Hava etkisi bira kudret erkek

Etkisi bira erkek aphrodisiaka — bu acil bir sorun nedeniyle yüksek popüler bir içecek. Kabul edilir, o daha az zararlı, daha sağlam alkol içerdiği için az miktarda alkol ve hazırlanan doğal bileşimler. Ancak, modern bira artık bırakın bu içki ve geleneksel tarifi — hazırlanıyor bazlı toz boya. Anlamak için etki mekanizması, bira, erkek vücudu ve onun olası rolü gelişiminde iktidarsızlık, incelemek gerekir onun bileşimi ve hazırlama yöntemi.

Bira

Bileşimi ve özellikleri bira

Bira olabilir hazırlamak için doğal bileşenleri veya önceden söyledi tozu. Arasındaki fark, bu teknolojinin küçük olduğu için toz karışımı bira wort işlemden sonra dehidratasyon (su kaldırma). Bu şekilde hammadde olabilir, daha uzun süre saklanabilir ve her türlü uygun ekipman.

Bira alkolizm değil, daha az tehlikeli, daha sık kullanımı diğer türlü alkollü ürün. Bileşiminde bulunan etanol konsantrasyonu bağlıdır bira ve bir şekilde pişirme. Ortalama olarak, bu %5-6, bazı çeşitleri %15 ulaşabilirsiniz. Daha fazla konsantre olarak kabul edilir koyu bira. Maksimum güvenli doz, erkekler için bir neden değil zararlı etkileri, 500 ml (daha doğru doz — 40 ml saf etil alkol).

Buna etanol, bira içerir ve diğer zararlı bileşikler olan zararlı etkiler sağlığı erkek:

 • zehirli koruyucular ve stabilizatörler;
 • phytoestrogens;
 • kobalt, karbon dioksit;
 • maddeler oluşan fermantasyon süreçleri.

Bakılırsa, toz bira farklıdır klasik bir tat.

Hazırlanan bir içeceğin doğal hammadde, daha az raf ömrü ve hemen saklanır. Onu bulmak için küçük bir özel Bira — bu satışa sunulacak yapabilirler.

Ayrıca, mevcut teknoloji bunu yapmak için evde. Şişe bira daha pişirilir, toz. Onun bu doğal kökeni, bu bilgiler belirtilen etiket.

Bağımlılık

Etkisi phytoestrogens erkek vücudu

Sonuç olarak, maya fermantasyon bira oluşan fito. Bu ürünler, kompozisyon ve özelliklere benzer kadın hormonları. Onlar vücuda girer ve erkek dahil metabolik süreçleri. Sonuç olarak böyle bir etkisi olmuştur, yeniden bir hormonal denge ve bozulma güç.

Erkekler, her gün içki bira uzun bir süre için gözlemlemek için bazı değişiklikler:

 • obezite ve kadın tipi — "bira göbek" görünür, bu eylemlerin sonucu olarak bitkisel hormonlar;
 • konsantrasyonu artan kadın hormonları kan ve eşzamanlı bir azalma testosteron birincil bağlantı için sorumlu olan bir erkek aphrodisiaka;
 • erektil disfonksiyon, hiçbir cinsel uyarılma;
 • azalma, sperm kalitesi. bu yeteneğini etkiler erkekler gebe;
 • son sahne bu iktidarsızlık ile ilişkili hormonal bozukluklar.

Erkek vücudunda mevcut erkek ve kadın hormonları. Çalışmak için bir üreme sistemi vardır değeri çok. Daha fazla artacak östrojen seviyesi, daha az sayıda tarafından üretilen testosteron.

Değer anlamak için erkeklerin iktidarsız olmak, düzenli olarak bira içmek uzun bir süre. Eğer kullanmak nadiren ve küçük miktarlarda, tüm zararlı bileşikler vücuttan atılır ve zarar en aza indirebilirsiniz.

Zararlı dahil olmak üzere, alkolsüz bira. İsmine rağmen, küçük konsantrasyonlarda etanol içinde mevcut — olmadan bu imkansız bir süre reaksiyonlar, fermantasyon. Fito km diğer zararlı bileşikler gibi, onun bir parçası olarak bütünüyle.

Diğer etkileri bira alkol için kudret

Hava etkisi bira kudret tahrik değil, sadece eylem phytoestrogens. Sırasında metabolizma oluşan zararlı bileşikler birikir, iç organlarda ve dokularda. Eğer iş farklı sistemleri bozulur, kudret erkeklerde değil artırabilir. Sonuç olarak, tıbbi araştırma bulunmuştur etkisi, birahane, içki, her bir sistem organ.

Karaciğer

Hipertansiyon

Hipertansiyon — kronik kan basıncında artış. Bunun nedeni, damar spazmları, damar sertliği ve damar yavaş yavaş kaybetmek mukavemet ve elastikiyet. Kan dolaşımını genital bölgede kırık, neden olur, azaltmak için güç. Çalışan hipertansiyon yol açan ateroskleroz — geri dönüşümsüz değişikliklere yapısı, damar duvarları.

Alkolik karaciğer hastalığı

Alkolik karaciğer hastalığı bulunan patolojik değişiklikler organ ve dokularda meydana gelen uzun süreli düzenli kullanımı etanol. Bu hastalığın gelişiminde önemli bir rol oynar asetaldehit. Bu zehirli bir madde oluşur parçalayarak etil alkol. Eğer arasında bir boşluk alkollü içecek tüketen, uzun ömürlü, asetaldehit tamamen vücuttan atılır. Ne zaman karaciğer için hiçbir zaman kan filtre toksin birikir onun hücreleri ve olmaya neden tehlikeli hastalıklar:

 • alkolik hepatit — karaciğer iltihabı;
 • karaciğer yağlanması — devlet, hangi yağ hücrelerinin içinde birikir, karaciğer hücrelerinde;
 • alkollü siroz son aşama, akar ile ölüm tetkikine ve yedek üzerinde yoğun bir fibröz (skar) dokusu.

Sağlık üreme sistemi erkeklerde durumu ile ilişkili karaciğer. Bu organ ilgilenmektedir dolaşım ve kan temizleyici yabancı maddeleri içerir. Onun patoloji neden olur ve kolesterol metabolizması bozuklukları, azalması, kan damarları ve bozulan gelir pelvik organlara kan.

Kolesterol birikimi

Bira alkolizm neden olur, birikimi kolesterol mevduat kan damarlarının duvarlarında. Onlar düşürür, kan dolaşımını neden olabilir damarlarının tıkanma ve pıhtı oluşabilir. Bu süreci olumsuz etkileyecek erkek sağlığı. Ayrıca, kolesterol bulunur, safra kesesi taşları.

Sinir sistemi hastalıkları

Ereksiyon erkeklerde sonucu oluşur taşıyan bir sinir dürtü beyin. Alkolizm. çok sinir merkezleri çalışmaya başlar yavaş modda nedeniyle zehirlenme olayları. Bu nedenle, hastalarda kutluyoruz blok reaksiyonlar, bellek bozukluğu, düşük performans ve konsantrasyon yanı sıra, erektil disfonksiyon.

Bir algı var, küçük bir miktar bira sağlığı için faydalıdır. İçerdiği vitamin ve mineraller, vücut tarafından emilir ve kullanılır metabolik süreçleri için.

Bu içecek, kan damarları genişler, sakinleştirici bir etkisi vardır. Ancak, içki kullanımı tartışmalıdır.

Diyet

Ne zaman bira alkolizm?

Yapılması gereken ilk şey ilk belirtileri zararlı etkileri vücuda bira — içme. Tedavi sonuç getirmez, eğer kullanmayı durdurmak için içki, ayarlamak, yaşam tarzı ve beslenme. Daha sonra doktor yapar, tam bir muayene ve atar terapi kursu. O birden içerebilir aşamaları:

 • yükleme yerinde bir diyet ile kompleks fiziksel aktivite;
 • ilaçlar geliştirmek için kudret ve testosteron üretimini artırılması;
 • semptomatik tedavisi için, karaciğer, kalp, damar ya da böbrek.

Araştırma sonucunda tam oldu. — bira etkiler kudret olumsuz. Maya ve şerbetçiotu etkili bir tepki fermantasyon sızıntı ile serbest phytoestrogens. Bu maddeler neden olur erkek iktidarsızlık bozuklukları, hormonal denge ve kademeli gelişim iktidarsızlık.