Artırmak için nasıl erkek aphrodisiaka

Artan kudret – büyük bir istek ve modern erkekler 40 yaşından sonra. Gidermek için, erektil disfonksiyon, kullandıkları ilaçlar ve halk ilaçlar, iyi sonuçlar elde etmek için yardımcı, jimnastik ve doğru beslenme.

cinsel gücü artırmak için nasıl

Kontrol etmek için nasıl kudret?

Kudret olur, gerçek bir trajedi, bir erkek için, ama eğer zamanında tedavi ile devam etmek, ayarlamak için bir yaşam tarzı, daha sonra geri yükleyebilirsiniz erektil özellikleri.

İlkeler teşhis:

 1. Cinsel dürtü – bir istek var ama ereksiyon oluşur, büyük olasılıkla sorun, aşırı iş yükü, stres, psikolojik travma.
 2. Normal ereksiyon – uyarıldığında penis mi artar uzunluğu ve hacmi kaç santimetre olur daha sıkı, benzer ayarlar kalmalı sonuna kadar cinsel ilişki. Eğer bu olmaz, bu da gösteriyor gelişiminde erektil disfonksiyon. Kontrol gücünü kullanarak kağıt yüzük küçük boyutu, istediğiniz giymek üyesi bir erkek gücü iyi, bu koparılıyor.
 3. Kaliteli boşalma – cinsel ilişki bitmeli orgazm ve boşalma.
 4. Dönemi için gerekli bir kurtarma erektil özellikleri – daha düşük bir değer, daha iyi erkeklerde potens.

İhlali erektil işlevleri giderek teşhis erkeklerde, 40 yaşın altında. Temel nedeni – zararlı alışkanlıkları, stres, hareketsiz yaşam tarzı, düzensiz cinsel yaşam.

Profesyonel test tutabilir ürolog – penis kurşun neden olan bir madde ereksiyon 10-15 dakika. Uzman giderir yüzde güç uyarma, adam ne fiyat karşılaştır medikal ve onun normal bir ereksiyon. Uyarılma sürecini sürer yaklaşık 1 saat.

En bilgilendirici tanı yöntemleri olarak kabul edilir biothesiometer yardımıyla, titreşim derecesini tanımlamak duyarlılık üyesi. Onun eksikliği göstergesidir sinir uçlarının duyarlılığını azaltmak pelvik organları, er ya da geç olacak neden iktidarsızlık.

X-ışınları belirlemek için bir ölçüde açıklık arter cinsel organ – üye enjekte boyalı bir sıvı hareket eder ve damarları. Eğer dolaşım normal, sonra ağırlaşma erektil özellikleri vardır psikolojik kökenli.

Normal sağlıklı bir erkek 50 yaşında spontan ereksiyon oluşması 5-7 kez sırasında bir gece.

Artırmak için nasıl erkek aphrodisiaka doğal yollarla

Vardır basit yöntemleri geliştirmek için bir kudret olmadan ilaç jimnastik, masaj, doğru beslenme, bitkisel ilaçlar.

Egzersiz geliştirmek için kudret

Kaydetmek için iyi bir kudret gerekir, günde birkaç kez 10-15 saniye basılı tutun kas gerginliği anüs, daha sonra dinlenmek yapmak için, onları 10-12 yaklaşımlar ile bir mola, yarım dakika. Bu basit egzersiz herhangi bir yerde yapabilirsiniz, bu oldukça ihtiyatlı bir çevre için.

Birkaç basit egzersiz için iyi bir etki gücü:

 1. Ağız kavgası. Bacaklarını aç biraz daha geniş omuz çorap dışa doğru güçlü kalça kasları gerilerek. Yavaş yavaş oturup, topuk yerden tutmak için, düşük noktasında oyalanmak, saymama gerek üç almak ve başlangıç pozisyonuna yapmak için 20 tekrarlar. Tamamlama zaman alt noktada yavaş yavaş artırılmalıdır getirmek için 15 saniye, etkisini artırmak için mümkün yapmak için yukarı veya aşağı hareket ile minimum genlik.
 2. Pelvik rotasyon. Yapmak için dairesel hareketler leğen ile maksimum genlik 40 kez her tarafı. Egzersiz normalleştirir, kan dolaşımını pelvik organları, sırt kasları güçlendirir.
 3. Yamaçları. Ayak koymak için biraz daha geniş omuz, yapmak tenteli ileri çalışıyorum ulaşabilir, cinsiyet, dizlerinizi bükmeyin. Yapmak 3-4 yaklaşım 20 tekrar, yavaş yavaş onların sayısını artırmak için 50.
 4. Lunges. Almak halter minimum ağırlığı 3 kg, eller ihmal gövde boyunca. Yapmak imkanlar sunduğu bir adım ileri, çalışırken, dokunmadan cinsiyet diz arka ayak. Yapmak için 12 tekrarlar.
 5. Hızlı pelvik hareket. Gerekir kaldırmak için kesinlikle tüm giysiler, ayak koymak için omuz genişliği, biraz eğmek, diz. Hızlı hareket leğen, ileri-geri, maksimum genlik, bir nefes olmalı, derin bir nefes – yavaş. Bir yaklaşım eşittir yedi aetherea yapmak için gerekli 6 tekrarlar ara ile 30 saniye.

Önemli!

Ek jimnastik yapabilirsiniz masajı – dokunarak, masaj bolluk testis hareketlerle, rahatsızlık oturumu sırasında olmak zorunda değildir. Böyle bir prosedür sayısı artar testosteron ve sperm bırakarak riskini iktidarsızlık ve kısırlık.

Gıda güçlendirmek için kudret

Gıda güçlendirmek için kudret

İlk belirtileri, kudret gözden geçirmek, diyet ve beslenme rejimi terk kızarmış, yağlı ve diğer zararlı yiyecek. Pek çok ürün içeren temel mineraller ve vitaminler için artan cinsel dürtü ve güç.

Ne gerek var, normale kudret:

 • balık ve deniz ürünleri, istiridye, midye, karides, pisi balığı, uskumru, havyar,;
 • sebze, şalgam, turp, zencefil, soğan, sarımsak, lahana, taze fasulye, kereviz, havuç, pancar, lahana her türlü;
 • yağsız sığır eti, kuzu eti, tavuk eti, tavşan;
 • çiğ fındık – badem, ceviz, kaju fıstığı, çam fıstığı;
 • bitter çikolata kakao içerikli en az %65'i;
 • tavuk ve bıldırcın yumurtası;
 • çilek, muz, ahududu, üzüm, kurutulmuş meyve, özellikle incir.

İstiridye yararlıdır sorunlar ereksiyon

Tüm yemekler olmalıdır haşlanmış, pişmiş, buhar, haşlanmış olarak. Gıda almak gerekir en az 4 kez bir gün yemek yemeğe 2-3 saat yatmadan önce.

En gerekli vitaminler için iyi bir kudret – A, E, B.

Halk kurtarma aracı kudret

Bu alternatif tıp vardır, yemek tarifleri, boyunca hızlı bir şekilde ereksiyon geliştirmek için evde, önlemek, iktidarsızlık. Halk ilaçları, bitkisel ve arı ürünleri bir hareket değil, daha az etkili, daha tıbbi ilaçlar, güvenli, hemen hemen yoktur kontrendikasyonları ve yan etkileri.

Basit halk için yemek tarifleri kazanç kudret:

 1. Karışımı eşit oranlarda doğranmış ceviz, incir, hurma ve bal. Yemek için 15 g, ilaç günde 2-3 kez, karışım üzerinde olumlu etkisi cinsel dürtü. Böyle bir ilaç alınabilir, sürekli artırır ereksiyon durumunu iyileştirir, vücudun genel olarak.
 2. Dökün 250 ml kaynar su 2 yemek kaşığı kıyılmış sarı kantaron, bırakın kapalı bir kapta bir saat. Kabul süzülmüş olarak 50 ml infüzyon üç kez bir gün. İçki, tıkanıklık giderir, kan dolaşımını artırır pelvik organları. Kurs süresi 3 hafta.
 3. Önlenmesi ve tedavisi için iktidarsızlık hazırlamak için gerekli tentür yeşil çay. Karışımı 30 gr yaprak 150 gr şeker, 1 litre dökün votka, sil 7 gün buzdolabı. İçecek 15 ml, kahvaltıdan sonra ve yatmadan önce bir ay boyunca.
 4. Karışımı 30 ml taze aloe suyu ve 150 ml sıvı bal, al 5 ml ilaç günde üç kez yemeklerden önce. Tedavi süresi 10-12 hafta.

Geliştirmek için kudret – her gün yemek ihtiyacı 10 arı, etkisini artırmak için yardımcı olacaktır buhar banyosu.

Erkekler sorunları önleme

Uzun süre tutmak için iyi bir kudret boyunca basit kuralları önlenmesi, başlangıç için vazgeçmek gerekir sigara ve içki tüketimini azaltmak, güçlü çay ve kahve.

Gibi uzun süre tutmak için güçlü potens:

 • sağlıklı beslenme alışkanlıkları, daha az zararlı gıdalar, bir diyet daha iyi olacak kan ilerlemeye damarları;
 • düzenli fiziksel yük – isteğe bağlı egzersiz yorulana kadar, yeterince meşgul 15 dakika için her sabah unisex kudret uzun kaldı normal;
 • uyku, her gün geçirmek için açık havada en az 30-40 dakika;
 • dinlenmek için öğrenmek – uzun süreli stres, yorgunluk olumsuz etkiler erektil fonksiyon;
 • seks için en az iki haftada bir kez, mastürbasyon fizyolojik olarak değiştirir, tam bir cinsel ilişki değil ama iyileştirilmesi için elverişli bir ruhsal durum çok önemlidir bir erkek için;
 • aşırı kilo kurtulmak için;
 • performansını kontrol etmek için kan basıncı, kolesterol düzeyleri.

Sonra erkeklerde 50-60 yıldır iktidarsızlık oluşur, ciddi kalp-damar, endokrin patoloji, hastalıkları üriner küre, bu nedenle düzenli olarak katılmak için uzmanlar zamanında ortaya çıkarmak ve ortadan kaldırmak için bir hastalık.

Yükseltmek kudret kuvvet altında her erkeğin, gözden geçirmek, rutin ve beslenme, kurtulmak zararlı alışkanlıkları önlemek için fon almak için, geleneksel tıp. İleri durumlarda doktor ziyaret etmelisiniz, o seçecektir güvenli ve etkili ilaçlar.