Araçlar için kudret erkeklerde hızlı eylem: kabul

Kurtulmak ereksiyon sorunları olabilir. Çoğu hasta için tercih bulmak için bir araç kudret erkekler hızlı eylem. Ne kullanmak için en iyi?

Doktorlar görüşü en uygun bir ilaç kullanımı. Bugüne kadar eczane raflarında verilen çeşitli ilaçların sentetik ve diğer kökenli.

kudret erkeklerde

İlaç olarak hap şeklinde çözümler enjeksiyon, infüzyon. Geri de cinsel gücü yardımcı olmak için mükemmel bir araç, geleneksel tıp, ve hatta bazı yüksek gıdalar, çinko, selenyum, magnezyum, protein.

Ürünler ve istikrar için ereksiyon

Hangi ürünler için kudret erkeklerde hızlı aksiyon kullanılır? Uygulamada görüldüğü gibi, en iyisi etkiler «yükseltici» cicurina (en azından çikolatalı mide deve). Bu ürün, biri olarak kabul edilir, en iyi doğal afrodizyak. Bu kurutulmuş mide deve içerdiği çinko, magnezyum, selenyum, protein, esansiyel amino asitler.

Mide geliştirmeye yardımcı olur, ereksiyon, libido artırmak için, kurtulmak için, erken boşalma. Mide yemelisiniz hemen ilişkiden önce (30-40 dakika). Kez yemek tavsiye edilir en fazla 20 gram.

Güçlendirmek için cinsel güç de kullanabilirsiniz:

 1. İstiridye. Deniz ürünleri zengin organik çinko ve esansiyel amino asitler. İstiridye en iyi doğal afrodizyak. Ürün aynı zamanda artırmak için yardımcı olur, sperm kalitesi ve istikrar testosteron sentezi. Tüketmek daha iyi bir ürün sadece peynir olarak, ısı kaybı oluşur yararlı bir besin.
 2. Uskumru. Balık gerçek bir memba olan bu yararlı iz elementler. Ürün içerdiği Omega-3, Omega-6, çinko, selenyum, E vitamini, protein, esansiyel amino asitler. Uskumru katkıda sperm kalitesi, istikrar, erektil fonksiyon ve libido. Tüketilen balık tercih haşlanmış olarak.
 3. Pisi balığı. Belki de en iyi kaynak protein, çinko ve esansiyel amino asitler. Pisi balığı da zengin b vitaminleri, A, E. Düzenli tüketimi ürün hızlı bir şekilde kurtarmak için erkek gücü.
 4. Ceviz, bal ile. Bu karışımı yardımcı gücünü artırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, ve büyük ölçüde olasılığını azaltmak ilerlemesi prostatit. Bal ve ceviz ceviz vitamin A ve doymamış yağlar, karoten, folik asit.

Yardımcı erkek potens için istisnasız tüm sebze ve meyveler. Ayrıca, hızlı bir şekilde kurtarmak için gücünü yardımcı olur yeşillik (en yararlı olan ıspanak, maydanoz, dereotu, fesleğen, hardal).

Halk yemek tarifleri erektil disfonksiyon

Hızlı kurtarma kudret sağlayabilir bazı tarifler geleneksel tıp. «Zayıf yükseltici» iyi kurtarıyor alkollü içkiler, bitkisel bazlı. Bir ana bileşeni olarak kullanabilirsiniz kökü, ginseng kökü, aralia, yohimbe kabuğu, çilek asma anaç eleuthero kök zencefil.

Hazırlanan damla güçlendirmek için erkek güç sadece. Gerekli kurutulmuş bitki bileşeni ile karıştırın kaliteli votka veya etanol oranı 1:10. Karışımı koymak gerekir cam ve ısrar buzdolabında birkaç haftadır. 3-4 hafta ilaç gerekir süzün birkaç kat gazlı bez bandaj.

Artırmak için libido ve potens, yeterli kabul 10-15 damla tentür günde 2-3 kez. Doktorlar, içmek gibi bir ilaç değil, uzun süre 5 hafta. İsterseniz sabitleyebilirsiniz edilen etkisi, tekrarlanan bir ders tedavi (dersler arasında olmalıdır dayanım aralığı en az 1 ay).

nedenleri kudret

İyi halk ilaçları için ereksiyon şunlardır:

 • Şarap tentür. Onun hazırlanması için gereken karışımı 250 ml bal 350 ml şarap veya 100 ml aloe suyu. Malzemeler gerek karıştırın ve ısrar 5 gün. İçme ilaç gerekir 2 günde bir kez, günde bir doz 50 ml.
 • Tentür dayalı ısırgan otu. Onun hazırlanması için karıştırmak için 5 yemek kaşığı ezilmiş tohumu, ısırgan otu ve yarım litre kırmızı şarap. Malzemeler gerekli kısık ateşte pişirin 10-15 dakika. İlaç serin ve alınan doz 40 ml 3 günde bir kez.
 • Kaynatma dayalı akçaağaç yaprakları. Bunu yapmak için, karışımı 3 yemek kaşığı kurutulmuş vee yaprak ve 800 ml su. İlaç kaynatın, kısık ateşte 40 dakika. İçmeden önce suyu süzülmüş tülbent ve soğutulur. Almak için bir araç günde 3 kez doz 150 ml.
 • Bitkisel toplayın. Bunu yapmak için, karışık eşit oranda yaprakları beyaz ökse otu, mürver çiçeği, sarı kantaron. Malzemeyi dökün kaynar su bir litre, ve ısrar, 2 saat boyunca. Kullanmadan önce süzün. Kabul toplama doz 200 ml 3 günde bir kez.

Ayrıca olumlu bir erkek gücü olduğu aromaterapi. Bazı uçucu yağlar olumlu etkiler hipofiz bezi, teşvik, eğitim, endorfin ve olumlu bir etkiye sahip bir ereksiyon. Yararlı yağlar bergamot, yasemin, karanfil, ylang-ylang, yasemin, laden, paçuli, ardıç.

Sentetik ilaçlar için hızlı kurtarma ereksiyon

Kaldırmak için cinsel güç kullanabilirsiniz hap ve enjeksiyon sentetik kökenli. Eczane ilaç yayımlanan reçetesiz. Ilaç kullanmadan önce danışmalısınız üroloji.

Mesele şu ki, pek çok sentetik ilaçlar var kontrendikasyonlar dahil olmak üzere, arteriyel hipertansiyon, AV abluka, hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği, yatkınlık bu priapizm.

Listesi, en etkili ilaç içerir:

 1. İnhibitörleri fosfodiesteraz 5. Bu tabletler için bir hızlı kudret erkekler uyarmak artmış, penise kan akışını artırarak rahatlatıcı etkisi, nitrik oksit.
 2. Homeopatik ilaçlar.
 3. Enjekte edilebilir ilaçlar. Bu tür araçlar girmeniz gerekir mağara vücut penis, 40-60 dakika kadar cinsel temas.
 4. Hormon bazlı ilaçlar testosteron. Onlar atanır sadece bu durumda, eğer iktidarsızlık eşliğinde androjenik açığı.

Yukarıdaki tüm ilaçlar uyumsuz alkol ile. Alkol dışında terapötik ilaçların etkisini de artırır olasılığını komplikasyonları merkezi SİNİR sistemi, karaciğer ve kalp-damar sistemi.

Doğal tıp araçları

Yetişkin erkekler için iyileştirmeler kudret kullanabilirsiniz diyet Takviyeleri ve ilaç ecza doğal olarak. Bu tür ilaçlar hemen hemen hiçbir yan etkisi ve kontrendikasyonları.

ürünler için kudret

Avantajı, bu tür araçların bir gerçektir etkiledikleri idrar sistemini kapsamlı bir şekilde. İlaç katkı sorun olan erken boşalma, uyuşuk kudret, düşük libido. Buna ek olarak, ilaçlar testosteron sentezini teşvik ve uyumlu alkol ile.