TOP — 15 ARAÇLARININ ETKİ GÜCÜ ARTIRMAK İÇİN HALK YÖNTEMLERİ

Son araştırmalara göre her dört ya da beşinci bir adam, acı olsun veya başka tür bir cinsel fonksiyon bozukluğu. Önem ardı edilemez bir cinsel yaşam, bu nedenle, ve garip değil, uzmanlar bir sürü ödemek için zaman geliştirme ve üretim, ilaçların etki gücü artırmak için erkeklerde.

Teklif Top 15 en iyi araçlarının etki gücü artırmak için halk ilaçları

1. Çok etkili bir tarif karışımı, lor peyniri, yeşillik, kendisi taze sarımsak, yakıtlı ekşi krema. Tüm ürünler yararlı etki gücü artırmak için kendi karışımı sadece bir patlayıcı. Bu karışımı en yararlı ürünler yapıştırma üzerinde kızarmış ekmek, kullanmak için bir dolgu olarak.

ekmek, süzme peynir

2. Yemek için alıyoruz, fındık, ceviz, kuru kayısı, incir — parçalamak ve doldurma sıvı bal. Ekleyin kendi takdirine bağlı. Bu karışım etki gücü artırmak için gerçekten mucize güzel ve lezzetli.

3. İçin en iyi ilaçları kudret sağlıklı bir erkek sağlıklı bir yaşam tarzı, egzersiz, en az alkol ve sigara. Çalışın daha aktif ve takip durumu. Daha az, bir sandalyede oturan, fazla hareket.

4. Kabak çekirdeği, kullanımı farklı şekillerde olabilir çok yararlı çalışması için erkek üreme sistemi ve daha fazla sperm üretimini, hem de aynı zamanda doğal ev takviyeleri artırmak için erkeklerde ereksiyon.

5. Bal ile birlikte kırmızı şarap özellikle tadı erkeklere etki gücü artırmak için. Karıştırmak için gerekli, şarap, bal, aloe vera suyu, en-boy oranı 3:2:1, ekle biraz maydanoz tohumu, sarıçam. Elde edilen karışım ısrar boyunca, 12 gün.

6. Eziyet soyulmuş ceviz ekleyin ve onları aynı miktarda doğal bal arısı, dikkatli bir şekilde sallamak. Günde üç kez alın. bu karışımı yarım saat sonra yemek. Prosedürü tekrarlayın, her gün dört hafta boyunca.

7. Üçlü kombinasyon — fındık, bal ve aloe – en etkili, uzun zaman önce denenmiş kocakarı ilacı arttırıcı. Beş yüz gram fındık ile karıştırılır 300 gr. bal ve 100 ml aloe suyu. Tüketilmesi elde edilen karışım yemeklerden 30'da

8. Aynı zamanda etkin bir şekilde kullanımı, havuç suyu, bal ve/veya zencefil etki gücü artırmak için.

9. Çok eski ve unutulmuş bir araç uzatmak için ereksiyon – bu hardal, istediğiniz uygulanması ayaklar. Hardal neden olan kan hareketini bir doğru gelen ayak cinsel organlara ve gücünü artıracaktır.

10. Eğer diyet planı eklemek için incir, kuru meyve ve reçel biri, bir şey öğrenmek değil nedir problem kudret ile.

11. Ginseng. Kaynatma «kök» aşk, özel bir ev olacak daha iyi, daha çeşitli ecza ilaçlar, bulunduran, bu mucizevi bitki. Ginseng kökü (100 gram) iki gün ısrar 0,5 litre su. Daha sonra karışımı gerekir pişirin kısık ateşte yaklaşık dört saat yavaş yavaş ekleyerek bir çorba kaşığı bal ve tarçın. Almak böyle bir kaynatma için gerekli 100 gram yedikten sonra.

12. İnfüzyon kök veya yaprak Ginseng. Tentür hazırlamak 50-60%-nom alkol kökleri oranı 1 : 10, yaprak oranı 1,5 — 2 : 10. Al 15-20 damla, bir randevu, bir günde bir kez.

erkek

13. Küvet ile defne yaprakları. Küçük bir miktar kaynamış su demlemek defne yaprağı. Onlara demleyin, 5 dakika. Sonra üzerine dökün ve her şey su dolu bir küvet, bir yere de ekleyin tentür çiçek, papatya eczane. Alın bu sulu yordamı etki gücü artırmak için en fazla 30 dakika.

14. Ekstresi Rhodiola rosea (Altın kökü). Al 5-10 damla 1-2 kere bir gün 30 yemeklerden önce dakika. Tedavi süresi 10 ila 20 gün. Doz günlük doz artırmak olamaz! İlaç, yüksek biyolojik aktivite ve aşırı doz neden olan istenmeyen bir yan etki olgu: artan sinirlilik, uykusuzluk, kalp ağrısı.

15. Var çeşitli alışkanlıklar. Yararlı, zararlı, istediğiniz her zaman, istediğiniz. Bazıları bize yardımcı yaşam, diğer onu yağma. Asla beklemek zorunda horoz kabul eder. Sağlıklı ve yararlı alışkanlıkları geliştirmek için gücü yeterli. Spor, sağlığı, uyumu, sağlıklı ve doğru beslenme, disiplin ve öz-eğitim.

Eğer merak ediyorsanız nasıl geri kudret halk ilaçları, bu basit halk yemek tarifleri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kudret değil sollamak, eğer kullanacağınız örnekler, yemek tarifleri!