Artan kudret sonra erkeklerde 40: nedenleri azaltmak, etkili ilaçlar

Her yaşta temsilcileri güçlü seks hakkında hayal için cinsel yeteneklerini hayatta mümkün olduğunca uzun süre. Etki gücü artırmak için erkeklerde 40 sonra zaten yeterli bir beslenme ya da sağlıklı bir yaşam tarzı. Bu dönemde doğal olarak azalmaya başlar testosteron üretimini, bu nedenle, gerekli ilaç, yetenekli dönmek için normal. Ancak düşüşün nedeni erektil fonksiyon olabilir sadece bu faktör. Kaynakları arasında iktidarsızlık, sık karşılaşılan çeşitli hastalık, zararlı alışkanlıkları, yetersiz beslenme.

Zaten 30 yıl libido azalmaya başlar ve 60 sizin az, hatta bazen geçen iktidarsızlık. Durumu düzeltmek için, doktorlar tavsiye almak için bir araç, uyarıcı ereksiyon, kan dolaşımını artırmak ve seks hormonlarının üretimini. De önemlidir kaydetmek için normal bir düzeyde bağışıklık, çünkü çeşitli hastalık bu yaşta güçlü etkiler cinsel alanda ve onlardan kurtulmak daha da zorlaşır.

artış potansiyeli 40

Nedenleri uyuşukluk ereksiyon

Anlamak için nasıl artırabilirsiniz kudret erkeklerde 40 yaşından sonra, öğrenmek gerekir, nedeni ne, onu bir bozulma. Sık sık ona hale yaşa bağlı değişiklikler, zaman zaman içinde kan düşen testosteron seviyesi. Bu olay neden olabilir ayrıca, zararlı yiyecek, sigara ve alkol kötüye kullanımı, ilaç alımı.

En önemli erkek hormonu testosteron, başlar uzaklaştırma, kendi üretimini 30 yıl sonra, yaklaşık %2 oranında her yıl. Eğer bu süreci durdurmak ve başlatmak için değil tedavi için 40 yıldır çok büyük bir olasılıkla ortaya ilk belirtileri iktidarsızlık.

Erkek gücünü de etkileyebilir gibi diğer faktörler:

 1. Sinir kargaşa ve stres. Olumsuz etkiler cinsel yeteneklerini her yaşta, neden olabilir gelişimsel patolojiler
 2. Kalp-damar hastalıkları. Onlar yüzünden bozuldu kan dolaşımı, küçük pelvis, penis alır gerekli miktarda kan ya da kan damarları değil, genişletmek için önce durum ne zaman üye olacak artırıldı
 3. Komplikasyonlar hastalıkları genitoüriner küre. Birçok erkek utangaç doktora gitmek sorunları, üreme organları çalıştırarak, hastalık, ve sonra sonuçları acı
 4. Eksikliği, vitamin ve mineraller. Yetersiz beslenme eksikliği diyet sebze ve meyve başarısızlıkla sonuçlanan çalışma, vücudun ve olumsuz etkiler genitoüriner sistem
 5. Hareketsiz yaşam tarzı. Yol durgun olayların ortak bir nedenidir hastalıklar pelvik

Kışkırtmak azalma, erektil fonksiyon var erkek olabilir genetik yatkınlık, uzun süreli antibiyotik tedavisi ya da antidepresanlar, düzensiz cinsel temas.

Genel öneriler

Belirledikten sonra, hangi doğa ile ilgili bir sorun var kudret, 40 yıl ve ne kadar ciddi, adam tedaviye başlamak patoloji. İlaçlar doktor tayin, işte çeşitli önleyici tedbirler gerçekleştirilmelidir bile olmadan onu tavsiye. Düşünün, hangi öneriler uymanız gerekir hızlandırmak için iyileşme süreci.

Doğru beslenme. Burada tüketilmesi gerekir yeterli miktarda besin için normal modda çalıştı tüm vücut sistemleri. Ama ek olarak geleneksel ürünlere, diyet, değer sayısını artırmak için afrodizyak - gıda, artırır özellikle kudret, takviye iletkenlik sinir uçlarının arttırıcı dürtü. Bu ürünler şunlardır:

 • Soğan ve sarımsak. Uyarmak işi, genital, doyurmak, vitaminler ile vücut güçlendirmek, bağışıklık, sıvılaştırılmış kan, engel erken boşalma
 • Ceviz. Artırmak sentezi testosteron eksikliği telafi edebilirsiniz mineraller, döndürür gitti cinsel gücü
 • İstiridye. En güçlü afrodizyak, kalitesini artırmak, sperm güçlendiren ereksiyon artırmak, cazibe
 • Kereviz. Androsteronu içeren, cinsiyet hormonu, operasyonel süreç, sperma, step-up cazibe erkek

Eğer sözcüsü insanlığın güçlü yarısında istediği güçlendirmek erektil fonksiyonu 40 yaşından sonra ve daha sonra, dikkat etmek gerekir, mantar, yeşillik, az yağlı etler, deniz ürünleri. Süt ürünleri faydalı peynir, lor, yoğurt. Özel bir vurgu yapmaya değer yumurta, bal, domates, çeşitli baharatlar.

egzersiz artırmak için kudret

Fiziksel egzersiz. Orada özel egzersiz artırmak ve seksi bir potansiyele dayalı hazırlanmasına kas, sorumlu ereksiyon. Tüm aktiviteler güçlendirecek testosteron üretimini, benzer niteliklere sahip sadece güç egzersiz, ancak normal yararlı olacaktır. İçin tren kası oteller penis gerçekleştirmeniz gerekir böyle karmaşık bir egzersiz:

 1. Rotasyon leğen
 2. Yerde yürüyen, yüksek diz kaldırma
 3. Squat ile kas gerginliği kalça
 4. Köprü üzerinde durularak kürek kemiği ve ayak
 5. Egzersiz Bisikleti

Özellikle çok kas yetiştirmek mümkündür, sırasıyla süzme, 3 saniye sonra rahatlatıcı. En ideal ve geniş donanımlı bir gerilim süresi artırmalıdır 10 saniye kadar. Anlamıyorsanız, ne özellikle kas için gerekli koçluk deneyin işeme sırasında kesme jeti. Tam da PC kas ve zamanları şu an.

Araçlar anlık eylem

Sık sık güçlü bir zemin başvurdu hızlı ilaç dairesi. Problem çözme geliştirmek için nasıl bir kudret erkekler 40 sonra onlar tarafından zevk büyük popülerlik. Ancak, bu ilaçlar her zaman önerilir, bu yüzden önce doktorunuza danışın, bir hesap için kullanılır. Herhangi başka bir araç var, kontrendikasyonları, hangi ile önceden tanışın.

Eczanelerde bulabilirsiniz, çok sayıda ilaç ile benzer eylemleri, ancak etkinliği daha az olabilir orijinal, ama daha az maliyeti.

Diğer ilaçlar için kudret

İhtiyacınız yoksa bir anlık etkisi ve istediğiniz iyileşmek tamamen almak yerine geçici bir etki, etki gücü artırmak için erkeklerde 40 yıldır kullanılan bu tür ilaçlar gibi, androjenler, potasyum kanal aktivatörleri, antidepresan ilaçlar, homeopatik ilaçlar.

Artan kudret halk ilaçları

Daha yetenekli azaltırken kudret sonra 40 yardımcı olmak için halk yemek tarifleri? Bunlar arasında olumlu nitelikleri pek bağışıklığı güçlendirme, stres, uyarım cinsiyet hormonlarının üretimi, çıkarılması, iltihabi reaksiyonlar, üreme sektöründe, kan dolaşımını artırmak ve çok daha fazlası. Ama sanmıyorum ki birini kullanarak sadece suyu geri alırsın güç yatakta. İlk olarak, halk tıbbı, genellikle sadece kullanmak gibi ek bir tedavi yöntemi. İkincisi, iyileştirme gelecek çok uzak değil, hemen. Hangi ot ve bitkilerin en yararlı şey erkek sağlığı için:

 1. St john's wort - üretimini artırır ve mutluluk hormonu - serotonin, anti-inflamatuar etkileri vardır, spazmları ile damarları ve kan dolaşımını artırır. İçme bitkisel çaylar ile st. çok sık, çünkü gelişmiş bağımlılık ona
 2. Maydanoz - görüntüler vücuttan zararlı maddelerin, enfeksiyonlara karşı, bir sürü içerir, K vitamini, düzenleyici, kan pıhtılaşması. Olumlu etkiler ve böbreküstü bezleri üreten testosteron, yanı sıra kadın hormonları bastırır
 3. Ivan-çay - vitamin ve mineral açısından zengin, olumlu etkileyen endokrin sistem. Var hafif yatıştırıcı bir etkisi
 4. Isırgan otu - iyileştirir, üreme sistemi, sık kullanılan tedavi etmek için onun hastalığı, metabolizma hızlandırır, cüruf görüntüler
 5. Ginseng uyarıcı libido, vardır anti-aging etkisi, kandaki kolesterol seviyesini azaltır, sahiptir, damar açıcı, immunomodulatory ve anti-inflamatuar etkileri

Yararlı için erkekler 40 yaşından sonra özellikleri rhodiola rosea, sütleğen, kekik. Onlarla çoğu zaman yapmak tentür veya bitkisel çaylar. Yani, karıştırın 1 kaşık rendelenmiş ginseng kökü, 350 g bal ve 50 ml votka. Tüm bu yerleştirilen bir cam kase ve demlenir 10 gün. Kabul etmek gerekir yarısında 1 kaşığı günde üç kez boyunca 2 ay. Daha basit bir tarif:

 • Alın 2 yemek kaşığı taze ısırgan yaprakları ve 1 su bardağı kaynar su
 • Demlemek bitki ve yarım saat demlenmeye bırakın
 • Zorlanma tülbent ve ıhlamur kaynatma, yemeklerden önce, bölünerek, 3 parça

Tedavi süresi 45 gün, sonra bir mola, bir ay ve kurs tekrarlamak.

Halk ilaçları nadiren var kontrendikasyonları, onları almak için uzun bir süre için, onlar paranın büyük bir değer ve kendiniz pişirmek için ilaç, ve, öyleyse, - ecek bilmek tam bir kompozisyon ve merak etmeyin tehlikeleri hakkında bir bileşen.

halk ilaçları

Olumlu etkiler kudret bal. Onu orada, normal olarak, ve ile karıştırıp ceviz, zencefil, vb tarifleri okur, gerekli karışımı eşit oranlarda bal ve herhangi bir fındık, buzdolabına ve her gün 1 yemek kaşığı karışımı. Daha karmaşık bir karışımı hazırlanır:

 1. Karıştırın 0,4 litre kırmızı şarap, 200 g bal, 100 g psyllium tohum ve maydanoz, 50 ml aloe suyu
 2. Israr etmek, 10 gün karanlık ve serin bir yerde
 3. Tüketmek, yemekten önce büyük bir kaşık, günde üç kez

Bal da eklenir, çay, engel, sarımsak ve havuç suyu. En az etkili olacak, her gün birkaç hurma, nar suyu içmek. Geliştirmek, kudret meyvesi, alıç ve üvez. İlk yapmak kaynatma, karma olarak birkaç kaşık çilek ve 1,5 litre su. İçki de sahip olacak mükemmel hipotansif özellikleri.

Sıkılaştırır ve tonlandırır kök hint kamışı yapabiliyor testosteron sentezi, uzun süreli kullanımı büyük ölçüde geliştirilmiş ereksiyon. Onu çiğnemek, sadece durulama su, sakız, ve bir kaynatma hazırlamak. Aynı özelliklere sahip schisandra çilek çin. Gıdalar için tavsiye edilir dikkat yumurta, süt, keçi, deniz ürünleri, tohum, bitkisel yağlar. Sebzeler arasında yararlı olanlar şalgam, havuç, domates, arasında, meyve - muz, kivi, narenciye, elma, üzüm, karpuz.