Yollar arttırıcı erkeklerde

Kudret — yetenek ereksiyon elde etmek ve onu beklemeye boyunca cinsel ilişki. Burada çok önemli bir rol oynar, tam bir ereksiyon.

cinsel gücü artırmak için nasıl

Düşüşün nedenleri kudret

Ereksiyon denilen durum penis o dolu kan ve yeterli esneklik getirilmesi için vajina. Eğer söyleyecek başka bir deyişle, bu fırsat bir erkek gibi hissediyorum oluşturmak, sağlıklı yavrular. Buna ek olarak, düzenli bir cinsel yaşam uygulanabilirdir sadece tatmin edici, sağlıklı bir kudret. Ayrıca, cinsel yaşam, kan dolaşımını artırır ve işleyişi, tüm vücut fonksiyonları.

Ne yazık ki, şu anda, daha fazla 35% erkek ile karşı karşıya erektil disfonksiyon, ve bu ilk adım ile ilgili sorunlara kudret. Aynı sorunları nedeniyle etki olasılığı artar kan damarları ile ilgili sorunlar ve dolayısıyla kalp krizi, felç...

Almak için sürekli ereksiyon, herkesin bildiği gibi, gerek yeterli miktarda testosteron. Eğer konsantrasyon bu hormon vücutta azalır, ne iyi kudret ve umut yok. Bu nedenlerle düşürücü etki gücüne bağlıyor:

 1. Alkol kullanımı. Alkol etkiler, testis, ve onlar için sorumlu testosteron üretimi.
 2. Tesis genelinde. Tütün katkıda daralma kan damarlarının, yani bozulan kan dolaşımı dahil olmak üzere, ve cinsel organ. Genel olarak burada da seçmeniz gerekir. Ya bir bira ve bir sigara yalan, bütün gün kanepede, ya da güzel bir kadın ile yatakta. Bu arada, bazıları için bu çok güçlü bir motivasyon...
 3. Yaşa bağlı değişiklikler. Yaklaşık 50 yıl azalır testosteron.
 4. Stres, sürekli bir iş yükü, iş yerinde ve evde. Tüm bu başarısızlığa yol açar beyin besleme sinyalleri üretmek için testosteron hormonu. Çalışıyorsanız, bütün gün, vücut ve yorgun, ve sen hala ve zorlarsanız, onu seks yapmaya. Hayır! Beyin bunu yapmak olmaz.Aynı stres nedeniyle olabilir başarısız bir cinsel ilişki, güvensizlik, korku bir şey. Herhangi bir durumda bundan kurtulmak gerekir. Eğer kendiniz, yani doktorlar. Onlar denir bu seksolog, psikoterapistler.
 5. Hareketsiz yaşam tarzı. Bozulan kan dolaşımı, küçük pelvis. Ve tüm pelvis dahil olmak üzere, ve penis.
 6. Uyku yoksunluğu. Yorgunluk...Zaten tarif yukarıda.
 7. Dengesiz beslenme. Azalmasına yol açar, metabolizma, obezite ve bozulmuş genel durumunun, vücudun
 8. Hastalık erkek cinsel küre. Ve sadece cinsel. Aynı böbrek hastalığı, endokrin sistem, prostat.
 9. Aşırı kilo. Bütün mesele bu yağ karın «boğularak» bezi üreten uyguladı. Aynı şekilde varsa, aşırı kilo, artmış kolesterol, ve o da ertelenir iç duvarlarında kan damarlarının akışını bozar, kan, onun açıklığı ve damarları ve bazı kan. Ve biliyoruz, penis de dolu kan damarları ile...oluyor zayıflaması ereksiyon ve bozulma güç. İçin test var mı, aşırı vücut ağırlığı, yeterli ölçmek çevresi karın. Erkekler için 94 cm ve daha fazla bu zaten obezite.
yollar arttırıcı

... Bu garip gelebilir, ama ilk yere koyabilirsiniz sürücülerin ve şoförlerin. Ve tüm çünkü sürekli sallayarak, zayıf kan dolaşımı küçük pelvis, prostat iltihabı ve bunun sonucu olarak azalan istek azalması, ereksiyon. Bu temel ortadan kalkar, ama bizim erkekler bu ihmal.

Aynı inhalasyon buharı, benzin de olumsuz etkiler «erkek gücü» bile küçük bir miktar değil neden olan bir zehirlenme. Ve yine kış yüzme, kış balık avı ve amatör oturup soğuk(evet, evet bu çok tehlikeli değil sadece kızlar için!), madenciler, işçiler, sürekli yüksek sıcaklık, gibi işçiler sıcak salonlar... Yani aynı kudret-ebilmek var olmak geçici ve kalıcı.

Geçici: ilk etapta duygusal faktörü ve uyku takip alkol, sigara, aşırı kilo... Eğer zamanında tespit ve ortadan kaldıracak bu faktör, o kudret kısa bir süre devam edecektir.

Sabit: en sık neden olduğu ruhsal bozukluklar, hastalıklar farklı etyoloji, yanlış bir yaşam biçimi. Zaten tıbbi yardım olmadan yapamaz.

Artırmak için nasıl potens hapları olmadan

Genellikle, bu çok hassas bir sorun ve erkekler çok acele doktorlar. Bu nedenle, bu teklif için ortak kurallar geliştirmek için güç.

Şu an için piyasada bir çok ilaç için söz yenilemek, gücünü artırmak, ama onlar pek çok yan etkileri var ve her zaman onlar için o kadar iyi onların reklamını. Çoğu durumda, bu sadece başka bir reklam hamlesi, bizim eczacı. Evet, yine ,bildiğiniz gibi nedenleri oldukça farklı olabilir ve tek bir sihirli hap için tüm vardır. Her biri kendi hastalığı, ve her bir ilaç var endikasyonları ve kontrendikasyonları.

Ne yazık ki, biz açıklamıyoruz ölümcül durumlarda bu gibi ilaçlar alarak. Daha önce, ve şimdi, pek çok ilaç için güç, dahil, böyle bir madde yohimbin gibi bir tedavi uygulanır kardiyak aritmiler. Ve büyük miktarda, ve bazı insanlar o aslında kontrendikedir.

Böyle bir madde gibi, arpacık ve ark. vardır güçlü sinir zehirler. Gibi herhangi bir zehir nöbetler neden olur. 18. yüzyılda, zaman, kullanılan, sadece bu ilaçlar, nöbet bu tür bile adını.

Ve belki de en zararsız ne olabilir kendi kendine, kafayı uygulama, bu tür bir ilaç bu zulüm üretimini kendi hormonu. Bu erkek hissediyorum aşağı ve biraz tüketilen böyle bir kelime olarak «kastratoların». Hatta eğer emin tedaviye, çok kaliteli size tavsiye arkadaşlar, yine de tercihen bu ilacı, çünkü bilinmeyen o işe yarar tam olarak senin vücut.

Güvenli bir tedavi

En iyi çare bu normalleştirme genel sağlık. Bunun için diyet eklemek hayvansal yağlar: karaciğer, tavuk eti, sığır eti, B vitaminleri, E, C, çinko, selenyum. Bu ürünler testosteron üretimini artırmak. Aynı hayat arkadaşı olmak zorunda spor ve sağlıklı beslenme. Ve tabii ki, vazgeçmek gerekir, alkol ve sigara.

İçin de aynı kudret iyi yardımcı bitkisel çaylar otlar. Gibi kekik, ısırgan otu, ginseng. Ayrıca bizim vücut için güvenli, küçük dozlarda biyo-uyarıcılar, multivitaminler, egzersiz, sertleştirme ve tabii ki tedavi akut ve kronik hastalıklar.

Şu anda ilaç firmaları gelişmek ve pick up herhangi bir multivitamin. Uygun olanları tam olarak size. Olanlar maddeler içerir, hangi eksikliği vücutta: içeriği ile magnezyum, potasyum, kalsiyum, florür, demir.

araçlar için kudret

Birçok madde vardır eskiden beri kullanılan, bağışıklık geliştirmek, kazanç, metabolizmayı arttırıcı. Şimdi diyorlar uyarıcılar: limon, ginseng, altın kökü, ısırgan otu,...

Çünkü vücudumuzun uyumlu bir sistem, ve bir şey yanlış giderse, o zaman uğrar, bütün vücudu. Genel durumun iyileştirilmesi, vücudun aynı olumlu etkileyecektir ve samimi yaşam kalitesini.

Ama bize gelince böyle bir zihniyet, ne daha iyi. Hala ne içiyorsunuz, demlemek çay ya da ot, içki, multivitamin, biostimulants veya özel hap kudret. Ben sadece kendi doz. Örneğin, aynı zararsız biostimulants yüksek dozlarda neden olabilir uykusuzluk, deliryum, nevroz, arıza, ilgisizlik..

Artan kudret, fiziksel yöntemler.

 1. Masaj skrotum ve testis. Artırmak için yardımcı olur bağışıklık sistemini geliştirir, sindirim, sinir sistemini rahatlatır, yükseltir uyguladı.
 2. Egzersiz artırmak için ereksiyon. Düzeltme erken boşalma önlenmesi, prostatit, sesleri ereksiyon.
 3. Kegel Egzersizleri. Etkisi ve PC kasları (aşk kasları) üzerine etkisi, cinsel ilişki süresi, prostatit tedavi.
 4. Masaj artırmak için güç. Bir şekilde kullanılan başka bir Doğu tıbbı, çok basit, yetenekli bir refleks geliştirmek kudret.

Tüm bağlıdır, erkek...

Birçok «ortaklık» masajlar, egzersizler sunuyoruz gerçekleştirmek ayarları seçeneğini belirleyin. Bir adam artık genç bir artı, örneğin, ilk buluşma, yine de herhangi bir korkusu neden ezici bir başarısızlık, kayıp inanç. Unutma ki bazen acele etmek gerekir, ve basit bakım ve gelincik sadece kadınlar... Ve bu bazen çok daha önemli herhangi bir hayvan sürücüler. O-ebilmek eklemek herhangi bir çaba normalleştirmek için samimi bir yaşam, eğer bu konuda gerçekten çok ihtiyacı var. Sonuçta bu anlaşma iki. En önemlisi sabırlı olmak ve umut kaybetmek yok. Bir çıkış yolu her zaman vardır.

Mitler ve gerçekler

Hap aldıktan sonra kurtulmak mümkün değildir ereksiyon. Bu bir efsane! Hatta aldıktan sonra «sihirli» hap başvurmak gerekir stimülasyon (sevişme, öpüşme). Ereksiyon gelecek hiçbir ekstra stimülasyon ve devam edecek de.

Bu risk grubuna girer erkekler sadece kırk. Bir efsane! Tabii ki, bu daha yaygın, ama vardır bir sebep bir neden erektil disfonksiyon ve genç nesil: arteriyel hipertansiyon (şimdi ve o çok genç), diabetes mellitus, çeşitli hastalık kalp-damar sistemi.

Yaşlılık bu mutlaka olacak ve bir etkisi olmaz. Bu doğru!

Yaşlanma, vücudun olacak her. Ve yukarıda söylediğimiz gibi, vücudu bir bütün...

Erektil disfonksiyon bu tamamen erkek olan ve üzerinde herhangi bir etkisi yoktur, bir kadın. Bir efsane! Her zaman belirgin bir şekilde mutsuz bir kadın, başka bir var kocam çok gergin, sürekli bir arıza, bir öfke... Bu, çünkü bir erkek hissediyor kendini yetersiz.

Asla geç değil!

Örnekler var tarihte ne zaman babalar stavan erkekler kadar altmış. Örneğin, Charlie Chaplin.

Örnek olarak aynı Herkül, ama sadece değil, çocuk kitapları, tarih. Ne Herkül sayılır onüçüncü feat? Hiçbir şey için değil, doğru tahmin! Ne o sise ile seks elli kızı kralı.

Doğu erkek en az yüz cariye ve bir o kadar da eşleri! Onların sorumlulukları dahil sadece besleme deve, yemek, temizlik, çamaşır...

kudret

İşte böyle bir erkektir. Bu arada, andrologists (vardır ve bu uzmanlar), inanıyorum ki, böyle bir gücü sahip ve mevcut erkek...