Ot ve bitkilerin etki gücü artırmak için

Çim için kudret kullanılan geleneksel, alternatif tıp, dünya çapında. Özelliği, şifalı bitkiler, doğrudan etkisi, cinsel sistem, vücudun genel olarak.

Ginseng için kudret

Geliştirmek için erkek cinsel fonksiyon kullanılır kökü, bu bitkinin. Bu işler için komple vücut üzerindeki etkileri. Ginseng, sadece güçlü bir uyarıcı libido, eylem yönelik de bir uyanış arzusu ve kazanç zevk. Kökü bu bitki içerir, özel katkı maddeler damarlarının genişlemesine ve daha iyi kan akımı penis, etkisi, gelişimi ve tutma ereksiyon. Sistematik kullanımı ginseng tıbbi amaçlar için yol açar sperm kalitesi ve daha fazla sperm hareketliliği, tüm üreme sistemi daha verimli çalışmaya başlar.

Ancak verimlilik bir ilaç büyük ölçüde bağlıdır, ne şekilde onu almak. Özellikle, alkol tentür yüksek yüzde alkol içeriği sadece render değil olumlu bir etkisi, ama, aksine, zarar, sağlığa zarar. Bu nedenle tercih etmelisiniz diğer dozaj formları, özellikle ginseng kökü dahil sadece halk yemek tarifleri, o da aktif bir bileşeni olan birçok ilaç ilaçlar.

Yemek tarifleri ginseng:

Ivan-çay
 • 20 g kıyılmış kuru bitki kök dökün alkol kale, 70% ve ısrar hafta. Kabul tentür 20 damla yarım saat yemeklerden önce günde üç kez.
 • Kuru yoğunluktaki balyaları doğramak doğranmış köksap ginseng karışık bal, 25 g hammadde zorunda 700 gr ürün arıcılık. Karışımı ısrar on gün almak ve bir çay kaşığı günde üç kez yemeklerden önce yarım saat boyunca iki ay.

Ivan-çay kudret

Kompozisyon ıvan-çay son derece zengin vitamin c, vitamin A ve grup, içinde bulunan yaklaşık 70 farklı eser elementler, 18 amino asit, pektin maddeler. Tüm bunlar başarılı bir şekilde temizlemek için vücudu zararlı maddelerden, güncellemek ve yeniler, mücadele, çeşitli hastalıklara neden olabilir, normal erkek cinsel faaliyetleri.

Yemek tarifleri, ıvan-çay:

 • En kolay yol, dökün, kuru yapraklar fireweed kaynar su, ısrar etmek 5 dakika ve içecek çay, iki kez veya üç kez bir gün.
 • Tedavi edici bir ilaç hazırlayabilirsiniz dayalı kök ıvan-çay kazmak erken sonbahar, yıkanmış ve ince ince doğranmış. 2 yemek kaşığı alınan hammadde dökülür ve yarım litre su kaynatın ve yaklaşık 20 dakika. Hazır suyu soğutulur ve filtre, ve daha sonra içmek 2 hafta bir bardak kahvaltıdan önce ve yatmadan önce yarım saat.

Kök hint kamışı için kudret

Bu şifalı bitki içerir ve önemli miktarlarda sakız, askorbik asit, kafur, hem de tanen. Uygulama kök hint kamışı son derece çeşitlidir, ama özel bir anlamı vardır onun yeteneği sağlamak için tonik ve canlandırıcı etkisi vardır.

Burada are birkaç alışkanlıklar pişirme iksir köksaplar bu bitkiler:

 • Bir çorba kaşığı kurutulmuş kök hint kamışı yorgun su bardağı kaynar su, sonra ısrar ve içki çeyrek fincan günde üç kez yarım saat önce yemek.
 • İçin tentür yarım litre votka dökülür 100 gr kıyılmış kök, ısrar, 2 hafta gölgeli serin bir yerde ve tüketilen bir çorba kaşığı yemeklerden önce.
Maydanoz

Maydanoz için kudret

O grubuna aittir afrodizyak. İçerir için gerekli tüm erkek sağlığı maddeler: uçucu yağlar, eser elementler, mineraller, vitaminler. İçinde maydanoz var özel bir bileşeni olan, antioksidan ve yetenekli azaltmak, konsantrasyonu, vücutta östrojen. Bu nedenle, sürekli kullanımı bu bitkiler testosteron üretimini önemli ölçüde artar.

Yollarını tükettikten maydanoz çok çeşitlidir, işte en popüler:

 • Eşit parçaya karıştırın ezilmiş kurutulmuş veya taze maydanoz ve kişniş. Araç, yemek, çorba kaşığı ile her ana yemekten.
 • Bu bitki dahil olabilir besin karışımı için tasarlanmış değil, sadece geliştirmek kudret, aynı zamanda artırabilir vücut. İşte tarifi bu aracın: 60 g taze maydanoz, ince ince doğrayın, 100 g ekleyin, önceden öğütülmüş kuşburnu, 250 gr herhangi bir fındık, 300 gr, şarap ve bal. Tüm malzemeler iyice karıştırılır ve saklanır gölgeli serin bir yerde yaklaşık 12 gün periyodik ajitasyon. Hazır aracı almak dört gün yarım saat yemeklerden önce bir çorba kaşığı.

Isırgan otu için kudret

Bu bitki çok değerli bir ilaç. İçerdiği proteinler, karbonhidratlar, yağlar, vitaminler, asitler, bir dizi mikro ve makro, uçucu ve tanen. Tedavi için bir, erkekler için bir sorun kullandıkları tüm bitki: yaprakları, tohumları, kökleri. Bunlardan hazırlanan infüzyon, decoctions, çaylar, karışımlar, kıyafet yiyecek. Oluşturulmuş olan ısırgan ilaçların katkı artan güç, artan cinsel dürtü, normale faaliyetleri, genitoüriner sistem, tedavi bazı hastalıklar ile ilişkili, bu alanda yol açan iflas yatakta.

Isırgan otu

Halk hekimliğinde kullanımı aşağıdaki ilaçlar dayalı ısırgan otu:

 • Bir çorba kaşığı doğranmış bitkinin yaprak yorgun su bardağı kaynar su, kapak ve 20 dakika ısrar, filtre. İçki infüzyon yemeklerden önce yarım saat için 70 ml.
 • 5 yemek kaşığı ısırgan tohumu dökün ve yarım litre üzüm porto şarabı kaynatın ve 5 dakika soğutun ve süzün. Al çeyrek bardak yatmadan önce bir çorba kaşığı her yemekten önce.

Limon uzakdoğu

Bunun başka bir adı bitkiler – limon çin. Uygulama tonik, uyarıcı, canlandırıcı etkisi, bu olumlu etkiler faaliyetleri sinir sistemi, stresin etkilerini ortadan kaldırır.

Yolları alımı schisandra uzakdoğu çeşitlidir, düşünün en basit bir tanesi:

 • 5 çilek bitkiler üzerinde kafa yormak için bir saat kadar seks, etkisi sürecek yaklaşık 6 saat. Tohumlarından hazırlanan bir toz almak yarım gram günde iki kez, yemeklerden sonra.
 • la pişirme tonik içecek çorba kaşığı çilek demlenmiş bir litre kaynamış su, ısrar ve 11 saat, filtre ve içki, şeker ekleyerek tatlandırın.
 • Tentür yapmak schisandra tohum uzakdoğu alınan miktar 10 g. Onların dökülür 50 ml votka ve ısrar 2 hafta sonra filtre ve almak 30 damla yemeklerden önce günde üç kez.

St john's wort

Bu bitki aktif olarak sorunları tedavi etmek için kullanılır erkek potens. Uygulayabilirsiniz, hem de ayrı ayrı ve diğer otlar ile karışık böyle bir eylem.

Etkisi kullanımı ilaçların dayalı olarak st john's wort gibi pek çok açıdan cinsel yaşam. Bu bitki, kısa süreli istihdam, en fazla 3 hafta yeteneğine sahip, olumlu etkileme gücünü uyandırmak, özlem, seks, yükseltmek arzusu, duygusallık ve hayal gücü. St john's wort olacağına en verimli halinde çöker cinsel işlev nedeniyle stresli bir durum, çünkü bu bitki başarıyla mücadele belirtileri yorgunluk, depresyon, ruh geliştirir.

Yemek tarifleri kullanım için bu bitki halk hekimliğinde:

 • 10 gr taze veya kuru ufalanmış herb st john's wort bir bardak su dökün ve yarım saat ısrar. Hazır infüzyon filtre ve n 50 ml günde üç kez 20 dakika yemeklerden önce.
 • Ezilmiş 40 g kılıç otu dökün yarım bardak votka. İlaç ısrar serin ve karanlık bir yerde 10 gün, filtre ve günde üç kez 30 damla 15 dakika önce bir yemek.

Kekik için kudret

Ayrıca kullanılan diğer adlar, bu bitkiler denir kekik ve Bogorodsk çim. İçerik büyük miktarda vitamin, organik asitler, flavonoidler, reçine, tanen, slayt, komedi, acılık sonucunda verim bu bitkinin güçlendirmek için erkek sağlığı. Varlığı listesinde içerdiği eser elementler çinko sağlayan başarılı bir şekilde uygulamak için kekik gidermek için cinsel bir sorun. Bu hizmet için önleme ve çeşitli hastalıkların tedavisi: prostatit, benign prostat hiperplazisi, iktidarsızlık, doğrudan bir etkiye sahip cinsel aktiviteye erkekler. Kekik ereksiyon güçlendirir ve sizin sperm, daha hareketli.

Yollar kullanmak bu ilaç çok çeşitlidir. İster haşlama ve decoctions, yanı sıra karışımları ile diğer bitki bileşenleri, onu yemek için kullanılan özel yağlar ve şifalı banyoları.

Burada are birkaç alışkanlıklar pişirme ilaçlar bu bitkiler:

Kekik için kudret
 • Almak için özel bir yağ taze kekik ile karıştırılır, zeytinyağı oranı 1:3 tantalized bir buçuk saat su banyosunda, ve sonra zaman bir gece. Hazır aracı süzün ve buzdolabında saklayın. Yağ ovuşturdu bölge perine uyarılması için biyoaktif noktaları.
 • 4 çorba kaşığı kekik ile iletişime kekik ve nane, alınan bir çorba kaşığı. Karışımı uykuya, bir termos içine kaynar su dökün ve dayanım uygulanır. Ertesi gün bütün porsiyon içecek, paylaşımı birkaç resepsiyonlar bir gün.

Dereotu için kudret

Yararları bu bitkinin erkek sağlığı için bilinen antik hekimlere, boşuna ünlü Avicenna dahil liste «şehvetli» otlar. Yüksek içerik için yararlı bir kudret, vitaminler, mineraller, yağ asitleri ve uçucu yağlar yaptık dereotu vazgeçilmez bir bileşeni diyet sırasında mevcut sorunlar ile cinsel faaliyetleri. Yeteneğini genişletmek için kan damarları geliştirmek için olanak sağlar kan akımı penis ve teşvik etmek, uzun ve kalıcı bir ereksiyon.

Heyecanlı cinsel istek sadece doğru hazırlanmış bir yemek için ot. Dereotu tavsiye doğrayıp, sadece cam ve seramik yüzeylerde. Bu taze bitki içerir en yüksek besin konsantrasyonu ve uygular tedavi edici bir etkisi olsa da, yazılarında şifacılar geçmiş yüzyıllarda meydana tarifleri kullanarak, kurutulmuş dereotu, bir saklanan yaklaşık 5 yıl, çim böyle bir enstantane olarak en etkili.

İşte birkaç tarifleri:

 • Bir bardak rezene tohumu ile karıştırılmış 2 yemek kaşığı öğütülmüş kediotu kökü ve 2 bardak bal. Tüm bileşenler karıştırılır yerleştirilir, termos ve tepesinde kadar kaynar su 2 litre. İnfüzyon savunmak, bir gün sonra kabul çorba kaşığı yemekten 30 dakika önce.
 • Sağlıklı bir salata hazırlamak için birkaç demetleri yıkanmış altında akan soğuk su dereotu, ince doğranmış, biraz tuzlu ve ekşi krema ekle.

Ama dereotu çok zararsız gibi görünebilir ilk bakışta, bu nedenle tedaviye başlamadan önce bu bitki için gerekli uzman danışın. Düşük kan basıncı olan kişiler olamaz, onu tüketmek, alerji gerektiğini göstermek dikkatli ve önceden test bedensel tepkiler dereotu.

Alıç

Etkisi bu bitkiler vücudu üzerinde çok çeşitli ve birçok kapsar sağlık. Güçlendirilmesi, kalp-damar ve sinir sistemi, kan dolaşımını teşvik kararı ve bu sorunların kudret gibi zayıf ve kısa tombul veya yetersiz dürtü. Zengin bir kompozisyon yararlı öğeleri bulunan hawthorn, genel sağlık artırır ve kişi ekler canlılığı.

İşte kullanmak için birkaç yol bu bitkinin etki gücü artırmak için:

 • Tentür yapmak için, bir yemek kaşığı kıyılmış kuru alıç çiçeği, demlenmiş bir bardak kaynamış su. Onların ısrar ve 15 dakika su banyosunda daha sonra 45 dakika oda sıcaklığında, daha sonra süzün. Al çeyrek su bardağı günde üç kez.
 • Bir çorba kaşığı meyve bu bitkinin dökülür, 1,5 yemek kaşığı. kaynar su haşlanır, yarım saat kısık ateşte. Soğuduktan sonra süzün ve bir içki 50 ml her yemekten önce.
Alıç

Karanfil için kudret

Bu bilinen bir baharat kategorisine ait afrodizyaklar. Sistematik bir uygulama artırır, cinsel istek ve ereksiyon geliştirir. Bu etki nedeniyle büyük bir çeşitlilik ile birlikte gelen bu bitkinin yararlı bir besin. Ayrıca, karanfil normalleştirir, vücudun genel olarak, geri güç, sakinleştirici bir etkisi vardır, sinir sistemi üzerinde.

Baharat oluşturmak için kullanın tıbbi infüzyon ve kıyafet süt şifalı kokteyller servis edilmektedir. Ama erkekler yüksek asit mide de ülser veya gastrit böyle bir aracı kabul edilemez, bu durum da insanlar yaşıyor sinir deliryum.

Aşağıda, birkaç, yemek tarifleri, yemek karışımlar:

 • Bir bardak sıcak süt eklenir ve bir çorba kaşığı bal, karanfil ve havuç suyu. Tüm iyice karıştırılır ve içilir yatmadan önce 2 ay.
 • Kaynatma toprak parçası karanfil, alınan miktar, iki çay kaşığı ve sırılsıklam bir bardak kaynar su artar erkek olabilir. Onun için ısrar saat ve filtre, kabul çorba kaşığı, 20 dakika önce prima gıda günde üç kez.

Aloe

Eylem bu bitkinin yönelik geliştirilmiş kan akımı, çocuk taşıyan organ ve kurtarma libido. Tıbbi amaçlar için kullanılır, aloe vera suyu, zengin vitaminler, enzimler, amino asitler ve eser elementler. En sık kullanılan karışımı ile diğer iyileştirici maddeler, örneğin, şarap, bal, limon, fındık veya tıbbi bitkiler, olmasına tarifleri, özü agav kendinize bir iyilik.

Aloe vera suyu vardır, müshil etkisi, bu nedenle, bu tavsiye edilmez varsa, karın ağrısı, akut enflamatuar süreçte bağırsak, apandisit, ülser ve bağırsak tıkanıklığı. İlaç tedavisine dayalı aloe doktor ile kabul edilmelidir.

Kabul aloe aşağıdaki gibidir:

Aloe
 • Aloe yaprakları dayanım daha yüksek bir sıcaklıkta 10 derece karanlık bir yerde 10 gün sonra sıktı bunların suyu. 100 g özü ile karışık meyve suyu 5 limon 400 gr, bal 600 gr ceviz (çekirdek). Aracı almak, yemeklerden önce günde üç kez bir çorba kaşığı için.
 • Alt yaprakları aloe mayınlı suyu miktarı 150 gr, kıyafet ona 400 gr «Cahors» ve 300 gr. bal. Malzemeler karıştırılır, homojen bir durum ve ısrar hafta. Yemek yemek için kaşık, ilaç, her öğünde.