Etkisi bira kudret - gücünü artırmak erkeklerde

Kabul edilir ki, bira hafif alkollü bir aciz indirebilmek için özel bir zarar vücut. Ama öyle mi gerçekten? Daha tehdit bu tür içecek ve mevcut olup olmadığını görmek için yararlı bileşenleri?

Bira gibi etkiler erkek potens

Bira ve kudret — iki kendi kendisiyle çelişen bir kadındır. Ama her zaman değil. Bira oldukça tehlikeli bir içki tüketmek hormon sistemi. Ana bileşen, bira, şerbetçiotu, ana suçlu olduğunu.

bira ve kudret

Tam olarak şerbetçiotu verdiği bira karakteristik tat, ama aynı zamanda üreten, tedarik phytoestrogens, bitkisel analogları, hormon, üretilen kadın vücut tarafından, östrojen. Sunar, onları büyük miktarlarda!

Başvuru için: tek bir günde, bir kadının vücut üretir 0,3 miligram östrojen için yeterli bir kadın bir kadındı.

Östrojen içeriği sadece bir litre bira yaklaşık yüz kat daha fazla! Üç litre bira içerir kadar kadın vücudun ürettiği bir yıl!

Kadınlar için böyle bir patlama östrojen yol açar, obezite, endokrin sorunları, saç büyüme saç, yüz, olasılığı azalır doğum, sağlıklı bir bebek ve diğer sorunlar aşağıda listelenmiştir.

Kadınlar ve erkekler için bira:

  • Teşvik varis ve hipertansiyon;
  • İnsanlar bira seviyorum neden ağrı ve şişlik eklem;
  • Bastırma işi mide kanserine yol açabilir mide;
  • Ezen ve pankreas gelişimini teşvik pankreatit;
  • İhlal, bir iş için beyin neden, şuur, düşünce bozukluğu;
  • Zamanla germe, kalp kasları neden olan iskemi, aritmi ve miyokard;
  • Sürekli kullanılan neden olan hepatit c, karaciğer sirozu, her ikinci;
  • Güçlendirir, böbrek sorunları ile ilgili sorunlar varsa, onları akılda onların aşırı.

Nasıl etkiler alkolsüz bira

Pişirirken herhangi bir bira dahil olmak üzere, alkolsüz, ana bileşeni olarak hizmet vermektedir şerbetçiotu. Devam devam değil.

Etkisi bira, iktidarı zor «abartma»

Bira içenlere büyüyen karın ve temel sorun, hatta estetik ve viseral obezite çok tehlikeli bir sağlık şişmeye başlar meme kanseri, azalır ve kaybolur libido, ortaya çıkmaya başlar, erektil disfonksiyon.

Erkeklerde bira kaymaları, hormonal denge kadınsı tarafı, büyüyen yağ, kalça, bel, kas üzerine yazmaya başlar yağ.

Bir bira daha bağımlı Almanya ve Çek cumhuriyeti. Çek cumhuriyeti'nde popüler söyleyerek bira hakkında:

Amatör bira benzer karpuz, var olan büyüyen göbek ve artık ucu.

Ancak, «çok korkunç bir lanet gibi onu boyalı». Bilge Paracelsus buyurdu: «Her zehir ve ilaç, doz belirler».

Daha fazla bilgi için için geçerli değildir gençler, bu yüzden zarar gibi bir bira için onları orantısız daha ziyade, aşağıda listelenen haysiyet.

Bira ve kudret olabilir arkadaşlar

Kanıtlanmış ve haklı bir gerçektir maruz bira büyüme, cinsel dürtü ve cinsel aktivite bir erkek ve bir kadın. Bu durumda, dedi, ne yiyerek 1 bira bardağı ve erkek için yarı yarıya daha az, kadınlar için. Daha fazla değil! Aksi takdirde, etkisi tam tersi.

Şerbetçiotu sadece «kötü yaratığın babası kötü», bu depo, yaşam için gerekli vitamin, mineral, ve, hatta, uçucu yağlar. Bir litre iyi bira içeren beşinci kısmı, B2 vitamini, pantotenik asit, dörtte bir, B6 vitamini üçte biri günlük gereksinim. İçerdiği kalsiyum ve magnezyum korumak, böbrek ve safra kesesi görünmesini taşlar.

Bira neden, genişletmek için kan damarları. Bu durumda, bir sedanter yaşam tarzı, bu ile karşılaştırılabilir ana banyoları ya da fiziksel egzersiz ile. Belki de bu yüzden açıklamak için yaygın bağımlılığı, bilgisayar oyun bira. Oyunu neden olan bir iç gerilim. Vücut bira alır, rahatlama... Ancak, onları unutmamalıyız ki, onlar ölüleri kalp: şişmiş, halsiz kas kese, küçük biri için gerçek bir yaşam...