Bu etkiler kudret erkek: hastalık, genital enfeksiyon

Dönem «kudret» ima yeteneği erkekler işlemek için tam bir cinsel ilişki. Kudret çok «telaşlı». Vardır ince bir mekanizma maruz, psikolojik, fizyolojik ve çevresel faktörlere bir azalma ile sonuçlanan, erkek güç.

bu etkiler kudret

Genellikle cinsel sorunlar önemli ölçüde geliştirmek zorunda değil, herhangi bir önkoşul. Bu nedenle oldukça zor bir soruyu cevaplamak için, bu etkiler erkek aphrodisiaka. Bazen neden hareket sadece organik bozukluklar, bazı durumlarda teşhis edilir simbiyoz herhangi bir hastalık ve psikolojik bozukluklar.

Gençlik kudret en sık nedeni psikolojik sorunlar. Onları bağlayan ilk cinsel deneyim, bir kanun, düşük benlik saygısı, belirsizlik, kendi yeteneklerine, vb.

Bakalım olumsuz etkiler kudret erkek ve hangi hastalıklar yol zayıflaması bunların? Ayrıca düşünün psikolojik faktörler olumsuz etkileyen erkek gücü.

Organik iktidarsızlık

En sık bozukluklar organik bir karakter tanısı olan erkeklerde yaş 45 yaş arası. Genellikle bunun nedeni, bu durumu nasıl erkek menopoz (andropoz). Bu doğal fizyolojik bir süreç, gelişen yaşa bağlı değişiklikler vücutta. Ana kriter – kandaki testosteron konsantrasyonunu. Nedeni bozuklukları, hormonal arka plan: hipoaktivite cinsiyet bezleri ve hipofiz.

Düşük düzeyde testosteron seviyesi yükseliyor, kadın, kandaki hormon – östrojen, oluşumuna yol açan negatif belirtiler. Andropoz erkeklerde her zaman eşlik solan cinsel aktivite, düşük potens ve bozulma ereksiyon.

Önlemek için böyle bir durum olamaz, çünkü bu patoloji. Ama sağlıklı bir yaşam tarzı, doğru beslenme, vb. önleyici tedbirler, küçültebilirsiniz klinik belirtileri menopoz, sırasıyla, uyarmak, cinsel bozukluklar. Peki, hangi hastalıklar etkiler kudret erkekler? Bozulmasına neden kudret aşağıdaki hastalıklar:

 • Diabetes mellitus. Zemin üzerinde yüksek performans glikoz vücutta azalır işlevsellik, dolaşım ve endokrin sistemleri, yol zayıflaması ereksiyon diyabet vardır. Ayrıca, bazı ilaçlar için uygulanan normalleştirme şeker, zararlı etkiler erkek gücü;
 • Bulaşıcı ve inflamatuar hastalıklar, ürogenital sistem;
 • Cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyon. İktidarsızlık için yol açabilir patoloji: frengi, belsoğukluğu, AİDS vb. hastalıklar sırasında aktarılan korunmasız cinsel ilişki;
 • Kalp krizi.
 • İnme.
 • Nörojenik bozuklukları. Sık sık ziyaretçiler için neden böyle bir hareket bozukluğu hasarı, beyin veya omurilik, omurga fıtığı, omurga ile ilgili sorunlar;
 • Eğriliği üreme organı oluşumu, yara izi kavernöz organları, kavernöz fibrozis (bağ corpora cavernosa);
 • Vitamin eksikliği ve mineral öğeleri, vücuttaki.

Süper gücü olabilir kronik prostatit (iltihabı prostat bezi), benign hiperplazi, glandüler organı, varikosel – varis spermatik kord.

İstatistik notları risk grubuna girer erkekler öyküsü olan, kardiyovasküler hastalık: ateroskleroz, koroner kalp hastalığı, arteriyel hipertansiyon.

Psikolojik faktörlerin etkisi üzerinde kudret

Ruhsal ve duygusal durumunu temsilcileri güçlü seks vardır üzerinde dramatik bir etkisi, kudret. Bir erkek, ikamet eden durum kronik stres, nevroz ya da şiddetli depresyon genellikle fark azalmış libido, hiçbir çekiş karşı cinse. Durum ezilen bir adam çizilmiş bir doktor. Sadece %25'i, erkeklerin zamanında ziyaret ürolog zemin, cinsel bozukluk, diğerleri bekliyor, ne zaman resim normal kendisi, ama bu, tabii ki, olmuyor.

kudret

Psikolojik iktidarsızlık – bu «kısır döngü». Eğer genç bir kişi yapmak, cinsel ilişki, o kapanır kendisi daha sonra önlemek için çalışır. seks için, herhangi bir şekilde, çünkü o her zaman başarısız olur. Bu durumda, mevcut durum stres veya depresyon başlar, güçlenir, zaten bilinen, genel sağlık.

Tedavi disfonksiyon, psikojenik, doğanın zor, oldukça zor yüklemek için, o faktörü, yol patolojik durumu. Bazen, önemli bir rol oynar bilinçaltı erkekler.

Psikolojik faktörler olumsuz yönde etkileyen kudret erkekler:

 1. Güven bir ilişkide sık sık çatışmalar.
 2. Korku, cinsel başarısızlık, bir çeşit fobi.
 3. Ne zaman samimi bir yakınlık uymayan fanteziler erkekler.
 4. Psikolojik travma en sık çocuk.
 5. Alay sevgilim, aşağılama.
 6. Korku enfekte cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyondur.
 7. Korku, kız gebe.

Varsa herhangi bir faktör, sorunu ile başa çıkmak için tek başına çalışmaz. Bir çocuğa ya da yetişkin bir erkeğe ihtiyacı var bakıma ihtiyacı olan bir terapist ya da seksolog.

Başka ne etkiler potansiyel var mı?

Ne zaman kötü duruyor üyesi, neden olabilir yemek. Tüm ürünler ayrılabilir belirli kategoriler. Bu, etkileyen olumlu gücünü güçlendirmek, cinsel uyarılma, testosteron üretimini artırmak, kan. Gıda, hangi zararlı organizma için, çünkü yol, bir dizi aşırı kilo, bozan, kan dolaşımını artırır ve ateroskleroz riskini. Ve gıda tarafsız bir grup, diğer bir deyişle, bir etkilemez erkek gücü.

Listesi için zararlı ürünler şunlardır: cips, kraker, gazlı içecekler, enerji, alkollü içecek, anlık erişte, fast-food, margarin. Liste tamamlanmaktadır mayonez, ketçap, ekmek, kekler, hamur işleri. Ne zaman bir erkek kilo alma , elinde biriken yağ, bel, karın. Yağ dokusu içerdiği özel madde – bu bir hormon düşürür testosteron sentezi.

Liste iyi ürünler için ereksiyon şunlardır: yağsız et, domuz eti, sığır eti, fileto, hindi ve tavuk, tavşan. Yararlı herhangi bir kuruyemiş, deniz ürünleri, meyve, taze yeşillik, sebze, doğal bal.

Sigara ve iktidarsızlık üzellikle iki kavram var, belli bir ilişki vardır. Bütün mesele, o sigara bir sürü içerir, toksik bileşenleri ihlal işi organ ve sistemleri. Uzun süreli sigara olumsuz etkiler işlevsellik üreme sistemi, neden olur, erektil disfonksiyon.

Erkek gücünü etkiler aşağıdaki gibidir:

 • Fiziksel durumu. Kanıtlanmış, erkekler için değil, spor yapan ve az hareket var kan dolaşımı ile ilgili sorunlar, kötü beslenme, doku, gözlenen yetersiz kan acele bir cinsel organ. Ayrıca arka plan üzerinde aşırı kilo hormonal denge bozulur;
 • Üzerinde olumsuz bir etkisi kudret vermekteyiz, çeşitli karın yaralanmaları, penis (yaralanma, yırtılma corpus cavernosum nedeniyle şiddetli darbe veya seks), pelvis yaralanmaları.

Birçok erkek peşinde, güzel bir vücut için başvurdu, yardım anabolik steroidler. Bu araçlar için tasarlanmıştır kas. Bazı ilaçlar ile sentetik testosteron. Nedeniyle steroid alımı azalır, kendi testosteron azalmasına yol açar, libido ve cinsel bozukluklar.

Diğer ilaçlar, kötüleşen ereksiyon:

 1. Kediotu (sadece bir arka plan üzerinde sık sık uygulama ve büyük dozlarda).
 2. Anksiyolitikler ve antidepresanlar.
 3. Sakinleştirici ilaçlar.
 4. İnhibitörleri, kalsiyum kanal blokerleri ve beta-blokerler. Bu ilaçlar olumsuz etkiler sinir uçlarının neden olabilir iktidarsızlık.
 5. Östrojen, prostat kanseri inhibitörleri 5-alfa-redüktaz inhibitörleri.
 6. Alfa-1-adrenerjik blokerler.
 7. Bağışıklık baskılayıcılara.
 8. Non-steroid anti-inflamatuar ilaçlar.
 9. İnhibitörleri, histamin reseptör (sık kullanılan tedavi ülseratif lezyonlar, mide). İhlal vücuttaki hormon dengesini.

Korumak için, iktidarı en üst düzeyde tutulması gerekir kendi yaşam etkileyen faktörler erkek gücünü olumsuz yönde etkiliyor.

belirtileri

Aynı anda uymak gerek sağlıklı bir yaşam kurtaracak sağlam yükseltici bir yaşlılık.