Egzersiz erkeklerde erektil fonksiyon geliştirmek için erkekler

Düzenli basit egzersizler için arttırıcı ve erkeklerde otelinde fiziksel sağlık güçlendirir, zayıflamış kas azaltmak için riskini akut prostatit. Bu iyi bir fırsat desteklemek işlevi ürogenital kapsamı sağlamak için, etkili önleme, erektil disfonksiyon. Derslere düzenli olmalıdır, ek olarak tavsiye edilir bir uzmana danışmak şart ve egzersiz geliştirmek için güç.

egzersiz için kudret

Nedir egzersizleri etki gücü artırmak için

Günlük egzersiz için yardımcı olur kurtarmak için gücünü, boşuna atasözü vardır: «Hareket hayattır». Yürütme basit egzersiz sağlar güç ve dayanıklılık prostat geçerlidir erkekler için bile 45 yıl sonra sorunları yaşıyorsanız, kudret ve sadece. İstenen etkisi olmuştur hemen, sadece sorun olan tahrik, faktör ve düzenli egzersiz. Eğer egzersiz yapmak için yükselme potansiyelinin bir ev ortamında, sonuç hiç de bozulur artırmak için de uygundur desteğini uzmanı.

Hangi egzersiz gücünüzü artırır

Herhangi bir eğitim kompleksi tekrar sayısını bir yaklaşım olması gerektiği ile başlamak 10, ama yavaş yavaş 25. Birleştirmek için tavsiye gücü eğitimi, jimnastik, kardiyo egzersizleri, unutmamak kullanımda sabah şarj. Bu fırsatı iyi gidermek, tıkanıklık, prostat konsantrasyonu normale hormonu testosteron, sağlamak tam bir seks. Eğer ortaya çıkan bu sağlık sorunu, egzersiz başlamak için kudret evde uygun daha dün, erteleme doludur ciddi komplikasyonlar için erkek sağlığı.

Egzersiz

Hareketi yavaş olabilir, ama bunları gerçekleştirmek için önemlidir niteliksel almak değil, miktar ve kalite temsilcileri. Eğer bodur, derin; yüksek atlama ve uzun çorap. Doğru bir egzersiz sağlar, olumlu en kısa sürede ve en geç 1-2 hafta artan kudret erkeklerde sağlanır. Ayrıca gözden tanıdık bir diyet vazgeçmek zararlı gıda ve yıkıcı gücüne için alışkanlıkları. Eğer lezyon alanı tespit, doğru beslenme ve önerilen aşağıdaki egzersizleri artırmak için kudret mucizeler. Yani:

 1. "Asker sha"g etki gücü artırmak için. Doğru olmak, düzeltmek, sırt, kol bükün dirsekler. Gerçekleştirmek için yüksek yükselir kadar diz, karın, göğüs (kim olarak). Nefes gerçekleştirmek kaldırırken diz yukarı. Egzersiz yapmak boyunca 1 dakika.
 2. «Kayın». Ayak yükseltmek için yere dik, ellerini tutmak boyunca sabit taban. Dondurma bu pozisyonda 60 saniye, maksimum zorlanma kalça kasları geliştirmek için güç.
 3. "Bisiklet". Egzersizleri konumundan yatarken, bacakları yükseltmek için 90 derecelik bir açıyla. Bir dakika boyunca gerekli pedal, ellerini tutmak için başının arkasında bir kale. Etki gücü artırmak için mükemmel bir egzersizdir.
 4. «Makas». Bu egzersiz devam edebilirsiniz sırtüstü pozisyonda, a ile başlayan 10 tekrarlar. Tutmak için önemlidir, elleri başının arkasında değil, altında kalça ve bacak yükseltmek açısı 15-20 derece daha yüksek.
 5. Bodur bir vurgu ile. Kenarında oturan bir sandalye çekin geri, ileri, bırakın onun en doğrudan. Vurgu diz: nefes – zorlanma, karın kasları, anüs ve kalça, nefes – dinlenmek için.
egzersiz pantolon

Ağız kavgası için kudret

Fiziksel egzersiz, düzenli spor ihlal kudret mutlaka dahil squat güçlendirmek için prostat, gluteal kas. Organizma bulunması zayıf durumu, en verimli zaman onu güçlendirmek. Özel bir rol elde hedefe oynayan bir ağız kavgası, sadece borçlu olmak ayrılmaz bir bileşeni şarj veya herhangi başka bir eğitim kompleksi. Yardımcı olmak için, kendi sağlığı için çok önemlidir nedenini belirlemek için patolojik süreç. İşte değerli ipuçları:

 1. Bir destek olarak kullanmak için bir sandalye, bir denemek için sadece ellerini tutmak, ve vücut tutmak için ağırlık. İkinci dayanak olarak kabul edilir ayak, ama onlar var daha az fiziksel efor. Kalça gibi «belirsizlik», bir görev, bir erkek bir hareket gövde, yukarı-aşağı.
 2. Klasik mekik düz sırt ile yardımcı olabilir zayıflamış, prostat, ama onları düzgün çalışması spin olmalıdır düz ve aşağı konutlar inşa olması gerektiği tam ayak – hiçbir önyargı çorap. Yapılabilir 10 tekrarlar ve düzenlemek için kendinize bir mola, ama sonuçta mecburuz kadar 3 yaklaşımlar.
 3. Pozisyonda dimidium-recumbo düz sırt ile yapılması önerilir rotasyonel hareket kalça, bu imkanlar zorlayarak kalça. Bacaklarını açacaksın omuz genişliği, eller kemer. Böyle bir eğitim devam etmek için bir dakika boyunca ve ayak egzersizleri zorunda daha fazla topuk.

Güç jimnastik erkekler için

Fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret otelde güç eğitimi, ama hiçbir ek alımı doping. Böyle bir eğitim kompleksi içerir ısınma, kuvvet antrenmanı, son bölümü. Gün egzersiz en az 45 dakika, şiddeti fiziksel aktivite – orta-yüksek. Bu yüzden iş için yeterli. Eğer egzersiz ve crispi olabilir basit bir temel egzersiz, bilinen okul, temellerini güç eğitim aşağıda sunulmuştur:

 • şınav barlar;
 • fransız basını;
 • barbell kaldırma konumundan yatarken;
 • ağız kavgası, düz arka ve kargo;
 • üzerinde yatay çubuk çekerek;
 • barbell kaldırma ayakta çene;
 • barbell kaldırma başının üstünde.

Şarj için kudret

güç jimnastik

Özellikle yararlı bir jimnastik kudret erkekler, ancak yokluğunda istenilen flamalar uygundur ve sabah şarj. Eğer düzgün bir şekilde yerleştirmek için yaşam öncelikleri, bu egzersiz için arttırıcı erkeklerde olacak norm günlük. Antrenmanlar sırasında kullanılacak lastik, top, ip, genişletici, ama yokluğunda, böyle iş olmaz, daha az verimli. Yani, geliştirmek için güç, kazanç erkek güç gerçekleştirmek için önerilir, aşağıdaki egzersizleri:

 • tempolu yürüyüş bir yerde son derece yükselmiş diz;
 • rotasyon kalça ve saat yönünün tersine;
 • keskin dönüşler gövde sağ-sol;
 • «değirmen»;
 • derin ağız kavgası düz sırt ile;
 • şınav elinde yerden;
 • atlama ipi.

Karmaşık etkili egzersiz

Büyütmek için, cinsel aktivite ve maç durumuna temsilcisi yaşlılık ile takip eden tüm bu kavramlar kalıplaşmış gerekir yetkin basit, ama son derece etkili bir egzersiz için arttırıcı erkeklerde. Doğru beslenme, ret t, zararlı alışkanlıklar, ev egzersiz sistemidir modern dünyada mükemmel çalışır. Aşağıda sunulan kanıtlanmış egzersizleri yaparken sorun kudret ile olacak bir erkek için bir kurtuluş. Yani:

 1. Konumundan çıtaları gerçekleştirmek fleksiyon, ayak, diz karın. Yavaş yavaş gibi tempolu koşu ile düşük bir başlangıç, ama bir yerde.
 2. Etki gücü artırmak için gerçekleştirmek şınav yerden, en süzme kalça kasları. Yapmak ve 20 tekrarlar için 3 yaklaşım ile en az bir ara.
 3. Gerçekleştirmek için derin bir ağız kavgası, düz arka, sonra patlama gerçekleştirmek için yüksek atlama, ve bu yüzden 15 kez durmadan. Önemli nefes kontrolü.
 4. Etki gücü artırmak için ritmik adımlar atmak, bir yerde son derece yükselmiş bir tekme, sonra da kaçmak için, tek bir yerde bu zahlest bacak kalça. Devam egzersiz 1 dakika.
 5. Aşağıdaki egzersiz artırmak için kudret – rotasyon pelvis, yerde duran. Hareketi gerçekleştirmek adama beklendiği boyunca 1 dakika.
 6. Bir erkeğe sunulması gerekir bacaklarının arasında ne büyük bir top ya da taş bir zihinsel karıştırma, süzme ve rahatlatıcı, kalça.
 7. Yararlı bir erkek için kabul edilir klasik egzersiz «Çıta», gerçekleştirmek için bir tavsiye ile doğrudan el, dirsek, yan pozisyonlar.