Artırmak için nasıl erkek aphrodisiaka doğal yollarla?

Etkileri sorunları cinsel yayılır ötesinde bir yatak odası. Benlik saygısı, özgüven doğrudan bağlıdır başarı var karşı cinsten. Düşük libido (cinsel dürtü) sorunları samimi bir karakter oluşumuna neden olabilir erkek farklı tür kompleksleri ve kalkınma sorunları tamamen farklı bir karakter. Ve en zayıf kudret ve erektil disfonksiyon neden çok acı erkekler, bu makalede ele alınacak nasıl doğal bir şekilde herkes tarafından kullanılabilir, gücünü artırmak. Tarafından sağlanan verilere göre, okul, halk sağlığı Johns Hopkins Bloomberg, en az 18 milyon amerikalı erkek erektil disfonksiyon muzdarip. Olmasına rağmen, erkeklerde cinsel bozukluğu ve erektil disfonksiyon genellikle yaşlanma ile ilişkili, bireysel sağlık sorunları da büyük bir rol oynamak için ihlal erektil fonksiyon: aşırı kilo, diyabet, obezite, kalp-damar hastalıkları, hipertansiyon, ateroskleroz, metabolik sendromu ve diğer hastalıkların bir sürü.

Top 13 doğal yolu arttırıcı erkeklerde

1. Diyet Yüzyılda istihdam zaman, her dakika sayar, oldukça zor bir zaman yapmak yemek molası. Bu yüzden, makinesi, kahve, kraker ve çikolata yer alan lobide bir ofis binasının veya bir okulun değil gibi görünüyor o kadar da kötü bir fikir. Aynı atıştırma bu akşam yemeği doğrudan bir işyeri. Katılıyorum, birkaç kez bir ay her tatil bu yöntem zamandan tasarruf.

Cips, kraker, çikolata, gazoz... tüm bu ürünler, yüksek şeker içeriği, yağ ve diğer daha az yararlı maddeler olabilir onarılamaz zarar vücudunuzun.

Şeker büyük miktarda katkıda bulunur hemen hemen ani bir artış, kan şekeri ve hızlı onun düşüş. Bu adam güçlü bir yorgunluk hissediyor. Atlar glikoz, özellikle sık kullanılan büyük miktarda şeker neden olabilir, insülin direnci ve tip 2 diyabet. Zararlı aynı yağ artışı, kan kolesterol. Tüm bu gıda artışa neden aşırı kilo. Arasındaki ilişki, erektil disfonksiyon ve sağlıksız beslenme ile ortaya çıkan sağlık sorunları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Diyet

2. Afrodizyak Artırmak istiyorsanız, kudret doğal yollarla? Ekleyin diyet ürünler-afrodizyak – bu basit bir şekilde artırır ve libido ve erektil fonksiyon. Hangi ürünler adama dikkat etmelidir: bal, zencefil, kabak çekirdeği, soğan, sarımsak, kereviz, ayçiçeği tohumu, havuç, ceviz, badem, baklagiller, lahana, deniz ürünleri, muz, maydanoz, mantar, yumurta, nar, biber, incir, zeytinyağı, süt ürünleri, yağsız kırmızı et, tavuk eti, bitter çikolata, kakao, kepekli ekmek, taze sıkılmış meyve suları, vb.

 

Tüm bu ürünler, zengin bir «erkek» vitamin ve mineraller sağlığı için gerekli olan çinko, selenyum, b vitaminleri, fosfor, vitamin A, E, onlar vücuda girer tam bir erkek olabilir, endişe etmeyin, kendi hormonal arka plan, testosteron, libido ve potens.

3. Sigara bırakma Sigara sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi ve her yıl ölümle sonuçlanan milyonlarca insan. Sigara kötü etkiler kardiyovasküler sistem ile ilgili bir sorun neden, solunum sistemi ve sadece: artmış kan basıncı, astım gelişimi, görme sorunları... Ayrıca, tesis genelinde önemli ölçüde güçlendirir, kanser riskini hastalıklar.

Yanı sıra tüm yukarıda, tesis genelinde teşvik daralma kan damarlarının neden, bozulan kan dolaşımı cinsel organlara ve kendini gösteren erektil disfonksiyon. Sigarayı ve diğer kötü alışkanlıkları – en kolay yollarından biri, gücünü artırmak.

 

4. Alkol alımını azaltarak Alkol haklı olarak bağlanabilir psikoaktif madde kötüye kullanımı diğer etkisi çok olumsuz etkisi insan vücudu. Oysa bir bardak şarap olarak kabul edilir birçok uzman tarafından izin verilen ve hatta yararlı bir norm, aşırı alkol neden olan ciddi bir sağlık sorunu. Öncelikle, bu erektil disfonksiyon. Bu nedenle, eğer alkol içmek ve belirtileri gösteren erektil disfonksiyon, çalışın, alkol alımını azaltmak. alkol

 

5. Ağırlık azaltma Günümüzde obezite artık küresel bir sorun ve küresel sağlık. Rusya sağlık Bakanlığı verilerine göre şu anda %27'si ülke nüfusunun teşhis aşırı vücut ağırlığı. Ve bu rakam giderek artıyor.

Aşırı kilo üzerinde olumsuz bir etkisi mümkün kalp-damar, sinir sistemi, kan şekeri düzeyini ve hemen bozulmasına yol açar erektil fonksiyon. Erkek potens artırmak için nasıl doğal yollarla? Bu durumda basit ipucu – fazla kilolardan kurtulmak ve cinsel yaşam, yeni renklerle ışıltı olacaktır.

Dikkat, erkek: senin bel daha 94 cm, yani zaten risk altında. Obezite erkek vücudu üretmeye başlar, çok sayıda kadın seks hormonları azaltarak, bu testosteron üretimi. Bu, tüm sonra, belirli bir zaman içinde, kaçınılmaz olarak yol açar, erektil disfonksiyon, hatta genç yaşta.

6. Düzenli fiziksel yük Düzenli fiziksel egzersiz olumlu etkiler değil sadece bir kişinin fiziksel sağlık, ama aynı zamanda onun ruhsal ve duygusal bir durumdur. Sonuçlarına göre, çok sayıda gözlem, düzenli egzersiz önemli ölçüde riskini azaltmak, kalp damar sistemi hastalıkları, teşvik kilo kaybı ve artan stres, vücudun.

Hatta basit bir yürüyüş sırasında kısa bir süre (yaklaşık 5 dakika) üzerinde olumlu etkisi vardır erektil fonksiyon erkek vücut. Koşu için başka bir kolay yolu gücünü artırmak. Ne kadar hakkında konuşmak için özel bir egzersiz egzersiz kasık kasları erkek, bir üzerinde doğrudan etkiye sahip bir ereksiyon. Egzersiz için egzersiz kasık kasları:

 1. Dairesel dönme leğen. El koymak, beline koymak, ayakları omuz genişliği ve işlemeye başlar ve dairesel dönme hareketi leğen dönüşümlü olarak farklı yönlere. Gerçekleştirmek en az 10 dakika bir gün.
 2. Yavaş bir yürüyüş ile son derece yükselmiş diz. Dizlerinizi kaldırırken gerekir doğru mide.
 3. El koymak, bel, bacak düzeltmek için . Sonra ihmal pelvis aşağıda, en süzme, rahatlatıcı, kalça kasları. Gerçekleştirmek için birkaç kez.
 4. Tırmanış pelvis konumundan yatar.
 5. Egzersiz «Bisiklet», bir kez tüm tanıdık çocukluk. Rotasyon ayak pozisyonu sırt üstü yatarken.

Tüm bu karmaşık egzersiz çok zaman almaz, ama düzenli egzersiz ile sonuç çok somut.

7. Kegel egzersizleri artırmak ve kudret erkek

Popüler kadınlar arasında güç etkinliği Kegel egzersizleri de yararlı ve erkekler için. Onlar teşvik kan akışını cinsel organlara ve egzersiz ve pc coccygeal kas. Düzenli olarak bu taleplerin bir ay içinde geliştirilmiş erektil işlev artmasına erkeklik boyutu, artan yoğunluğu, boşalma, yanı sıra dayanıklılık yatakta.

8. Dinlenme ve uyku

Sonuçlarına göre çok sayıda araştırma ve gözlemlerin büyük bir kısmı yetişkin nüfusun düzenli olarak yeterli uyku, yorgun ve maruz kaldığı stres durumları. uyku

Tüm bu olumsuz etkiler sadece psikolojik ama fiziksel sağlık için vücudun. Stres, yorgunluk ve kronik uyku yoksunluğu yol çalışmasına kardiyovasküler sistem, derhal etkiler erektil fonksiyon.

Nasıl kaldıraç gücü doğal yollarla? Zaman zaman vermek, vücudunuzun dinlenmek ve kurtarmak için. Dinlendirici bir uyku bu önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır.

9. Düzenli cinsel yaşam

Bilindiği yoksunluk olumsuz bir şekilde etkileyen sağlık erkek. Azalır, kalite ve miktarda seminal sıvı. Ve üreme organları olmadan egzersiz zamanla daha eğilimli iktidarsızlık.

Yapılan bir araştırma, 2003 yılında, ortaya, arasında ters bir ilişki vardır düzenli boşalma ve kanser riski prostat. Başka bir deyişle, düzenli bir cinsel yaşam riskini azaltır, bu hastalığın.

10. Douches ve kontrast banyo

Arasında doğal yollardan artırmak kudret erkekler kontrast banyo ve duşlar işgal değil son yer.

Yapmak için kontrast banyo için gerekli şeyler 2 su kapasiteli. Bir kapasite dökün sıcak, diğerine soğuk su. Atılmak için dönüşümlü ve harcanan kapasiteli sıcak/ılık su – 3 dakika kapasiteli soğuk su – 1 dakika. Set sayısı – en az üç.

Bu prosedürler üzerinde olumlu bir etkisi pelvik bölgede kan dolaşımı, kurtarma teşvik ve güçlendirmek için vücut. Sadece hatırlamak önemlidir, ne ile başlamalıdır küçük sıcaklık değişimleri için vücuduna hiçbir zarar. Alternatif olarak, kontrast küvetleri uygun duşlar, yanı sıra yakındaki hamam/sauna.

11. Masaj Antik çağlardan beri ve günümüzde çinli doktorlar bir erkek güçsüzlük tavsiye masaj için etkin noktaları. Yalnız, bunların arasında yer alan Kuyruk sokumu ve bel ve diğer alandaki bilek sol el (2 cm yukarıda bilek). Etkisi üzerinde veri noktalarını artırmak, kudret, özellikle bu etki düzenli olacak.

12. Başka bir iç çamaşırı ve giyim Boşuna değil anne ile çocukluk olduğunu öğretti iç çamaşırı olmalıdır:

 1. üretilmiş doğal kumaş;
 2. özgür, yani sıkmak cinsel organları.

İç çamaşırı kapatın (bu da geçerlidir presi), özel sentetik malzemelerden düşürür, kan akışını cinsel organlara neden olabilir düşen kudret ve erektil fonksiyon. Ne yapmak gerekiyor, tamam mı? Doğru, gözden gardırop.

13. Müzik artıran kudret

Artırmak için nasıl kudret evde doğal yollarla? Işıklar yandı, ışık kokulu mumlar, açın fon hoş bir müzik... Hepsi daha iyidir rahatlatır, yardımcı olur ayarlamak için romantik bir bükülme ile, her hücresine nüfuz vücut. Ve inan bana, bir katkı, bir müzik yaratmak, bu ortamı değil, son. Müzik artıran kudret

Sinir sistemi hastalıkları, erkekler için bir ilk sebep azaltmak kudret. Hoş bir müzik (her kişi için o kendi) taşır eğlenceli, rahatlatır, iyileştirir, stres ve cinsel aktiviteyi artırır. Müzik yeteneğine sahip iyileşmek ve beden ve ruh! Ancak, dahil kalp hoş ve işitme şarkılar ve sadece sevişmek sırasında. Dinlerken onları sizin için uygun herhangi bir zamanda, aynı anda zevk almak ve rötuş sağlık. Nasıl? Sesler belli bir frekans artış libido ve cinsel aktivite.

Bilimsel olarak kanıtlanmış bir ses çeşitli müzik aletleri (benzer renk terapisi) üzerinde bir etkisi vardır, çeşitli insan organları. Bir müzik aleti için genital – saksafon. Kaydederek kendi çalma zil sesleri ile saksafon ve düzenli olarak dinleyerek, onları, önemli ölçüde artırabilir kudret. Maksimum etki elde edilecektir 6-8 hafta düzenli çalış.

14. Meditasyon

Müzik dinlemek için tavsiye edilir dengelemek için meditasyon ile. Bu meditasyon süreci sırasında mümkün olduğunca dinlenmek ve odak sorunu. Ne gerekir bunun için:

 • bir miktar zaman;
 • seçilmiş önceden kompozisyon;
 • sessiz bir yerde kimse rahatsız edebilir;
 • iyi bir kulaklık (bu kulaklık vereceğim maksimum suçlama sorunları ve konsantrasyon kendisi).

Hiçbir şey alıkoymasın meditasyon! Deneyin ve bir yere erkek gücü size iade edilir.

15. Erkekler için yoga Kudret ile sorunlar fizyolojik doğasına bağlı ilk etapta yetersiz kan dolaşımı pelvik bölgede. Bunun nedenleri çok: rahatsız, iç çamaşırı, sedanter yaşam tarzı, yanlış beslenme, obezite vb

Yoga, bir başka doğal bir şekilde gücünü artırmak ve sağlığını geliştirmek için erkekler. Bu yoga pozlar gibi poz lotus poz soğan, duruş keçiboynuzu poz pulluk, kobra poz, kan dolaşımını artırmak için yararlıdır esneklik omurga, mesane, prostat bezi, kasları güçlendirir, karın, uyluk, kalça, sırt, kasık, basın, teşvik, temizlik damar sağlamak çıkışı durgun kan, genital organlar, karın organları, prostat nedeniyle flamalar kaldırıldı gerilim pelvis.

Sonuç

Erektil işlev bozukluğu, düşük libido ve zayıf bir kudret kaynağı, pek çok sorun, hayatında bir erkek. Olmaması tam bir seks erkeği durumda olması için sürekli stres, sonunda, gelişimi neden depresyon. Bu nedenle çok önemli, zamanında dikkat sorunu varsa yer.

Bazı durumlarda (ve sadece bir doktor tarafından reçete) tedavi ile ilgili sorunlar erkek sağlığı anlaşılacağı düzenli kullanımı, ilaçların, örneğin, Viagra, ana eylem kime yönelik (kısa süreli) kan akışını artırmak için cinsel organ. Ama, genellikle bu tedavi ile birlikte çok sayıda yan etkileri de dahil olmak üzere yüksek basınç, bu nedenle kontrendikedir kalp hastalığı.

Okuyarak yazımızı, şimdi siz soru cevap: gücünü artırmak için Nasıl doğal yollarla evde?

Yukarıda anlatılan yöntemleri sadece uygulamak için basit ama yardımcı normalleştirmek erektil fonksiyonu olmadan, herhangi bir yan etkisi erkek vücudu. Bunları kullanabileceğiniz gibi ayrı ayrı ve kombine tedavisi ile ilaçlar.