Hangi yaşta olur kudret erkeklerde?

Hangi yaşta erkeklerde azalır kudret uzatmak için iyi bir ereksiyon yıllarca? Yaş - oran değerlendirmek için erkek sağlığı, birçok cinsel dürtü kalır eski yıl, ama uygulanması için daha fazla güç harcamak gerekir. Büyük bir öneme biyolojik yaş, yani devlet tüm vücut sistemleri, bağımlı ve derecesi, cinsel aktivite.

hangi yaşta azalır kudret erkeklerde

Doktrin Efference: limit cinsel eylemler yıllara göre

Daha yüz yıl önce ortaya çıktı sözde doktrini Efference, hangi göre, cinsel özellikler erkekler için sınırlı 5400 boşalma hayatı boyunca. Bu nedenle yazar bu teori dil döktü: daha önce bir erkek samimi bir ilişki başladı ve daha sık seks, daha hızlı onun vücut yorgun olduğunda, tam bir iktidarsızlık.

Şu anda kanıtlanmış tam bir beceriksizlik bir doktrin olmasına rağmen, aşırılıkları herhangi bir alanda dahil olmak üzere, ve samimi bir yaşam sağlayabilir olumsuz insan sağlığı üzerine etkileri. Erkek üreme yetenekleri neredeyse sınırsız düşünün, özellikle, bu eğitim süreci sperm oluyor sürekli. Bu adam kendini ayırıyor kadın sayısı, yumurta vücutta hangi genetik olarak önceden belirlenmiş.

Aksine, bu teori, modern uzmanlar kurduk, ne güç, kudret bağlıdır hormonal arka plan. Daha fazla yükseltilmiş testosteron düzeyleri, daha yoğun bir arzu yaşar erkek ve daha kolay onu yapmak cinsel ilişki.

Ortalama bir güçlü seks temsilcisi 25 yaşından küçük yapmak mümkün 4-5 cinsel eylemler hafta boyunca, 25 ila 35 yaş - 3-4 ilişki, 35 ila 55 yaş 2 ila 3, 55 ila 60 yıl, bir-iki haftada bir ve 60 yaşın üzerindeki, - daha az. Ancak, bu veriler, çok ortalama, hatta genç erkekler, her zaman bir deneyim kalıcı cinsel uyarılma ile ilişkili modern bir yaşam ritmi ve bolluk stres.

Aksine batılı bilim adamı, bazı doğu uzmanları, tutun ilkeleri yerel dini geleneklerin, düşünün, bu adam değil mi sık sık kaybetmeye meni sıvı. Geçerli bir norm olarak kabul edilir, tam bir cinsel ilişki, yaklaşık ayda bir kez, diğer zamanlarda bir adam çok daha samimi bir ilişki, değil ulaşan bir saldırı boşalma.

Modern doktorlar tabi bu tür yöntemleri ciddi bir eleştiri, çünkü cinsel uyarılma olmadan yeterli bir tam deşarj dolu gelişiyle hastalıkların bir dizi.

İstatistikler: hangi yaşta erkek kaybeder erkek gücü

istatistikler hangi yaşta başlar düşüş

İnanılır üretimi testosteron erkek vücudunda belirgin bir şekilde azalır sonra, 35 yaşından sonra başlar ve bu süreç ortalama 27 yıl sonra. Tabii ki, bu rakamlar da son derece ortalama ve birçok faktöre bağlıdır.

Şu anda kudret ile sorunlar sık sık ortaya çıkar, hatta genç erkekler, ve sadece nedeniyle ciddi ruhsal deneyimleri, ama aynı zamanda nedeniyle sağlıksız bir yaşam tarzı bir bütün olarak.

Yani, göre, bir klinik araştırma, ABD, sıklığı zayıf bir etki gücüne bağlı olarak, bireyin yaşı aşağıdaki gibidir:

  • yaşları 20 ila 30 yıl kudret ile sorunlar yaşıyorsanız, 21% erkek;
  • 30 ila 40 yıl, %27'si;
  • 40 ila 50 yıl - 48%;
  • 50 yaş ve üzeri - %53'ü erkek.

Bu nedenle, yarısından fazlası temsilcileri güçlü seks, bastı 50 yaşındaki bir sınır sorunları ile karşı karşıya, samimi bir alanda.

Dikkate belirtilen değerler değil, saldırgan tam bir iktidarsızlık ve sadece ortaya çıkması belirli semptomları, erektil disfonksiyon gibi yetersiz ereksiyon, zayıflama kudret veya çok erken boşalma. Tam iktidarsızlık belirli bir yaş geliyor çok az.

Ne zaman bir erkek gelir, iktidarsızlık?

Algı yeteneği işlemek için cinsel ilişki kaybolur after sözde erkek menopoz. Var mı böyle bir kavram aslında, ve eğer öyleyse, nasıl doruk etkiler üreme sağlığı erkek mi?

Modern uzmanlar, erkek menopoz veya andropause, modası geçmiş bir kavramdır. Bunun yerine, doktorlar terim, hipogonadizm yani testosteron üretimini azaltarak erkek testis ile ilişkili bir yaş.

Ayrıca bazı durumlarda kullanılan ifade, yaş androjenik açığı. Belirtilen tüm şartları gösterir solan erkek üreme özellikleri ile ilgili olarak yaşa bağlı değişiklikler oluyor vücutta.

Aksine kadın menopoz akan birkaç yıl boyunca, bir erkek bir azalma üreme yetenekleri oluyor uzun bir süre için, yani daha sorunsuz ve eşlik değil, keskin değişiklikleri ile bir yandan otonom, kalp-damar ve diğer sistemler. Son olarak, erkeklerde eksik ya da çok nadiren ortaya çıkar, bu tür belirtileri, sıcak basması, yüz kızarması, ani sıçramalar, basınç ve diğer benzer belirtiler gösteren bu hormonal bir fırtına.

Biyolojik açıdan erkek hipogonadizm için ihtiyacı ortadan sürecinin üreme nüfusu yaşlanan insan, çünkü yaşla birlikte belki birikimi, genetik mutasyonlar, vücudun aktarılabilir torunları.

Kesin bir cevap vermek soru, kaç yaşında, erkeklerde gelir, iktidarsızlık, neredeyse imkansız gibi bir adam kaybetmek yeteneği cinsel eylemleri gerçekleştirmek ve 40-45 yıl, diğeri de samimi bir ilişki var olabilir kadın ile 80 yaş ve hatta daha uzun. Tüm bağlıdır, genetik özellikleri, erkekler, yanı sıra yaşam tarzı ve diğer faktörler.

ne zaman gelir, iktidarsızlık

Birçok erkek, başlar düşünmeye, kaç yaşında gelir, iktidarsızlık, cinsel dürtü bir düşüş eşi, bu yüzden kontrol etmek için çalışırken, kendi gücünü tarafında gergin stresli durumlarda ve daha önemli sorunları kudret ile . Bu nedenle, ne zaman samimi bir sorunları gerekir, öncelikle bir uzmana yardımcı olacak bir nedenini ortaya çıkarmak için böyle bir durum ve gerektiğinde almak tedavi.

İnkar edilemez ki, başlama yaşı, iktidarsızlık, etkiler, varlığı ya da yokluğu, kötü alışkanlıkları, bu nedenle endişe, kendi sağlık yardım süresini uzatmak için tam samimi bir ilişki.

Son olarak, geri itmek için zamanı geldiğinde sende düşünmeye, kaç yaşında, erkeklerde iktidarsızlık başlar, yardım alarak özel destekleyici ilaçlar. İlle satın almak için güçlü kimyasallar - yeterli dikkat, doğal ilaçlar. Sonuç olarak, bir erkek, alacağı ücret kuvvetleri, unutmak ile ilgili sorunlar ereksiyon, artıracak bir durum değil, sadece üreme organları, ama sadece vücut.

Uygulama sayesinde yararlı bitkisel takviyeleri için uzun bir süre olabilir itme işlemi, azalan cinsel istek ve süresini uzatmak için aktif bir yaşam.