Artırmak için nasıl kudret 60 yaşımda

Yaşlılık — tatil ve anılar için, ama kadınlar için değil, erkekler için. Onlar, aksine, zayıf seks, 60 yıl korumak için ağır bir miktar «barut bitmemiş belli», ve gibi genç insanlar, özlemek parlak doyurucu bir yaşam. Seks onun için mi işgal son yer, çünkü bir erkek bile böyle bir durumda sizin bu saygın firmanızdan bir yaşta olabilir, yeniden baba olmak (bu gibi durumlarda nadir değildir). Değilse bir «ama» — kademeli zayıflaması güç.

Norm ve patoloji — belirlemek için nasıl, herşey yolunda mı

kudret, erkeklerde 60 yaş

Özelliği, bir erkek bir organizma olduğunu ileri yaşta, 60 hatta 70 yıl, durum onların üreme sistemi temsil eder kadar bir iyi koordine mekanizması gibi ve yetişkinlik. Ancak iş cinsel bezleri zaten meydana süreçler azalan. Böylece ereksiyon meydana gelmez görüntülendiğinde, düşünceleri, seks, ve sonra dikkatli bir uyarıcı erojen bölgeler ve penis bile mümkün tam ereksiyon bulmuyor bu boyutları olan yaş 20-30 yıl. Birkaç küçük hacim kazanır ve testis.

Listelenen tüm işaretler hiçbir şekilde tanıklık iktidarsızlık. Daha doğrusu, bu bir işaret, ne bir adam büyük oldu. Ancak, birçok durumda yaşadıktan sonra bir eşik 60 yaşında bir adam haline aşina «özlüyor» yatakta:

 • ereksiyon olabilir yeterince güçlü bir egzersiz için cinsel ilişki;
 • hassasiyet penis düşebilir o kadar başarılı değil ulaşmak, orgazm, ya da o yeterince parlak ve uzun;
 • cinsel ilişki sona erebilir çok hızlı erken boşalma.

Ayrıca, erkeklerde 70 yıl, belki hiç uçurum cinsel ilgi nedeniyle sürekli yorgun hissediyorum. Alarm sesi bu konuda akla gelen tüm, örneğin, aynı kategori erkekler iyi hissediyorum ve olmadan samimi bir ilişki. Eğer aynı arzu ve yeteneği, onu gerçekleştirmek, eksik, düşünmek, geliştirmek için nasıl, kudret.

Hangi yöne gitmek

Başlamadan önce, tedavi, yaş, iktidarsızlık, erkeğin gerekir, en azından genel hatlarıyla nedenleri anlamak, onun ortaya. Yani, eğer genç insanlar, ancak 30 yaşın altında, ana kaybetme riski kudret oluşan psikolojik bozuklukları ve bulaşıcı ve inflamatuar hastalıkları genitoüriner küre, 60 yıl sonra bir lider konumunu işgal gibi nedenler, vasküler patoloji ve prostat hastalığı. Yani iyileştirme gücü keşfe bağlıdır tedavisinin önemli hastalıklar.

En az önemli faktör olarak ortaya iktidarsızlık bu yaşta doğal testosteron düzeylerini düşürerek. Güçlendirmek sentezi hormonu kuvvet altında herhangi bir hormon replasman tedavisi, ya da alımı bir uyarıcı üzerinde çalışan aktivite artışı genital bezleri. Bu arada, kendi rolünü iyi tamamlıyor halk geri yüklemek için bir araç olabilir, ve olağan bir ilaç satın almak için eczane.

Artan kudret, 60 yıl — golleri

Rağmen, daha önceden oluşturulmuş bir görüş kudret erkeklerde, yaşlılarda, onu oldukça geri bile olmadan uygulama gibi ünlü uyarıcı Viagra. Bu arada, bu tür ilaçlar en sık üzerinde olumsuz bir etkiye sahip, kalp-damar sistemi, ve uygulamadan sonra ortaya çıkabilir krizi, hipertansiyon.

Temel tedavisi iktidarsızlık yaş 60 yıl veya daha fazla ise geniş önlemler alan, her bir madde olduğu kabul edilir, son derece önemli. En etkili teknikleri, sorunu çözmek için aşağıdaki:

kudret
 1. Tedavi mevcut kronik rahatsızlıkları medicamental araçlarla ve gerekirse ameliyatla. Özellikle dikkat edilmelidir hastalıkları, endokrin — diyabet, hipotiroidizm yanı sıra patoloji karaciğer ve prostat kanseri, ateroskleroz.
 2. Uyum özel bir beslenme sağlayan, kan dolaşımını artırmak değil sadece genital bölge ve tüm vücut ve aynı zamanda daha düşük kolesterol ve kan doyurmak, oksijen, mineraller, eser elementler ve vitaminler. Hatırlamak önemlidir, yaşına uygun beslenme — kötü bir çok hastalığı tedavisi.
 3. Fiziksel aktivite ile maksimum katılımı süreci kasları pelvik bölgede. Orada çeşitli egzersizleri yapmak kolay evde özel eğitim olmadan. Çoğu durumda, önerilen egzersizleri Kegel. Onun pratik değil sadece, iktidarsızlık, aynı zamanda diğer bozuklukları, pelvik organ.
 4. Normalleştirme cinsel yaşam. Evet, garip gelse de kulağa, ama geliştirmek için kudret gerekir, onu eğitmek. Bu demek değildir ki seks mi olur kesinlikle takvime göre, haftada üç kez. Yeterli olacaktır önlemek için çok uzun tatili arasında samimi kişiler. Eğer onlar ne aralıklarla bir hafta ve bir buçuk değer sopa «grafik».
 5. Tedavi temel hastalıklar ve iktidarsızlık halk ilaçları — decoctions, yağ likörler, mum ve merhem içerir otlar, bal ve diğer «canlı» gıdalar. Pişirmek için ilaç kullanılabilir evde veya satın almak için hazır organik eczane ilaç. İlk seçenek, tercih, satın alma, bitkisel karışımlar, örneğin, olamaz sonuna kadar emin onun özgünlük ve doğallık.

Daha az ilaç, yaşlı erkekler için faydalı ve psikolojik etkileri. Bile olsa yaş 60 yıl psikolojik patoloji nadiren neden olur iktidarsızlık, böyle bir durumda yine de bir yer var.

Tedavi diyet

Kapsamlı bir tedavi iktidarsızlık olmadan düşünülemez diyet uyum. Erkeklerde 60 yaşından sonra birkaç ihtiyacı azalır, hayvan proteinler ve karbonhidratlar, ve tüm bu dikkate almak gerekir oluştururken menü. Ereksiyon yükseltmek istiyorum çoğu erkek, yaşlı, iyi güçlenir kullanırken, aşağıdaki ürünler:

 • meyve ve çilek taze (en fazla 200 g / gün), onlara bakın vücut için gerekli mineraller ve vitamin kompleksleri;
 • sebze, ağırlıklı olarak yeşil ve ailesine ait turpgillerden;
 • fındık, ağırlıklı olarak antep fıstığı, brezilya cevizi ve ceviz ile birlikte kurutulmuş meyve ve bal, çok iyi bir takım, gücünü artırmak için;
 • tahıl ve baklagiller, özellikle eğer bir yere sahiptir diabetes mellitus;
 • zengin omega-3 asit, yağlı balık, tercihen deniz;
 • süt ürünleri ve peynir.

Gibi ürünler, yumurta, yağlı et çeşitleri, ekşi krema, kontrendikedir erkekler için yaşlılık. İçerdikleri kolesterol, zararlı olan yansıyan güç.

İlaç tedavisi

Azaltırken kudret tedavi medicamental yollarla sağlayabilir önemli bir yardım. Bu uzmanlar ısrar gerekli ilaçlar, ilk etapta etkileyen kan damarları. Geçtikten sonra, bir tedavi gibi yollarla erkeklerde kutlanan önemli bir gelişme durum sadece vücudun bir bütün olarak: normal metabolizmasını geliştirir, hormon sentezi ve enzimler, sonuç olarak, gelişmiş ve ereksiyon.

egzersiz için kudret

Aynı zamanda tedavi anlamına gelir kullanımı ve diğer ilaçlar, farklı özelliklere sahip:

 • sistem uyarıcılar vücudun metabolik süreçleri temelinde biyolojik olarak aktif bileşenler, vitamin ve mineraller;
 • ilaçlar haiz özelliği inhibe madde (bu aracı almak için bazı durumlarda, hemen ilişkiden önce, en fazla 1 tablet / gün);
 • ilaç normale metabolizma, özellikle tanısı endokrin hastalıklar;
 • hormonal ilaçlar, etkileyen cinsel kapsamı, normale özellikleri — ilaçlar testosteron yamalar şeklinde, enjeksiyon, hap veya kremler/merhemler.

İyi bir etkisi psikojenik iktidarsızlık vermek antidepresanlar. Ayrıca, etki gücü artırmak için sık kullanılan ilaçlar başlangıçta için tasarlanmış değil, onu tedavi. Bir örnek olarak alabilir, özel bir merhem. Başlangıçta, uygulama sınırlı gibi tanıları hemoroid ve anal fissür. Ancak, etkisi uygulama yayıldı ve idrar küre — merhem mükemmel işe yaradı ve artırmak güç.

Uyuşturucu kullanmak için listelenen gruplar, evde — erkeklerde hiçbir sorun olmalıdır kabulü ile oral ilaçlar. Bu önemli bir titizlikle uymak için öneriler doktorlar birçok ilaç var, kontrendikasyonları, özellikleri, ilaç, uyumluluk ve diğer inceliklerini engelleyebilecek bir tedavi yöntemidir.

Özel dikkat ve hassasiyet gerektirir hormon tedavisi — herhangi ihlalleri önemli değişikliklere yol açabilir, iktidarsızlık kurtulmak için son derece zor olacaktır. Hormonları alarak sadece izin sonra, bir uzmana danışın ve ayrıntılı bir inceleme.

Halk ilaçları için kudret

İkinci en popüler yöntem, tedavi sonrası ilaç tedavisi, temsil eden, uzun süreli bitkisel ilaçlar, uyarıcı, anti-inflamatuar, yenileyici etkiler ortaya koyar. Halk yöntemlerle tedavi yapılır artık biraz daha sentetik bir ilaç, ama etkisi daha kalıcı.

Arasında en popüler kompozisyonlar artıran ereksiyon evde, geleneksel şifacılar tarafından özellikle aranır aşağıdaki gibidir:

 • Tentür alkol ile ginseng — kullandıktan sonra gözlenen önemli bir kazanç, güç ve dayanıklılık, normal hormonal arka plan ve metabolik süreçleri.
 • Perge (toplanan, ancak geri dönüşümlü arılar polen) bir araç olarak kabul edilir harika bir uyarıcı, enerji, cinsel gücü erkeklerde.
 • Kenevir tohumu tohum — sizin artıran spermatogenez ve testosteron sentezi çekirdeği özellikle yararlıdır 60 yıl sonra.
 • Çim dubrovnik sıradan bir kaynatma şeklinde — neredeyse anında iktidarsızlık için bir çare, bir uyarıcı saldırgan ereksiyon zaten bir saat sonra alımı.
 • Dodder tohum, avrupa ve kuşkonmaz — tedavi cinsel işlev bozukluğu, onlarla daha hızlı çalışır, bu yüzden onlar kabul edilir harika bir araç geliştirmek için uyarma ve kazanç ereksiyon 60 yıl sonra.
 • Jet erkek. güçlü bir uyarıcı, cinsel fonksiyon, bir olarak tentürler hızlı bir şekilde davranır.

Ayrıca, tedavi erektil disfonksiyon için bir kullanım sağlar alışılmış gıda — soğan, sarımsak, kurutulmuş meyve (özellikle kuru erik), ceviz ve bal. Evde kullanmak için iyi bir karışım bükümlü bir kıyma ceviz fındık incir, kuru erik, çekirdekleri, susam ve haşhaş tohumu. Kendi kendine tedavi, bu aracı oluşur günlük giriş karışıma bir çorba kaşığı günde üç kez.

tedavi kudret

Ne olursa olsun bir erkeğe yıl, bir arzu, ereksiyon ve işlemek için yeteneğini cinsel ilişki, bu nedenle, memnun olabilir kullanarak, mevcut para. Bu önemli değil örtbas mevcut sorunu gidermek ve tedavi için bir uzmana görünmek — ürolog vb. yardımcı olacaktır sağlamak için ortaya çıkan tüm değişiklikleri vücutta, en doğru hesaplamak için gerekli dozaj seçilen tedavisi için ilaçlar. Ayrıca, tercihen kötü alışkanlıkları bırakmak, onlar inkar «hayır» tüm çabaları, sorun, cinsel işlev bozukluğu ve önemli hastalıklar.