Geliştirmek gibi kudret: 10 etkili yolu erkekler için

Kudret ile sorunlar ortaya çıkabilir erkeklerde herhangi bir yaşta, ama en sık erektil disfonksiyon saptanan 40 yıl sonra. Çünkü bu çeşitli nedenler: hormonal, vasküler, nörolojik, inflamatuar süreçler, idrar yolu ve diğer. Başarısızlık yatakta etkiler psikolojik durumu erkek. O huzursuz olur, çatışma, çalışır cinsel temastan kaçının. Olguların %95 gücünü geri yükleyebilirsiniz norm. Bu makalede anlatacağımız 10 yolu yeniden kazanmak için mükemmel bir ereksiyon ve erkek güç.

kudret

Bu neden gerekli?

Eğer düşüşün nedeni kudret çelik organik lezyonlar, ürogenital sistem, gerekli ilaç ayarlaması altta yatan hastalık. Tespiti, iltihabi süreçleri antibiyotik uygulanır. Kronik iltihapları, prostat ve azaltılması kudret yapmak için tavsiye edilir prostat masaj ofisinde üroloji. Masaj kaldırmak sağlar ödem, cinsel organı temizlemek, bulaşıcı patojenler, sil, ağrı, kurtarmak, kan dolaşımını artırmak, verim antibiyotik tedavisi.

Tüm bu yöntemler sağlayacak kurtarmak için kayıp kudret, bir adam yapmak için kendine güvenen, yetenekli ulaşmak için herhangi bir hedefe sadece yatakta değil, aynı zamanda hayatın her alanında!

İlaçlı artırma yöntemleri

Verilen ilaçların güçlendirmek için ereksiyon:

 • İnhibitörleri fosfodiesteraz. Bu ilaçlar ereksiyon oluşturmak uyarılması nedeniyle gelgit penise kan.
 • Uyarıcılar üretimini kendi testosteron. Araçlar için uygulanan kazanç libido ve potens, geri dolaşım pelvik organları.
 • Hormone replacement tedavisi. İlaçlar atanır erkekler daha ağır durumlarda, azaltma hormonu testosteron ve düşük güç.
 • Biyolojik olarak aktif maddeler, ilaçlar kapsüllü bitkisel ilaçlar-afrodizyak (yohimbe, ginseng, maydanoz). Yavaşça kan dolaşımını uyarır ve erkeklerde testosteron üretimini azaltmak inflamatuar süreci güçlendirmek, ereksiyon.

Vitamini tedavisi

Eksikliği vitamin zayıflatabilir erkek potens ve doğurganlık. Şu anda üretilen özel vitamin kompleksleri erkekler için, içerdiği vitamin ve mineralleri doğru oranda otelinde sağlık ve iyi bir ereksiyon. Teklif listesi, önemli iz elementler, etkileyen, kudret ve yeteneğini erkekler:

 • Çinko. Vazgeçilmez bir bileşeni için testosteron sentezi, üretimi kaliteli sperm ve kazanç güç.
 • Selenyum. Sentezinde yer aldığı, testosteron, normalleştirir erkek genital.
 • Potasyum. Normal işleyişi için gerekli sinir ve üreme sistemleri. Güç ve enerji verir, erkek vücudu, etkiler ereksiyon kalitesini.
 • Magnezyum. Hastalıkları önler prostat üzerinde olumlu bir ruh hali kazanmasına yardımcı bir sinir bozukluğu. Magnezyum eksikliği yapabiliyor ihlal kan dolaşımı ve düşük güç.
 • Kalsiyum. Kalsiyum eksikliği yol açabilir erken boşalma, ereksiyon sorunlarına, düşük libido.
 • Fosfor. Yardımcı olur, işçiliği cinsiyet hormonları. Bu ilk olan bir mineral kabul doğrudan etkileyen artan kudret ve cinsel istek erkekler.
 • A vitamini Artırır ve metabolik süreçleri, ereksiyon, sperm kalitesi ve miktarı.
 • E vitamini için Kullanılır kurtarma gücü, yeteneği sorumludur döller.

Beslenme

Bir erektil disfonksiyon ve zayıflaması kudret önemlidir diyet gözden. Sentetik vitamin kompleksleri aşağı sindirim doğal vitaminler ve mineraller. Açın bir yemek afrodizyak, yani ürünler, etkileyen, cinsel etkinlik ve potens: fındık, protein gıda, deniz ürünleri, sarımsak, maydanoz, kişniş. Erkekler için istikrarlı bir ereksiyon kullanmak yararlıdır karnabahar, kereviz, havuç, avokado. Meyve menüsünü geliştirmek için kudret bulunmalıdır elma, narenciye, nar, incir.

ürünler-için-kudret

Çok yararlı erkekler için deniz ürünleri. Birçok çeşitleri deniz balık, karides, istiridye içerdiği çinko ve selenyum, mümkün olan testosteron düzeyleri yanı sıra, esansiyel amino asitler ve maddeler etkileyen libido – kendi erkek almak gerekir sürekli.

İçki içmek önerilir taze demlenmiş yeşil çay. O, genel sağlık artırır erkek, uyarır, kan dolaşımını artırır ve kudret nedeniyle çinko içeriği ve kompleks bir amino asit. Siyah çay ekleyebilirsiniz yeteneğine malzemeler geliştirmek kudret: zencefil, bal, limon, kuşburnu, ahududu. Artırmak için erkek güç ve testosteron seviyesi de içilmesi tavsiye karkade, kısrak, meyve içecekler, ürünleri, uyarıcı gücü.

Arıcılık ürünleri

Bal üretimini hızlandırır erkek cinsiyet hormonlarının, işlevini normalleştirir, genitoüriner sistem, iyileştiren, vücuda yararlı maddeler. Geliştirmek için kudret ve sperm kalitesini tavsiye ile birleştirmek, fındık ve meyve.

En az faydalı çiçek poleni, arılar tarafından toplanan. Onlarca ek olarak, kimyasal madde ve vitaminler içeren özel bir madde superoxide dismutase, bir yaşlanma sürecini yavaşlatır, ereksiyon geliştirir, enerji, cinsel dürtü erkeklerde.

Az bilinen bir ürün arıcılık, sıkılaştırıcı üreme sistemi ve kudret, – droned homogenate. O teşvik, kalitesini artırmak, sperm kurtulmak kısırlık, aktive testosteron üretimini artırır, potens ve libido üzerinde olumlu etkisi vardır sinir sistemi.

Sülük tedavisi

Sülük tedavisi uzun bir tedavi uygulanır cinsel iktidarsızlık sorunları gebe ve kötü bir güç. Şimdi bu tedavi yöntemi tanıtıldı listesi resmi tıp. Tükürük sülük içeren yaklaşık 200 biyolojik olarak aktif maddelerin olumlu etkileyen bir organizma. Tedavi sülük artırmak için kudret kurtarır mikro kan, ödem azalır, doku, çıkarılabilir inflamatuar bir süreç genital organlarda birikmesi oluyor yeni bir ağ kılcal. Sonuç olarak, kan akışını penis ve hızlı bir şekilde gelir elde kalıcı bir ereksiyon. Sülük tedavisi işe yarayabilir, eğer neden erektil disfonksiyon çelik, kronik prostatit, prostat bezesi adenomu, diyabet, hipertansiyon, bozuklukları venöz çıkış, düşük düzeyde testosteron. Erkek kutluyoruz geliştirilmiş ereksiyon ve cinsel dürtü zaten sonra 3. yordam.

Halk yemek tarifleri

Geliştirmek için kudret erkekler yardım gelebilir halk ilaçları. Onlar test asırlık deneyim, hemen hemen hiçbir yan etkileri vardır. Bu tarifler malzemeler içeren, sahip anti-enflamatuar etkisi, uyarıcı büyüme testosteron ve güç. İşte bunlardan en popüler:

Bal karışımı ile eşit parçaya kıyılmış ceviz. Almak için bir çorba kaşığı sabah bir ay boyunca.

Mix eşit miktarda kıyılmış maydanoz yaprağı, kişniş ve dereotu, bir su getirmek için duygusal tutarlılık. Almak 1 yk. kaşığı günde.

100 gram rendelenmiş turp, 1 yemek kaşığı bal ve aynı miktarda limon suyu dökün bir bardak ılık su, yarım saat bekletin. Alarak gün boyunca.

250 gram sarımsak dökün 300 ml votka. Israr karanlık bir yerde bir hafta. Almak her gün 15 damla günde 1 kez 3 hafta boyunca.

Egzersiz

Güçlendirmek, ereksiyon ve yardımı ile özel bir bileşik egzersizleri, koçluk kas pubis. Düzenli egzersiz erkeklerde kan dolaşımını artırır, organlar, pelvis, artan hassasiyet, cinsel organ, yükselir açısı ereksiyon. Fiziksel aktivite – teminat, yüksek testosteron düzeyleri. Yönetimi, 20-30 dakika bir gün için bu egzersizleri:

 • Pelvik rotasyon, bir diğer yandan.
 • Bir adım, bir yerde toplayıp dizlerini karnına doğru.
 • Bacaklarını aç omuz genişliği, eller kemer. Hafifçe çömelme, ıkınma ve kalça kasları rahatlatıyor.
 • Sırt üstü yatarken, yükseltmek ve düşürmek için pelvis.
 • Yatarken sırt üstü dönmeye başladı (bisiklet).
 • Stretch ve rahatlayın pubic-coccygeal kası düzenli olarak önce ve gün boyunca hareket.

Kötü alışkanlıklarını terk

Etkisi sigara ve alkolün gücünü hafife almayın. Sigara bozan, normal kan durumu kötüleşir damarlarının oluşturduğu mikro spazmı, organ yaşandığı anoksi, dokularda biriken toksinleri. Sonuç: azalan kan akımını penis, sentezi azalır doğal testosteron.

Toksik maddeler, alkol çarpıcı bölümler beyin sorumlu darbe iletimi uyarılma sertleşme. Alkol, özellikle bira üretimini azaltır erkeklerde testosteron. Bir sonucu olarak azalır, sperm kalitesi ve miktarı, onun gübreleme yeteneği, damla libido, görünür ereksiyon sorunları.

korunma

Düzenli seks

Yaparken sorun potansiyeli olan birçok erkek genellikle shun cinsel eylemler korkusuyla tekrar bir fiyasko, yol sektöründe hükümler. Boşta olduğunda genital azalır oksijen pelvik organlara. Bu yol durgun olayları ve iltihapları prostat ve düşürücü etki gücüne. Düzenli seks, testosteron üretimini uyarır, kasları trenler sorumlu ereksiyon hizmet vermektedir önlenmesi, inflamatuar hastalıklar.

Uyku ve dinlenme

Uykusuzluk, kronik yorgunluk, düzensiz uyku ve dinlenme olabilir kötü etkileyen erkek potens. Vurgulamak için bir gece uyku en az 8 saat, odayı havalandırın, uyumadan önce vazgeçmek miktarda çay ve kahve uygulanır. En iyi çözüm bir tatile gitmek. Bir dövme uyku modunu sık sık sorunlar ile kudret gidiyor kendileri.

Biz neden 10 mevcut kurtarma yolları kudret. Sağlıklı yaşam, doğru beslenme, vitamin b kompleksi, ilaç tedavisi ile kurtarmak mümkün ereksiyon, libido güçlendirmek. Güven onun erkek tutarlılık – teminat, mutlu ve huzurlu bir ilişki.