Artan kudret, erkeklerde 60 yaşından sonra: ipuçları ve hileci

Yaşa bağlı değişiklikler erkek vücutta etkisi sadece fiziksel bir durum. Birçok yaşamaya başlar diğer zorluklar, genç yaşında sadece farkında değil – çoğu notları kudret 60 yaş erkeklerde azalmaya başlar. Şimdi eczane sayaçları ve cephanelik geleneksel tıp için bir çok araç sağlayan bir mücadele ile bu hastalık yapıcı.

Çok önemlidir bu yüzden her erkeğin başlamak için bakmakta dahil olmak üzere, sağlık gençliğinde.

kudret sonra 60

Yaşlılık ve kudret

Kudret uzmanları ile ilişkilendirmek, kademeli ve doğal bir azalma düzeyleri testosteron hormonu, bir yılda üretilen değil gibi çok genç. Bu madde doğrudan etkiler yeteneği erkek ereksiyon.

Testosteron eksikliği, kan neden erektil disfonksiyon. Çalışmalar, hormon konsantrasyonu doğrudan bağlıdır, ne tür bir yaşam tarzı lider bir adam.

Eğer sağlıklı ve aktif bir şey var tüm önkoşullar korumak, cinsel sağlık ve ileri yaş. O hayatı boyunca sadece spor yaptım, ama uzak sağ aldı organizmanın kuvvet, koruma, içme ve sigara, kudret ile sorunlar sonra 60 kaçınılmazdır.

Nedeni, giden bir cinsel işlev bozukluğu

Düşünün daha fazla nedenleri neden olabilir iktidarsızlık. Uzmanlar, bölmek, onları iki büyük sınıfı: iç ve dış.

İç nedenleri azaltmak kudret

Nedeniyle ortaya çıkan, kronik ve diğer rahatsızlıkları:

 • Testosteron eksikliği, daha önce bahsettiğimiz.Sonuç olarak azalan hormon düzeyleri için sorumlu olan ereksiyon, kırık değil, sadece bu fonksiyon, ancak ve azaltılmış dürtü karşı cinse ve sorunlar başlar boşalma ile.
 • Yaş kaybı gemiler onun esneklik yol açar daralması. Sonuç olarak kan dolaşımı bozulur, dahil olmak üzere, cinsel organ. Sonuç olarak, yanlış bir döner oluşur ve erektil disfonksiyon.
 • Kalp-damar hastalıkları. Kalp kası da yaşlanıyor ve kan pompalar artık eskisi kadar hızlı. İhlali genel kan dolaşımını etkiler mümkün penis.
 • Hastalığı ürogenital sistem, çeşitli nedenlere bağlı.
 • Kronik hastalıklar ile yaş eğilimi arttırabilir.

Dış faktörler bozulma kudret

Kural olarak bağlı değildir, kişinin bir sonucudur yaşam tarzı:

 • Profesyonel faaliyet erkek. Eğer hasta, özelliği nedeniyle led çalışma sedanter yaşam, büyük olasılıkla, kırıldı kan akımı pelvik, ne de etkilemiştir cinsel bir sistem.
 • Obezite. Arka planda değişen hormonal arka plan bozulması ve lipid metabolizması ve birikimine yol açar, aşırı vücut ağırlığı.
 • Artan sinirlilik, ortaya çıkan sürekli stres, aile ve iş yerinde, duygusal ve zihinsel aşırı yük. Unutulmamalıdır ki, zamanla dünya algısı değişmeye başlar. Ve o gençlik rahatsız ve tesise verilen puanı gösterebiliyoruz hayat bir rahatsızlık olarak sadık. Doğal ve geri tepkiler.
 • Zayıflaması, kemik ve kas iskelet, bir kaçınılmaz olarak yaşla birlikte. Bu yüzden bu kadar korumak gerekir tek tip egzersiz bir ömür boyu.

Ne olursa olsun, erektil disfonksiyon nedenleri bilmek önemlidir, bu 60 yıl içinde onu kurtarmak için zaman varsa, bir doktora danışın tavsiye ve tanı.

Tanı

doğru beslenme

Eğer hasta takip ediyor, onların sağlık ve her yıl düzenlenen rutin denetimler, danışmanlık ve ona yardım sağlanacaktır zamanında ve herhangi bir ek terapötik etkinlikler olacak.

Dikkat edilmemesi durumunda, koruyucu modu ve geç tedavi gerekir geçmek için bir dizi test.

Önce araştırmak durumu hematopoetik sistem, bir kişinin bir birbirine bağlı bir ile kalite göstergeleri güç. Bunun için tek beyaz küre sayısı.

İse o sınırlar içinde, yani korkmayın hastalıklar genital organları. Eğer aşan atanır daha derin muayene.

Bu araç, ultrason ürogenital sistem, sağlayan ortaya inflamatuar ve diğer olumsuz süreci.

Bir başka bakan, tanı, spermiogram sayısını gösteren sperm seminal sıvı. Herhangi bir sapma sinyali için doktor seçimi, uygun bir tedavi rejimi.

Belirlemek için bakteriyel mikroflora almak çubukla üretra.

Eğer hastanın kronik bir hastalığın, tanı anındaki göz önünde bulundurulur öyküsü, performans genel analiz için idrar varlığı/yokluğu leukocyturia ve veri yapılan tedavi.

İktidarsızlık belirtileri

İşaretler vardır uyarmalıdır erkek önceden:

 • için ereksiyon elde etmek istiyorsanız daha fazla zaman ve çaba, her zamankinden daha fazla;
 • penis elastikiyetini kaybeder ve bulmuyor boyutunu;
 • orgazm zevk getirmek;
 • boşalma sonrası ereksiyon azalır, daha hızlı, daha önce;
 • arasındaki cinsel eylemler bir adam lazım daha uzun iyileşme süresi;
 • deri, skrotum gevşek olur ve testisler elastikiyetini kaybeder.

Geliştirmek için nasıl bir kudret 60

Erkeklere yardımcı olmak için sonra altmış hissediyorum tekrar yükseklikte, yardım için gelebilir gibi modern tıbbi ilaçlar ve ilaçları halk hekimliği.

Tıbbi ilaçlar

Sadece bir dizi ilaç, en etkili olan – inhibitörleri serisi PDE-5. Onların bileşimi önemli ölçüde geri ve geliştirmek ereksiyon birikmesi nedeniyle kimyasal maddelerin olumlu etkileyen beklemeye penis, ajite ve orgazma ulaşmak.

Tüm inhibitörleri dizi PDE-5 kontrendikedir kalp yetmezliği olan hastalarda, kullanın ilaçlar bulunduran nitrogliserin. Onlar da neden erkeklerde baş dönmesi, baş ağrısı, gelgit kan, deri ve diğer yan etkileri.

Kegel Egzersizleri

Yaşlılıkta çok önemlidir formda. Tesis bünyesinde değil, güçlü olmak zorunda, ve onları gün ortalama yaklaşık yarım saat.

Seçmek için daha iyi bir yük sevme. Birisi yeterince kısa bir yürüyüş, ama mutlaka her gün ve her türlü hava. Birisi daha böyle yüzme veya bisiklete binme. Harika bir altmış bir adam katılır ve spor salonu bulunmaktadır.

Genel tüm için tasarlanmış bir egzersiz dr Arnold Kegel yardımcı olur, kas elastikiyetini ve pelvik dolaşımını kan dolaşımını.

Egzersiz yapmak için herhangi bir koşul altında ve sessizce. En önemlisi, öğrenmek için aynı anda sıkıştırmak ve sıkıştırmasını kasları, üretra ve anüs. Lazım onları tutmak için sıkıştırılmış bir durumda birkaç saniye, daha sonra dinlenmek.

Etkiyi elde etmek için karmaşık tekrarlamanız gerekir sekiz kez, her bir yaklaşım olmalıdır, en az 10 saniye. İçin bu egzersizleri yapmak, doğru, gerek, hatırlamak için hangi kasların gergin işeme sırasında ve daha sonra geçmek için eğitim.

Unutulmamalıdır ki, tüm bu egzersizleri ilk defa dışarı dönecek. Ama bu-değil bir engel haline çalıştırmak.

İlaçları halk hekimliği

Ne yazık ki, çoğu geleneksel ilaçlar kefen efsaneler, ilgili değil aslında.

Bu yüzden uzun bir süre düşünüldü rendelenmiş gergedan boynuzu çok etkili tedavisinde iktidarsızlık. Bunun nedeni kitle imha masum hayvan ve etkisi bu aracı buldum onaylamak şimdiye kadar.

En iyi geleneksel ilaçlar ve güvenli tüm katılımcı süreç için doğal afrodizyaklar – şampanya ve istiridye.

Bir kadeh bu, fransız köpüklü artırır değil sadece, ancak ruh ve kan. İstiridye çinko bir sürü içerir, bir doğrudan katıldığı eğitimde testosteron.

kudret

Her biri, incelenen araçları geliştirmek için kudret olabilir kontrendikasyonları. Bu nedenle, uygulamaya başlamadan önce, herhangi biri, bir doktora danışmak gerekir.