İçin zencefil, kudret: özellikleri, endikasyonları, kontrendikasyonları ve tarifleri

Orada birçok doğal afrodizyak, ve zencefil bunların arasında son değildir. Genellikle tüketilen bir kök bitki. Bilindiği kullanmak için birçok yol kök tıbbi amaçlar için. Ama özellikle yararlıdır için zencefil, kudret erkekler. Çok sayıda seçenek ve onun kullanımı sağlayacak her erkeğin aracı bulmak, sizin beğeninize göre. Yani, kök, yemiş, kuru, taze, turşu olarak. Aynı zamanda bir tentür bir şarap, votka ve çeşitli yararlı içecek. Biz anlatacağım gibi kabul etmek doğru bitki tıbbi amaçlar için, tarif en popüler erkekler için yemek tarifleri.

Bileşimi ve özellikleri kök

zencefil

Zencefil gücüne için çok yararlıdır, çünkü benzersiz bir bileşimi. Bitki aşağıdaki değerli bileşenler:

 • diyet lif, protein ve karbonhidrat;
 • yararlı amino asitler (triptofan, valin ve metiyonin);
 • vitamin b 12 ve 6, C, riboflavin, nikotinik ve folik asit;
 • eser elementler (demir, fosfor, magnezyum, krom, çinko);
 • uçucu yağlar içeren bisabolen, gingerol, kamfen, sitral.

Bu kompozisyon bir bitki değil, sadece lezzetli bir baharat ve ilaç geniş bir yelpazede maruz kalma. Ana tedavi edici özelliği – yeteneği ortadan inflamatuar süreçleri de dahil olmak üzere vücudun ve prostat.

Zencefil için erkek potens için vazgeçilmez bir araç olduğundan, çinko içerir, önemli olan tam ve düzgün bir şekilde çalışması üreme bezleri. Zencefil tentür üzerinde olumlu bir iş organizmanın, çünkü o kan akışını artırır, tüm sistemleri ve organları, kan damarları temizler. Bu yüzden kök etkiler yapabiliyor kudret, çünkü kan akışını geliştirmek sağlanan kan akışını genital.

Olarak kabul zencefil?

Biz dizildi, etkiler mi, zencefil, kudret. Az bilmek önemlidir gibi kabul zencefil etki gücü artırmak için. Bitki hazırlamak için farklı şekillerde:

 1. Eziyet kuru kök toz durumu, ekleyebilir ve farklı yemekler için baharat olarak.
 2. Marine zencefil.
 3. Ham kök tüketilen temizledikten sonra onu soyma ve sürtünme rendelenmiş ya da dokunarak ince talaş. Açık rendelenmiş kökünde genellikle ısrar çay.
 4. Yararlı zencefil mesafede kudret ve haşlanmış olarak. Bitki haşlanmış ilavesi ile bal ya da şeker.

Önemli! Kurutulmuş veya taze ezilmiş kökü eklenir ve herhangi bir yemekleri (tatlı veya tuzlu). Bir gün bir adam izin alarak 5-10 gr taze zencefil veya en fazla 2,5 gr zencefil tozu.

Başka bir seçenek olarak tüketilmesi için zencefil, kudret, – bu yazın diyet olarak evrensel sos. Oluşan bu baharat yanı sıra, şifalı bitkiler ve diğer bileşenleri olan adam sevdiği yiyecek. Örneğin, sosu ekleyin:

 • rendelenmiş zencefil (15 gr);
 • ezilmiş sarımsak (5 diş);
 • zeytin yağı;
 • limon, bal, yeşillik, elma suyu sirke veya soya sosu ile tatlandırın.

Kontrendikasyonları zencefil

olarak kabul zencefil

Nasıl etkiler, zencefil, kudret, anlattık. Listelemek için kontrendikasyonları addicting kök değil tüm erkeklere izin var. Bu yüzden, kullanımı, bu bitkilerin ilaç olarak veya baharat yemeklere değer vermek varsa, bu tür patolojiler:

 • matematik böbrek (riski olduğundan, kendi önyargı ve idrar yolları);
 • hipotoni;
 • kalp sorunları;
 • ülseratif patoloji SİNDİRİM sistemi;
 • akut inflamasyon, yüksek sıcaklık;
 • tahammülsüzlük;
 • gastrit;
 • jelchnokamennaya hastalığı.

Yemek tarifleri zencefil güçlendirmek için erkek gücü

Aşağıda, yemek tarifleri, zencefil, kudret erkekler, her biri güçlü seks temsilcisi seçmek mümkün olacak lezzetli ve yararlı bir araç, kendiniz için. Öncelikle zencefil içecekler:

 1. Çay almak taze kök. Bir fincan ihtiyacınız olacak bir parça uzun birkaç santimetre. Onun temiz bir cilt ve bir rende üzerinde ovuşturdu, kaynar su dökülür, hemen bir fincan ya da dayanabilir bir termos. Çay tadı kıyafet için bal veya limon.
 2. İyi olur, düşük potens zencefil kahve. Bunu yapmak için, eşit hacimde karıştırılır, biberiye, kakule, tarçın ve açıklanan bir bitkidir. Hazırlamak için bir fincan kahve kullanan ½ kaşık karışımı.
 3. Yapmak için zencefilli limonata, almak büyük limon, 30 g rendelenmiş zencefil, biraz daha bal ve su (1 litre). Kökü su ile doldurun (0,25 l) ve haşlanmış 1/6 saat, ekleyin limon suyu ve bal ve tekrar bir taşım kaynatın. Soğuduktan sonra bir içki dökün litre su.
 4. Kurutulmuş bitki de doğurmak normal su. İktidarsızlık tedavisi için bir erkeğe önerilen boyunca çiftler hafta gece tüketilen su, hangi önceden yetiştirilmiş ½ kaşık zencefil ve bal.

Tentür

Eğer kabul zencefil tentür, o zaman etkisi daha belirgin daha parlak aldıktan sonra sıradan bir içecek su. Zencefilli votka tentür hazırlanır yani:

 1. Rende üzerinde ovuşturdu 400 gr yıkanmış taze kök bitkiler.
 2. Alınan hammadde ' de dökün votka (1/2 litre).
 3. Bir şişe konyak ile koyarak karanlık bir yerde. Üç hafta boyunca kapasite zaman zaman çalkalanır.
 4. Filtreleme sonra ilaç almak 30 gram üç kez ½ saat önce yemek.

Aracı, bal, limon ve zencefil

zencefil için kudret

Yemek için lezzetli ve sağlıklı bir ilaç erkekler için, aşağıdakileri yaparak:

 1. İçinde kıyma, ezilmiş 300 g iyi yıkanmış ve kurutulmuş kök bitkiler.
 2. Bir büyük limon da kıyma kabuğu ile birlikte.
 3. Karışıma rendelenmiş limon ve zencefil hammadde kıyafet 45-60 gr. bal. Hepsi karıştırılır ve bekletilir, günde değil, teşhir ve soğuk.
 4. Sonra bu ilaç koymak bir buzdolabı. Almak 15 ml için 1/3 saat önce cinsel ilişki.

Zencefil turşusu

Turşu bitki daha az yararlı güç, daha kök kurutulmuş ve açık durumda. Tarifi oldukça basittir:

 1. Ham, yıkanmış ve kesilmiş ince dilimler halinde.
 2. Ezilmiş kökü uykuya çay kaşığı tuz ve iyice karıştırılır. Karışım, bir saat bekletin için.
 3. Sizde marine hazırlamak. Alıyoruz bir buçuk su bardağı sirke 300 gram şeker, karıştırın ve bırakıyoruz kaynamaya yanıyor.
 4. Marine dökün hazırlanan kök ve dayanım gün.

Etki gücü artırmak için ve bağışıklık fonksiyonunu güçlendirmek için adama yemek tavsiye edilir en az iki veya üç parça zencefil (her birkaç santimetre). Ama önce emin olmak gerekir, bir kişinin hiçbir kontrendikasyonlar kullanımı bu bitki.