Yöntem ve araçlar geliştirmek kudret

Tarihsel olarak erkek cinsel aktivite olarak sadece teminat üreme, ama aynı zamanda etkileyen bir faktör tüm aile refahı. Atalarımız inanıyordu ki, eğer bir aile reisi herhangi bir sorun ile kudret, bu olumsuz etkileyecek ve onu korumak için yeteneği dowel tarım, ve hatta çok poorly predictable olaylar, verim, arazi mal veya doğurganlık hayvancılık.

Yöntem ve araçlar geliştirmek kudret

Benzer bir karar oldukça mantıklı: erkek oluştuğunda, ereksiyon sorunları, stres yaşar. Endişeli düşünceler müdahale ve günlük işlerine ve çözümünde profesyonel bir görev. Ama hatırlamak gerekir: samimi bir konuşma, bir doktor ve bir yetkili bir tedavi planı boyunca geri tatmin edici bir cinsel yaşam ve kendine güven.

Neden sorun arttırıcı çok acil

"Kudret" - philistine kavramı tanımlamak için yeteneği, erkek sürdürülen bir cinsel yaşam. Kötü bir kudret, veya iktidarsızlık anlamına gelir bu yetenek bozulur. Ama ne içerir benzer bir bozukluk?

Doktorlar tercih terim, "erektil disfonksiyon" - o ima, hasta sorunları yaşıyorsa, uyarma ya da sağlıklı işleyen bir penis. Söz konusu olabilir hakkında gitmek için çok düşük bir tonda bu beden imkansız hale, cinsel ilişki, ya da sorunları boşalma (release sperm) oluşur çok erken ya eşlik eder, hoş olmayan duyumlar. İktidarsızlık - bu tam bir uzun eksikliği, ereksiyon, yani aşırı negatif derecede erektil disfonksiyon.

Erektil disfonksiyon seyrek temsil, bağımsız bir hastalık, - çoğu durumda, söz konusu echoes ciddi bir hastalık süreci etkileyen birçok organ ve sistemi. Ayrıca, kudret giymek психогенный karakter olması sonucu duygusal travma veya ağır stresli bir durum.

Bilmek önemlidir

Erkeklerin yarısı 40 yaşından büyük er ya da geç karşı karşıya erektil disfonksiyon. Ancak, göre, tıbbi istatistik, iktidarsızlık, "daha genç" her yıl: doktora gelir ve orta yaşlı insanlar, ve hatta genç adamın. Uzmanlar, bu durumu, yaşam biçimi değişikliği, vatandaşların (azalmış fiziksel aktivite, dengesiz beslenme), çevre koşulları ve hatta artan rolü sosyal ağ kibar kadın - hiçbir fiziksel etkileşim ilk aşamalarında keşfetmek olumsuz etkileyen hormonal arka plan üzerinde erkek.

Başarısız atakları sırasında yakınlık en az bir kez hayatında her erkek, ancak, gerçek erektil disfonksiyon sorunu yeniden, bir kez (en fazla 4 kez üst üste), ümit mutlu самоизлечение değmez. Ayrıca, erteleme üzerinde kötü etkisi umutları tedavisi, sonuçta patoloji, yatan azaltmak kudret, zamanla olacak gibi ilerleyebilir.

Artırmak için potansiyel var mı?

Halk yöntemleri

Benzer bir soru da olsa, zaman zaman, ama ilgilenen, her bir temsilci için güçlü bir zemin dışında, doluluk durumuna bağlı olarak onun sorunları cinsel alanda: zor bir iddia ile ne seks kalitesini büyük ölçüde derecesi tarafından belirlenir ve bir süre ereksiyon ortağı. Tabii ki, mevcut yolları geliştirmek kudret, evde, ancak, ne kadar cazip görünüyordu ne tür exotic teknik değer bir doktora danışın ve uygulamak için öncelikle yollar, önerilen bir uzman. Tüm geliştirme teknikleri kudret kendi artıları ve eksileri var, hangi anlatacağız ileri.

Halk yöntemleri

En uygun fiyatlı, ama aynı zamanda en etkili bir şekilde onarmak veya geliştirmek kudret - yemek tarifleri, geleneksel tıp. Bazıları haklı bir görüş tıbbi açıdan, ama unutma hakkında bireysel özellikleri her organizma hakkında çeşitli nedenleri olabilir neden erektil disfonksiyon. Bu yüzden, kullanımı, tentürler veya iksirler hazırlanan geleneksel şifacılar tarafından, olabilir öngörülemeyen için sunar etkileri.

En popüler tür tavsiye olarak düzenli bir kontrast duş, banyo prosedürleri, besleme buz farklı alanlara (vücut amacı ile egzersiz, kan damarları) ve addicting içine infüzyon ginseng, rhodiola rosea, yonca, çin schisandra meyve, sarı kantaron, ısırgan otu, civanperçemi ve diğer bitkiler. Tabii ki, bir itiraz, bu ipuçları ile mümkündür izni (ve gözetiminde) doktor, illiterate veya çok aktif bir yaklaşım bu yararlı araçlar sağlığına zarar erkekler.

Ürünler ve etki gücü artırmak için

Açma diyet belirli gıdalar yeteneğine sahip, olumlu etkisi ve cinsel güç bu gerçeği kabul birçok ürolog-андрологи. Kullanarak özel bir diyet düzeylerini artırmak testosteron birincil erkek cinsiyet hormonu. Yani, böyle bir eylem var, fındık, ceviz, süt ürünleri (ayran, koumiss ve diğerleri), zencefil, acı biber, tarçın, karanfil ve primary baharat. Yararlı bir etkisi ereksiyon vermekteyiz, bal, kereviz, kişniş, ıspanak, kuşkonmaz, kabak, sarımsak, soğan, incir, nar.

İnkar edilemez rolü ve dengeli beslenme çalışıyor "organ" aşk: yeterli miktarda gıda protein bile sağlıklı bir erkeğin karşılaşabileceği cinsel iktidarsızlık. Bu gerçeği dikkate almak önemlidir vejetaryenler ve sporcular, son gerekli birçok protein kas oluşturmak için. Protein kaynaklarına etki gücü artırmak için kabul edilir deniz ürünleri (özellikle istiridye), sığır eti, peynir, süzme peynir ve yağsız balık, pisi balığı ve uskumru. Ayrıca diyet dahil çoklu doymamış yağ asitleri, diğer zengin balık yağı, keten tohumu ve zeytinyağı.

Egzersiz

Görüntü güzel ve akıllı bir erkek tesadüfi değil ki, çekiyor kadın görünüyor - iyi bir spor şekli ima sipariş iş parçası üzerinde üreme sistemi. Ve gerçekten: erkekler ile obez пренебрегающие fiziksel aktiviteler, önemli ölçüde daha sık karşı karşıya iktidarsızlık, daha olanlar düzenli olarak bir spor salonu katılmak ya da наматывает kilometre koşu bandı üzerinde. Bütün mesele, vücut yağ artırmak için ürün kadınlık hormonları, ezici iş testosteron. Bu nedenle, pek çok severler "sofas-birahane" yaşam tarzı zamanla değil, sadece geliştirmek ereksiyon sorunu, ama durur ve yüz saç büyüme yanı sıra, belirtileri, jinekomasti (meme bezleri büyür).

Psikoterapi

15-20 olguların% dayanıklı düşük güç nedeniyle insan "kafa". Psychogenic erektil disfonksiyon sonucu olabilir kronik lack of sleep, acı, stres, yüksek zihinsel yükler ya da hoş olmayan bir duygusal durum ile ilgili seks. Erkek ruhunun oldukça duyarlıdır ve sonra olumsuz yorum tarafından partner erkek korkusu, başarısızlık, bilinçsizce kaçıyor cinsel yakınlık, uygulamada ortaya iktidarsızlık.

Yüklemek gerçek doğasını erektil disfonksiyon sadece doktor yardımıyla özel bir test. Ancak, eğer bir işaret var sabah veya gece ereksiyon dışında cinsel temas, o zaman dikkate değer gitmesiyle ilgili bir uzmana specialized üzerinde düzeltme sorunları ile kudret.

Masaj

Fiziksel etkileri kas ve organları üreme sistemi kan dolaşımını artırır, bu alanda (ki son derece önemli bir iktidarsızlık vasküler kökenli) ve hassasiyeti artırır, cinsel organ, spazmları rahatlatır ve olumlu etkiler zihinsel tutum. Oturumlar masaj sırasında erektil disfonksiyon hem sağlık çalışanı, hem hastanın kendisi, hem de onun kadın ortağı (doktora danıştıktan sonra). Genellikle bu yöntem, bir reçete için bir destek olarak çeşitli sorunlar ile kudret, kısırlık ve prostat hastalıkları.

LFC

lfc

Başka bir önemli yöntem de arttırıcı - fizik tedavi içeren özel egzersizler bir dizi için tasarlanmış bir egzersiz perine kasları. Düzenli ve yoğun bir azalma teşvik kan akımı küçük pelvis, hem de kolaylaştırır saldırgan ereksiyon sırasında uyarılma (çünkü, bilindiği gibi, cinsel organı büyür ve sert olur yani nedeniyle kan doldurma). Meşgul LFC oluşan kapsamlı bir tedavi erektil disfonksiyon için her gün gerekir kadar dayanıklı geliştirmek cinsel fonksiyon.

İlaçlar

İlaç kullanımı - en popüler, ama her zaman değil, güvenli ve etkili bir şekilde geliştirmek güç. Bunların çoğu sahip değil birikimli etkisi ve için tasarlanmış bir acil hasta. Buna ek olarak, almak için etkili bir ilaç, bilmek önemlidir bozukluğu nedeni: eğer temel erektil disfonksiyon yalan hormonal sorunlar ve tedaviye yönelik olmalıdır normalleştirme kan konsantrasyonları. Ve eğer iktidarsızlık ortaya çıktı, damar sertliği, elde etmek için onların uzantıları, en azından bir süre için cinsel ilişki.

Bir dizi araç da dahil olmak üzere - diyet takviyeleri - gerekli almak için aylarca, onlar etkilemez gücünü doğrudan, ama katkıda döndüğü kompleksi içinde diğer tedavi yaklaşımları. Diğer ilaçlar, örneğin tabanlı araçlar, sildenafil veya viagra, yanı sıra çok sayıda enjekte edilebilir bir ilaç ve merhem - etkisi, damar nedenini erektil disfonksiyon ve yönelik kısa vadeli bir geri ereksiyon.

Vakum etkisi

Bilinen tüm çalışma prensibi tıbbi bankalar, усиливающей kan akışını yerinde bir uygulama. Benzer şekilde, çok sayıda cihazlar için tasarlanmış kısa sürelerle geri fonksiyonu penise. Vakum terapi azaltırken kudret olarak uygulanan fizik tedavi yöntemi, atanmış bir ders olarak ya da sürekli yardım önlemleri, hangi hasta kendini önce her cinsel ilişki. Özel bir cihaz oluşturmak için yardımcı olur negatif basınç penis etrafında, neden ereksiyon elde. Bu yaklaşım sorunu çözer bir kez ve herkes için, ama yardımcı olur bazı hastalarda, duyarsız ilaç tedavisi.

Şok dalga tedavisi

Yenilikçi bir yaklaşım üroloji, yeteneklerine göre akustik dalga teşvik regenerative süreci canlı doku. Oturumlar UHT oluşumuna katkıda bulunmak, yeni damar penisin sayesinde bile ciddi sorunlar ile periferik kan temini (sık görülen kalp hastaları ve diyabet hastaları) kudret kurtarır zaten bir kaç hafta sonra. Yöntem hemen hemen hiçbir kontrendikasyon vardır ve sağlar bile olmadan ilaç uygulama elde etmek için uzun süreli kalıcı sonuçlar hastalarda farklı yaş.

Kudret - kesinlikle stres bir erkek için. Ancak bir sebep yok algıladıkları trajik: doktorlar göre, kurtarılamayan durumda, bu tür neredeyse oluşmaz. Ziyaret gecikme yok doktor, eğer bir fark varsa, kendinizi belirtileri erektil disfonksiyon. Sonuçta, daha önce tedavi edilirse o kadar çabuk geri alırsın kendine sevinç parlak bir cinsel yaşam.