Horseradish için kudret: özellikleri ve tarifleri tentür erkekler için

Şifa nitelikleri bu bitkiler mümkün, tedavi ve korumak için pek çok hastalık. En büyük etkisi horseradish vardır erkek idrar sistemi ve kudret. İnsanlar ki: «Be – rus viagra». Ve yanlışlıkla o kazanılan bu zafer. Yıllardır tentür kök kurtarıyor, birçok erkek, acı, bozulan güç.

turp etki gücü artırmak için

Vücut üzerindeki etkisi

Dikkat etmelidir, o zaman, sadece taze ürün ile olumlu özellikleri. Tutulması o fazla iki hafta içinde hazır olarak. Bu nedenle, uygun pişirmek için bu ürünü kendiniz miktar böylece onu kullanmak için iki hafta boyunca.

Oluşan bitki önemli miktarda vitamin ve mineral, daha doğrusu:

 • C Vitamini
 • Uçucu maddeler öldürmek mümkün mikroplar ve virüsler/=.
 • Glikozid bir madde, o böler, aynı zamanda antibakteriyel özelliklere sahip.
 • Vitamin B1, B2, B3, B6.
 • Mikro ve makro elementler: magnezyum, fosfor, potasyum, bakır, demir, manganez.
 • Uçucu yağ.
 • Karoten, tiamin, ve daha fazlası.

Vücut üzerinde horseradish vardır böyle bir etki:

 • Aktive mide suyu, iştahı uyarır.
 • Metabolizma artırır.
 • Uyarır, bağırsakları.
 • Artırır fonksiyonu safra.
 • Olumlu etkiler idrar sistemi.
 • Kurtarır kudret.
 • Olarak kabul edilir ve doğal bir afrodizyak.

Yüksek içeriği nedeniyle besin horseradish şiddetle tavsiye erkekler için ve kendi sağlığını geliştirmek. Her türlü içkiler, ilaçlar ve karışımlar, bu bitkileri kurtarmak mümkün kudret. Düzenli kullanımı kök horseradish riskini azaltır cinsel hastalık. Çalışmada tıbbi özellikleri kök bilim adamları sonucuna varmışlardır meyve bu bitkinin uyanır aşk tutku erkek. Kaçırılmaması gereken bir gerçektir horseradish vazgeçilmez bir kurtarıcı bir ürolojik hastalıklar var erkek yarısı. O geliştirir üretra sistemi üzerinde olumlu bir etki gücü.

Kontrendikasyonları

Çok sayıda iyileştirici özellikleri yapmak bu bitki her derde deva çoğu hastalığı. Orada negatif bir etkisi oluyor vücut.

 • Varsa kronik hastalıklar gastrointestinal kontrendikedir gıda kök.
 • Eğer gelişmiş asitlik gerekir kaçınmalıdır gıda bu ürün.
 • Tiroid bozuklukları bir göstergesidir vazgeçmek oluyor.
 • Kötü etkiler bu kök sebze böbrekler ve karaciğer, eğer varsa, herhangi bir hastalık.

Bir olası alerjik reaksiyonlar, neden olabilir, kurdeşen veya başka alerji türleri. Şüphe varsa alabilirim tüketilen bu ürün, bir doktora danışın gerekir.

Listesi yemek tarifleri

Horseradish ilaç olarak kullanılan, yıllar önce, dahil, güç, ve birçok yemek tarifleri kalmıştır günümüze. Düşünün birkaç tanesi.

Tarifi bitter horseradish

Hazırlamak için bitter olması gerekir 500 gram bitki kökleri, iyice temizlenir ve yıkanır, daha sonra atlanır kıyma. Elde edilen kütle gereken bir eziyet iki katına çıktı. Karışımı yerleştirin 3-litrelik kavanoz. Oraya dökün, soğuk kaynamış su %0,5 litre. Elde edilen karışım iyice karıştırılır ve sıkıca kapanır kapak. Israr erkek iksiri gerekir, 7 gün. Bir süre sonra eklemek gerekir, taze, sıvı, bal arısı (0,5 litre), oraya, aynı suyu sıkmak üç limon. Bundan sonra bir kez daha koymak için karanlık bir yerde bir hafta. Bitmiş tentür kullanımı, 1 yemek kaşığı yarım saat önce yiyecek almak. Önce her kullanımı tentür gerekir sallamak.

Günümüzde Ev hanımları bilinen sadece küçük bir bölümünü yemek tarifleri, tentürler, yetişmiş kadınlar, antik geliştirmek için kudret erkeklerde. Yakın zamana kadar, yemek tarifleri turp ile nesilden nesile aşağı teslim. Belki de bu nedenle, birçok yararlı özellikleri bu bitkinin kaldı bizim için bir muamma.

Atalarımız daha o zamanlarda hazırlanmış tentür horseradish ve kabul ile gıda, gibi yararlı ve kokulu bir baharat. Çanak ile bu kök bitki kabul oldu denemek için erken şölen için iştah uyandırmak. Başka bir yararlı bir tarif korunmuş ve günümüzde, – turp, pancar.

İlk pişmiş marine. Aldı 2 su bardağı su ilave edilir baharatlar tat (tuz, bal) ve bir bardak meyve suyu, pancar. Bütün bu kütle kaynama noktasına kadar getirildi. Bundan sonra turp kök oluşturdular küçük dilimler halinde ve ilave edildi zaten kaynatma. Yemek dağıtımı yapılan soğuk.

Suyu turp ve bal

O da yararlı ve etkili. Kökleri turp yıkayın, doğrayın ve suyunu sıkın hacmi 100 mililitre. Ağırlık eklemek 50 mililitre taze bal. Kabul 1 çay kaşığı günde 4 kez içtikten sonra yemek.

Meze turp ile

turp ile bal

Korumak için erkek güç ve kudret yararlı olacak böyle bir meze. Domates ve salatalık yıkayın ve doğrayın. Ekleyin 2-3 rendelenmiş diş sarımsak, 3-4 kereviz sapı, maydanoz ve 30-50 gram rendelenmiş kök horseradish. Dolum, soğuk meze, limon suyu.

Su bazlı oluyor

Araştırma sayesinde, bilim adamları bilinen, kökü bu bitkilerin bir sürü içerir askorbik asit. O korumak için yardımcı olur, vücudun bağışıklık. Bir zamanlar her ev hanımı yapardı bu şifalı su, ve onu içti tüm evde.

Yarak makinalı yüzük, taşıyabilir, kese keten ve koymak için kullanılan bir varil içinde. Şifalı su durdu birkaç gün sonra onu içmek oldu. Düşünce, böyle bir su uzun bir süre için kaydeder yararlı bir kalite.

Sonuç

Ataları sahibi birçok sırlarını, bu nedenle, onlar hemen hemen hiç hasta vardı ve sağlam bir bağışıklık sistemi. Onlar biliyordu nasıl geri erkek gücü verildi bu bilgi bize. İlaçlı tentürler için kudret büyük bir popülerlik kazanmıştır günümüzde. Her fırsatı bu tarifleri kendiniz ve sonucu görmek tıbbi özellikleri oluyor. Kendinize iyi bakın ve sağlıklı kalın.