Bitkiler geliştirmek için kudret — 10 en etkili

Seçiminde halk fon sağlayan olumlu bir etkisi erektil fonksiyon, ilk akla gelen bitkiler ve otlar. Etki gücü artırmak için erkekler tarafından icat birçok tarifleri ile bitkisel bileşenleri. Sonuç bağlıdır ve seçilen malzemeler ve doğru yemek. Birçok doğal takviyeleri, işin özü olan aşağı kaynar yükseltebilir ereksiyon etkisi vücut üzerinde bir erkek gibi, bir kez nedeniyle otlar bir parçası olarak ve diğer doğal bileşenler.

ginseng

Ginseng

Kendisi bir bitki yeterli tıpta kullanılmakta (ağırlıklı olarak Çin ve diğer doğu ülkeleri). Etki gücü artırmak için en sık uygulanan ginseng kökü. Tam olarak içerdiği çeşitli biyoaktif maddeler için gerekli olan kaliteli uyarılması cinsel aktivite.

En yaygın yöntem kullanımı, ginseng, pişirme ile kök alkol tentürü. Başka yöneticiler eski günlerde kullanılan bu doğal ilaç yetenekleri sağlamak için uzun bir süre için karşılamak için kendi kadın.

Yemek tentür kullanımı sağlar 50-70 gr kurutulmuş hammadde. Onun dökülür. 200-300 ml votka ya da %40 alkol. Daha fazla kavanoz sıkıca kapatılır, bırakılır, karanlık ve kuru bir yerde 2-3 hafta. Bu dönemden sonra iyi bir sallamak sıvı, sonra kullanıma hazır. Tüketilmesi gereken 10-15 damla bir defa bir gün boyunca, 1-2 ay.

Birçok erkek için kalıcı arttırıcı kıyafet ginseng tentür, çay veya kahve.

Ana etkileri vardır, bitki vücudu erkek:

 • İstikrar ereksiyon.
 • Libido artışı.
 • Kazanç güzel hissi, cinsel ilişki sırasında.
 • Toplam artış potansiyeli.

Tüm yukarıda belirtilen özellikleri ginseng, en iyi olarak kabul edilir bir bitki normalleştirmek için kaliteli bir cinsel aktivite erkekler.

Satın kurutulmuş kök veya bitmiş tentür yapabilirsiniz eczane, kolay ve sadece ulaşmak istediğiniz sonucu uygun bir fiyata.

Fireweed

Söz otlar gücünüzü artırır, mutlaka hatırlamak fireweed veya ıvan-çay. Bitki olan oldukça geniş bir yelpazede olumlu etkileri olan çok değerli halk şifacılar.

Önemli olanları:

 • Bir anti-inflamatuar.
 • Ağrı kesici.
 • Azalma, ödem.
 • Normalleştirme mikrosirkülasyon.
 • Seyreltme kan.
 • İstikrar metabolizma.

Gelince cinsel işlev erkekler ise, bu durumda en önemli kalır, gelişme özellikleri, kan ile artan dolaşım alanında, pelvik ve penis. Sonuç olarak, hasta notları daha sık ve uzun süreli ereksiyon.

En kolay yemek yaprak fireweed, normal çay. Düzenli kullanımı, bu tür içki teşvik önemli bir artış kudret erkeklerde.

Ama bu bitkiler artıran kudret bitmiyor, erkek, geliştirmek isteyen seksi bir fırsat bekliyor, ve daha bir çoğu!

Eleutherococcus

Eleutherococcus

Doğal uyarıcı libido — Eleutherococcus. Kendi etkinliğini büyük ölçüde benzer ginseng uygulayarak benzer bir etki. Düzenli kullanımı ilaç eleuthero teşvik etmek için yardımcı olur, ereksiyon.

En önemli bileşenleri bitkiler, sorumlu olan normalleştirme, cinsel fonksiyonları, vitaminler, mineraller ve diğer biyoaktif maddeler, içerdiği.

Yemek için gerçekten etkili bir infüzyon otlar arttırıcı erkeklerde daha iyi kullanmak için belirli bir bitkisel toplayın. Bu önemli bir çekim oluşturmak için en etkili bitkiler.

Haklı kapsamlı bir uygulama:

 • ginseng;
 • eleuthero;
 • alıç.

Böyle bir «buket» katkıda bulunacak iyi bir artış kudret erkeklerde herhangi bir yaş. Tüketilmesi infüzyon ya da kaynatma bu bitkilerin düzenli boyunca en az 1-2 ay. Daha önce sonuç beklemek değildir.

Alıç

Belirtilen biraz daha yüksek bitki toplama için kazanç kudret içeren bu bitki, alıç gibi, bir de bu özelliklere sahip güçlü bir afrodizyak.

Özellikle erkekler için yararlı olan paralel muzdarip patolojik kan basıncında dalgalanmalar. Alıç sıvılaşma katkıda bulunur, kan sesi düz kas lifleri kan damarları. Sonuç olarak gözlenen normalleşme dolaşım pelvik organları.

Ana pozitif etkileri, gelişmekte olan düzenli uygulamak alıç şunlardır:

 • istikrar ereksiyon;
 • uzatma cinsel ilişki;
 • geliştirilmiş fonksiyonel etkinlik prostat azalmış ödem kanseri inflamatuar bir süreç.

Alıç zorunlu yapılan listeleri, burada yer veriliyor için şifalı bitkiler kudret ve cinsel ilişki uzatmak.

Air

Hızlı bir artış potansiyeli belki bir uygulama ile böyle bir tıbbi bitki olarak air. Uyarılması için cinsel işlev esas olarak onun kökü.

Aşağıdakilere özellikle güçlü doğal maddeler, bu nedenle, alarak, herhangi bir ilaç ve araçları temelinde hint kamışı olmalıdır tutarlı bir doktor.

En basit ve etkili yöntem kullanımının kök, bu tıbbi ürün etki gücü artırmak için basit bir kaynar bir çorba kaşığı ham bir bardak kaynar su.

Ayrıca yemek tentür kök hint kamışı, bunun için:

 • 100 g kurutulmuş kök döktü 500 ml votka.
 • Zaman tüm demlenmeye karanlık bir yerde bir ay boyunca.
 • Filtre aracı.
 • Tüketilen 50-100 damla hemen ilişkiden önce.

Böyle bir basit ama etkili bir halk ilaç dünyada binlerce erkek başarmış gücünü artırmak.

maydanoz

Maydanoz

Genellikle erkekler ilgi olup olmadığını otlar anında arttırıcı? Hayır, böyle olmaz. Özellikle eğer hakkında konuşmak gelişiminde etkisi yarım saat kadar. Daha sonra şifalı bitkiler ve farklı modern ilaçların sağlayabilir saldırgan ereksiyon çok kısa bir süre içinde, onlar için çalışan, nispeten yavaş.

En sık elde etmek için ilgili sonucu, gerek tek başına kullanmak için belirli bir ot türüdür boyunca bir ya da iki ay.

Mükemmel bir örnek gösterir benzer bir durum, sıradan maydanoz.

Çok duydum onun üzerinde olumlu etkisi vücudu erkek. Artış potansiyeli ile elde edilir, mineraller, vitaminler, tanen ve esterleri ile birlikte gelen.

Elde etmek için uygun sonuç gerekir sadece daha fazla kullanmak maydanoz hazırlama mutfak yemekleri.

Isırgan otu

Yararlı kudret otlar mutlaka içermelidir kendi listesi için bilinen tüm ısırgan. Bu, evrensel bir ürün buldum geniş kullanımı, halk hekimliği.

Isırgan zor bir isim, belirli bir uyarıcı, cinsel aktivite, ancak, bu büyük ölçüde verimliliği artırmak için diğer ilaçlar.

Ana onu olumlu etkileri kalır:

 • Bir anti-inflamatuar.
 • Azalma, ödem.
 • Normalleştirme mikrosirkülasyon.

Liste karakteristik etkileri ısırgan benzer diğer otlar, dolayısıyla aynı prensibi kullanımı elde etmek için karşılık gelen bir sonuç.

Limon

Doğal uyarıcı cinsel aktivite, genel bir tonik etkisi vardır, bütün bir insan vücudu — limon. Onu seviyorum için kullanmak rehabilitasyon sonrası hastaların stres veya depresyon nedeniyle iyi bir etkisi sinir sistemi üzerinde.

İşte bu özellik, schisandra yapar gibi popüler bir düzeltme cinsel aktivite.

Biyoaktif maddeler, içerdiği bitkiler, katkıda bulunur:

 • Geliştirmek için sinir uyarılarının üyesi olan beyin.
 • Normalleştirme mikrosirkülasyon.
 • Artan stres.
 • Normalleştirme genel vücut durumu.

Tüm bu uygulamak için izin verir alkollü içkiler veya su kaynatma schisandra sürekli olarak başarı ile iyi sonuç erektil disfonksiyon tedavisinde.

st john's wort

St john's wort

Çim değerinde tüketilmesi için normalleştirme kudret sadece karmaşık diğer benzer bitkiler — sarı kantaron. Kendisi o biraz etkiler cinsel aktivite, ama önemli ölçüde verimliliği artırır diğer araçlar.

Pişirmek için en iyisi, bitkisel çaylar, infüzyon ve decoctions ile birkaç ilaç temsilcileri flora. İlk sonuçlar beklemek gerekiyor, daha önce bir ay. Bu nedenle hazırlanmak için yeterince uzun bir tedavi sürecine.

Genel olarak, st john's wort yardımcı erkek:

 • normale iş merkezi SİNİR sistemi;
 • biraz testosteron düzeylerini artırmak için;
 • iş geliştirmek damar sistemi.

Kekik

Çim gösteren kapsamlı etkisi tüm vücut için — kekik. Vurgu artırırken kudret yapılır spermatogenez. Bu kekik çinko bir sürü, bir ana bileşen kullanılan vücut tarafından sentez üreme hücreleri.

Buna göre, daha fazla, daha iyi. Bu nedenle, birçok doktor tavsiye tüketilmesi, et suları, kekik düzenli olarak. Bu katkı kalitesini ve sayısını artırmak için, sperm.

Belirgin kalır gerçeği otlar gücünü artıran, hesap, çok sayıda çeşitli temsilcileri. Bunların kullanımı haklı, kapsamlı bir tedavi sorunları. Kendiniz, onlar uygulamak istediğiniz efekti koşuluyla zayıf derecesi patoloji.

Gelen kekik en kolay kaynatma artırmak için ereksiyon:

 • kaynar su dökün (yaklaşık 350-400 ml) 20 gr kuru hammadde;
 • bekletin 1,5-2 saat;
 • süzün.

Alınması gereken en az 2 günde bir kez, 15 dakika önce bir yemek, 50-75 mg. boyunca iki-üç hafta. Daha fazla yapmak için tavsiye edilir bir aylık mola.