Kudret: nedenleri, belirtileri, tedavileri.

Değer, kudret, hayat, erkek, abartma zordur. Buna bağlı değil, sadece samimiyet ve duygu tam value yaşam. Sorunları çözmek için nasıl kudret ve nereden bu sorun nereden geliyor? İlgili olup olmadığını o yaş? Düşünün bir sorunu tüm tarafların.

Belirtileri azaltmak kudret

artan kudret

Kudret - vücudun yeteneğini cinsel ilişkiye girmek. Oluşur cinsel uyarılma ve ereksiyon. Oturmak, ellerimiz bir, fark bir sonraki:

 • Cinsel ilgi azalır.
 • Her zaman gelir, ereksiyon cinsel lusk.
 • Ereksiyon kaybolur boyunca cinsel ilişki.
 • Penis yeterince sert seks sırasında.

Düşüşün nedenleri kudret

Kışkırtmak kudret kolay inceliklerini mekanizması. Ereksiyon bir tepki olarak, cinsel uyarılma sonucu olan, zincir, sinir, elde, artan kan akışı özel bir gövdelere penis, temsil ettikleri sünger kumaş bir delik deşik arterler ve venler. Bu kapatma valf ven çıkış önler, kan. Sonunda doldurma corpus cavernosum artışa yol açar boyutlarda penis, yani işlem ereksiyon ve işlemek için cinsel ilişki. Bu zincirdeki: uyarma - kan akımı - ereksiyon - kapama çıkışı, kan bozuklukları, herhangi bir halkasında yeteneğini azaltır, vücudun cinsel ilişkiye girmek. Düşünün azalma nedenleri kudret:

1 - Zayıf bir cinsel uyarılma ile ilişkili psikolojik sorunlar:

 • Depresyon.
 • Stres.
 • Nöropsikiyatrik hastalıklar.
 • Tutum ortağı.
 • Overwork.
 • Korku yetersizlik nedeniyle ilişki.

Ayrıca, uyarılma eksikliği ile ilişkili olabilir endokrin (hormonal) bozukluklar. Ne zaman yetersiz salgılanan erkeklik hormonu, sonra zayıflamış cinsiyet bezleri ve sonuç olarak düşük libido. Gözlenen tiroid bezi hastalıkları, böbreküstü bezleri, diyabet ve obezite.

Neden olabilir kesinti darbe aldı bir heyecan. Olur nörolojik etkileyen uyarma:

 • Serebral kan dolaşımı.
 • Spinal kord hastalıkları.
 • Multipl skleroz.

2 - Eğer erkeklerde uyarılma tamam, o zaman nedenleri vardır, yerel değerleri:

 • Arter, hangi kan dolaşımı üyesi, daralmış ve o zaman kan akımı azalır ve ereksiyon yavaş ya da zayıf.
 • Neden olabilir, viyana, zaman, vanalar içinde olan kapalı olur ve kan çıkışı ile kavernöz tel. Onlar kan ile doldurmak ve zayıf ereksiyon ya da hiç gelmiyor.

3 - Nedeni çoğu zaman yatıyor, ateroskleroz ve varis. Bozulma kan dolaşımını etkiler hareketsizlik, özellikle zararlı uzun süreli oturma pozisyonu.

4 - düşüş Nedeni kudret olabilir olması kendilerini kavernöz organları. Bir dizi hastalık ya da yaralanmalar için onlar yapısal olarak değişir, ve süngerimsi doku gergin değil kan. Bu şişme penis uyarılma sırasında gelir.

5 - sık Sık rahatsız kudret hastalıkları, genitoüriner sistem, yani prostatit, şiddetli sistit, urethritis.

6 - Son grup temel nedeni bu ereksiyon bozukluğu gibi yan etkileri bazı ilaçlar. İptal edildikten sonra, ilaç kudret kurtarır.

Kudret sonra 40

İstatistiklere göre, tam kırk yıl var erkeklerin yarısından oluşur kudret. Neden bu yaşta. Kök neden bir azalma oluşturma testosteron - erkeklik hormonu ve cinsel aktivite ve cinsel uyarılma bağlıdır seviyesi. Olumlu: bazı durumlarda, testosteron seviyesini yükseltmek olmadan ilaç uygulama:

kudret ile sorunlar
 • Uyku en az 8 saat.

Bu ilginç: 10 ipuçları uykusu

Üretilen testosteron aşamasında derin bir uyku.

 • Ağırlık düzeltme.

Kanıtlanmıştır ki, yağ dokusunda erkeklik hormonu dönüşüyor kadın - östrojen.

 • Normalleştirme güç.

Enchance diyet fındık, deniz ürünleri, yeşillik, sebze, meyve ve çilek.

Çalışın gece. Vücudun ihtiyacı olan gücü üretmek için hormon ve harcıyor onu gıda sindirimi.

 • Fiziksel aktivite.

Eğer spor yapmamış başlamak için iyi bir zaman.

 • Alkol.

Alkollü içecekler katkıda dönüşüm testosteron, östrojen ve zarar testis için sorumlu olan bir hormon üretimini.

Genellikle nedeni ile ilgilidir psikolojik sorunları olan. Özel bir rol oynar, korku, cinsel güçsüzlük, geliştirdiği bir kişi ile ilgili sorunlar nedeniyle ereksiyon geçmiş cinsel ilişkileri. Bu sorunu gidermek için uzmanlar, denemek sorunları unutmak ve hataları azaltmak, kaygı düzeyi. Önemli bir rol oynar destek ortağı.

Kırk yıl sonra tercihen iki yılda bir muayene var, androloji ve bir ürolog. Düşünmek bile sizi normal. Zamanında tespit edilen değişiklikler, prostat hastalıkları, üriner küre boyunca uyarmaya başlayan potens sorunları.

Kudret sonra 50

Zorluk kudret ile karşılaşan birçok erkek 50 yaşından sonra. Vücut yaşlanıyor, ama her zaman değil, yaş belirleyici bir faktör durum, cinsel sağlık. Yanı sıra, yaşlanma, vücudun birçok erkek birikmiş yaşlılık hastalığı.

 • Kalp-damar hastalıklarında (inme, kalp krizi), zayıflığı nedeniyle kalp kasları için ihlal kan dolaşımını cinsel organlara. Ve kudret bağlıdır dolaşım.
 • Elastikiyet kaybı ve daralma kan damarlarının ateroskleroz azaltır, kan akımı ve buna bağlı hızlı bir ereksiyon.
 • Yara izleri, yeni prostat kronik prostatit, engel geçişi bakliyat sorumlu ereksiyon ve boşalma.

Başka bir nedeni yaşa bağlı değişiklikler kudret - androjenik açığı (testosteron düzeylerinde düşüş). Cinsel fonksiyon ve arzu bağlıdır testosteron seviyesi. Bu nedenle tedaviye başlamak daha mantıklı, artan testosteron seviyesi. Sonra 50 artırmak seviyesi sadece doğal yöntemlerle (beslenme, fiziksel aktivite, reddetmesi, kötü alışkanlıkları) zordur, bu yüzden hala yapılan hormon replasman tedavisi. Doktor reçete ilaçlar içeren uyguladı.

Sık sık erkek seks kaçınmak. Ama hareket olmadan kas şans, bu yüzden cinsel organlar, eğitim gerektirir. Çalışmalar kanıtlamak için en iyi egzersiz - düzenli bir cinsel yaşam. Başka zaman oruç bozulur, kan dolaşımını pelvis neden olabilir durgun süreçlere ve sonuç olarak üriner sistem hastalıkları (sistit, prostatit) olan sorunlar cinsel ilişki sırasında.

artırmak için bir araç kudret

Nedeni yatıyor sadece yaş ve yaşam tarzı. Sigara, alkol, sınırlı fiziksel aktivite, dengesiz beslenme sonucu erken aşınmasına organizma. Ve sonuç olarak - stok gücü tükeniyor. Hafif bir kırıklık haline bir hastalık. Ve bu, sırayla, azaltır erkek özellikleri.

Tedavi azaltmak kudret

İhtiyaç gidermek için bir neden azaltmak kudret değil, kurtulmak belirtileri.

İyi bir kudret yaşam tarzına bağlıdır. Eğer bir sorun ortaya çıktı samimi bir alanda bunları çözmek için doğal bir şekilde bağlı kalarak, aşağıdaki öneriler:

Doğru beslenme.

 • Mutlaka dahil vitamin E, C ve B grubu ve mineraller: çinko ve selenyum.

Arzu edilen ürünleri kullanmak, daha yüksek bir cinsel dürtü: kakao, çilek, hindistan cevizi, portakal, fındık, nar, deniz ürünleri, soğan, sarımsak. Kullanmak baharatlar: zencefil, vanilya, tarçın, nane.

 • Kötüye değil, yağlı ve çok baharatlı yiyecekler.
 • Denemek için gece yemek değil.
 • Kayda değer maddeler hakkında kazanç kudret – afrodizyak (çikolata, mercanköşk, narenciye, biberiye, yasemin, vb.). Onlar teşvik, cinsel aktivite ve cinsel dürtü.
 1. Fiziksel aktivite. Sorunları riskini kudret, %70 oranında azaltmak için egzersiz. Onun etkisi kanıtlanmış egzersiz geliştirmek için güç. Çalıştırdığınızda, geliştirilmiş kan dolaşımını pelvik organları ve pratik ve pc-yağ bezi kas – kas gücü. Vazgeçilmezdir sedanter (koçluk «kas gücü» değil, bir sandalyeden kalkarken).
 2. Normalleştirme kilo. Kilolu etkiler testosteron üretimi. Yağ dokusunda oluşan östrojen bir kadınlık hormonu. Bu değişiklikler yüzünden ortaya çıkan sorun, cinsel ilişki (bozulur, cinsel istek ve ereksiyon). Kilo kaybı için uymanız gereken enerji dengesi oluşur ki, enerji alımı ve maliyetleri birbirine uyması gerekir. Yardımcı olacak bir diyet ve fiziksel aktivite.
 3. Doğru uyku. Sadece bu koşullar altında, doğru uyku üretilen testosteron. Uyku en az 8 saat gece sessiz ve karanlık.
 4. Önleme vurguluyor. Deneyimler katkıda zayıf bir cinsel uyarım. İhtiyaç nedeniyle önem dinlenme ve ilişkileri yeniden neden stres.
 5. Kötü alışkanlıklarını terk. Vazgeçmek, alkol, uyuşturucu ve sigara bir adam zaman zaman gücünü geliştirmek. Çünkü alkol ihlal ilişki, beyin ve cinsel organlar. Uyuşturucu kötü etkileyen cinsel merkezleri, kırma, cinsel dürtü. Nikotin vardır vazokonstriktör etkisi yayılabilir damarları, cinsel organ.
 6. Yeniden bir ilk yardım kiti. Denemek yerine ilaçlar ile yan etkileri kudret ihlali.

İlaç almadan önce mutlaka kontrol talimatı (açıklamalı).

Erkekler genellikle kullanılan ilaçlar sorunları çözmek için cinsel ilişki sırasında, bir kural Olarak, sürdürmek ereksiyon belli bir süre. Onlar-si olmak farklı bir etki mekanizması.

İlaçların etki gücü artırmak için

 • İnhibitörleri fosfodiesteraz.

Eylem: geliştirilmiş doldurma cinsel organ kan.

 • İlaçlar sistemik kullanım için.

Eylem: kan akışını uyarır ve belirli gövdelere.

 • Hormonal ilaçlar.

Eylem: sorun androjenik yetmezlik (artmış testosteron düzeyleri).

 • İlaçlar antidepresanlar.

Eylem: anında beyin.

 • İlaçlar piyasada var kuvvetlendirici bir eylem, ama verimliliği artırmak için, gücü kanıtlanmış değildir.

Kullanmadan önce sentetik ilaçların deneyebilirsiniz doğal (doğal) yöntemleri geliştirmek güç.

Tedavi azaltmak kudret halk ilaçları

kudret

Çim katkıda bulunan düz kas gevşeme, genişleme vazodilatasyon ve artmış kan akımı. Geniş bir faaliyet yelpazesi var, ve yan etkiler nadir. Genellikle tentür hazırlamak zor değildir.

Tentür ginseng kökü, bal ile. En iyi halk ilaçları. Tentür giderir ciddi ihlali kudret. Sentezini artırır, testosteron, gücünü artırır.

Yemek için karıştırmak gerekir 0,5 yemek kaşığı kıyılmış kökü 350 gr. bal ve vermek ısrar ediyor bir buçuk hafta. Almak için günde üç kez 1 çay kaşığı. Bir ay sonra bir tedavi geliştirilmiş değil, sadece kudret ve vücudun genel durumunu.

Karışımı, bal ve fındık. Bu enerji sizin artırır erkek aphrodisiaka.

Fındık öğütmek ve karıştırmak için bal ile eşit oranlarda (1: 1).Kabul karışımı bir ay boyunca, 1 yemek kaşığı, günde üç kez, 30 dakika sonra yemek.

Sarımsak tentür. Kan dolaşımını artırır, temizler, kan damarları dahil olmak üzere, cinsel organlara.

1 kg sarımsak doğrayın, katlayın, üç litrelik kavanoza dökün ve ağzına kadar kaynamış su. Israr etmek, bir ay sallama içeriği her gün.

Almak için 1 çay kaşığı, bir gün kadar acı bitmeyecek.

İnfüzyon kekik. Sorunu çözmek için yardımcı olur aktivite ile artan sperm ve testosteron üretimini. Başka önlenmesi için kullanılır prostatit.

1 çorba kaşığı bitki bir bardak dökmek kaynar su (250 ml.). İçki yarım bardak günde iki kez, yemeklerden sonra. Ders sürer altı ay.

Isırgan bir infüzyon. Tanınan bir kocakarı ilacı. Kullanımı cinsel ilişkiden önce. Artırır, cinsel istek ve ereksiyon. Uyarır, üreme fonksiyonları ve metabolizması.

1 çorba kaşığı bitki bir bardak dökmek kaynar su (250ml.). İçki üç doz, yemeklerden önce.

Sorunu çözmek için indirimli kudret yaklaşım gerekir her tarafta. İlk olarak, sağlıklı bir yaşam sürmek için. İkincisi, kurtulmak gerekir kötü alışkanlıkları. Üçüncü olarak, mutlaka uymak doğru beslenme. Gerekirse ilaç olamaz vazgeçmek doğal çözüm yöntemleri. Bunları kullanarak birlikte en iyi sonucu verecektir ve böyle bir fırsat vazgeçmek sentetik ilaçların daha fazla.