Doğal ve sağlığına zarar vermeden geliştirmek erkek aphrodisiaka

Belirli bir süre içinde en güçlü temsilcileri kısmında bir insanlık sorunu ile karşı karşıya kalitesiz ereksiyon, onları aramak çıkış seçenekleri bu durumdan. Bugün biz nasıl açıklayacağız artırmak kudret erkeklerde doğal yollarla.

artış potansiyeli doğal yollarla

Başlangıçta, kısa vadeli erektil disfonksiyon, geçen bağımsız bir özel durum tahrik, itibaren, kabul edilmez bir tezahürü iktidarsızlık, değerlendirilir, bir seçenek olarak normal işleyişi erkek üreme sistemi.

Spontan yetersiz fiziksel uyarılma tahrik:

 • Yorgunluk, fiziksel ve ahlaki özellikleri,
 • Aşırı doymuş bir cinsel yaşam,
 • Doğal yaşa bağlı değişiklikler, vücut denirdi solan androjen salgısı,
 • Alımı, bazı ilaçlar (sakinleştirici, hormonal maddeler).

Önemli: fizyolojik erkeklerde erektil disfonksiyon farklı patolojik durum daha vardır pürüzsüz birikimini belirtileri, ereksiyon var, ama kalite yetersiz. İçin gerilim penis yeterli olmuştur başlatmak ve bitirmek için cinsel birleşme için gerekli daha fazla zaman ve çaba.

Gördüğünüz gibi, erkek cinsel küre — çok «ince çalgı», harekete duyarlı, kaliteli ve bir yaşam tarzı. Bu nedenle, her bir kişiyle güçlü bir insanlığın bir parçası, hatta mükemmel bir ereksiyon yararlı olacaktır öğrenmek, nasıl ulaşılır artış kudret erkeklerde halk yolu vardır.

Kalitesini etkileyen faktörler kudret

 1. Yaşam tarzı, fiziksel aktivite, fırsat var, tam bir dinlenme. Cinsel erkekler işlevini olumsuz etkiler, aşırı fiziksel efor, çok küçük bir hareket. Eğer başlar, ereksiyon sorunları, onları gereken kişiler, gereği gibi vücudun normale modu yaşam.
 2. Alışılmış beslenme. Hayatı boyunca insanlarda oluşan dayanıklı bir model yeme, nerede üstünlük verilerek, uygun fiyatlı, besleyici ürünler, kolay hazırlamak. Tek erkekler nadiren düşünmek olarak ve kullanımda tüketilen yemekler. Bu arada, gıda — ana bileşenlerinden biri tam value cinsel erkek. Onun yardımıyla yönetir, teşvik etmek için nasıl bir iş parçası üzerinde üreme sistemi ve bastırmak.
 3. Varlığı zararlı bir bağımlılık. Başka bir kriter, bir veya başka bir şekilde görülür çoğu erkek, olumsuz etkileyen, sinir sistemi ve kalp damar sistemi, karaciğer. Sonunda bir yıllık sigara bağımlısı, alkol olur, kudret.
 4. Psikolojik rahatlık, benlik saygısı, mobilya, iş ve aile. Her gün bir kişi ile karşı karşıya olduğu pek çok psikolojik, travmatik faktörler. Bazı başarısız myself, da — kullanarak, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir insan, ama bir kısmı kızgınlık, yan atlama diyoruz, açıkçası çatışma durumları yeteneğine ulaşmak, yıllar içinde, yatmadan ağır bir yük, kişi başına düşen, sonucu ve vücut. Bu kadar ciddi, ne sebep olabilir bir tür iktidarsızlık — zihinsel. Cinsel işlev bozukluğu bu tür genellikle genç yaşta ve olumlu bir prognoza sahiptir çare.
 5. Bedensel hastalıklar. Çok önemli bir nokta olan kalitesi üzerinde doğrudan etkisi, erektil işlev. O doğrudan ilgili bir kavram «organik iktidarsızlık». Bunun altında ima cinsel işlev bozukluğu nedeniyle ağır somatik patoloji: vasküler bozuklukları, böbrek yetmezliği, hepatit, hastalık, sinir sistemi. Benzer durum etkiler iş kalitesi organizmanın, nerede, kudret olarak kabul edilebilir, en zararsız. Etkiler, onun etkisi olmadan ve altta yatan hastalık imkansız. Samimi bu tür sorunlar genellikle meydana yetişkinlik ve kötü mükellef düzeltme. Tamamen kurtulmak için organik iktidarsızlık çok zor, ama bir kontrol ve altta yatan hastalık, kalitesini etkileyen ereksiyon.

Sorunu çözmek için basit bir yöntemle

faktörler etkileyen kudret

Teknikleri üzerindeki etkisi ereksiyon kalitesini ima değil sadece iktidarsızlık tedavisi ev halk ilaçları, aynı zamanda köklü değişiklikler, yaşam tarzı ve beslenme:

 • Optimizasyon modu, çalışma ve dinlenme. Hiçbir dinlenme arka plan üzerinde büyük enerji maliyetleri, neden olur, vücut zorlanır enerji tasarrufu, «kapatma» değil, istediğiniz anda bir seçenek. Fiziksel hareketsizlik de erkek sağlığı için zararlı, bunun yarattığı durgunluk küçük pelvis sonucu olan yetersiz kan akışını corpus cavernosum penis.
 • Mücadele stres, benlik saygısı geliştirmek, kurmak bir güven ilişkisi aile. Bu bilgiyi elde etmek için sağlanan açıklık, diyalog ve anlayış kök sorunları ya da değiştiren «baskıcı» iletişim daire. Bu arada egzersiz olarak koşu, yüzme, voleybol değil sadece, tonlu gövde, ama katkıda sıfırlama negatif enerji. Yararlı da yoga, auto-eğitim. Eğer kendi çabaları yeterli değil, o zaman temas kurmaktan çekinmeyin uzman bir psikolog.
 • Doğru beslenme. Gıda — en ekonomik yol kalitesi üzerine etkisi, erektil işlev.

Korumak için erkek gücü bir diyet dahil edilmelidir, aşağıdaki ürünler:

 • Tuzlu su balık ve deniz ürünleri için en büyük doğal kaynağı olan çinko için son derece önemlidir normal erkek üreme organları.
 • Fındık ve tohumlar. Fıstık, badem, ceviz ve fındık, susam, ayçiçeği, kabak çekirdeği için, kudret için değil, değiştirilebilir.
 • Yeşil ve kök sebzeler. Maydanoz (tüm bitki parçaları), kereviz, zencefil, yeşil yapraklı sebzeler, tüm bu düzenli olarak yenen bir adam, sevecen hakkında cinsel uzun ömürlü.
 • Peynir, süzme peynir, ekşi krema, tavuk ve bıldırcın yumurta ürünleri, büyük bir protein, yani onlar için yapmak zorunda vurgu temsilcileri, güçlü bir nüfus.
 • Bal ve arıcılık ürünleri.
 • Sebze, meyve taze olarak ve son ısıl işlem.

Diyet ortadan kaldırmak için tuzlu ve tatlı yiyecekler, rafine ürünler ve yarı mamul ürünler, yağlı etler, alkol.

Yöresel yemek tarifleri ile mücadele iktidarsızlık

Isırgan otu

 • Bir büyük kaşık kuru yaprak dökülür litre kaynar su. Israr altmış dakika, filtre, bir kişinin üç kez, 50-70 mililitre başına bir kez. Çok yaygın olarak kullanılan ısırgan tohumu için güç, onların temelinde var çeşitli denenmiş yemek tarifleri.
 • Beş büyük kaşığı ısırgan tohumu dökülür 0,5 litre şarap (şarap), bu ısı karışımı kısık ateşte kaynatın ve beş dakika. Serin, al elli mililitre araçları, günde, kez, bölünmüş üç doz.
 • Bir yemek kaşığı ısırgan tohumu ve bir muz yapmanız gereken homojen bir bulamaç. Yeterince yemek, günde bir kez 1 büyük kaşık ilaç.
 • Tohumları ısırgan otu sadece çay demlemek kaynar su ve içme çay yerine. Bir bardak su almak ve bir çorba kaşığı bitkisel.

Sarımsak

sarımsak

Halk artırmak için bir yöntem kudret ile sarımsak dayanmaktadır üzerindeki etkisi ile kan dolaşımını yardımcı olmak için, güçlü ve kalıcı uyarma:

 • Kg taze sarımsak temizlemek, eziyet, uykuya üç litrelik kavanoz. Kap ağzına kadar doldurmak kaynamış su, sarılmış kağıt üzerine otuz gün içinde yerleştirmek için karanlık bir yer. Her gün sallamak. Bir ay ilaç hazır. Onu içmek için günde bir kez bir çay kaşığı, yayılan, bir bardak süt. Bir ders içmek gerekir bütün kavanoza tentür, tekrar bir kez daha bir yıl.
 • Benzer bir tentür hazırlamak için kullanabilirsiniz votka. Bunun için kilogram kıyılmış sarımsak dökün ½ litre votka, sıkıca kapalı ve ısrar yedi gün karanlıkta. Almak büyük bir kaşık üç kez yemeklerden önce bir gün.

Sarımsak için kudret erkekler için kullanılabilir taze, yemek için yeterli bir dilim, bir gün birkaç hafta için. Ama bu az geçerli bir sebeple güçlü, tuhaf bir koku.

Önemli: sarımsak kontrendikedir ülseratif kusurları, mide ve bağırsak, ağır böbrek hastalıkları ve karaciğer, hemoroid, epilepsi.

Kabak çekirdeği

Kompozisyon tohum içerir b vitaminleri, c, E, A, F, yağ asitleri bir dizi: Omega 6, Omega 3, arginin, folik, linolenik asit ve diğer asit. Sağlayan bu ürün gıda yollarına geri dönmek üretimi etkileyecek ana androjen — testosteron ve denetlemek, tüm ürogenital sistemi erkek vücut. Ayrıca, ısıl işlemden sonra artar kalorili ürün, bir kısmı da yararlı özellikleri kaybolur diyor lehine uygulamalar tohum, ham.

Kullanılan kabak çekirdeği olabilir bir katkı maddesi olarak tahıl veya sebze garnitür oluşan ekmek, olarak özel araçlar için tasarlanmış bir tedavi için bir ders.

Yemek için ilaç gerekebilir bardak soyulmuş rendelenmiş kabak tohumu ve ½ su bardağı bal. Birleştirerek iki madde, iyice karıştırın, homojen bir kitle elde. Onun için gerekli rulo topları çapı 1.5-2 cm. Bu doz, önerilen bir karşılama. Yemek ihtiyacı tek bir topu, günde kırk dakika kadar ana yemek. Kütük buzdolabında saklanan, kullandıkları aylık kurslar ile tatiline, yedi gün.

İşte etkisi nane erkeklik belirsiz. İyi bilinen bir bitki vardır sedatif etkisi olumlu yönde etkileyen bir zihin durumu. Bu uyku hali neden ve baskının tersine, sesleri ve teşvik eylemleri. Has belirgin bir anti-inflamatuar ve antioksidan etkisi, bağışıklık sistemini aktive. Bu olumlu etkiler, insanlar, lider, stresli bir yaşam tarzı.

Bir kaç yaprak taze yeşillik kabul ekleyebilir çaylar ve salata. Bu yardımcı olur, rahatlatmak, anksiyete, aşırı 5) kuşkuculuk. Kaldırmak için fiziksel gerginlik ekleyerek, esansiyel nane yağı (birkaç damla) sıcak bir banyo, ya da araç için bir ruh.

Bir algı olduğu, aromatik bitki tüketmek tavsiye edilmez temsilcileri güçlü seks, bu yetenekli baskıcı hareket cinsel bir sistem. Gerçekten, kompozisyon otlar içerir, hormon benzeri maddeler, sözde phytoestrogens, sık ve büyük kullanılan nane vardır böyle bir risk, ama bunun için kullanmanız gereken çok sayıda bitki. Standart uygulama yatıştırıcı ot zarar veremez erkek vücut.