Halk ilaçları etki gücü artırmak için hızlı bir şekilde

Dönem «kudret» tıp anlaşılmaktadır yeteneği erkekler cinsel ilişkiye girmek. Dünya Sağlık örgütü'ne göre, sadece erkeklerin %30 bugün övünme mükemmel bir cinsel sağlık ve üreme sistemi: geri kalan %70 ile karşı karşıya, farklı cinsel sorunları olan, ana olan, erektil disfonksiyon. Bu belirti herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir. Çok önemli bir yaşam tarzı yol açar, erkek, kronik hastalık varlığı, denge, güç ve diğer faktörlere bağlı olabilir, işleyişi ana «erkek» bir organ.

Halk-araçlar-için-geliştirmek-kudret-hızlı

Sorun potansiyeli olan bir yol değil, sadece fizyolojik zorluklar. Neredeyse erkeklerin yarısı karşılaşan zayıf ereksiyon ve azalmış cinsel dürtü haline kapalı ve agresif, onlar benlik saygısı düşer, görünür güvensizliği kendi yeteneklerine. Mücadele ile benzer sorunları kullanarak ilaçların yönelik artan testosteron üretimini, ancak bu grup ilaçların bir yeri vardır, kontrendikasyonları ve yan etkileri. Bu yüzden birçok erkek için tercih irtibata yemek tarifleri, alternatif tıp, birçoğu son derece etkili, özellikle patoloji başlangıç aşamalarında.

Neden görünür zorluk kudret?

Başlamadan önce tedavi halk teknikler, uzmana gerek, için olasılığını da ciddi sağlık sorunları. Eğer ereksiyon bozuklukları neden olduğu hastalıklar üreme organları, gerekli tedavi altta yatan hastalık, aksi takdirde herhangi bir şekilde vermeyecektir beklenen etkisi.

Nedenleri arasında olan gruba ait patolojik faktörler ve mükellef düzeltme, doktorlar özellikler:

 • eksikliği, vitamin ve mineraller (özellikle krom, çinko, selenyum ve magnezyum);
 • bol yemek bol içerikli, hayvansal yağ, basit karbonhidrat, kanserojen tatlandırıcılar ve lezzet arttırıcılar;
 • kötüye alkollü içecekler;
 • sigara;
 • uzun süreli antibiyotik alımı, hormonal ilaçlar ve diğer zehirli ilaçların olumsuz etkileyen testosteron sentezi;
 • kronik stres;
 • sedanter yaşam tarzı;
 • yetersiz oksijen organlara üreme sistemi.

Nereden başlamalı?

Hatta bir bozukluğu erektil işlev değil, kalıcıdır ve zaman zaman oluşur, uzmanına başvurmanız gerekebilir. Doktor danışma ihtiyacınız olacak ve bu durumda, eğer bir sağlık tamam, çoğu sıradışı tarifler temel bileşenleri bitkisel olan güçlü alerjenler.

Unutmayın fırsatlar gizli genital enfeksiyonların başlangıç aşamasında kendilerini hiçbir şekilde tezahür buna libido azalması ve zayıf bir güç.

Göz önüne alındığında, tüm bu anları, katlanabilir, belli bir algoritma eylem, zorunlu başlamadan önce, tedavi yöntemleri, geleneksel tıp:

 1. testleri flora ve gizli genital enfeksiyon;
 2. olasılığını ortadan hastalıkları üreme sistemi (ihtiyacınız muayene ürolog ve проктолога, ULTRASON ve diğer yöntemlerle teşhis sonuçlarına bağlı olarak kendini şehre bırakmak isteyenler için);
 3. tavsiye almak için karakola terapist (veya аллерголога) konusunda fırsatları kullanmak için özel bir reçete.

Tabii ki, olmadan bu faaliyetlerin, ama o zaman komplikasyon riski ve yan etkileri uygulamalar «gevşek» yemek tarifleri yeterince yüksek.

Bal – en iyi doktor

Antik Yunanistan bal biri olarak kabul edildi en güçlü afrodizyak doğal kökenli. Bal, bir rekortmen içeriği vitamin, mikro ve makro korumak için gerekli sağlık erkek üreme sistemi. Olarak kullanılabilir takviyeleri çay için ya da sadece yemek için bir çay kaşığı ürün, günde bir bardak kaynamış su.

Bal-fındık karışımı

Uygulama-bal-ceviz karışımı--yardımcı-kurmak-erektil işlev

İçin gücünü artırmak, kan dolaşımını artırmak, kan damarları, penis ve kurmak erektil fonksiyon hazırlayabilirsiniz özel bir karışım. Bunun için gerekli karışımı eşit oranlarda doğal bal (alabilir kireç veya buğday) ve ceviz. Fındık pişirmeden önce tercihen doğrayın. Sorunları yaşıyorsanız, boşalma ekleyebilirsiniz karışımı biraz kuru kayısı ya da hurma. Bu kurutulmuş meyveler sadece bağlantı kurmak işe üreme organları, ama aynı zamanda geliştirmek, kimyasal bileşimi, sperm, bağımlı sağlık gelecek kuşaklar.

Alarak bu karışımı gerekir 1 çorba kaşığı günde 2 kez. Tedavi geçmemelidir 14 gün gibi tüm bileşenleri ile birlikte gelen reçete, yüksek kalori alımı ve olumsuz etkileyebilir paylaşımı karbonhidrat.

Bal mum

Ballı mum tanınan en etkili araçlardan kurtarmak için güç. Onları pişirmek için evde kolayca. Ana madde için mum, balmumu kek. Hazırlanan ilacı kudret aşağıdaki gibidir:

 • karışımı 500 gr prina ile 0,5 litre votka;
 • ateşe koyun ve bir taşım kaynatın;
 • kadar pişirin gelişiyle kahverengi renk ve kalın tutarlılık;
 • tencereye yağ temel (400-500 gr);
 • kaldırmak için kitle ile yangın ve serin,;
 • tokat küçük mum uzunluğu 1,5-2 cm ve kaldırmak için onları buzdolabında bir gün.

Bunun yerine yağ temelleri kullanabilirsiniz normal vazelin. Yerine vazelin alabilir herhangi bir yağ (kaz, ayı) ya da gliserin, bir önceden biraz eritmek için bir su banyosunda. Mum dikkatli bir şekilde yapıştırın anüs günde 2 kez bir ay. Daha önce yordamı için tavsiye edilir, bağırsak boşaltmak için daha iyi bir emiş yararlı bir besin.

Ot için erkek sağlığı

Mükemmel bir asistan sırasında zorluklar ile kudret için şifalı otlar. Onlar vücut tarafından iyi tolere edilir, bir sürü içerir, mineraller, tanen, uçucu yağlar ve vitaminler. Çim hastalıkları tedavi etmek için teşvik, kan damarları genişletmek, artan akım kan ve normal kan akımı penis, testis ve skrotum. Onlar etkileri geniş bir yelpazede sahip, antibakteriyel ve antimikrobiyal etkisi, olumlu etkiler durumu, genitoüriner sistem ve gelişimine engel bulaşıcı süreçleri mesane, böbrek ve üretra.

Ginseng kökü

Bir huzur mabedi doğal afrodizyak olan canlandırıcı ve uyarıcı etkisi vardır. Ginseng sahip çok sayıda yararlı özellikleri arasında:

 • artan genel vücut sesi;
 • artış süresi, cinsel ilişki nedeniyle dayanıklılık;
 • uyarım erektil fonksiyon;
 • koruma damarları, cinsel organ yaşlanma;
 • artan libido (cinsel dürtü).
Kökü-ginseng-bu-bir-ana-doğal-afrodizyak

Çin inanıyorum ginseng kökü «erkekçe» bir bitki. Bu ülkede o tanınan ilaç ve içerdiği birçok ilaçlar ve takviyeleri için tedavi cinsel bozukluklar olan hastalarda herhangi bir cinsiyet.

Kurtarma kudret ekleyebilirsiniz kurutulmuş kök çay veya yemek ondan tentür. İçin tentür kullanmak daha iyi taze kök, ama bulmak oldukça zor, bu nedenle onun yerine kuru. Hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

 • ezilmiş kökü, ginseng kökü – 1 yemek kaşığı;
 • çiçek balı 350 gr;
 • votka – 30 ml.

Tüm malzemeler karıştırılır cam hazne dökülür ve demlenmeye bırakın 10 gün. Tedavi aracı oldukça uzun bir – 2 ay. İlaç almak gerekir, yemeklerden sonra yarım çay kaşığı günde 3 defa.

Isırgan otu

Isırgan otu bilinen sıkılaştırıcı, anti-bakteriyel özellikleri.

Kullanmak sorunları tedavi etmek için potansiyeli olan, çok basit:

 • yeşil taze ısırgan kaynar su ile haşlanmış ve eziyet;
 • 2 yemek kaşığı hammadde 100 ml kaynar su dökmek;
 • ısrar 30 dakika ve zorlanma tülbent;
 • içki 20-30 dakika önce yemek.

Bu tedavi yöntemi için ilkbahar dönemi ne zaman ısırgan otu, sadece ortaya çıkmaya başlar. Kullanmak gerekir tam olarak genç yaprak, olgun ısırgan otu artırabilir, kan pıhtılaşması ve kan dolaşımını düşürebilir samimi alanı. Kabul et suyu ısırgan gereken günde 2-3 kez. Tedavi kursu – 45 gün.

Kekik

Kekik-kabul-tek-en-yararlı-otlar-için-erkek-sağlık

Bu bitki biri olarak kabul edilir en faydalı otlar erkek sağlığı için. O bir sürü içerir, krom ve çinko için gerekli olan sağlıklı bir çalışma üreme organları. Erkekler planlayan babalık yakında, önerilen günlük tüketilen çay, kekik. Erektil disfonksiyon mücadele etmek için kullanılan infüzyon bitkiler. Hazırlanan bu basit ve hızlı: 2 yemek kaşığı kekik dökmek gerekir kupa sıcak su ve ısrar 20 dakika uzaklıktadır. Elde edilen infüzyon içmek yerine çay, 2 ila 4 kez bir gün.

Ders uygulama uzun – en az 4 ay. Bu dönemden sonra, önerilen tedaviye devam 2 ay daha azaltarak günlük doz 1 bardak bir gün.

Artırmak için gücü 30 dakika

Halk tıbbında bilinen evrensel yemek tarifleri, izin, hızlı bir şekilde sorunu çözmek için kudret ve sağlığına zarar değil.

Mustard plaster

Biri en etkili ve en etkili yöntemler sizi Mustard plaster. Yerel kullanım onlar rahatsız refleks bölgeleri ayak, sorumlu cinsel dürtü ve istikrarlı bir ereksiyon. Bunları uygulamak çok kolay: sadece bir takmak Mustard plaster, yıkanmış ılık suda, her ayak ve 10-15 dakika bekletin.

Kan başlayacaktır aktif olarak gitmek pelvik organlara, cinsel üyesi, sertleşme ve miktarı artmaya.

Çıplak ayakla yürümek

Üzerinde tahriş etkin noktaları esas ve yöntem yürüme mesafesindedir. Mücadele için, cinsel iktidarsızlık ve kaldırmak için yeterlidir çorap gibi yalınayak bir kaç saat. Eğer ek bu şekilde hafif masaj stop, etkisi daha belirgindir.

Çay ile oryantal baharatlar

Hızlı bir şekilde gücünü artırmak için yardımcı olur, normal siyah çay ilavesi ile özel baharat, daha önceden satın ve her zaman elinizin altında tutacak. Belirtiler olsa bile, erektil disfonksiyon görünür, çok sık değil, vazgeçmek kullanımının bu içki değmez gibi olumlu etkiler, kalp, kas tonusu artırır, vücut geliştirir, sinir sistemi ve kan damarları temizler toksinler ve toksinler.

Pişirmek için sağlıklı içecek için gerekli bir kaynak eklemek kupa için aşağıdaki baharat (küçük bir tutam):

 • zencefil;
 • karanfil;
 • safran.

Düzenli kullanımı, bu çay sizin için mükemmel bir araç olarak önleme iktidarsızlık.

Artırmak için nasıl, iktidarı 50 yıl sonra: güvenli bir şekilde

Seçerken tarifi etki gücü artırmak için erkekler için 50 yaşın üzerinde özellikle dikkatli olmak gerekir, çünkü bu yaşta çoğu birimde kronik hastalıklar, kullanımı birçok bileşen yasaktır.

Безопасным-и-эффективным-методом-наладить-половую-функцию-в-пожилом-возрасте-является-употребление-тыквенных-семечек

Güvenli ve etkili bir yöntem kurmak, cinsel fonksiyon yaşlılarda kullanımı; kabak çekirdeği. Onları kullanın, çiğ sırasında kavurma ve kurutma etkinliği bazı öğeleri azalır, ve tedavi edici etkisi olur bu ifade. Pişirmek için bir çare kudret sadece:

 • 5 yemek kaşığı kabak çekirdeği öğütmek;
 • ekle 3 yemek kaşığı bal ve 15 damla aloe suyu;
 • karıştırın ve ısrar 72 saat.

Aracı almak için 5-6 kez günde bir kahve kaşığı ne olursa olsun yemek. Tedavi süresi 10 ila 30 gün (şiddetine bağlıdır. sorunlar).

Tedavisi cinsel iktidarsızlık, erkeklerde halk yöntemler oldukça etkili bir tedavi yöntemi, ama elde etmek için belirgin bir tedavi sonucu sadece erken evre ve patoloji şartıyla hasta acı hastalıklar üreme veya üreme organları. Unutmayın ki, hatta halk yemek tarifleri olabilir, kontrendikasyonlar ve yan etkileri, bu nedenle en iyi çözüm bir sorun varsa, samimi alanda bir ziyaret hekim ve geçen muayene için nedenini belirlemek için.