Sigara gibi etkiler kudret: sonuçlara göre

Sadece bebek değil, bilinen nikotin gelişimini tetikleyebilir kalp kusurları, akciğer kanseri ve neden cinsel fonksiyon bozuklukları. Erkekler için çok bilgilendirici olacak hakkında bilgiler, sigara gibi etkiler kudret. Bu pernisiyöz alışkanlık bugün haklı bir sorun olarak kabul edilir, dünya ölçeğinde.

sigara gibi etkiler kudret

Türlü nikotin bağımlılığı

Sigara iki çeşitleri bağımlılık: psikolojik ve fizyolojik kökenli. Bugün stres gözlenen hemen hemen her kişi. Birçok baş ile tütün, çünkü sonra füme sigara bir duygu, huzur ve karşılamak, kolaylaştırmak vb.

Eğer hakkında konuşmak fizyolojik klima nikotin bağımlılığı, onun mekanizması ile ilişkili etkisi nikotin beyin hücreleri. Nüfuz onlara, toksin, nikotin uyarıcı bir etkisi vardır, bir kişi tepki artan sağlık ve kas tonusu, ruh geliştirmek. Gerçekte böyle bir etkisi yok, bu bir yanılsama oluşturulan nikotin.

Dikkat! Nikotin bağımlılığı tehlikeli gelişmedir ağır patolojilerin kanser kökenli, oftalmik karakter. Erektil disfonksiyon ve doğurganlık eksikliği de sık sık hayat arkadaşı sigara içenler için.

Penetran beyin nikotin yerine bir beyin maddelerin (asetilkolin) sahip iletken bakliyat özellikleri. Yavaş yavaş etkisi altında nikotin miktarı beyin nörotransmitter azalır, benzer bir işlevi, ezilen, vücut tepki dizginsiz arzu, sigara içmek.

Orada pek çok diğer faktörler, neden nikotin bağımlılığı. Örneğin, birçok gençler almak ilk sigara ile amacı kendini göstermek, bağımsız ve yetişkin bir adam. Birisi başlar karışıklık sigara için bir şirket. Ama kimse düşünmüyor olası sonuçları hakkında benzer hobiler, yakında dönüşüyor, istikrarlı bir bağımlılık.

Sigara ve spermatogenez

Nikotin nüfuz kan damarları ve sonra yayılır vücuda. Atlar toksin ve üreme sistemi erkek. Etkisi altında nikotin toksin aktivitesi sperm var sigara içen büyük ölçüde azalır. Ayrıca, nikotin acımasızca müdahale süreci sperma, zarar vermeden yapısal olarak sperm.

Önemli! Araştırma sayesinde bulundu, sigara içen erkeklerde aktif sperm ve onların kalitesi daha düşük insanlardan değil, acı benzer olarak. Bu nedenle, ilk tıbbi bir öneri yaparken, bereketli ihlalleri, feragat sigara.

Nikotin de azaltmaya yardımcı olur erektil fırsat olduğunu teyit sayıda gözlem. Gerçekleştirildi deneyimi, olan özü şuydu aşağıdaki gibidir: katılımcılar, bir grup erkek yarım saat madde üç sigara. Katılımcılar farklı idi içmeyen. Daha sonra karşılaştırıldı yoğunluğu ereksiyon oldu çok altında insanların ilk grup.

Nikotin bağımlılığı ve kudret

Oluşan sigara dumanı mevcut 5 binden fazla farklı kimyasal bileşikler. Bilgilere göre, bilim adamları, 60, onlara sahip zararlı maruz kalma erkek potens. Bu bileşikler şunlardır:

  1. Amonyak;
  2. Organik asitler;
  3. Prusik asit;
  4. Toksik maddeler, vb.

Çok sayıda araştırma, sigara gibi etkiler kudret. Meğer bu kavramlar tamamen uyumsuz. Erektil fonksiyon tamamen sayısına bağlıdır sigara, hasta sigara içiyor günde.

Dikkat! Erkeklerin %60 olan duman günde bir paket sigara, riski zamanla olmak iktidarsız. Ayrıca istatistikler gösteriyor ki nikotin bağımlılığı ölüyor daha fazla insan, daha ilaçlar.

Mesele nikotin üzerinde olumsuz bir etkisi vardır iş adrenal yapan salgısı adrenalin, seçtiğinizde, hangi yükselir CEHENNEM. Sigara neden serbest adrenalin, sonucunda basınç kan damarları artar, artan azaltarak enfarktüs olur ve vasküler spazm. Sonuç olarak, şiddeti, kan akımı azalır. Ve iktidarsızlık gibi biliyoruz, sık sık bir sonucu düzensiz kan akımı cinsel organlar.

Ayrıca, tesis genelinde olumsuz bir etkiye sahip ve libido erkek. Sigara içen yeteneğine sahip, cinsel temas, yaklaşık 6-8 p/mo., bir süre acı nikotin bağımlılığı erkekler neden cinsel yaşam 2 kat aktif. Ayrıca, tesis genelinde azaltır ve hayat 13-16 yaş.

kudret

Yaptığımız sonuçlar

Kudret ile yakın ilişki içinde sigara içme, büyük ölçüde acı, bu zararlı bir bağımlılık. Bozukluğu erektil işlev sorunları ile gübreden bir yeteneği eksikliği, dürtü, yalnızca bir alanı bozuklukları, toksin, nikotin vardır patolojik etkisi bütün vücut.

Göre gözlem, belirgin bir iyileşme kudret notları yaklaşık altı ay sonra tam bırakma, nikotin bağımlılığı. Pek çok sigara içenler gidip uzun yıllar sigara içme öyküsü yoktu yansıyan sağlık. Ancak dikkate almak gerekir ki, en tehlikeli hastalık yavaş gelişir ve gizli, bu nedenle fark patolojik değişiklikler de oldukça zordur. Ama zamanında feragat benzer olarak üzerinde olumlu etkisi vardır, kudret, lider, onu sabit artırmak.