz, el, sırt ve omuz. Başını hafifçe ileri eğin ve gözlerinizi kapatın.

Yürütme yöntemi:takip gerilerek kas ve ayrılamıyorum bu pozisyonda 3 saniye, eğer ilk başarısız o kadar uzun süre bekleyebilir, bu bir zayıflık işareti PC kas. Bu durumda, kaydetmek gerekir voltaj boyunca 1 veya 2 saniye. Görünmesi gereken bir duygu pelvik bölgeyi hafifçe gül yukarı. Gerilimde kas yapmak yavaş bir nefes alın, ve bir anda gevşeme – nefes.

Güntoplantı egzersiz geçmemelidir 10 dk. bu süre tercihen yakalamak yapmak için 10 kere görüntülendi, ama bu onların sayısı değil, yazmış, meslek hala durması gerekir.

Ne zaman kas olacak yeterince güçlü (bu genellikle olur bir hafta sonra düzenli egzersiz), süre tutma gerilimi olur tabi hesap birim on ve değiştirilemez aniden sıkışma, kas, aksine, yavaş yavaş oluşturmak için gerilim on-the-go hesap. Gevşeme aynı yapmak zorunda, yavaş yavaş ve boyutu. Tüm döngüsü bulunması gereken 5 dakika.

Sonra, bir dakikalık bir molaiçin tavsiye edilir, hızlı bir tempoda, 10 kez uygulamak sıkma ve ekstansiyon kas. Başlangıçta bu egzersiz zor olabilir, ama bu süreç içinde egzersiz üzerinde kontrol onun faaliyetleri tam olacak.

Sonra, bütün döngü yavaş artan gerilim ve gevşeme, 10 puan ile bir dakikalık bir duraklama ve on kat hızlı sıkma-ekstansiyon tekrarlanmalıdır. Ve sonra küçük bir mola yapmak için üçüncü kez.

Bölgesinde, pelvis oluşabilir gerginlik hissi ve germe, bu korkulacak şeyler değil, yani kas, uzun vardı yalnız yüküne tepki verir. Ama çok fazla zorlanma ilk sınıfta olmayan bir değer, aksi takdirde, coşku kaybolur önce görünür ilk olumlu gelişmeler. Etkisini mi göstermeye başlar, 2 hafta sonra günlük egzersiz.

Daha sonra ihtiyacınız olacak yapmak için bir ders için günde iki defa 15 dakika, giderek sayısı artan hızı kadar ulaşacak 300 kez. Egzersiz iyi, ancak bunları gerçekleştirmek için iş yerinde bile ortaya çıkması alışkanlıkları ihtiyacı hesabı yoktur.

Salıncak PC-kası ve başka bir şekilde.Bunu yapmak için, özel bir zemin üzerinde sırt üstü, bacaklar hafifçe itin ve süzün uygun bir bölge. Burada önem kadar çok sayıda tekrarlar, ne kadar güç voltaj, bu yüzden bu ona dikkat etmelidir.

Gerçekleştirmek pompalama PC-kas ve ayakta, bu ayak yerleştirmek gerekir dışında, bend bölgesi arasında kasık kemik ve anüs gibi gerek akışını durdurmak işeme sırasında pelvik kaslarınızı çok çekti. Bu pozisyonda üyesi birkaç yakın, karın, testisler kendilerini normalden daha yüksek. Kas tutulması gibi güçlü 10 saniye boyunca. Egzersiz yaparken edilemez nefesimi.

Ağız kavgası için kudret

ağız kavgası

Ağız kavgası için kudret biraz farklıdır tanıdık ve sahip şaşırtıcı çeşitli vücut üzerindeki etkileri erkekler neden olarak testosteron üretimini ortadan kaldırarak durgunluk bacak ve pelvis kan yapma, yumuşak bir masaj, prostat kanseri ve artan kas tonusu. Tüm bu teşvik geliştirmek kudret ve yüksek düzeyde genel sağlık.

Başlangıç pozisyonuayakta tam bir öncelik olması gerekir ayakları biraz daha geniş omuz, çorap dağıtmak için dışarı. Önemli egzersize başlamadan önce germek için kalça ve ancak bundan sonra devam çömelme.

Kaldırmadan ayaklarını yerden yavaş yavaş düşmeye ve özellikleri aşağıda. En altta gerekir dinlenmeye hareketsiz boyunca 2 sn., sonra yavaş yavaş günkü ayak. Sonra tam dalga doğrultma için gerekli egzersiz tekrarlamak için bir kez daha 20.

Her zaman çalışırken squat, kalça gibi gergin bir durumda, sadece bu durumda çalıştı kasları etkileyen kudret.

Ortaya çıkması ile belirli bir spor artırmak ve iş yükü ile tamamlayarak son bodur, dinlenmeye alt konumda 15 sn. yaparak, kısa çalkala yukarı-aşağı. Bunu yaparak, bir-meli almak için günlük işler.

Yaparak mekik önemlidir alternatif zaman yük ve eğlence duygusu önlemek için, aşırı yorgunluk.

Diğer egzersizleri

Düşünün egzersizleri geliştirmek için tasarlanmış bir kudret tarafından tek tek geliştirme, kas ve kan dolaşımını artırmak.

Rotasyon leğen.Bu egzersiz ile başlamak için tavsiye edilir günlük aktiviteleri. Bu hizmet için bir ısınma kas. Yapmak için bir dairesel hareket leğen, daha fazla rotasyon çember 40 kez yapın ve diğer tarafa. Bu egzersiz, kan akışını artırır, alt gövde ve sırt kasları geliştirir, genellikle dahil bir anda seks.

Yamaçları.Ayak yerleştirmek için biraz daha geniş omuz ve viraj gövde özen, tutmak ellerini zemin. Almamalıdır ' de büyük bir yük, başlangıçta yeterli 20 eğimli, tekrarlanan 3 ya da 4 kez. Bir hafta sonra başlayabilirsiniz eklemek için tilt 2 günde bir, kadar onların sayısını ulaşana 50. Bu norm ve sadık tavsiye edilir. Bu egzersiz geliştirir, sırt kasları ve omurga artar, iletkenlik, omurilik, yönetici ereksiyon ve boşalma.

Büyük bir adım.Bu egzersiz önerilir başlamadan sabahları yarım saat önce yemek sonra küçük bir ısınma. Bunu tutmak için almak gerekir dambıl (ağırlık düzeyine bağlıdır ve eğitim arasında değişebilir 3 ve 10 kg), eller ihmal boyunca vücut yapmak için, bir bacak ileri adım ve yavaş yavaş düşmeye diz üzerinde tutmaya devam ederek yükü orijinal konumunda. Değişen ayak yapmak gerekir yaklaşık 12 saldırılar.

Birkaç egzersiz yapmak için tavsiye edilir çıplak:

  • Duran, aç bacaklarını omuz genişliği ve hafifçe eğmek, diz. Ellerini yerleştirilir, kalça ya da gövde boyunca. Yapmak için bir leğen hızlı ileri ve geri, hafifçe sallayarak cinsel organları. Nefes ettirecek derin ve gürültülü, nefes – kademeli ve sessiz. Yedi nefes oluşturan bir yaklaşım takip otuz ikinci dinlenme, sonra karmaşık bir tekrarlanan yaklaşık 6 kez. Başlamadan çalıştırma egzersizleri sabahları daha iyi, ama, tekrar, hala, gün boyunca birkaç kez. Bu eylem de etkileyecek bir düzeyde kudret ve uygulanan bazı hastalıklarda üreme sistemi geliştirmek için devlet organları.
  • Sonraki egzersiz için gereklidir oturup ağız kavgası başlatmak ve enerji hatları çekin skrotum yukarı mümkün olduğunca aynı anda sokarak karın ve kalça. Kısa bir nefes vekilleri ile göze çarpmayan bir nefes. 7 barfiks ise bir yaklaşımı takip 20 saniyelik bir dinlenme ve yedi tekrarı yer almaktadır. Bu tür eylemleri gösteren varsa bozuklukları eğitim, sperm ve bazı hastalıklar üreme sistemi.

Listelenen özelliklere ek olarak egzersiz, yönelik doğrudan bir gelişme kudret tavsiye edilir sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı, egzersiz ve vazgeçmek kötü alışkanlıkları. Etkisi bu önlemlerin uzun sürmez ve etkisi olarak cinsel hayatın en çok arzu edilen bir şekilde.

Yoga

yoga

Her gün egzersiz yapın, etki gücü artırmak için. Oturun, ister büyük bir nefes alın, nefes verirken itin, tüm kasları anüs. Daha sonra rahatlayın. İle başlamalıdır 20-30 saniye, daha sonra getirmek için sabit gerilim üç-beş dakika. Daha güçlü, geliştirmek bu kaslar, daha güçlü olacak kudret, ereksiyon ve orgazm.

Svastikasana. Bu rahat duruş, hangi üst üste eller ve ayaklar, bu nedenle adı. Yapılır o kadar: tutuk sağ bacak diz yerleştirilir, öbür bacağı şekilde taban ayak sıkıca temas etmesini sağlayın onun kalça. İkinci ayak yapılır aynı, sadece ayak yerleştirilir, diğer, uyluk.

Bu asana başka adı «lotus pozisyonunda», böyle bir duruş meditasyon yapan, onunla oturup uzun bir süre, spin olur kesinlikle doğrudan, artar, pelvik bölgede kan dolaşımını artırmak, uygular tonik etkisi sinirler.

Sarvangasana.Bu hizmeti omuzlarında, halk bu duruş denir «kayın». Sarvangasana – duruş tüm mistik yogiler, bir büyük fayda getiriyor. Yapılır o kadar: mat uzanın, rahatlayın, yavaş yavaş bacaklarınızı düzeltin ve aynı yavaş bir hızda onları yukarı kaldırın, böylece omurga ve pelvis tamamen dikey. Bütün yük vücut bu asan-si gider omuzlar, dikkat ve konsantrasyon kasları sırt ve kasık.

Sırtınızı korumak gerekir eller, dirsekler, cinsiyet, çene yormadan olmalıdır göğüs. Deltoid kası ve boyun gerektiği yere değiyor. Hadi vücut sallanmaya başlar, bacaklar düz tutmaya devam. Nefesinizi tutun, bu zamana kadar, hissedene kadar güçlü bir gerilim. Tamamlandığında, bu asana ayak daldırma yavaş yavaş, ani hareketler. Yürütme asana ile başlar, iki dakika ve yavaş yavaş getirmek için bir süre önce 30 dakika.

Etkisi:Bu asana tedavi olarak kabul edilir tüm hastalıklar, önemli ölçüde artırır, genel vücut durumu, artırır, canlılık ve zeka, teşvik imha karaciğer ve bağırsak hastalıkları. Yerine asana olur esnek bir omurga, kan dolaşımı omurilik, duruş uyarır performans, sinir sistemi sesleri ve gençleştirme yardımcı olur.