İlaçların etki gücü artırmak için, erkekler için en popüler ve etkili bir araç!

Çeşitli sorunlar ile etki olarak endişe, giderek artan sayıda modern erkekler geniş bir yaş kategorisi ve farklı yerler keşfetmek. Göre benzer bir sorunu, ilaç firmaları, geliştirmek ve üretmek büyük bir miktar etkili ilaçlar.

Bu makalede dikkatine sunulan en popüler ve etkili ilaçlar erkekler için etki gücü artırmak için, her biri ile karakterizedir özellikleri ve kuralları uygulama.

Sorunların nedenleri ile iktidarsızlık

Sorunların nedenleri ile iktidarsızlık

Önce tarif özellikleri, tedavi ve kurtarma kudret, değer tanımak başlıca nedenleri olan bir devlet neden bu tür sorunlar. Bu önemli nedenle, eğer başarısız bir cinsel alanda doğar, kötü alışkanlıkları olmayan, onları tamamen ortadan kaldırmak yok saymak ne çare yardımcı olacaktır. Bu israfı nakit.

Taban gelişimi için bu sorun oldukça çeşitlidir. Modern bir erkek, çoğunlukla ev ile dolu bir dünyada stres, metropollerde, iç karartıcı ekolojik ortam, bir de hareketsiz yaşam tarzı önemlidir.

İle birlikte, sıralanan sorunları olan iktidarsızlık oluşabilir nedenle varlığı ve gelişimi, vücutta çeşitli kronik hastalıklar. Sorun cinsel alanda oldukça sık gelişir zemin gibi sorunlar ile:

 • Hipertansiyon;
 • Aşırı kilo;
 • Diyabet;
 • Kalp-damar sorunları;
 • Depresyon;
 • Nevroz;
 • Çeşitli hormonal bozukluklar.

Eğer sorunları çözmek için gerekli yaşam biçimini değiştirmek, kurmak gerekir yemek yapmak, fiziksel yük. Aksi takdirde karşılaşabileceğiniz ciddi sorunlarla kişisel hayatı kadar, sosyal bozukluğu.

Çalışma prensibi ilaçlar iktidarsızlık

Başarısız ve sorunları kudret ayrılabilir iki ana çeşidi vardır. Bir erkek bu tür sorunlarla karşılaştığında:

 1. Ereksiyon bozukluğu;
 2. Daha önce boşalma.

Normal durumda ereksiyon olur – yanıt, cinsel uyarıcı, ciddi gevşer, kan damarlarının duvarlarını, bu kavernöz vücut penis kan ile doldurmak ve yapmak cinsel ilişki. Eğer herhangi bir nedenle gövde veya genital organlarda spazm oluyor, ereksiyon olmaz veya çok zayıf.

Gelince, erken boşalma, bu fenomen genellikle çağrılır, olumsuz nörotransmitter genel sinir sistemi. Her bir durumda kullanmak istediğiniz kendi özel ilaçlar almak, kendi başına yeterince zor.

Kategorisinde ilaçların etki gücü

Modern tıp, birçok erkek farklı tip ve kategoriye göre ilaçlar etki gücü artırmak için erkeklerde. İşte en temel olanlar:

 • İnhibitörleri fosfodiesteraz;
 • Uyarıcılar NO-sentaz;
 • Alfa-adrenoreceptor antagonistleri,
 • Farklı antispazmodikler;
 • Diyet takviyeleri, bitkisel veya hayvansal bileşen.

Toplu ilaç için tasarlanmış kullanımı oral, onlar için üretilen tablet şeklinde. Orada da araçları için tasarlanmış yapıştırılması enjeksiyon ve spreyler.

Birçok insan tablet bir ilaç, onlar çok daha rahat bir enjeksiyon. Son değil, yapmak için çok uygun, bağımsız ve daha hemen ilişkiden önce, ama onları bir sürü vermek için daha hızlı bir etkiye sahiptir.

Hap iktidarsızlık

Fosfodiesteraz inhibitörleri

Şehirdeki listelenen kategoriler ilaçların büyük bir popülerlik geri yüklediğinizde, kudret zevk fosfodiesteraz inhibitörleri. Bu form, şifalı ilaçlar, en popüler nedeniyle etkinliği ve kullanım kolaylığı.

Tüm tabletler için kudret erkek almak gerekir göre uygulanan, onlara talimatlar. Sadece bu yüzden almak istediğiniz pozitif bir etkiye sahiptir. Rağmen, yüksek etkinliği, ilaç ile karakterizedir belirli kontrendikasyonları.

Arasında en önemli olanları işaretleyebilirsiniz:

 • Kalp yetmezliği;
 • Böbrek sorunları;
 • Hipertansiyon;
 • Diyabet;
 • Farklı form kronik hastalıklar.

Hap verecek olumlu bir sonuç varsa, erkek işaretlenmiştir çöker libido ya da tamamen eksik bir cinsel dürtü. Onlar için özel olarak tasarlanmış önemli bir kazanç ereksiyon, ancak kurtarma için bir dürtü.

Eğer hap kullanmak doğru bir kaçının aşırı doz ve dikkate tüm kontrendikasyonlar, olumlu bir sonuç elde edilebilir fazla %90 durumda.

Uyarıcılar NO-sentaz

Ana eylem ilaçların bu grup merkezli bir artış üretmek, bu tür maddeler, azot oksit, uygular, doğrudan bir etkisi damarları genişleterek.

Ana verimli bir avantajı, düz kas gevşeme, otomatik olarak yol, hızlı, dolgunluk, corpus cavernosum penis kan.

Başka bir üstün özelliği, yeteneğidir ilaç düzeyini artırmak ve derecesi, cinsel dürtü, libido vardır. Elde etmek için olumlu bir sonuç için yeterli bir tablet almak günlük. İlaç rezorbe olursa olsun, ne zaman kabul edilmiş bir besindir. Toplam süre tedavi süresi 12 hafta.

Eğer tüketilen ilaç sürekli olarak, önemli ölçüde sayısını artırmak için testosteron vücutta. Az sayıda kontrendikasyon ve yan etkileri için izin verir aracı olmak için en iyi seçenek, erkek, yaşını aşan 60 yıl. Analogları var böyle bir araç çok az.

Tedavisi için ilaçlar İmpotenz

Testosteron preparatları

Veri ereksiyon hapları farklı render dolaylı etkisi, üretilen kudret. Önemli ölçüde artar genel düzeyi, erkeklik hormonu, yani testosteron.

Her biri atanır sadece uzman koyduktan sonra, belirli bir analiz.

Eğer bir azalma testosteron konsantrasyonunu, kan, doktor otomatik olarak reçete bir ilaç hap şeklinde veya enjeksiyon.

Antispazmodikler

Çok az kişi bilir, ama bu grup, modern ilaçların da mümkün, büyük ölçüde gücünü artırmak. Eğer başarısız kudret nedeni oluyor vazospazm, ilaç bu kategoride olacak en etkili.

Bu tür ilaçlar almayın hap şeklinde , etkisi böyle bir uygulama sıfır olacaktır. Özel efektler elde etmek için gerekli koymak enjeksiyon ve doğrudan penis.

Arasında önemli avantajlarından veri ilaçlar işaretleyebilirsiniz onların durumu. Bu nispeten ucuz bir maliyetle ilaçlar cüzdan tüm kategoriler alıcılar.

Alfa-adrenoreceptor antagonistleri

Bu kategori, ilaç içtikten sonra atanan doz tamamen engelleyen özel adrenalin reseptörleri kategori Alfa çok sayıda kan damarları erkek vücudunun. Sonuçlarına göre, işlenen eylem damarları hızla genişler daha esnek, otomatik olarak yol açan ciddi bir artış ereksiyon.

Modern tıp birçok selektif yanı sıra, selektif alfa-adrenoreceptor antagonistleri. Arasında ilk alt işaretleyebilirsiniz alkaloid yohimbin, etkili bir şekilde engeller reseptörleri. Bulunan onlar penis.

Sık sık uygulanan fentolamin. Bu non-selektif alfa-blocker kullanılan bir doğum kontrol hapı şeklinde ve bir enjeksiyon olarak. Elde etmek için olumlu etkisi gerek takı belirlemeyi unutmayın cilt, cinsel organ. Bu nedenle yohimbin, daha popüler, eylem ve uygulama özellikleri dikkate değer daha fazla detay.

Diyet takviyeleri ve besin takviyeleri

Bu özel kategori modern kullanılan ilaçlar ve için tasarlanmış önemli bir etki gücü artırmak. Bir ayırt edici özelliği onların varlığıdır oluşan bitkisel ya da doğal bir bileşen, hayvansal.

Çoğu gibi şu anda diyet takviyeleri edebiliyoruz ile aynı anda gelişme potansiyelinin neden garanti aşağıdaki avantajları:

 1. Artan stres;
 2. Render karşıtı eylemler;
 3. Metabolizmasının iyileştirilmesi.

Rağmen, bu tür avantajları olduğunu takviyeleri aksine, çok sayıda şifalı ilaçlar, uygulamadan önce devam ediyorsa, klinik deneyler ve denetimler. Buna göre seviye onların etkinliğini şüphe kalır.

Seçerken uygun bir aracı inşa yorumları ve öncelik vermek sadece onaylı olduğunu görebiliriz.

Antidepresanlar

Modern tıp sundu, belirli selektif serotonin geri alım inhibitörleri ile karakterize oldukça ilginç bir yan etkisi, yani yetenekli bir adam kurtulmak için böyle bir tatsız olay gibi erken boşalma.

Şehirdeki ilaçlar kategorisinde işaretleyebilirsiniz ilaç için tasarlanmış garantili cinsel ilişki uzatmak. Yeterli bir kerelik kullanımı, bu tür araçlar için artan ilişki, en az 3 kez.

Hap almak gerekir birkaç saat önce cinsel ilişki ve kesinlikle belirtilen talimatları dozaj. Onu yükseltmek için değil, neden daha uzun cinsel ilişki, ama neden hoş olmayan yan etkileri vardır.

Kanal aktivatörleri potasyum

İlaç etkili bir şekilde aktive olan kas hücrelerindeki potasyum kanalları. Bundan dolayı gözlenen hızlı ve etkili bir kas gevşemesi, aynı zamanda, görünür ve güçlü bir ereksiyon.

En çok bu grup ilaçlar işaretleyebilirsiniz Minoxidil. Bu aracı uygulamak için değil, sadece tablet olarak, ama olarak tedavi edici merhem, uygulamalı cilt, cinsel organ.

Kombine araçları

Bir başka oldukça popüler grubu ilaçların, bileşiminde mevcut birkaç farklı farmakoloji kategoriler ilaçlar. Her gelen ile benzer bir bileşen etkili bir şekilde tamamlar ve güçlendirir birbirlerine.

İlaç prostatit

Ana nedenlerinden biri, iktidarsızlık, prostat, çünkü birçok doktor, sorun çözme, reçete tedavi bu hastalığın. Terapi kullanılarak yapılmaktadır mum ile karakterize ağrı, anti-inflamatuar ve inflamatuar özellikleri.

İktidarsızlık tedavisi

Bir kez gitmek başlıca belirtileri, prostatit, otomatik olarak geri yüklenir cinsel fonksiyon erkekler.

Optimum koşullar için ilaç

İlaçlar geri amaçlayan iktidarsızlık, almaya değer, yalnızca açık ihlali. Eğer ereksiyon gayet normal, çoğu ilaç, mümkün değil, onu güçlendirmek ya da genişletmek.

Eğer her ayrıntı almak için bu ilaçların birçoğu ciddi, zayıflatmak, onların sağlığını ve almak tam tersi bir sonuç, – iktidarsızlık.

Akılda tutulması gereken temel ağırlık ilaçlar ile karakterize bir sürü yan etkileri vardır. Bu nedenle, tüm araçları için uygundur erkekler için olgun bir yaş. Hemen hemen tüm ilaçlar için böyle bir plan atanır muzdarip insanlar gibi hastalıklar, diyabet, karaciğer sorunları ve böbrek.

Almadan önce ilaçların mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Sadece bir doktor belirlemeli ve en güvenli ilaç belirtebilirsiniz dozu da dikkate almak olası riskleri.

Özetle

Süreç, içme ilaç ve takviyeleri tedavi amaçlı kudret atanır ayrı ayrı. Üzerinde doz ve sıklık etkisi çok çeşitli faktörler, değişen, eşlik eden hastalıklar ve biten yaş.

Doğru seçilmiş bir ilaç alınan göre farklı öneriler olabilir, sadece gücünü artırmak, ama aynı zamanda genel yaşam kalitesini artırmak. Bu faktör adresine sahip çok sayıda olumlu eleştiriler doktorlar ve erkekler, zaten tedavi geçirmiş.