Bayan yardımcı erkek: nasıl geri kudret sevgili

İktidarsızlık ya da erektil disfonksiyon ihlal fizyolojik fonksiyonu penis, ne zaman cinsel uyarılma sırasında oluşmamış ereksiyon. Cinsel iktidarsızlık, genellikle gözlenen yaşlı erkeklerde meydana geldiğinde doğal vücut değişiklikler. Ama, ne olursa olsun yaş, anlamak, kurtarmak için nasıl kudret nedenleri bilmek, onun ihlali.

iktidarsızlık

İktidarsızlık neden oluşur

İktidarsızlık görünebilir, geçici olarak arka plan üzerinde stres ve deneyimleri, ya da adam olur, iktidarsız bir nedenle farklı sapmalar vücutta.

İlk durumda, kurtarma erkek gücü olmadan mümkün uygulamalar, özel ilaçlar ve yeterince normale psikolojik bir durum.

Eğer neden hizmet patoloji, sonra hızla geri kudret başarısız, alınması gereken özel ilaçlar libidoyu artırmak ve normalleştirme hormonal arka plan.

Olası nedenleri erektil disfonksiyon hareket:

 1. Psikolojik faktör. Genç yaşta zayıf kudret bağlanabilir deneyimli, güçlü stres ya da kalıcı sinir fazla uzatılmasını. Bu durumda, tedavi terapist ya da iyi bir dinlenme. Takip üzerinde çalışmak olası korkuları ve kompleksleri.
 2. Hormonal dengesizlik. Erektil disfonksiyon mümkündür zemin yetersiz testosteron üretimini, temel bir steroid hormonu sorumlu olan sağlık prostat kanseri olasılığı ve cinsel ilişki. Genellikle bu tür bozuklukları gözlenen yaşlı erkeklerde ne alınır başına bir norm, ancak herhangi bir yaşta normal testosteron üretimi mümkündür iyi bir ereksiyon.
 3. Vasküler patoloji. Nedeni bozuklukları saklanıyor olabilir yetersiz alındığında kan penise nedenle patolojik kan damarları daraltmak. Bozulması ihtimali artar artan içerik kolesterol varsa, ateroskleroz ve arka planda diğer patolojiler kalp-damar sistemi.
 4. Nörojenik sapma. Erektil disfonksiyon böyle bir genesis olası yaralanmaları omurga, zaman hasarlı omurilik ve rahatsız iletim sinir uyarılarının. Bu sorun sık sık görülmektedir geçirildikten sonra inme.
 5. İyatrojenik faktörler. Ereksiyon sorunu ortaya çıkabilir, uzun süreli istihdam için ilaç tedavisi ciddi patolojiler. Ancak çoğu durumda, kudret kurtarır sonra iptal ilaçlar ve kurstan tedavisi.

Diğer olası nedenleri ayırt edilebilir cinsel yolla bulaşan hastalıklar. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar neden üretra daralması neden olabilir hatta kısırlık.

kurtarma ereksiyon

Önemli! Bu risk grubuna girer erkekler, sık sık maruz bölge skrotum yüksek ısıya maruz.

Bu belki sık ziyaret banyoları, saunalar. Ayrıca erkekler için tavsiye edilmez genellikle sıcak bir banyo almak gibi, aşırı ısınma skrotal bir faktör haline gelir ölüm sperm bozuklukları ve erektil fonksiyon.

Nasıl geri ereksiyon

Kurtarma kudret erkeklerde ile başlamalıdır nedenini ortadan kaldırmak. Ayırt psikojenik ve organik disfonksiyon, çünkü onların tedavi farklı olacaktır.

Psikojenik iktidarsızlık konaklamanızda, ani başlangıçlı, periyodik bir düşüş potansiyelinin varlığı faktör stres etkisi, tasarrufu gerilim sırasında penis zaten geliştirilen cinsel ilişki, varlığı yanı sıra gece ve sabah ereksiyon.

Bir psychogenic reddi ile tedavi etmektir normalleştirme, psikolojik bir durum. İlaçlar gerekli değildir, ama reçete bir doktor için, daha fazla ereksiyon uyarmak.

Organik disfonksiyon gerektirir kapsamlı bir tedavi. İlk yapılan anketler bir dizi olup olmadığını teyit etmek için böyle bir sapma ortaya çıkarmak için risk faktörleri.

Kurtarma kudret erkeklerde tedavisi aşağıdaki önlemleri içerebilir:

 • ilaçlar, PDE5 inhibitörleri vermek gibi kısa vadeli etkisi;
 • ilaçlar, bitkisel bileşenlerden oluşan içeren ginseng, Eureka;
 • giriş enjeksiyon, üretra;
 • holding masaj uyarılması için kan akışı pelvik organlara;
 • psikoterapi;
 • vakum etkisi penis etkisizliği ilaçlar;
 • işlemleri yürütmeye yönelik artan kan akışı.

Cerrahi müdahale yapılır, aşırı durumlarda diğer yöntemler sonuç veriyor. Eğer ameliyat oldu, etkisiz, kabul edilir, böyle bir kurtarma seçeneği kudret, protez, yani yükleme implant penis.

potens için ilaçlar

İlaçlar

Medicamental araçlar için kurtarma kudret savunan şunlardır:

 • ilaçlar hızlı ve kısa etkili;
 • doğal ilaçlar, artırmak ve libido vermek, etkisi geçtikten sonra tedavi bir ders için geçerli, onlar bir ya da homeopatik ilaçlara, ya da Badam;
 • doğal uyarıcı — Eleutherococcus, altın kökü, ginseng, sonuç görülebilir uzun süreli alımı

Hızlı bir şekilde kurtarmak için erkek gücü gerekir gibi çeşitli yerlerde uyarıcı. Onlar-si olmak birçok türü vardır, çünkü bir erkek her zaman için uygun bir araçtır.

İktidarsızlık tedavisi için daha sonra hiç yapmadım her zaman başvurmak sistemini uyarıcı ereksiyon, gerekir uzun bir ders alma bitkisel ilaçlar. Geri getirmek için erkek gücü, doktorunuz hormon tedavisi. İsteğe bağlı olarak yöresel araçları merhem, jeller, vb

Fizyoterapi ve donanım terapi

Temel donanım yöntem iktidarsızlık tedavisinde vakum masaj. Biri fizik tedavi prosedürleri uygulanabilir elektriksel stimülasyon, UHF, ozon terapi, SMT-phoresis, ultrasonik terapi, çamur banyoları.

Vakum etkisi göstermektedir kazanç penise kan akışını oluşturarak etrafında vakum. İşlem sırasında güçlü bir difüzyon oksijen, besin, geliştirilmiş doku ve oksijenasyon. Eşliğinde bu saat ereksiyon.

Diğer ilaçsız şekillerde tedavi edilebilir:

 • akupunktur;
 • fitoterapi;
 • osteopati;
 • manuel terapi;
 • fizyolojik yöntemleri düzenleyen bir ilaç;
 • homotoxicology.
diğer yöntemler

İyi bir verim göstermektedir fizyoterapi yöntemleri, yönelik vazodilatasyon ve aktivasyonu kan akışını — bu LOD-terapi, SMT terapi ve giperammoniemiei prostat.

Halk yöntemleri

Denemek için geri kudret tarafından halk kullanımı yöntemleri. Yemek tarifleri, alternatif tıp içerebilir tıbbi bileşenleri ve doğal afrodizyaklar — ginseng kökü, meyve denen, rizomlar dioscorea, meyan kökü.

İktidarsızlık deneyebilirsiniz aşağıdaki araçları:

 • — zencefil ile çay için faydalı, vücudun iyileştirme gücü görülebilir zaten bir hafta sonra günlük alımı için bir içecek;
 • ginseng tentür — kök demlenir alkol veya votka, bir gün içinde alınan cam yemeden önce;
 • kaynatma, kök kereviz — kökü kaynamış su doldurulur, tune 5-6 saat alınır, bir çorba kaşığı yemeklerden önce;
 • ceviz — onlar saf ya da hazırlamak tentürler, bal ekleyerek, ve diğer yararlı maddeler tavsiye edilir her gün, günde birkaç fındık.

Dikkat! Kaydırarak evde tedavi, bir erkeğin önemli bir yardımıyla askere karısının veya sevdiği kız.

Bunu ortadan kaldırmak yardımcı olacak duygusal faktör bozuklukları. Kadın, yardımcı erkek iktidarsızlık, eğer olmaz alay ihlali destekleyecek koca bir sorun çözme yolunda.

Girişimleri uyandırmak için başarısız, nedeni ise disfonksiyon çelik organik bozukluklar. Bu alınması gereken kişisel hesap, çünkü bir erkek yaşıyorsa, cinsel uyarılma, ama sürekli ihlali, neden ereksiyon gelir.

Karısı, yetenekli yardımcı erkek açısından onu doktora mi urologists böyle bir sorun ile daha sık gelir zaten ne zaman ihlali önemli ölçüde engellemektedir yaşamak. Zamanında bir doktor ziyareti için izin verir, hızlı bir şekilde ortadan kaldırmak için olumsuz bir faktör olduğu ve kısa süre içinde geri normal bir kudret. Bir kadın ile konuşmak için bir favori, yavaşça toparlamak gerekirse ne tıbbi yardım olmadan tehdit ve gereken muayene.

halk yöntemleri

Sonuç

Birçok genç çocuklar ve yaşlı adamları uzun süre itiraz doktora farklı nedenlerle. Birisi düşünüyor, iktidarsızlık utanç verici, çalışan herkes ile başa çıkmak için kendi. Ancak, bu bozukluğu tedavi etmek gerekir, çünkü bir uzman yardımı olmadan yüksek olasılık etkileri olarak psikolojik sorunlar ve fizyolojik anormallikler. Azaltırken kudret gerekir randevu ürolog.