En etkili tarifler için kudret

Cinsel yaşam çiftler – ana bileşenlerinden biri sağlam bir ilişki. Samimiyet insanlar yapar daha pahalıydı, zevk verir, birbirlerinin hayat. Ancak bazı durumlarda, hatta genç yaşta kudret getiriyor ve erkekler için gerekli tedbirleri almak ve onu güçlendirmek. Bugün düşünün en popüler tarifler için güç.

Bağlı olarak nedenleri ve zorluk derecesi sorunu uzmanı atar, çeşitli ilaçlar, yardımcı olur ayarlamak için bir yaşam tarzı. Geniş bir popüler halk için yemek tarifleri arttırıcı erkeklerde, çünkü doğru kullanıldığında, onlar iyi bir etkiye sahip ve en az kontrendikasyonları.

yemek tarifleri için kudret

Neden oluşur kudret

Genellikle yatakta sorunları erkeklerde ortaya çıkar 40 yaşından sonra. Ama bugün ortaya çıkıyorlar ve 20 ve 25 yaşında. Başlıca nedenleri cinsel güçsüzlük, kararsız veya eksik ereksiyon, erken boşalma ve orgazm eksikliği faktörler gibi:

 • stres ve uyku eksikliği;
 • dengesiz beslenme;
 • zararlı alışkanlıkları dahil olmak üzere, sigara, alkol ve kafein;
 • zihinsel ve fiziksel yorgunluk;
 • zararlı çalışma koşulları;
 • alımı, bazı ilaçlar;
 • kalp hastalıkları, damar, kan, karaciğer, prostat ve diğer organ ve sistemleri;
 • bazı ilaçlar alarak;
 • psikolojik sorunlar.

Kullanımı, halk yemek tarifleri yüceltmek için kudret doğru kullanıldığında yardımcı olacaktır:

 • geri erkek ve özgüven, kendi yeteneklerine;
 • kalitesini artırmak ve sperm sayısı;
 • gecikme boşalma;
 • normale ereksiyon ve üreme erkek;
 • artacak testosteron sentezi;
 • vermek neşe ve enerji;
 • normale iş organ ve sistemleri etkileyen, kudret;
 • yapmak ereksiyon dayanıklı ve uzun.

Önemli! Yemek tarifleri etki gücü artırmak için vereceğim maksimum etki, bir önce öğrenin nedenini sorun ve çalışırsanız onu ortadan kaldırmak. Bunun için de önce bunların kullanımı için mutlaka doktorunuza danışın lütfen, gerekli tüm muayene ve teslim testleri.

Son kadar çekmeyin uzman bir ziyaret gibi, zamanında tedaviye yakalanma riskini azaltacaktır olumsuz etkileri. Ayrıca, çoğu durumda bu oldukça huzurlu bir halk tarifi ve iyi bir dinlenme için geri dönüş arzusu, cinsel yakınlık ve hisler sırasında.

ürünler için kudret

En iyi en etkili halk yemek tarifleri etki gücü artırmak için

Orada birçok halk yemek tarifleri etki gücü artırmak için. Biz sizin için topladık derleme en güvenli ve etkili:

 1. Anethum-ballı cilt için güç. Bu antik aracı kurtarmak için erkek güç. Bir bardak kuru anethum tohumu ile karıştırın, 2 büyük kaşık kıyılmış kediotu kökü demlemek için bir termos içinde kaynar su. Soğuduktan sonra, oda sıcaklığına kadar karışıma ekleyin 2 su bardağı doğal sıvı bal, tüm iyi karıştırın. Almak için bir araç gerekir, önceki durumda olduğu gibi. Orada tam olarak aynı hint tarifi arttırıcı erkeklerde susam ile, o önceden kavrulur yağsız tavada ve yerine kullanılır rezene.
 2. Toplama ile kalendula. 10 g kurutulmuş kadife çiçeği, 25 gr öğütülmüş kediotu kökü, 20 gr melek otu ve 20 gr sarı kantaron karıştırmak için gerekli. Büyük bir kaşık böyle bir toplama olmadan slaytlar dökün su 200 ml dökün ve soğumaya bırakın kapağın altında. Soğuduktan sonra karışımı süzün ve suyu alın 3 günde bir kez, birkaç hafta içinde kaşık yemeklerden önce.
 3. Kaynatma civanperçemi. Bu da old russian halk için tarifi güç, cinsel ilişki uzatmak ve sperm kalitesini artırmak. 100 gr kuru civanperçemi karışımı ile sizin ezilmiş kök hint kamışı bataklık (50 gr), tohum fucus (50 gr). Karıştırıldıktan sonra demlemek büyük bir karışımı bir kaşık dökün ve 200 gr kaynar su altında bırakmak kapağı tamamen soğutulur. Kabul kaynatma gerekir kaşığı günde üç kez, birkaç hafta içinde ne olursa olsun öğün.
 4. Kaynatma adaçayı. Demlemek ın urna 20 gr adaçayı bir bardak kaynar su. Sarın havlu ve soğuduktan sonra süzün. İçmek için gerekli 25 ml adaçayı, günde iki defa yemeklerden sonra. Bu tarifi artırır libido erkek ve kadınlarda, olumlu etkiler için bir fırsat anlayışı.
 5. Tibet tarifi etki gücü artırmak için kullanarak, sarımsak. 350 g soyulmuş sarımsak doğrayın bekletin 5-6 dakika. Daha sonra temizleyin cm üst tabakası içermez suyu, ve geri kalan bir sürü dökün su katılmamış alkol oranlarda 1:1. Israr kitle gerekir 10 gün boyunca serin ve karanlık bir yerde. Sonra, bu tüm manipülasyon süzün ve bir kenara koyun sağlam bir karışımı bir parçası, çek eski yerine sıvı 2-3 gün. Tedaviye başlamak için dökün 50 ml doğal süt, ve bunun üzerine çıkan infüzyon. İçmek için bir aracı gerekir 15-20 dakika önce bir yemek üç kez bir gün. Dozajı yavaş yavaş artırın bir araç için 11 günde çeyrek bardak süt ilave edildi zaten 24 damla sarımsak tentürü. Daha sonra durdurun tedavi ve yeniden araç alımı yoluyla 5 gün.
 6. Halk için bir reçete arttırıcı ginseng ile. 50 gr öğütülmüş ginseng kökü dökün 0,5 litre votka. Israr aracı bir gün sonra sıcak su banyosunda sıcaklık daha yüksek 50⁰ ve karıştırın. Sonra bir hafta bırakın tentürü, serin ve karanlık bir yerde. Alın 1-2 yemek kaşığı günde üç kez yemeklerden önce 4-5 hafta boyunca, ve sonra bir mola.
 7. Çay kudret ile Rue. Bir çay kaşığı rue kokulu haşlanmış bir bardak su dökün ve biraz demlemek vermek kapağın altında. Aracı olarak kullanılması normal bir çayı en fazla 2 günde bir kez. Böyle bir tarifi yorgunluğu giderir, rahatlatır, geliştirir, libido ve testosteron üretimini uyarır.
 8. Aloe ve bal bağışıklık için ve iyi bir ereksiyon. Yemek pişirmek için gerekli araçları karıştırın aloe vera suyu ile doğal sıvı bal oranlarda 1:5. Karışımı buzdolabında saklayın ve içmek için bir çay kaşığı üç kez günde yemeklerden önce 15-20 dakika. Tedavi kursu – 1,5-2 ay.
 9. Kaynatma üvez dogrose. 20 gr meyve hem de bitki kaynatın 5-6 dakika yarım litre su. Kapat tencere kapağı ve bekletin önce tam olarak soğumasını bekleyin. Aldığınız aracı içmek, bir kaç günde kaşık yedikten sonra birkaç hafta içinde.
 10. İçki ile shilajit. Bu güçlü temizleyici etki gücü artırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, geliştirmek vücut sesi ve genel vardır. Küçük benek reçine ekleyin kaşığı kaynamış ılık su ve içki 1 günde bir kez sabahları yemekten önce. Ders tedavi 1,5-2 ay sonra gerekli mola ve gerekirse tekrar alma.
artan kudret

Önemli! Bu araçların her türlü alınabilir, bağımsız veya tümleşik bir terapinin bir parçası sonra bir uzmana danışarak. Aynı şekilde unutulmamalıdır ki, bu tarifler var kontrendikasyonları neden olabilir alerjik reaksiyonlar ve diğer yan etkiler.

Sonuç

Uygulamanın yanı sıra, halk yemek tarifleri etki gücü artırmak için evde mutlaka yeniden gözden geçirilmesi gerekir alışılmış bir yaşam tarzı. Hariç ona kötü alışkanlıkları sürekli yapın sabah jimnastik ve orta derecede egzersiz.

Ayrıca değiştirmeniz gerekir yemek: olmalı, dengeli ve rejim dahil, bir sürü içeren gıdalar, vitaminler, amino asitler, antioksidanlar, yağ asitleri, omega 3, mineral, dahil olmak üzere, kükürt, çinko, demir, magnezyum.