Halk için bir araç arttırıcı erkeklerde: egzersiz, beslenme, halk hekimliği

нарсред1

Birçok erkek ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız kudret, onları ilgilendiren, ile başa çıkmak için nasıl erektil disfonksiyon. Orada birçok halk ilaçları arttırıcı erkeklerde. Ayrıca, diyet takip gerekir ve yükseltmek için yaptığı fiziksel bir aktivite. Kapsamlı bir yaklaşım sağlayacaktır normale kudret.

Artırmak için nasıl kudret evde?

İsteyen değil, bir doktoru görmek, birçok hasta ile ilgilenen geliştirmek için nasıl kudret evde. Bazıları başvurdu kullanımı hızlı-etkili ilaç ilaç. Ama unutulmamalıdır ki bu tür araçlar bir dizi var kontrendikasyonları. Çok daha etkili bir yaklaşım bu sorunu karmaşık bir fiziksel aktivite, dengeli bir diyet, hem de halk için yollar boyunca normale erkek aphrodisiaka.

Egzersiz

Seviye erkek cinsel aktivite büyük ölçüde bağlıdır, fiziksel form erkek. Artırmak kudret hızlı bir şekilde evde yardımcı olacak özel egzersizler bir dizi. Normal ereksiyon karın kasları olması normal bir durum, bu yüzden tam olarak nasıl onlar sorumlu tutulması güç. Tüm egzersizleri ilk etapta yönelik egzersiz karın kasları.

Bunun dışında, iyi bir fiziksel şekli verir adama, enerji ve teşvik benlik saygısı kaldırın. Bu da olumlu olarak samimi bir yaşam.

Fiziksel egzersiz teşvik, hızlandırmak, kan dolaşımını sağlar, kan akışını cinsel organ. Ders sırasında spor tarafından üretilen dayanıklılık, bu olumlu etki süresi cinsel ilişki. Etki gücü artırmak için erkeklere tavsiye edilir gerçekleştirmek için aşağıdaki çalışmaları:

нарстред2• Ağız kavgası. Yapmanız gerekir klasik squat, sonra geri orijinal konumuna. Tekrar tavsiye 20-25 kez.
• “Ayak asker”. Gerçekleştirmek için gerekli adımları toplayıp diz seviyesine kadar karın. El tutmak için izin verilir, keyfi olarak ya da düzenlemek için kemer. Adım 1 dakika.
• Canlandırıcı pelvis. Sırt üstü yatmak, eğilmek, kollar, ayaklar ve kürek kemiği. Gerçekleştirmek yükseltme pelvis, sonra geri başlangıç pozisyonuna. Egzersizleri, hareketleri taklit «ileri-geri». Tekrar 25-30 kez.
• “Taş tutma”. Yüklemek için ayaklar omuz genişliği koyarak, ellerini kemer. Yavaş yavaş bodur, sorunsuz bir şekilde bükerek diz squat değil yapılmalıdır sonuna kadar. Yürütme pozisyonunda en zorluyorlar kalça. Tekrar 10-15 kez.
• “Bisiklet”. Sırt üstü yatmak, ellerini tutmak için bir kemer. Biraz dizlerinizi bükün ve kollarınızı kaldırın gerçekleştirmek, tekme, hareket, taklit bisiklet.
• Yerinde koşu. Kaçmak bir yerde çalışırken tutmak için ayakları yerden çok uzakta.

Bu önemli! Jimnastik yapmak mümkündür sadece bu durumda, eğer eksik kontrendikasyonları. Varsa, herhangi bir kontrendike egzersiz değiştirmek gerekir, sık sık temiz havada yürüyüşler.

Yükseltmek için kudret, erkekler için tavsiye edilir, gerçekleştirmek için basit Kegel egzersizleri. Başlangıç için gerekli hissediyorum kas penis, hangi tren. Bu işlemin bir kaç saniye süreci gecikme idrara çıkma. Sonra oda ve daireler, bir kas tekrarlanmalıdır benzer gün boyunca egzersiz. Başlamak gerekir 30 kez, daha sonra artan 100.

Bir sonuca ulaşmak için Kegel egzersizleri düzenli olarak yapılmalıdır, yük kademeli bir artış ile. Bu hareketi gerçekleştirmek için izin verilir sırasında cinsel yakınlık artırmak için süresi ve kalitesini artırmak.

Diyet

Geliştirmek için ereksiyon erkekler için önerilen özel bir diyet takip etmek. Var olan ürünleri geliştirmek için de erkek gücü ve geliştirmek için güç. Bunlar:

1. Tuzlu su balık. Özellikle de erkek potens etkiler pisi balığı ve uskumru. Onlara büyük miktarda içerir, fosfor, enerji üretimi artar, erkeklik hormonu.
2. Şalgam. İçerdiği çok sayıda ve çeşitli amino asitler, geliştirmek, cinsel dürtü artırmak ve erkek güç. Şalgam önerilmez hepatit b hastalığında ve sorunları varsa, sinir sistemi.
3. Limon ve portakal. Tüketilmesi tavsiye edilir hemen önce cinsel yakınlık, bu meyve daha uzun bir cinsel ilişki süresi. Ayrıca, onlar hareket olarak antioksidanlar, ozdoravlivaja tüm vücudu.
4. Perepelinnye yumurta. İzin kullanmak, hatta çiğ olarak, bu tamamen zararsız bir üründür. Büyük bir miktarda içerir, amino asit ve fosfor artıran libido ve kalitesini artırmak, cinsel ilişki.
5. Muz. Teşvik uzatma süresi ile samimi bir ilişki, yanı sıra almak hisler sırasında. Ayrıca, muz geliştirmek işleyen tüm üreme sistemi.
6. Bal ve perge. Yüksek miktarda içerir için gerekli olan protein, yüksek kaliteli cinsel yaşam. Dahil işçiliği testosteron etkisi dolayısıyla içme olur fark yeterince hızlı.
7. Çikolata. Üretimi teşvik hormonu seratonin olarak bilinen mutluluk hormonu. Bu ürün artırır cinsel dürtü artırır hissi sırasında samimiyet.

Ayrıca, erkekler için tavsiye edilir vazgeçmek gibi gıdalar yağlı et, tatlı, maden suyu, alkollü içecekler, hamur işleri. Bu ürünler mümkün olabilir erektil fonksiyon, hem de çeşitli hastalıklara neden olabilir BAĞIRSAK. Miktarda diyet tuz azaltılmalıdır.

Halk hekimliği

нарсрез3

Kaldırmak için kudret erkekler sık kullanılan yöntemleri, geleneksel tıp. Onların avantajı, onlar büyük bir maliyet gerektirir, ve tüm gerekli bileşenleri almak kolay. Dikkate değer ne varsa, ciddi bir sorun bu yöntemler yardımcı olacaktır. İktidarsızlık tedavisi için kullanılan tıbbi ilaçlar.

En yaygın olarak kullanılan aşağıdaki halk yemek tarifleri:

Kurutulmuş meyve toplama

Gerekli kuru kayısı, kuru erik ve kuru üzüm eşit parçaya. Eklemek, tarçın ve bir çorba kaşığı toz şeker. Ayrıca izin karanfil ekleyin veya diğer baharat. Ekleyin karışımı 100 gram kuru kırmızı şarap. Koymak çürümek, küçük bir yangın ile kapağı kapalı 15-20 dakika. Daha sonra kapağı açın ve bırakın çürümek, başka bir yarım saat. Elde edilen karışım alıyor her gün 3 kez çorba kaşığı.

Bu önemli! Yemek tarifleri, orada bir alkol, bir dizi var kontrendikasyonları. Onlar yasak olan kişiler, ciddi karaciğer veya böbrek hastalığı.

Cehri meyveleri

Deniz topalak vardır hızlı etkisi erkeklik, bu nedenle kullanılması tavsiye edilir, onu en saf haliyle, hem de приготавливать onun suyu ya da reçel.

Püresi, fındık ve kurutulmuş meyveler

Eşit miktarlarda karıştırın, kuru üzüm, incir, erik ve ceviz. Tüm bileşenleri doğrayın ve iyice karıştırın. Bu karışımı tüketmek, her gün 2 yemek kaşığı öğle yemeği. Karışım vardır sadece olumlu etkisi erektil fonksiyon, ancak ve işlevselliğini geliştirir, tüm üreme sistemi.

Isırgan infüzyon

Gerekli kurutulmuş ısırgan otu yaprakları ve temiz su. İnfüzyon hazırlanır oranında 100 gram yaprak ve su, 300 ml. Isırgan otu yaprakları yıkayın ve kurulayın. Ardından sıcak su dökün. Koymak demlenmeye karanlık bir yerde 3 saat. Günlük tüketilecek 3 yemek kaşığı.

Zencefil ile bal

Karışımı kuru zencefil ile doğal bal, en boy oranı eşit olmalıdır. Almak için her gün 2 yemek kaşığı.

Ginseng kökü tentür

Eziyet ginseng kökü, dökün 500 ml votka. Sıcaklık, rüzgar olmalı, 1 20. Koymak tentür karanlık bir yere. Kullanmaya hazır bir araç, her gün 20 damla. Ginseng teşvik etmek için yardımcı olur erektil fonksiyon, durum geliştirir organizmanın, özellikle üreme sistemi.

Bu önemli! Başlamadan önce bir kullanımı, herhangi bir halk yollarından bir uzmana danışmak gerekir. Bazı tarifler var kontrendikasyonları, bu nedenle hakkında doktorunuza söyleyin kronik hastalıklar.

Hızlı teknikleri

Hızlı bir şekilde gücünü artırmak için yardımcı bazı tıbbi ilaçların yanı sıra, özel bir masaj. Masaj tekniği kontrendikasyonları komplikasyonlara neden olmaz, bu nedenle erkekler cinsel ilişkiden önce tavsiye edilir kendi kendine masaj yapmak, genital organlar.

Masaj yapılır, aşağıdaki kurallara tabi:

• masaj için gerekli alanı testis; azalmış libido, bunu yapmak için tavsiye edilir mümkün olduğunca sık.
• Masaj yapabilirsiniz her gün de mutlaka hemen önce cinsel temas.
• Masaj yapılabilir, hatta cinsel ilişki sırasında, bu yardımcı olur ereksiyon artırmak için gün samimiyet.
• Masaj için faydalıdır sözde erkek menopoz dönemi, ortalama gelir 50 yıl sonra.
• Hareket sırasında masaj-meli var olmak yumuşak ve hafif, tavsiye edilmez yapmak zhipkovye hareket.
• Masaj sırasında ortaya olmamalı, herhangi bir ağrı veya дискомфортных hissi. Görüntülendiğinde durdurmak için gerekli bir prosedür.

Masaj verir, enerji artırır ve erkek gücü, ancak maksimum etki elde etmek yönetmek sadece düzenli olarak bunu yaparken. Masaj için yardımcı olur artırmak değil, sadece kudret evde, ama artırmak ve süresi. Düzenli bakımları yapmak, samimi bir yakınlık daha kaliteli ekleyerek, yeni bir heyecan.

Hızlı yükselme kudret kullanılan tıbbi ilaçlar.

нарсред4

Tıbbi araçlar kullanılması durumunda, diğer tüm yöntemler uygun sonuç getirmek. Hap var bir sürü kontrendikasyonlar ve yan etkileri. Onları düzenli alımı neden olabilir привыканию. Bu durumda ereksiyon ortaya çıkacak hiçbir özel hap.

Artırmak kudret evde yalnızca entegre bir yaklaşım. Dengeli bir diyet, ılımlı ama düzenli fiziksel aktivite ve halk tarifler doğru kullanıldığında boyunca artırmak sadece değil, iktidarı korumak değil, aynı zamanda onu uzun bir süre. Varsa ihtiyaç, tıbbi tedavi, önce bir doktora danışmalısınız.