Egzersiz için kudret evde

Korumak kudret evde yardımcı egzersiz. Orada doktorlar tarafından tasarlanmış ve antrenörler kompleksleri kullanarak hangi uzun bir süre için kaydetmek cinsel ve fiziksel sağlık. Egzersiz çok yararlı güçlendirmek için değil, sadece cinsel aparatı, ama sadece vücudu erkek.

kudret

Kudret ile sorunlar daha sık ortaya çıkar, erkeklerde yaş 40 yaşında. Buna katkıda bulunan çeşitli faktörler: yanlış yaşam tarzı, dengesiz beslenme, kötü alışkanlıklar, kronik hastalıklar ve özürlülük iç sistemleri ve organları. Genellikle erkeklerin karşılaştığı cinsel işlev bozukluğu olan, panik, kimse istiyor konumlarını almak ve yaşlılık arzusu kalmak gerçek bir erkek.

Prostatit, prostat bezesi adenomu, ruhsal bozukluklar, sinirsel gerilim devam ediyorsa bir iz bırakmadan ve zaman net bir iz sağlık bir erkek, katkıda bulunan ihlali için güç. Artırmak için kullanılır seçkin yollar. Birisi çalışır, sorunu ile başa çıkmak için, evde, diğer hastalar hemen bir doktor tarafından tedavi, üçüncü başlar ilaçlar ve diyet Takviyeleri.

Faydaları egzersiz için kudret

Korumak için erkek gücünü boyunca egzersiz. Orada geliştirilen tedavi edici ve önleyici kompleksleri, katkıda yeniden cinsel işlev erkekler. Onlar için çok yararlıdır erkek izleyici, özellikle, temsilcileri neden sessiz yaşam, ofiste çalışan ile ilgili bir sorun var kilolu.

Temel nedeni, cinsel fonksiyon bozuklukları durgun genital. Bu olay sadece tehdit oluşmadan sorunlar, cinsel yaşam, ama aynı zamanda gelişmesine yol açabilir gibi hastalıklar prostatit, prostat hiperplazisi, hatta kanser.

İdeal olarak, uzmanlar, her gün pratik yapmak için değil, tedavi etmek ve uyarmak, çeşitli sorunlar. Ama modern insan sık sık uğrar, zaman yetersizliği ya da yokluğu arzu meşgul fiziksel olarak. Ayrıca, insanlar, özellikle temsilcileri güçlü seks izlemek çok güç. Yağlı ve baharatlı yiyecekler oluşumuna katkıda durgunluk prostat ihlaline ve cinsel fonksiyon.

Jimnastik her gün

Eğer vurgulamak sadece birkaç dakika yapmak için egzersizler bir dizi, mümkün olacak kendinizi kurtulmak gerek katılıyor nispeten erken yaşta tedavi odası / odaları ürolog ve yollar aramak, geliştirmek için nasıl, kudret ve yeniden kendine güven.

Hem iş hem önlenmesi, konjestif etkileri prostat için ağız kavgası. Onlar teşvik değil sadece tutmak genital sağlık, ama aynı zamanda güçlendirmek için bacak kasları ve kalça.Sadece cower gerekir doğru:

 • başlangıç pozisyonu – ön büro, düz, ayaklar omuz genişliği, çorap dışa doğru kollar;
 • kalça germek gerekir, ancak ondan sonra başlamak yerine egzersiz;
 • aşağı yavaş yavaş kaldırmadan topuk yerden;
 • bırakarak, mümkün olduğunca çabuk arabaya binelim bu pozisyonda 2-3 saniye;
 • sonra yavaş yavaş hizaya geri alarak başlangıç pozisyonuna.

Etkili etkisi erkek vücut ayırt etmek bu egzersiz, her gün sabah 20 kez.

Ağız kavgası yararlı etki gücü artırmak için, onlar teşvik testosteron üretimini vücutta kan dolaşımını artırır.

Temel egzersizleri

Ne zaman bir hasta çizilmiş bir doktora şikayetleri ile kudret ile sorunlar, uzman, genellikle reçete ilaç ilaçlar. Ama anlaşılıyor ne kadar kaliteli ve güvenli, onlar ne olursa olsun, yine de ilaç yoksun yan etkileri, özellikle dışarı artırmak için kudret ve güçlendirilmesi erkek güç evde. İlk aşamalarında, henüz bir teşhis, hastalık, başa çıkmak için yardımcı egzersiz.Temel sağlık ve koruyucu kompleks içerir:

 • uzman çavuş adım;
 • squat ile yoğun bir gerilim ve rahatlama kalça;
 • koşu sırasında yırtılma yerden sadece topuklu;
 • sıkma diz lastik top ile güçlü bir gerilim bacak kasları;
 • egzersiz kas arasında bulunan skrotum ve anüs pozisyonunda yatarken;
 • egzersiz «bisiklet»;
 • egzersiz «kayın».

Kullanarak basit adımda elde edilebilir iyi bir sonuç, yani etki gücü artırmak sonucunda, erkek mümkün olduğunca uzun süre korumak için mükemmel bir durumda, kendi seksi aparatı, kalmak kendine güvenen.

Daha fazla egzersiz

egzersiz için kudret

Ne zaman kudret indirgenmez bir sonucu olarak herhangi bir hastalık olmadan ilaç idaresi, ancak, ve karmaşık bir egzersiz vermek için değmez. Tam tersi, onu tamamlayabilir ve diğer eylemleri elde etmek için, tedavi edici etkisini artırmak ve kudret evde.Egzersiz yapmak gerekir sadece öğünler arasında.Olamaz bunları gerçekleştirmek için tam veya aç karnına:

 1. «Enayi». Bir sandalyede oturun, biraz öne eğilerek deneyin tüm güçleri ile kucaklaşmak koltuğuna bağlayınız kısmı vücut konaklamanızda arasında anüs ve testiküler, yeniden 7-10 kez.
 2. «Kobra». Yalan, karın, bükerek, eller, dirsekler, eğilerek zemin, avuç içi, ilham zam kafa, kalan, üstünde bir kaç saniye nefes ihmal göğüs, dinlenmek. Tekrar sayısını 10 kata kadar.
 3. «Pulluk». Uyumak için sırt üstü, eller arkaya, ayaklarını yukarı kaldırın ve doğru onları almak kadar uzanan bir kafa kalıyoruz bu pozisyonda uzun bir süre için, mümkün olduğunca.

Egzersiz için çok yararlı bir yöntem korumak ve desteklemek erkek sağlığı, ve bunun için artan fiziksel güç. Ancak unutmamak gerekir ki, bu iktidarsızlık bir hastalıktır. O görünür, eğer yeterli kan doldurur bu kavernöz vücut üzerinden geçen bütün cinsel organı.

Eğer birincil onun belirtileri ve nasıl bir mücadele evde, o zaman açık ile ilgili sorunlar, işlevsellik, cinsel aparatı olmadan, nitelikli bir yardım. Artış potansiyeli belki de, yalnızca, eğer bir erkek kendisi isterse kendine yardım ve doktorun önerileri izleyin.

Sır değil ki, pek çok modern erkekler 40 yaşından sonra (ve bazen, hatta daha önce) yaşamaya başlar zorluk samimi bir karakter. Daha doğrusu, bu, derin bir sır: allah korusun biri arkadaşları ya da meslektaşları olduğunu öğrenir sen bugün savunulamaz yatakta! Bu nedenle, hemen hemen tüm insanlığın güçlü bir buçuk temsilcileri tercih örtbas benzer sorunlar, üfleme mesele.... Ama nafile!

Arıyoruz suçlu?

Çok yaygın bir görüş olduğunu söyleyerek, stres, çevre & ekoloji, çılgın ritim şehir hayatı, dengesiz beslenme, aşırı kilo, hatta bir görünüm artık genç, kadın – suçlu kim ve ne olursa olsun! Tabii ki, olmadan ek olarak: olumsuz faktörler, çağdaş varoluşun katkıda durum erkek vücut ve sıkıcı temel içgüdü. Ancak, genellikle birçok durumda da belki bir düzeltme yapmak ve düzeltmek için çalışın, hatta kendi konumunu ele değil, ilgili bir doktor. Böyle bir gerçek oyunculuk teknikleri, fiziksel egzersiz geliştirmek için güç, hangi açıklayacağız bu makalede. Onlar çok karmaşık, çoğu bile göze insanlara uzun zaman önce terk edilmiş dambıl ve koşu, egzersiz ve spor.

Fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret evde

Görünüşte sadece: başlamak, düzenli çalışan. Ama burada, ilk aşamada, birçok erkek ile karşı karşıya, kendi tembellik, yetersizlik düzenlemek için egzersiz artırmak için gücü yeterli düzenlilik ve verimlilik. Engel olabilir farklı faktörler arasında olan ve gerginlik, ve zaman eksikliği, ve korkusu, alay çevreleyen. İşte bazı ipuçları için çalışmak alışkanlığı fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret, her gün ne olursa olsun kendi ruh ve oblik sevmeyenler.

İpuçları kanıtlanmış

fiziksel etki gücü artırmak için
 1. Uyanın saat önce (ya da en azından yarım saat). Bunun için kaydedilen zaman gerçekleştirmek mümkün olacak yavaş yavaş bütün gerekli tesis ve hazırlamak için daha fazla çalışma veya hizmeti hafta içi.
 2. Hafta sonu çalışın çıkalım, doğa ve orada inzivaya, bir yüksek konsantrasyon gerçekleştirmek mümkün olacak egzersiz etki gücü artırmak için en verimli. Sonuç ise uzun süre beklemek!
 3. Bırak bazı alışkanlıkları oldukça zararlı, vücudun. Bunların arasında: sigara ve aşırı alkol (özellikle bira büyük miktarlarda), oburluk (özellikle yatmadan önce), sedanter yaşam tarzı.
 4. Deneyin genel olarak daha çok hareket etmek, yürümek, durdurma üzerinde bir yerde. Ve eğer çalışmak zorunda uzun bir süre için oturup, örneğin, bir bilgisayar gerekir sürekli değiştirmek poz veya inşa etmek için özel bir cihaz ayakta çalışma.

Zaten böyle küçük, ilk bakışta, değiştirme yönetmeliği ve diyet, beslenme, kötü alışkanlıkları kurtulmak, önemli bir iyileşme neden olabilir, artan kudret ve arzu seks. Ve fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret erkekler tamamlayıcı birleştirmek ve elde edilen etkiye sahiptir. Şimdi doğrudan istediğiniz yöntemi.

Salıncak PC-kası

Bu kas insan vücudu uzanır kasık bölgesinden sakrum ve işlevleri gerçekleştirir destek anüs ve ilgili organ boşluğu. Ve yine de, bu önemli kas tabi bir sinir, bir kontrol eder üzerinde cinsel organlar ve arka geçit ve bir tür jeneratör cinsel enerji. Bu nedenle, pompalama onu, biz eklemek canlılık cinsel organlar.

Egzersiz No. 1 «Pull-Up»

Özgün: sen otur, topuk, sandalye ya da yastık. En önemlisi, geri pürüzsüz, kaslar ve vücut rahat. Görselleştirme için açıkça hayal, nerede bu kas bulunur (örneğin, haritayı saten, insan vücudu üzerinden arama motoru, internet).

Yürütme: süzme ilgili kası saniye, üç, daha fazla değil (başlangıç için). Eğer bu işe yaramazsa, o zaman sen-ebilmek başlamak ile bir saniye hala, etkisi, ve yavaş yavaş artacak zaman.

Gün: yapmak en fazla 10 yaklaşımlar. Sonuç olarak yürütülmesi gerektiğini ortaya izlenim alan pelvis yukarı çekilir (duygu, sanki kas sıkılır üzerinde hayali bir yatay çubuk).

Ne zaman bu kas güçlenecek ve bu durum yaklaşık bir hafta düzenli egzersiz artırabilirsiniz süresi her bir yaklaşım 10 saniye kadar. Ama değmez o zaman azaltmak için onun dramatik, en iyi, gerilim yavaş yavaş oluşturmak. İçin özellikle gelişmiş: ders getirmek için 300 barfiks günde!

Varyasyon: yatan ve ayakta

 1. Çok tembel olanlar için değil, tam oturmak, sağlık nedenleriyle teklif seçeneği aynı egzersizleri yatarken. Gerekir sırt üstü yatmak ve ayak hafifçe bend ve itin. Vücut kasları olmalıdır rahat bir durumda. Onun dışında öneriler yürütmek için aynı.
 2. Ayakta da yapabilirsiniz pompalama PC-kaslarının (özellikle uygundur için özellikle çalışan erkekler). Ayak düzenliyoruz ayrı. Süzme yukarıdaki kası, sanki bize gerekli iptal işlemi idrara çıkma. Üye yaklaşıyor, mide, testisler gitmek normalden daha yüksek. Tutuyoruz bir pozisyon için 10 saniye. Nefes değil gecikirse, nefes serbestçe ve derin.

Ağız kavgası

İyi bir etkiye sahip ve sıradan bir ağız kavgası uzanmış kollarıyla. Sadece ayak bu biraz sensörüyle dışa ve ayaklar biraz süsleyen, ve bu pozisyonda egzersiz yapmak için arttırıcı (fotoğraf – üstte). Bir başka çok önemli çalıştırdığınızda, bu egzersiz zorlanma kalça kasları. Ayak dökülmek yerden, kendisi hareket squat oluyor yeterince derin. Alt pozisyonda üzgünüm birkaç saniye gergin kalça. Sonra yavaş yavaş hizaya ayak. Tekrar 20 kez. Ama alışık böyle bir yük olabilir imkansız. Deneyelim başlamak için en az 5 tam mekik.

Rotasyon leğen

Bu, bilinen tüm egzersiz kan dolaşımını artırır alanlarda küçük pelvis. Gerçekleştirmek duran, büyük genlikli 30-40 kez her tarafı.

Saklama taş

Düşünün, ne bacak arasında – bir taş ya da bir futbol topu. İtin, bacak kasları, sanki siz onu engelliyorsunuz (ayak dışında ayakta) izleyin 10 yaklaşımlar ve 3-5 saniye her. Zamanla gün sıkıştırma hayali bir taş artırabilirsiniz.

Kemer

artan kudret

Sırt üstü yatın. El gövde boyunca. Yükseltmek ve ihmal leğen kemiği üzerinde yüzey zemin. Spin kalır preslenmiş. Gerçekleştirmek ilk başta 10 kez. Daha sonra çalışma zamanı uzatabilirsiniz.

Kompleks fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret

Bu makalede, biz neden sadece birkaç en temel egzersiz kurtarma için erkek potansiyeli. Onların tarafından geliştirilen pek çok farklı sağlık sistemlerinde dünya. Ama bir ipucu: dağılım ve başlayın en azından yukarıdaki. İnanın, sıradan bir erkek, bir unutmuş, nedir, düzenli egzersiz, ve bu oldukça etkili. Ve en önemlisi: tüm egzersizleri yapmak gerekir, kompleks ve düzenli olarak (tercihen sabah ve akşam). Sadece o zaman tam anlamıyla kalıcı etkisi ders.

Seksi hayat neşe getirmek, ancak yaşla birlikte giderek herhangi bir erkek için endişe kaynağı. Şüphesiz kendi içinde tutarlılık acı ve berbat bir ruh hali bile çok iyimser adam. Onlardan kurtulmak yardımcı olacak bir egzersiz için kudret evde erkekler kırk onlar özellikle yararlıdır.