Halk ilaçları geliştiren, erkek aphrodisiaka

Seçim araçları ile başa çıkmak için bir düşüş potansiyelinin yeterince geniş olduğunu onaylamak için hizmet vermektedir önem ve alaka bu sorunu. Hangi yöntem geliştirmek erkek gücü durdurmak için, bireysel çözüm. En önemlisi, önlemek için ters etkiyi artırmak değil potens zaman sağlığa zarar. Geliştirmek için değil, sadece sağlık, cinsel sistem, ama durum vücudun genel olarak izin halk ilaçları etki gücü artırmak için. Onların doğallık, şehrin neredeyse tam bir eksikliği yan etkileri, erişilebilirlik ve ortak bir tedavi edici etkisi vardır. Yolma sabır, hatta en hevesli kuşkucu mümkün olacak emin olmak için, doğa mucizeler dahil olmak üzere, ve kudret ile.

Geçici tedbirler

araçlar için kudret

Tedaviye başlamadan önce kudret halk ilaçları, gözden geçirmek gerekir alışkanlıkları bir dizi. Başka bir etkisi olarak güçlü bir kudret ve görünüyorsa, geçici olarak. Vardır bir hata kurtulmak için hangi cinsel gücü kurtarabilirsiniz bile olmadan, herhangi bir özel fon.

Burada bir şey olmalı hayattan kaçmak için ya da bu mümkün değilse, mevcut onu en az miktarda.

  • Stres. Hakkında herhangi bir aşk zevkler söz konusu olabilir, eğer sinir sistemi yıpranmış.
  • Zararlı alışkanlıkları. Sigara, alkol, uyuşturucu – para güç.
  • Obezite. Fiziksel yük, en azından minimum miktarda korumak için gerekli güç.

Uygulama araçları etkileyen idrar sistemi, etkisiz olabilir, eğer üzgün veren diğer organlar erkek. Farklı tür hastalıklar, doğrudan ilgili olmayan üreme organları etkileyebilir kudret.

Bitkisel ilaçlar

Mücadele düzeyini yükseltmek için cinsel dürtü birçok erkek durdurmak için bir yüksek hızlı ilaç alır. Onlarla dikkatli olmak gerekir. Çok geniş bir yelpazede yan eylem. Doğal uyarıcı bir dürtü etkisi olmayacak kadar hızlı, ama bunların kullanımı çok daha güvenli. Şimdi arama soruya cevap olarak artırmak, iktidarı halk ilaçları. Düşünün ana bitkiler – afrodizyak.

Ginseng

İhtiyacı olmayan bir özel bir görünüm. Ginseng yüzyıllardır bilinen için bir araç olarak güç. Genellikle tüketilen çay ya da tentür olarak. 350 g bal bir buçuk çorba kaşığı ginseng kökü, önceden öğütülmüş gerekir ısrar 10 gün. Bir iki ay böyle bir tentür almak gerekir, günde üç kez. Eğer sabır ve tüm ders gitmek, kurtulmak mümkün oldukça ciddi bir sorun potansiyeli olan bir. Düzelirse çalışma endokrin sistem, libido artacağını ve erektil özellikleri.

Isırgan otu

Dioica ısırgan otu, ilaç gibi davranır kapsamlı artıran bir erkek benlik saygısı. Isırgan dioik en sık olarak adlandırılan ısırgan sıradan. Ona isnat edilebilir doğal bir anti-inflamatuar ilaçlara yer prostatit. Isırgan otu kan damarlarını güçlendirir sünneti, içeriği artar, kırmızı kan hücreleri, askıya büyümesi, prostat bezesi adenomu. Eğer tohum, ilaç, ısırgan eziyet taze muz, başarılı etkili bir uyarıcı. Olabilir ısrar etmek, bir çorba kaşığı ısırgan otu, bir bardak kaynar su (20-25 dakika) ve yemekten önce. Ekleyebilirsiniz bir çay kaşığı bal. Bu infüzyon almak daha iyi değil erkeklere eğilimli tromboz muzdarip kan pıhtılaşması. Karışımı, bal, kırmızı şarap ve tohumu ısırgan otu eşit parçaya teşvik, artan libido ve potens.

Etkili de bir infüzyon birkaç şifalı bitkiler, nane, yonca, hypericum perforatum ve mayıs ısırgan otu. 5 yemek kaşığı her madde için gereken karıştırın ve kaynar su bir litre dökün. Israr aracı gerekir, bir saat sonra tüketmek, günde birkaç kez. Libido artırmak için erkek için kullanışlı basit bir salata tarifi. Karıştırmak gerekir yaprakları, genç ısırgan otu, yumurta, soğan, ve sana sevgili.

Havlıcan

Bu şifalı bitki vardır halk arasında bir sürü başlık. Havlıcan olarak adlandırılan ve yabani zencefil, ve Karpat ginseng. Kullanımı galangal katkıda tedavisi, çeşitli hastalıkların önlenmesi, onların ortaya çıkması. Esas olarak kullanılır köksap galangal. Yemek ve tıbbi infüzyon, decoctions, balsam ve çaylar. Havlıcan içeren bir dizi makro ve mikro elementler, malik, Kınakına ve askorbik asit, nadir uçucu yağlar, glikozitler, reçine, sakız ve tanen.

Havlıcan tedavisi için kullanılan, prostatit, cinsel iktidarsızlık, kan dolaşımını artırmak genital. İktidarsızlık kişinin ruhu tentür galangal. Onun hazırlanması için gereken yarım litre votka veya kaçak içki ve 100 gram köklerin galangal, önceden ezilmiş. Tentür koymak gerekiyor, üç hafta karanlık bir yere. En azından infüzyon gerekir bazen sallamak için bir çözüm. Hazır aracı gerekiyor kaçırmak tülbent. Tentür galangal içmek gerekir, günde üç kez yemeklerden önce yarım saat 35-40 damla. Bir ay yapmak için on günlük bir ara vermek ve gerekirse, kurs tekrarlamak.

Teşvik büyüme, erkek gücü de kaynatma galangal. İhtiyacınız olacak yarım litre su, istediğiniz dökün, bir çorba kaşığı köklerin. Suyu 15 dakika kaynatın, serin ve içecek 100 ml gün boyunca.

Kabak

kabak

Kabak çekirdeği içeren katkı maddeler ile mücadele, adenom prostat hastalıkların önlenmesi ve tedavisi ürogenital sistem. Bileşiminde kabak tırtıl bol çeşitli vitaminler (A, b, C, D, E, K), mangan, çinko, fosfor, demir ve bakır. Kudret ile sorunlar yaşıyorsanız, sık sık nedeniyle bozulan kan dolaşımı. Eğer düzenli olarak kabak çekirdeği, iyileşir kalp-damar sistemi.

Birçok erkek bile şüpheli sevgi kabak tahıllar sağlar önlenmesi ciddi hastalıklar dahil olmak üzere, prostatit. Azaltılmış kolesterol artıyor, cinsel güç, yaşlanma yavaşlar. Elde etmek için tedavi edici ve önleyici etkisi yeterli 60 kabak çekirdeği bir gün.

St john's wort

Bu bitki biridir en iyi doğal ilaçlar, performans arttırıcı dürtü. Aynı addicting st john's wort kudret artar ve korunur. St john's wort, yaygın olarak bilinen bir halk olarak değil, sadece bir araç hastalıkları, genitoüriner sistem, aynı zamanda iş sorunları, bağırsak.

Pişirme, kaynatma gerekir 2 yemek kaşığı sarı kantaron ve 250 ml sıcak su. Bir saat sonra araç bitti. Günde üç kez içmek gerekir 50 ml kaynatma, st john's wort. Kan dolaşımını artıracak, sonuç olarak, boşa kudret ile sorunlar. Yaygın başka bir tarifi kaynatma, st john's wort. Dökmek için 15 gram otlar 200 ml su ve 15 dakika kaynatın. Kapak bu durumda kapalı olmalıdır. Bundan sonra tencere kaynatma ile st john's wort gerekir yemeklerinizi sıcak tutmak için bir havlu bırakın 45 dakika. İçme pişmiş bir şekilde aracı st john's wort gerekir günde altı kez yemek kaşığı. Dikkat edilmesi gereken, hakkında konuşmak zaman şifalı özelliklerini st john's wort için mücadele, kudret, söz konusu böyle bir onun olarak perforatum veya sıradan.

>Rhodiola rosea

altın ya da pembe bir kök. Tıbbi özellikleri nedeniyle içeriği asitleri, tanen, flavonoid, mangan, uçucu yağlar, fenol ve diğer öğeleri. Altın bitki adı değil sadece nedeniyle özel rastlanan bir köksap, aynı zamanda şehrin önemli iyileştirici etkileri. Uygulama altın kökü teşvik kurtulmak iktidarsızlık geliştirmek, cinsel istek, normalleştirme faaliyetleri cinsiyet bezleri. Buna ek olarak, bazı olumlu bulgular etkisi altın kökü vücuda dolaylı olarak etkileyen cinsel sağlık. Bu normalleştirme, düşük basınç ve iyileştirme, kan damarları ve bağışıklık artırılması. Altın kökü de olur normal kan şeker seviyesini normalleştirir metabolizma ve bağışıklık sistemini. Altın kökü şeklinde uygulanan bir krem, merhem, tentür veya çay. Tedavisi için ihlal kudret kullanılır ve genellikle tentürü altın kökü. Onları satın alabilir veya kendiniz pişirin. Gerek yarım litre votka ve yarım kilo altın kökü. Karışımı olmalıdır demlenmeye iki hafta karanlık bir yerde. Bu onu bazen sallamak.

Maydanoz

Kullanımı erkekler için maydanoz, sık sık neden olan bir gülümseme çevreleyen. Bu doğrular onun şöhret için bir yol olarak korumak, cinsel güç. Bitkiler için geçerli olan bir yemek olarak baharat, baharat, baharat, genellikle tıbbi özellikleri var. Maydanoz bir istisna değildir. O sahip tonik özellikleri, seviyelerini azaltmaya yardımcı olur, östrojen (kadın seks hormonları) ve yol normale kalınlığı, damar duvarları. Bir maydanoz daha fazla c vitamini bulunan limon, bu yüzden onun kullanımı yol tutmak bağışıklık. İyileştirici özelliklere sahip bir kök gibi ve zemin kısmı bitkiler. Kullanılabilir, taze ve kurutulmuş maydanoz.

Etkili korumak için kudret karışımı baharat. Kişniş ve maydanoz eşit miktarlarda gerekir doğrayın ve karıştırın. Yemek sırasında sürekli tüketilmesi 1 yemek kaşığı bu karışımı.

Yararı maydanoz gibi bir ilaç kullanılabilir. Sadece satın almak için oldukça ucuz, ama aynı zamanda kolayca büyür kendi kendine. İstenen etkiyi üretmek için yeterli tüketilmesi 100 gram taze maydanoz, bir gün.

Kekik ve diğer baharatlar

Kekik sürünen veya kekik – bu popüler baharat hangi değeri için erkek sağlığı küçümsenemez. Kekik önlenmesi için kullanılan prostatit, benign prostat hiperplazisi, iktidarsızlık ve diğer ciddi hastalıklar. Bu kekik çinko bir sürü yapan bir sperm daha aktif katkıda testosteron miktarının artırılması, cinsel gücü. Kekik zengin, ayrıca bakır, manganez, kalsiyum, demir, vitaminler ve diğer unsurlar. Bu spezia harika hatta kuru olarak kaydeder yüzde 70'i yararlı bir besin.

Pişirmek için suyu bir çorba kaşığı çiçek kekik dökülür, bir bardak sıcak su. Bu bir porsiyon ilaçları içmen lazım gün boyunca. Tedavi bir ders kaynatma kekik altı aya kadar sürebilir.

İşte birkaç tarifleri şifalı fon kekik.

  • Bir çorba kaşığı kekik ve nane ile karıştırın 4 çorba kaşığı kekik. Çim uykuya termos içinde kaynar su dökülür ve demlenmeye bırakın uygulanır. Elde edilen suyu içmek tam bir sonraki gün.
  • Bir parça taze kekik ile karıştırmak gerekir üç parça zeytinyağı. Karışımı yarım saat kaynamaya su banyosu ve gece bırakın, sonra süzün. Aracı ovmak kasık. Buzdolabında saklayın.

Bir dizi diğer baharatlar da oldukça yararlı olarak araçların bakımı erkek sağlığı. Bunlar arasında, küçük hindistan cevizi. Onun tercihen her gün, ama küçük miktarlarda, daha fazla üçte bir çay kaşığı günde. Eğer bu baharat kullanmak daha zehirlenme oluşabilir hatta ölüm.

Ve belki de la spezia-afrodizyak – bir numara bu zencefil kökü. Yüzyıllardan kullanmak, Hindistan ve Çin, hem iç, hem de dış kullanım için. Kurtarma kudret halk ilaçları ile sınırlı değildir kullanımı yukarıda listelenen bitki.

Gıda

ürünler için kudret

Doğru diyet yol açar sağlığı gibi vücudun bir bütün olarak ve genitoüriner sistem özellikle. Erkekler için özellikle önemlidir yenen içeren gıdalar vitamin A, E ve grup, çinko ve diğer yararlı öğeler. Bazı ürünler beslenme, katkıda geliştirmek, cinsel sağlık, durmak daha fazla bilgi edinin. Yararları deniz ürünleri, et ve fındık duydum çok, ama özellikleri hakkında ürün tartışılacaktır daha bir farkında.

Bıldırcın yumurtası

Erkekler ile ilgili bir sorun var kudret girmeniz gerekir diyet bıldırcın yumurtası. Bunların kullanımı teşvik, artan libido, güçlü bir ereksiyon ve büyüme bir miktar orgazm. Bu davranış, içeriği nedeniyle amino asitler, demir ve fosfor. Orada bıldırcın yumurta olabilir çiğ, çünkü hastalığa neden olan bakteri yok.

Süt ve süt ürünleri

Üzerinde kudret olumlu etkisi kullanımı, süt ve süt ürünleri. Onlar katkıda testosteron üretimini ve cinsel aktivite. İstisna – yoğurt, bir sahip gibi özellikleri. Diğer süt türevleri için son derece yararlıdır erkekler. Özellikle kefir, yoğurt, süzme peynir ve ekşi krema için kudret gereklidir.

İlaç

Halk ilaçları etki gücü artırmak için daha sık kullanılan ilaç şirketleri temel kurucu için ilaçlar. Üzerinde durmak birinde, bitkisel ilaçları kudret, bir haksız sık sık tavaf taraf.

Mum

Yüksek verim mum özellikleri nedeniyle uygulama. Aktif maddeler geçemiyor sindirim sistemi yoluyla, bu nedenle, sizin çözülür, emilir ve içine doğrudan kan. Kompozisyon mum yanar, genellikle, çinko, vitamin, mineral, propolis, kir ve bitkisel yağlar. Yararlarından biri, mum, herhangi bir kontrendikasyon. Uygulandığında ortaya bir tahriş bağırsak veya lezyonlar iç organları. Hatta kısa bir kullanımı mum verecek pozitif bir etkiye sahiptir. Gözlenen normalleşme cinsel işlev hemen sonra başladı uygulama. Rektal mum ereksiyon geliştirmek, kan dolaşımını genital organlarda normal cinsel fonksiyon.

Özellikleri tıbbi mum.

  • Onlar antibakteriyel etkisi var.
  • Mum azaltmak, şişlik, iltihap, sayesinde normale kudret.
  • Olur uyarım mesane, geliştirilmiş idrara çıkma.
  • Ağrı ve rahatsızlık da filme kullanarak mum.

Başlamadan önce uygulama bu homeopatik ilaç, doktora görünmeliyim için mum ile kullanılmıştır uyum etkisi değil, çelik çare kudret.