Vitaminler erkekler için geliştirmek için kudret

Günümüzde oldukça sık temsilcileri güçlü seks olur, cinsel bozukluklar, ve kısa bir süre böyle bir sorun neden olabilir tam ereksiyon kaybı — iktidarsızlık. Nedenleri cinsel işlev bozukluğu oldukça basit, ilk bakışta faktörler: sigara ve alkol kullanımı. yanlış beslenme, hareketsiz yaşam tarzı, sinir gerginliği, stres ve yorgunluk. Eğer bir erkek hala etkisini anlamak için, zararlı alışkanlıkları üzerine etkisi, gıda alımı çok zor. Temsilcileri güçlü seks daha sık beslenirler kırbaç, genellikle yağlı ve yüksek kalorili yiyecek. Tabii ki, o da herhangi bir içermez yararlı maddeler, gerekli, erkek vücut. Ve sonuçta, mineraller ve eser elementler kadar gerekli normal işleyişi için üreme sistemi. Vücut için üretilen yeterli miktarda testosteron — erkeklik hormonu, gereken vitamin var, sonuçta onlar sorumlu, sağlıklı bir olgunlaşma süreci sperm. Eksikliği besin mutlaka yansıyacaktır ereksiyon.

Vitaminler

Vitaminler için kudret

C vitamini (askorbik asit) artırır çapraz kılcal yapar ve elastik kan damarları. Henüz o kan üretimine katılır, bağışıklık sistemini güçlendirir, hormon üretimini normalleştirir. Askorbik asit oluşumunu engeller, kanserojen maddelerden adenoma, prostat kanseri ve diğer hastalıklar. Düzenli kullanımı c vitamini önler stres ve canlandırıcı. Ancak belirtmek gerekir ki, o emilir sigara içenler insan. Askorbik asit içerdiği, yeşillik, lahana, tatlı biber, narenciye, meyve ve çilek. Ama en büyük içerik kutladı kuşburnu. Sağlıklı bir kişi günde tüketilmesi gerekir en fazla 150 gr C vitamini

Eğitim için sperm sağlamak ve koruyucu vücut fonksiyonları için gerekli , E vitamini veya tokoferol. Bu madde, sindirilebilir yağ dokuları, yetersiz miktarda yol açar, kas zayıflığı, eksikliği, üreme özellikleri, kayıtsızlık seks, kilo görünümünü ve daha az sayıda kırmızı kan hücreleri. Tokoferol artırmak için kudret kavrami, gibi ürünleri: fındık, bitkisel yağ, domates, deniz ürünleri, zeytin, et, süt, karaciğer, yumurta sarısı, ıspanak ve tahıl kültürleri. En iyisi bu madde, sindirilebilir çinko.

Üretimi için erkek seks hormonu testosteron, hafif, kudret ve yükseltilmesi libido, tavsiye edilir, daha fazla tüketmek, D vitamini. En iyi kaynağı bu madde kabul edilir balık yağı. Tabii ki, herkes istediği içmek için kaşık, bu nedenle sadece satın almak için eczaneden balık yağı kapsülleri. Ayrıca bu vitamin için kudret kavrami, süt, peynir, süzme peynir, yumurta ve tereyağı.

Grup vitamin başarıyla mücadele ile kilolu, iyileştirir, kalp, enerji geri yükler ve sinir sistemini uyarır. Bu madde sadece artırmak için gerekli kudret, ancak hiçbir şekilde değer tüketilmesi hemen tüm ürünleri içeren grup vitamin V. Arzu onları var ve her gün biraz daha diğer ürünlerle birlikte. B vitamini içeren bira mayası. Ayrıca içeriğinde kadın hormonları. Kullanırken en fazla 1 lt içki, bir gün başlar hormonal arızaları, potens zayıflar. Yararlı olan bu içki, yalnızca, eğer içmek için birkaç kez bir hafta en fazla 0,5 l b Vitaminleri içerdiği fasulye, domuz eti, fıstık, ayçiçek, karides, avokado ve muz.

Sağlıklı beslenme

Mineraller etki gücü artırmak için

Normal işleyişi için üreme sistemi, erkek vücut, yanı sıra vitaminler, gerekli mineraller.

Bozuklukları, cinsel fonksiyon bazı durumlarda neden olabilir çinko eksikliği, hatta bazen bu neden olur iktidarsızlık. Çinko, belki de en önemli iz element için cinsel sağlık erkek. Normalleştirme seviyesi gerçekten olumlu etkileyecek cinsel yetenekleri güçlü seks. Hatta eğer deneyim eksikliği, bu mikro-maddenin (çinko eksikliği oldukça yaygındır), ek alımı sadece artıracak, cinsel fonksiyon. Yapmanız gereken tek şey, bilmek, günlük ihtiyaç ve sürekli doldurulan miktar ile gıda ile vitamin-mineral kompleksleri. Günde erkeklerin yaklaşık 15 mg çinko. Azaltarak cinsel fonksiyon için her gün tüketilmesi tavsiye edilir 20 mg bu elemanın. Bulunan bu gibi gıda. karaciğer, yer fıstığı, sığır eti, fasulye, çam fıstığı, buğday, karabuğday, yulaf ezmesi, ördek ve hindi.

Hemen hemen yarısı selenyum vücudumuzda bulunan testislerde, ne öneriyor, ne kadar önemli bu eser element için cinsel ve üreme fonksiyonu erkek. İle birlikte E ve c vitaminleri İle selenyum güçlü bir antioksidan olarak kabul edilir koruyan bir olumsuz etkisi serbest radikallerin. Unutmayın, selenyum eksikliği hemen hemen 2 kez kanseri riskini artırır. Bunun için özellikle doğrudur bu güçlü seks eğilimli kanseri, prostat kanseri. Günde erkekler için gerekli yaklaşık 100 mcg bu madde. Terapötik amaçlar için kullanmak mümkündür 100-200 mikrogram selenyum. Bu yararlı eser element kavrami, gibi ürünleri: pirinç, yumurta, mısır, karaciğer, fasulye, mercimek, buğday, nohut, ceviz ve lahana.

En iyi vitaminler erkekler için

İnsanlara kardiyovasküler hastalıkları tercihen diyet dahil etmek doymamış yağ asitleri (omega-3 ve omega-6). Onlar teşvik geliştirmek, kan dolaşımı, kan basıncı normale, daha "kötü" ve daha "iyi" kolesterol, kan sıvılaşma ve diğer olumlu etkileri. Üzerinde olumlu etkileri kalp-damar sistemi ilk fark sakinleri, iskandinav ülkeleri, tüketilen ve yeterli miktarda yağlı balık. Araştırma sonuçları görüldüğü gibi, bu tür erkekler son derece nadir gözlenen aterosklerotik hasar ve kardiyovasküler komplikasyonlar. Çoklu doymamış yağ asitleri zorunlu bir parçası testosteron biyosentezi. Günde temsilcileri güçlü seks için gerekli 5 g çoklu doymamış yağ asitleri. Varsa kalp-damar hastalığı, dozaj ayarlanması gereklidir doktorunuza danışın. Omega-3 ve omega-6 sadece esansiyel yağ asitleri, onların sentezi için vücut tarafından kullanılamaz. Onlar vücuda girer sadece kullanılan belirli ürünler: balık yağı, karaciğer, balık yağı, zeytin yağı, ceviz, ringa balığı, uskumru, ton balığı, tohumu yulaf, somon balığı, keten tohumu.

Erkek vitaminler artırmak için kudret

Modern hayat olmadan mümkün değildir, çeşitli stresli durumlarda ve çeşitli olumsuz çevresel faktörler. Sürekli maruz kalma olumsuz faktörler olduğu kudret erkekler.

Özellikle tehlikeli bir yaş sonra 35 ve üzeri. Şüphesiz, aktif ve tam bir cinsel yaşam çok önemli bir bileşeni sağlık herhangi bir erkek. Genel sağlık erkekler etkiler erektil disfonksiyon ve düşürücü etki gücüne.

Eksikliği vitamin vücutta erkekler en sık nedeni bozuklukları, cinsel sağlık. Genel eksikliği bu veya diğer vitamin bile neden olabilir, düşük libido ve ihlali psikolojik sağlık.

Çoğu için gerekli olan vitamin, erkek, gıda bulunur.

Yani yemek, yüksek kaliteli ve düzgün. Ama en iyi seçenek korumak için düzgün erkek vücut - bu doğru seçilmiş bir vitamin kompleksi.

İsimler önemli unsurlar

 • Çinko en önemli unsur, artıran ereksiyon. Tam olarak vücutta çinko eksikliği yol açar, iktidarsızlık, ve yaşı ne olursa olsun.
 • Selenyum – gerekli bir öğe ile birlikte gelen sperm. Selenyum daha iyi almak E vitamini ile çok daha hızlı emilir.
 • Potasyum – eleman, normalleştirici bir iş sinir sistemi. Potasyum içerdiği gibi ürünlerde avokado, kabak, incir, brokoli.
 • Magnezyum – gerekli erkek vücut antioksidan, hangi ile kolayca üstesinden gelmek için herhangi bir arıza, hem de kan dolaşımını artırmak için.
Selenyum

Vitaminler için gerekli olan arttırıcı erkeklerde

Yiyerek ürünleri, zengin A vitamini ya da kullanımı vitamin kompleksi ile beta-karoten, kesinlikle yol açar korunması, güçlü erkek, güç ve cinsel istek artırmaya yardımcı olur.

Vitamin grup, yani, B1, olumlu etkiler beyin aktivitesini normale uyku alınır ve genel sinirlilik. Kas artırmak mümkündür c vitamini sayesinde B3. Bu vitamini birincil sorumlusu serotonin sentezi, bir halk gerçek bir "mutluluk hormonu". Bu hormon ile formüle edilmiştir vücudu sonra spor ve seks.

B9 vitamini verimliliği artırır ve genel genel durumunu iyileştirir tüm vücut.

Orgazm ve kurallar, cinsel dürtü sayesinde mümkündür C vitamini kapiller Geçirgenliği önemli oluşması için ereksiyon, sona erer mümkün vitamini ile.

Ayrıca önemli bir rol meydana kudret oynar D vitamini olan olumlu etkisi, erkek sağlığı. D vitamini üretmesine yardımcı olur testosteron. En iyi kaynak D vitamini, balık yağı, herhangi bir eczaneden satın alınabilir.

Sebze

Sağlık ve erkek potens artırmak için yardımcı bir bütün kompleks vitaminleri:

 • A vitamini içeriği Yüksek bu vitamin havuç. İçerdiği beta-karoten, gerekli olan bağışıklık sisteminin normal çalışması için. De geliştirir üreme erkek.
 • C vitamini aktive fagositoz ve yardımcı olan antikorları üretmek için bağışıklık sistemini güçlendiren ve gelişimine engel bulaşıcı ve inflamatuar süreçlerin vücutta.
 • İçerdiği beta-karoten, kırmızı ve sarı meyve ve sebzelerde bulunur.
 • B vitaminleri için Özel bir anlamı erkek vücut temsil vitamin B6, B12. Yetersiz bu vitaminlerin vücuda etkileyebilir cinsel enerji. Günlük doz B6 vitamini olmalıdır 2 mg, B12, yaklaşık 12 mcg. Mevcut süt ve süt ürünleri.
 • C vitamini geliştirir, bağışıklık sistemi ve yüksek elastikiyet damarları. Kullanmak yararlıdır c vitamini, önleyici bir tedbir olarak, prostatit, hem de testosteron arttırmak için. Ayrıca bu vitamini oluşumuna katılır hormonu dopamin, serotonin.
 • Üzerinde c vitamini eksikliği gösterir, yorgunluk ve sık sık soğuk algınlığı. Büyük bir c vitamini narenciye, maydanoz, havuç, yeşil soğan, lahana, çilek, kuşburnu, çilek, siyah kuş üzümü. Günde bir erkek tüketilmesi gerekiyor 200-500 mg.
 • Vitamin D vitamin Almak gerekiyor, özellikle kış aylarında, bu dönemde görülen kusur. Ayrıca bu vitamini üretmesine yardımcı olur, testosteron ve uyarılması cinsel dürtü. Kaynakları D vitamini: deniz ürünleri, bıldırcın yumurtası. süt ve süt ürünleri.
 • E vitamini Bu yağda çözünen vitamin normalleştirir, endokrin bezlerinin, özellikle hipofiz, üretimi için sorumludur seks hormonları ve sperm olgunlaşma. Ayrıca, c vitamini kan dolaşımını uyarır cinsel organlara.
 • Tokoferol kavrami, fındık, tohumlar, bitkisel yağlar, süt, et, soya fasulyesi, unu, kaba unu ve ark.

Vitamin geliştirmek, erkek sağlığı sağlamak için normal bir ereksiyon. Ayrıca vitamin korumak için, kudret için gerekli olan eser elementler. Çinko en önemlilerinden biridir. Bu eksikliği kutladı keskin bir düşüş, testosteron ve bunun bir sonucu olarak zayıflamış cinsel dürtü ve kudret.

Bir erkek bir zorluk ereksiyon ya da bu sorun kalıcı bir karakter taşımaktadır, kullanılan özel vitaminler.Gerekli vitamin almak için bir ürün veya almak için özel ilaçlar.