Erkek gücü

Kudret – yaygın bir sorun olduğu karar ile, ilaç tedavisi, yaşam tarzı değişiklikleri, ev yemek tarifleri. Erkek güç, mutlaka iyileşir, eğer doğru bir ilaç ya da halk terapi yöntemi olduğunu teyit etmeyin. Kudret ile sorunlar için Olgun erkekler daha ciddi sinir şok, neden kompleksleri. Tüm zorlukların üstesinden gelmek olabilir, eğer bulmak için bir iyi bir çözüm.

erkek potens

Neye bağlıdır unisex kudret

Son test bilim adamları göstermiştir oluşan kudret, erkeklerde anlayışı, bu nedenle, genetik, her şeyden önce, etkiler mizaç. Bir başka önemli faktör, etkileyen cinsel fonksiyon, psikolojik atmosfer, mevcut eşleştirilmiş. Ayrıca, güç erkekler bağlıdır ilişkisi ile anne-babalar, arkadaşlar, iş arkadaşları. Eksikliği veya fazlalığı, bazı maddelerin gücünü zayıflatmak ya da tam tersi, geliştirmek, bu nedenle, beslenme önemli bir rol oynar.

Fiziksel aktivite, kişinin sağlıklı bir yaşam eksikliği, aşırı kilo, yaşı ne olursa olsun olumlu bir etkisi ereksiyon ve indefatigabilities, cinsel ilişki sırasında. Eğer bir adam çok az hareket ediyor, bu da tam tersi sorunlara yol açar kudret ile bile aygır doğadan değil, maruz kaldığı stres ve diğer olumsuz faktörler. Unutulmamalıdır ki, cinsel güç, belki de bir uçurum arka plan üzerinde sağlık sorunları. Ayrıca, etki gücünü kaybetti, sadece hastalığın, ama alınan bir ilaç.

Artırmak için erkek gücü

Kurtarmak için erkek potens, yeniden cinsellik izlemeniz gereken aşağıdaki önerileri:

 1. Sağlayın, kendinizi tam bir dinlenme.
 2. En azından bir süre uzaktım, bilgisayar, televizyon, telefon.
 3. Düzenli olarak anket doktor ve zamanında tedaviye başlayın algılandığında ilk belirtileri hastalıklar genitoüriner sistem.
 4. Merak etmeyin, gereksiz yere duygusal küçük bir zorluk. Sürekli stres olumsuz etkiler cinsel gücü erkekler.
ürünler için kudret

Düşünenler için, artırmak için nasıl erkek gücü yeniden gözden geçirilmesi önemlidir diyet. Birçok sorun vücut ile bağlı yanlış beslenme, vitamin yetersizliği, değerli eser elementler, vücutta. Erkek potens artırmak için tüketilmesi önemlidir, aşağıdaki ürünler:

 • et;
 • balık;
 • deniz ürünleri;
 • yeşiller;
 • fındık;
 • meyve;
 • sebze.

Halk için bir araç arttırıcı erkeklerde

Erkek potens artırmak için ve dönüş güç, kayıp nedeniyle yaşlılık, hastalık veya kötü yaşam tarzı yararlanabilirsiniz halk ilaçları. Evde pişirmek ilaçlar cinsel işlev geri yüklemek için zor değildir, ancak, onlar hemen hemen yok, kontrendikasyon, yan etkilere neden. Kereviz suyu en etkili araçlardan erkek potens. Ayrıca, dikkat üzerinde duruyor arıcılık ürünleri, tıbbi bitkiler, bazı sebzeler.

Bal

Bu eşsiz ürün de bütün vücudu etkiler ve üreme sistemi. Doğal bal normale yardımcı olur, erkek libido, cinsel fonksiyon geliştirmek, sperm kalitesini artırmak, sperm canlılığı. Nedeniyle benzersiz bir bileşimi olan bu ürün, arıcılık ortadan kaldırır iltihapları ürogenital sistem organları gelişimini engeller iktidarsızlık.

Tarifi bitter sağlayan artan erkek potens, aşağıda sunulmuştur:

 1. Öğütülmüş 100 gr ginseng kökü.
 2. Kıyafet için 0,5 litre su.
 3. Ayarlanabilir kompozisyon kaynatın.
 4. 1 çorba kaşığı ekleyin bal ve bir tutam tarçın.
 5. İçmek, her gün ½ su bardağı kadar acı bitmeyecek.

Propolis

propolis

Gizli eylem bu ürün vücut üzerinde kullanım için erkek potens yatıyor, zengin bir kompozisyon. Propolis içeren vanadyum, krom, bakır,kobalt, nikel, silisyum, stronsiyum, titanyum, çinko, b vitamini bakımından zengindir, E vitamini, N. ve R. Antiseptik özellikleri propolis savaşmaya yardımcı maddeler, prostat kanseri, prostat adenomu. Dayalı bu ürün derin günlerinden beri hazırlanan ilaçlar libido artırmak için, kurtarma erkek cinsel fonksiyon.

Yemek için tentür için kudret gerekir:

 1. Eziyet 20 gr propolis.
 2. Ekle 80 ml alkol (70%).
 3. Israr karışımı cam koyu renkli şişeler 7 gün.
 4. Süzün elde edilen infüzyon, bir gazlı bez ile.
 5. İçme günde 3 kez, bir bardak su ile sulandrarak 40 damla yemeklerden önce yarım saat.
 6. Buzdolabında saklayın. Tedavi – 2 hafta.

Titrek kavak kabuğu

En iyi halk için bir araç kudret, titrek kavak kabuğu. Ayrıca, cinsel gücü, bir erkek ile tıbbi tentür kurtulmak prostatit ve diğer hastalıkları önlemek. Kavak içerir fagositler, flavonoidler ve üzerinde olumlu bir etkisi vücut bu öğeleri uzmanlar tarafından kanıtlanmış. Kabuk hazırlamak için bitter kendiniz hazırlayabilir veya satın almak için eczane.

İlaç etki gücü artırmak için hazırlanan aşağıdaki tarifi:

 1. Hazır 2 yemek kaşığı rendelenmiş kabuğu titrek kavak.
 2. Dökülür, 1 su bardağı kaynar su.
 3. Israr 30 dakika.
 4. Tadı artırmak için ekleyebilirsiniz kaşığı bal, verimliliği artıracak uygulamalar.
 5. İlaç içmek yemekten önce.

Kabak

İçeriği besin, birkaç bitkiler ile rekabet edebilir kabak. Sebze vitaminleri içerir, grup, K, T, a, c, E ve PP. Buna ek olarak, bir kabak var, enzimler, proteinler, azotlu bileşikler. Mikro eti sebze açısından zengin, kalsiyum, magnezyum, bakır, çinko, demir, kobalt. Kabak çekirdeği içeren stearik, oleik, linoleik, palmitik asit, fitosteroller, karotenoid, proteinler. Bu addicting sebze olumlu etkiler, kan dolaşımını iş genitoüriner sistem, üretim erkek cinsiyet hormonu.

Tarifi kabak topları etki gücü artırmak için:

 1. Eziyet 0,5 kg çiğ tohum.
 2. Ekle 250-300 ml sıvı bal.
 3. Topları oluşturmak büyüklüğünde fındık.
 4. Dağıtılması tek tek yapmayı sabah yemekten önce.
sarımsak

Sarımsak

Günlük kullanımı, bu özel ürün güçlendirmek için yardımcı olur ve damarları temizlemek, ne pahasına kullanmak, gidermek için, erektil disfonksiyon. Etki gücü artırmak için kullanın sonraki tarif:

 1. Doğrayın 1 kg sarımsak.
 2. Koymak için cam kavanoz, hacim 3 litre.
 3. Dökün sıcak kaynamış su.
 4. Israr 30 gün.
 5. Almak, araç ve 3 tsp. her gün.

Tablet için erkek gücü

Eğer cinsel güç, erkek ribaunt uygulandıktan sonra ev tentürler, o zaman bir doktora görünmelisin. Uzman tedavi reçete ile verilen fizyolojik özellikleri, hasta ve eşlik eden tanıların, belirleyecek uygun bir ilaç veya BAD ve dozu. Modern farmakoloji birçok sayıda etkili. Ancak, ilaç başlamadan önce, dikkatli incelemek deyim.