10 ürünler, performans arttırıcı, erkeklerde cinsel gücü hızlı

Düşük erkek potens olabilir split aile ilişkileri. Kazanç için erektil fonksiyon sadece ilaç kullanmak, ancak ekleyerek, belirli bir gıda, günlük menü. Mevcut ürünler geliştiren, erkek aphrodisiaka anında etkileyen bir organizma. Gıda artıran ereksiyon anında içeren bir vitamin kompleksi. Onlar teşvik kesintisiz gelirleri darbeleri küçük pelvis.

Ürün içermelidir:

ürünleri geliştiren, erkek aphrodisiaka

1. Deniz ürünleri, balık çeşitleri, palamut, levrek, istiridye, ahtapot. İstiridye üretmek eylem erkeklik hormonu, onların haklı rütbe bu aphrodisiacs. Bu kabuklu deniz ürünleri içerdiği çinko, vücudun ihtiyacı olan amino asitler, активизирующие testosteron üretimi uyarılır sperm miktarında artış.

2. İstiridye zenginleştirilmiş dopamine, caydırıcı erken boşalma. Bahar dönemi yüksek rakamlara üreme kabuklu artan besin öğeleri, takviye kudret. Gıda kullanmak en iyi deniz ürünleri çiğ olarak ekleyerek, tadı artırmak için limon suyu. Kontrendikedir istiridye erkekler ile zayıf bir bağışıklık reaksiyonu, sick, diyabet, gastrit, сопровождающимся düşük asit.

3. Pisi balığı için bilinen tat. O sizi etkiler ereksiyon, aktivite, cinsel organ. Büyük miktarda içerir, vitaminler, amino asitler, besin.

4. Uskumru ısıl bol ile donatılmıştır yağ asitleri omega-3 ve 6. Bu bileşenler, aktif testosteron sentez geliştirmek erkek cinsel kalite. Eleman fosfor etkiler artan güç.

5. Sichuzhina (mide deve) - etkili bir şekilde artırır, erkeklerde ereksiyon, zararsız bir insan için, benzer etkiler Viagra. Asıl sorun, onu almak için oldukça zor bir görev. Güçlü bir araç, hangi istedi sahiptir erkek nüfus uzun. Sichuzhina yeteneğine sahiptir geliştirmek, kaliteli bir kompozisyon sperm verir erkekler, overstepped 50 yıl çıtayı bir sevinç hissediyorum babalık. Bunun için yeterince yemek peas ürün ağırlığı 2-4 gr. İyi kullanımı, 30 dakika önce cinsel temas. Yemek tentür, körfez 0,5 litrelik votka, 100 gr rennet. Bekletin karanlık bir yerde 15 gün boyunca.

6. Sebzeler arasında ilk sırada yer şalgam. O dolu, vitaminler, amino asitler sağlayan yararlı bir etkisi salgılanması, sperm, kompozisyonu geliştirmek. Güçlendirmek, cinsel dürtü boyunca tohum sebze. Ekleyebilir, haşlanmış şalgam ana yemeğin yanında garnitür olarak. Karışımı haşlanmış şalgam, havuç, alınan eşit miktarlarda ekleyerek bir kaşık bal, bir yemek, 1/3 su bardağı kahvaltı, sonra öğle yemeği, akşam yemeği. Kontrendikedir şalgam çeken insanlara kolesistit, hepatit, sinir sistemi hastalıkları.

7. Et yemekleri - toplu diyet erkekler için. Bir protein ürünü, enerji veren, vücut, oluşumuna katkıda tiroksin, katılır hücre içi oksidatif reaksiyonlar, destekler, sinir merkezleri, yüksek anksiyete. Yararlı yağsız et horse meat, beef, rabbits, kuzu eti, hindi eti, tavuk. Gurme tavsiye kurbağa bacağı. Cocks hava, tost ile mutton veya bullish testiküler ilavesi ile kıyma sülün, ardıç - işgal edenler için uygun bir yer egzotik bir diyet. Doğuda erkekler yenen köpek eti, flavored yavaş, kan ve yağ. Etkileri gıda çarpıcı.

8. Fındık tüm sınıflar güvenle güçlendirmek kudret. Durumu onlara vitamin kompleksi, çinko, magnezyum etkileyen tüm мочеполовую sistemi. Arginin için yararlı erektil faaliyet yürütmektedir eğitimde, azot oksitler, doğrudan activating ereksiyon.

9. Her türlü sebze, pancar, lahana, havuç, marul, maydanoz, dereotu, sarımsak, soğan ve diğer birçok zenginleşmesine katkıda bulunur, vücudun vitamin, libido güçlendirmek, güçlendirmek, bağışıklık gücü.

çikolata

10. Çikolata, hurma, badem - tatlılar, ayrıcalık, ama kadınlar için yararlı ve erkek vücut. Alkaloid theobromine, benzer kafein, kışkırtır duygu cinsel dürtü, aşk, uzatır libido.

Dahil menüsünde listelenen tüm ürünler için gerekli dosed almak için değil, ters bir sonuç ve ağırlaştırmak değil mevcut hastalık.