Neden oluşur, zayıf bir kudret ve nasıl tedavi

Birçok temsilcileri bir erkek görülmektedir zayıf bir kudret, onun neden ve ne bu dengesizlik biliyorum çok değil. Bu herkesin başına gelebilir, herhangi bir yaşta, ne olursa olsun, bir yaşam tarzı. Eğer ortaya çıkan bu patoloji, hemen bir uzmana, daha sonra tedavi etkisiz.

Düşüşün nedenleri kudret

Herhangi bir erkek bulur kendini yetersiz, eğer var gözlenen zayıf bir kudret. Buradan görünür, kendine güvensizlik, içine kapanma ve sosyal yabancılaşma. Ama bırakmak imkansız olduğu gibi, öncelikle nedenleri bulmak zayıf bir güç.

Eğer zayıf bir kudret, neden bu patoloji farklıdır. Etkileyen dış ve iç faktörler.

Bu nedenlerden dolayı zayıf bir kudret erkeklerde şunlardır:

erkekler zayıf kudret
 1. depresif durum;
 2. sık sık stres, sinir krizi geçiren;
 3. büyük fiziksel efor, yorgunluk;
 4. etkisi, zararlı alışkanlıklardan (sigara, aşırı alkol, uyuşturucu bağımlılığı);
 5. nadir cinsellik, düzensiz cinsel temas;
 6. varlığı, inflamasyon ya da herhangi bir enfeksiyon genital organlarda;
 7. obezite, aşırı kilo;
 8. kullanımı antibiyotik ve ilaçlar;
 9. sık sık bisiklet, motosiklet, hobi binicilik gibi aktiviteler;
 10. periodontitis (iltihap düşer, çiy noktası: diş kökü);
 11. itici davranış partner;
 12. dengesiz beslenme;
 13. travma, penil;
 14. konjenital anomalileri, cinsel organ;
 15. hareketsiz yaşam tarzı.

Stres, sinir krizi ve depresyon yeteneğine etkisi zayıflaması güç. Psikolojik faktör engellemek mümkün cinsellik erkekler için uzun bir süre. Büyük bir fiziksel efor ya da tam tersi hareketsiz yaşam tarzı da olumsuz etkiler erkek gücü. Nikotin, alkol ve uyuşturucu bir etkiye sahip zararlı bir etkisi cinsiyet hücreleri, damar duvar azaltır, onların sesi. Nadir cinsel eylemleri – bu yol hormonal bir dengesizlik. Kötü dengesiz beslenme eksikliğine yol açar, vücutta gerekli öğeler için gerekli olan normal çalışma, tüm organ ve sistemleri.

Erkekler düşkün motosiklet, bisiklet veya binicilik bilmeniz gerekir ki zayıf bir kudret 30 yıl içinde ortaya çıkabilir, kalıcı bir daralma kan temini arterler cinsel organ. Bu hobiler için sık nedenleri zayıflaması kudret erkeklerde.

Bazen alım sürecinde herhangi bir ilaç, azalmaya başlayabilir kudret erkeklerde, tedavi gerektirmez. Bu durumda yeterli olacaktır değiştirmek için bir çare, ama bunu yapmak gerekir derhal.

Periodontitis bu dişeti hastalığı, ama o da etkiler zayıflaması kudret ve erkeklerde tedavi, ağız boşluğu, bu ilk adım, normal bir cinsel yaşam. Neden zayıf bir kudret erkeklerde zemin, görünüşte tamamen ilgisiz cinsel organları ile vücudun bir parçası mı? Bu oluşur, çünkü periodontit oluyor tıkanıklık bloodstreams', bu nedenle, kan akmaya gerekli miktarda cinsel organ.

Neden zayıf bir kudret erkeklerde de olabilir varlığı, diyabet hastalığı, kalp damar ve endokrin sistemleri, damar sertliği ya da eksikliği, erkeklik hormonu.

Eğer hasta zayıf bir kudret, bir şey, her şeyden önce bir doktor yükümlüdür nedenleri bulmak için bu işlev bozukluğu, ve sonra bir tedavi reçete.

Hafifletilmesi belirtileri kudret

Bariz belirtileri ne potens zayıflar:

 • adam durur yaşamaya arzu seks için;
 • ona ilginç bir kadın;
 • eksik ereksiyon sırasında ön sevişme ve sabah saatlerinde;
 • ereksiyon zayıflar, cinsel ilişki sırasında.
bir erkeğin zayıf bir kudret ne

Bu demektir ki, size gitmek için zamanı danışmanlık uzmanı.

Tedavi olarak zayıf bir kudret

İle karşı karşıya olanların zayıflaması erkek güç, ayarlar, kendinize bir soru, nasıl tedavi zayıf bir kudret. Tedavi bu sorunu ciddiye alınmalıdır. Eğer bilmiyorsanız, hangi doktora başvurmak zayıf bir kudret, burada cevap olacak çok yönlü. Tüm bağlıdır, hastalık nedenleri, ama önce gitmek lazım andrologist. Bu uzman yürüten muayene ve muayene, hastanın bağlı olarak, faktör etkiler kudret, atanabilir danışma, dar bir uzman. Bu nasıl bir psikolog, bir seks terapisti, ürolog, proktologla, endokrinolog, kardiyolog ve hatta bir diyetisyen.

Zayıf bir kudret 30 yıl içinde, çeşitli nedenlerle oluşabilir, tedavi yöntemleri tüm durumlarda benzer.

Dengeli beslenme

Herhangi bir doktor önce önerileri kurmak için diyet hasta. İçin zayıfladı kudret, gerek takip etmek için gıda dengeli. Tüketilmesi gerekenler:

 • yağsız et ve balık;
 • süt ve süt ürünleri;
 • meyve ve sebzeler;
 • fındık;
 • bal;
 • deniz ürünleri;
 • yumurta;
 • yeşiller;
 • tahıllar.

Zayıflama kudret erkeklerde de oluşur eksikliği, b vitaminleri, E vitamini, A içinde bulunan meyveler çilek ve çilek, sarımsak ve soğan, muz, portakal, greyfurt, kayısı, el bombası, fındık ve domates.

Hariç diyet gerekir, alkollü içecek, enerji, yarı mamul, baharatlı ve yağlı gıdalar. Birçok erkek kendilerini kontrol ederim, sonra da soruyorlar, neden zayıf bir kudret.

Ayrıca, düşük kaliteli gıda, erkek tüketilmesi çok sayıda teşvik, hızlı kilo alımı, obezite. Bu da zayıflaması için neden bir erkek güç. Takip takip etmek alımı, yemek için sık sık, ama küçük porsiyonlar.

Çakışmayı önlemek

Zayıf bir kudret, 30 yıl, belki psikolojik bir nedeni var. Bu durumda, zorunlu bir danışma psikolog ve seksolog. Ortadan kaldırmak tüm stresli bir durum, daha az endişe, tedavi boyunca sessizce. Çok sık muzdarip olanlar erkek, ailesinde bir sorun, sürekli bir kavga ile eşi. Ve eğer bu eklenir sorun işte, sonuç ortada — düşük güç.

Reçete uzmanı olabilir çeşitli sakinleştirici ilaçlar ya da antidepresanlar.

Belki de, sen-meli sohbet eşiniz, açıklamak, ona bütün durumu. Sıklıkla birlikte gitmek için bir randevu, bir psikoterapist ve seks terapisti. Bu fırsat verecek bir kadın gözden tutum erkek, değiştirmek ve yardım etmek ahlaki kocasına bu sorunu çözmek için.

Aktif bir yaşam tarzı

Var zayıf bir kudret ve ne yapacağımı bilmiyorum? Daha fazla hareket!

Eğer sessiz bir yaşam ve ne yapacağımı bilmiyorum eğer yitiren kudret gerekir sadece daha aktif bir kişi. Gerek spor yapmaya ve daha fazla hareket, o zaman size sadece bir şeyin cinsel sağlık, ama aynı zamanda güçlü bir bağışıklık genel olarak.

Başka bir iç çamaşırı

Döngü gardırop. İlk etapta kaldırın sıkı bir iç çamaşırı. Bırakın iç çamaşırı, bir sıkarak cinsel organları. Önemli giymeyi doğal malzemelerden yapılmış.

Kaldırın dar kot pantolon ve pantolon. Bu sezon düşürür, penise kan akışını, bu oluşabilir erkekler zayıflığı.

Masaj terapisi zayıf bir kudret

Bazen doktorlar yatırıldı kursu özel masaj. Eğer mümkün değil, sistematik olarak katılmak için masaj tavsiye edilir en usta bu tekniği. Yapmak için kendi kendine masaj veya eğitmek parter bu durumda.

Böyle bir tedavi zayıf kudret iyi sonuçlar verebilir, eğer düzenli olarak masaj yapmak.

İlaç tedavisi zayıf kudret

Bazen bir doktor, bir çare tedavisi için ilaçlar. Bu tür ilaçlar zayıf bir kudret erkeklerde yeteneğine sahip, normalize kan, ereksiyon geliştirmek için.

Bu ilaç ereksiyon teşvik. Atanır erkekler, zayıf ereksiyon ya da zayıflamış erkek gücü. Uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Hatta zayıf bir kudret, umutsuzluk yok. Gerekli tedaviye başlamak için ve izin değil, her zaman ... gibi geçici disfonksiyon gelişebilir bir hastalıktır.

Tedavi zayıf kudret erkeklerde biraz zaman alacak, ama sonuç kesinlikle olumlu olacaktır.

Halk ilaçları tedavisi için zayıf bir kudret

Kim tanımıyor ilaç tedavisi vardır «babaannenin» yemek tarifleri kullanılmış daha eski zamanlarda. Eğer bir erkek zayıf bir kudret, ne yapacağını ve nasıl onu geliştirmek anlatacak, halk hekimliği.

Ne zaman zayıf bir kudret var erkek mi? Derhal hareket.

İçin yardımcı olacak bu tür araçları:

 1. bal ve havuç suyu;
 2. özü Radyogram;
 3. infüzyon ve decoctions st john's wort;
 4. infüzyon kök hint kamışı;
 5. bal ile ceviz;
 6. infüzyon yeşil;
 7. shilajit süt ile;
 8. kaynatma hop koniler;
 9. sarımsak ve soğan;
 10. bal ile infüzyon zencefil ve ısırgan.
erkekler zayıf kudret tedavi

Bu halk ilaçları zayıf etki gücü çok etkilidir, eğer bunları kullanmaya başlamak için, hemen ve düzenli olarak. Zayıf bir kudret, 40 yıl, nedeni ne olursa olsun, iyileşebilir, aynı durum erkekler ve 30 ve 50 yıl.

Bal ve havuç suyu güçlendirecek kudret ve normalleştirir diğer organlar zenginleştirecek vitaminler ile vücut. Bunu yapmak için, almak 200 ml taze havuç suyu, ekleyin, bir çorba kaşığı doğal bal ve iki damla zeytinyağı. Bu bileşimi tüketilmesi tavsiye edilir sabah aç karnına için.

Özü Radyogram içki günde iki kez, 7-8 damla. Ama uygulamadan önce, bu ilaç bir doktora danışmalısınız dikkat yan etkileri ve kontrendikasyonları.

Eğer yitiren kudret, ve biliyor musunuz, ne yapmak kaynatma st john's wort. Bu çim içerir erkeklik hormonu. Tüketilmesi gereken 20 ml 3-4 kez bir gün, yemeklerden önce.

Zayıf, iktidarı 50 yıl ve herhangi bir başka yaşta tedavi edecek kök hint kamışı. Yemek için ücret kök bitkiler ve votka oranlarda 1: 5, ısrar 24 saat. Bundan sonra içki yarım çay kaşığı, üç kez bir gün, yemeklerden önce.

Zayıf bir kudret, erkek, nedeni ne olursa olsun, onun ortaya zam bileşimi bal ve ceviz. Bunun için yapılması gereken küçük bir bardak ceviz ve karıştırın aynı miktarda bal arısı. Sonra bir öğün yemek, günde üç kez yemek gerekir 1 çorba kaşığı sona erdi. Sonra arkasından süt, olması gereken ısı şeklinde. Tedavi bu ilaç gerekecek, yaklaşık bir ay.

Ne, eğer bir erkek zayıf bir kudret ve yukarıdaki tüm maddeler yok mu? En kanıtlanmış yöntemdir. Alın dereotu, kişniş ve maydanoz. Bir yemek kaşığı yeşil 500 ml kaynar su dökülür. Sonra infüzyon soğuyacak ve ısrar ediyor, gerek içmek yemekten önce 150 ml, günde iki kez.

Tedavi zayıf kudret erkeklerde 55 yıl mutlaka gerçekleşecek bir doktor gözetimi altında. Ama süt ve shilajit ile başa çıkmak mümkün olacak bir sorun bile bu yaşta. 0.2 gram shilajit, boşandığı su, küçük bir miktarda (2.5–5 ml). Arkasından gereken süt. Almak için sabah yemekten önce ve akşam.

İyi sonuçlar verir kaynatma hop koniler. 300 ml su koymak 2 yemek kaşığı kıyılmış kozalak. İçmesi, haftada üç kez, iki ay boyunca.

Eğer amatör bir heyecan, ister sağlıklı olmak, erkek için güç yapmak için aşağıdaki karışımı. Karıştırın bulamaç sarımsak ve soğan (1 2), yemek yemeden önce, günde iki kez.

Eğer bilmiyorsanız, ne zayıf bir kudret, alın kıyılmış zencefil kökü ve ısırgan yaprağı. Dökün kaynar su ve demlemek sağlar. Bundan sonra infüzyon az miktarda bal ekleyin. Alın 100 gram, günde bir kez.

Eğer zayıf bir kudret, onun nedenleri ve tespit, tedavi, halk ilaçları gibi, bir kez bu arada. Seçin, en uygun, ama unutmayın doktora danışmak.

Ne yapmalı, eğer zayıf bir kudret? Gerek yok sıkma, acilen gitmek andrologist. Bu uzman düzenleyecek, muayene ve kontrol eder, neden erkekler zayıf bir kudret. Tedavi reçete bir üyesi olacak revizyon diyet ve yaşam tarzı da hasta. Eğer geleneksel tıp yardım edemezsin, o zaman başvurmak zorunda tıbbi ilaçlar.